وب‌نوشت‌ها

طراحی سایت به وسیله وردپرس

طراحی سایت به وسیله وردپرس

طراحی سایت، نامی که بسیار به گوش ما امروزه آشنا می اید. نام هایی مانند: طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت با دروپال، طراحی سایت با جوملا امروزه بسیار و بسیار برای صاحبان مشاغل و افرادی که که میخواهند یک وب سایت برای خود راه اندازی کنند بسیار آشناست. اما کدام بهتر است؟

اپن گراف (Open Graph) در طراحی سایت دروپال

اپن گراف (Open Graph) در طراحی سایت دروپال

در مقالات گذشته در مورد متا تگ ها (Metatag) و نحوه استفاده آنها در طراحی سایت های دروپال صحبت کردیم و به شما آموزش دادیم که چگونه آنها را نصب و در وب سایت خود مورد استفاده قرار دهید متاتگ ها استفاده های بسیار زیادی را برای وب سایت های ما دارند از جمله این امتیازات میتوان به محیا کردن ابزار های مورد نیاز جهت معرفی وب سایت ما به موتور های جستجو گری مانند گوگل و یا ایجاد خلاصه نویسی در مورد صفحات وب سایت ما برای موتور های جستجوگر گوگل برای بهتر سرچ شدن در گوگل.

سئو حرفه ای در طراحی سایت دروپال (3)

سئو حرفه ای در طراحی سایت دروپال (3)

در مقالات گذشته در مورد دروپال و طراحی سایت هایی که به وسیله دروپال انجام میشود صحبت کردیم و در مورد اینکه چه ماژول هایی مورد نیاز ما هستند تا به وسیله آنها بتوانیم بهترین بازدهی را از وب سایت خود داشته باشیم را نام بردیم و در مورد ماژول هایی مانند: Metatag ،Pathauto ،

سئو حرفه ای در طراحی سایت دروپال (2)

سئو حرفه ای در طراحی سایت دروپال (2)

در مقاله گذشته در مورد سئو در طراحی سایت هایی که به وسیله دروپال انجام میشود توضیح دادیم و به شما ماژول های مورد نیاز جهت این سئو را معرفی کردیم و در مورد آنها صبحت کردیم. در گزینه اول به معرفی ماژول Metatag و نحوه تنظیم کردن آن پرداختیم و از اهمیت این ماژول گفتیم که بسیار در معرفی وب سایت ما به موتور های جستجوگری مانند گوگل از چه اهمیتی برخوردار میباشد در ادامه مقاله ما در مورد ماژول Boost صحبت خواهیم کرد. این ماژول در ضمینه کش های دروپال عمل میکند.

سئو حرفه ای در طراحی سایت دروپال

سئو حرفه ای در طراحی سایت دروپال

دروپال از جمله نرم افزار های مدیریت محتوا میباشد که از گذشته تا کنون در ضمینه ایجاد محتوا برای سایت فعالیت داشته که شما به وسیله آن میتوانید یک طراحی سایت مناسب را برای خود داشته باشید. اما چرا دروپال؟ دروپال به دلیل سادگی بیش از حد پنل مدیریتی خود بسیار محبوب است شما در پنل مدیریت محتوای دروپال دچار سردرگمی که در پنل ورد پرس میشوید نخواهید شد. دلیل این امر نیز سادگی در طراحی رابط کاربری و کار آمدی آن است.

طراحی سایت و بازاریابی وب سایت

طراحی سایت و بازاریابی وب سایت

امروزه دوران تنوع انواع محصولات میباشد. هر محصول تولید شده و یا دارنده محصول در حال رقابت برای شکست محصول و رقیب خود در سراسر دنیا میباشد. بسیاری از هزینه هایی که در ضمینه بازاریابی اینترنتی میشود بسیار بیشتر از هزینه تولید محصول بوده زیرا باعث ارتقا سطح فروش محصول و بازدهی بالای تولید کننده میشود که امری بسیار مهم بوده

طراحی سایت و مشکلات بازدید کنندگان

طراحی سایت و مشکلات بازدید کنندگان

در بسیاری از موارد پیش آمده که شما یک وب سایت با گرافیکی بسیار کار آمد را طراحی کرده اید اما بازدید کننده شما بسیار پایین بوده و کاربران بسیاری از طراحی سایت شما بازدید نمیکنند این عدم بازدید میتواند دلایل بسیاری را داشته باشد که میتوان به نمونه ای از آن به صورت مثال زیر اشاره کرد شما یک وب سایت با طراحی بسیار زیبا طراحی کرده اید که در آن یک فایل فلش با جلوه های ویژه خاصی نیز بهره برده اید در نگاه اول این فایل فلش زیبایی بسیاری را برای سایت شما فراهم می آورد و کاربران بسیار از آن استقبال میکنند اما دیری نخواهد گذشت که این فایل فلش تبدیل به طراحی آزاردهنده ای برای کار

طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در ضمینه های مختلف و تبدیل شدن مبادلات از حالت سنتی به دیجیتال هر کسب و کاری احساس به وجود یک سایت با طراحی سایت مناسب و کار آمد را برای خود میکند. یک طراحی سایت با شیوه های برنامه نویسی به روز و کاملا واکنش گرا میتواند در جذب مشتری و بالا رفتن فروش آن کسب و کار بسیار مفید باشد.

سرور اختصاصی

سرور هاست اختصاصی

در بسیاری از مواقع پیش آمده که شما نیاز به اعمال تنظیماتی خاص بر روی سرور هاست خود داشته ، که باید تمامی این امور را با شرکتی که از طرف آن سرویس هاست خود را دریافت کرده اید ارتباط برقرار کنید تا تمامی این امور را برای شما در سرور انجام دهند که گاه این امر امکان پذیر نمیباشد و یا شما تعداد دو یا چند سایت بر روی اینترنت دارید که میخواهید به تمامی امور این سایت ها به صورت کامل نظارت داشته باشید که در این ضمینه به شما خرید سرور اختصاصی پیشنهاد میشود . اما سرور اختصاصی چه تفاوتی با سایر سرویس های هاست دارد ؟

صفحه‌ها