طراحی سایت-خرید هاست-میزبانی وب-طراحی سایت تهران-هاست ارزان-طراحی سایت ارزان-طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت و بازاریابی وب سایت

طراحی سایت و بازاریابی وب سایت

امروزه دوران تنوع انواع محصولات میباشد. هر محصول تولید شده و یا دارنده محصول در حال رقابت برای شکست محصول و رقیب خود در سراسر دنیا میباشد. بسیاری از هزینه هایی که در ضمینه بازاریابی اینترنتی میشود بسیار بیشتر از هزینه تولید محصول بوده زیرا باعث ارتقا سطح فروش محصول و بازدهی بالای تولید کننده میشود که امری بسیار مهم بوده

طراحی سایت و مشکلات بازدید کنندگان

طراحی سایت و مشکلات بازدید کنندگان

در بسیاری از موارد پیش آمده که شما یک وب سایت با گرافیکی بسیار کار آمد را طراحی کرده اید اما بازدید کننده شما بسیار پایین بوده و کاربران بسیاری از طراحی سایت شما بازدید نمیکنند این عدم بازدید میتواند دلایل بسیاری را داشته باشد که میتوان به نمونه ای از آن به صورت مثال زیر اشاره کرد شما یک وب سایت با طراحی بسیار زیبا طراحی کرده اید که در آن یک فایل فلش با جلوه های ویژه خاصی نیز بهره برده اید در نگاه اول این فایل فلش زیبایی بسیاری را برای سایت شما فراهم می آورد و کاربران بسیار از آن استقبال میکنند اما دیری نخواهد گذشت که این فایل فلش تبدیل به طراحی آزاردهنده ای برای کار

طراحی سایت

طراحی سایت

امروزه با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در ضمینه های مختلف و تبدیل شدن مبادلات از حالت سنتی به دیجیتال هر کسب و کاری احساس به وجود یک سایت با طراحی سایت مناسب و کار آمد را برای خود میکند. یک طراحی سایت با شیوه های برنامه نویسی به روز و کاملا واکنش گرا میتواند در جذب مشتری و بالا رفتن فروش آن کسب و کار بسیار مفید باشد.

سرور اختصاصی

سرور هاست اختصاصی

در بسیاری از مواقع پیش آمده که شما نیاز به اعمال تنظیماتی خاص بر روی سرور هاست خود داشته ، که باید تمامی این امور را با شرکتی که از طرف آن سرویس هاست خود را دریافت کرده اید ارتباط برقرار کنید تا تمامی این امور را برای شما در سرور انجام دهند که گاه این امر امکان پذیر نمیباشد و یا شما تعداد دو یا چند سایت بر روی اینترنت دارید که میخواهید به تمامی امور این سایت ها به صورت کامل نظارت داشته باشید که در این ضمینه به شما خرید سرور اختصاصی پیشنهاد میشود . اما سرور اختصاصی چه تفاوتی با سایر سرویس های هاست دارد ؟

هاست ابری

هاست ابری

آیا تا به حال به این نکته دقت کرده اید که وب سایت گوگل تا به حال با این حجم بازدید چرا Down نشده است و همیشه در دسترس است؟ این به این معنی میباشد که ساختار سرور های این سایت طوری است که حتی در صورتی که برای لحظه ای یکی از سرور ها دچار مشکل شده و از سرویس خارج شده دیگر سرورها به جای آن به سرویس دهی خود نیز ادامه دهند . اما این امر چطور ممکن است ؟

میزبانی وب

میزبانی وب

امروزه داشتن یک وب سایت یکی از ابزام های ضروری برای تمامی افراد چه در ضمینه های شغلی مختلف چه شخصی میباشد.  با داشتن وب سایت، شما میتوانید یک معرفی نامه از خود و یا یک معرفی در سطح مختصر و یا اجمالی از کالا و خدمات خود بر روی بستر اینترنت داشته باشید اما برای داشتن یک وب سایت شما نیازمند چه چیزهایی هستید؟

طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

خرید و فروش امکلات یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های مطمئن در طول تاریخ برای افراد بوده سرمایه گذاری در این ضمینه بسیار سود آور و مطمئن بوده با گذشت زمان و گسترش شهر نشینی در ابعاد بسیار گسترده همواره پیدا کردن یک منزل مناسب با امکانات مناسب برای یک زندگی بسیار به مراتب سخت میباشد.

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

یکی از بزرگترین مشاغلی که تا به امروز توانسته مشتریان ثابت خود را در طول دوره های متمادی داشته باشد خرید و فروش خودرو میباشد. خرید فروش خودرو یکی از پر درآمد ترین مشاغل بود است که با گذر زمان زیبایی و کارآمدی خود را حفظ کرد است و در حال حاضر به عناوین مختلفی توسط افراد و یا شرکت ها ارائه میگردد که شامل: خرید خودرو ،فروش خودرو، اجاره خودرو و ...

صفحه‌ها