با توجه به پیشرفت چشمگیر دنیای تکنولوژی امروره اگاهی داشتن در ضمینه فناوری به یکی از مهمترین مسائل روز بدل شده به همین منظور وب سایت گلهای اندیشه در جهت اطلاع بیشتر به نقل از وب سایت خبری ایسنا شمارا را با به روز ترین اخبار دنیای فناوری همراه میسازد.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران درباره همگرایی تلفن ثابت و همراه گفت: اول ما دنبال این هستیم از منابع مشترک هر دو شرکت استفاده کنیم و بحث همگرایی بیشتر در بالا بردن کیفیت و بهره‌وری است.

به گزارش ایسنا، جلسه پرسش و پاسخ آنلاین مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با کارکنان این شرکت در سراسر کشور امروز چهارشنبه برگزار شد.

سیدمجید صدری در این جلسه تاکید کرد که تلاش می‌کنیم نیروهای جوان هم ارتقاء پیداکنند و هم از توان و تخصص آن‌ها استفاده کنیم. ما همچنین در تلاشیم یک ساختار مناسب برای انتقال و جابجایی افراد ایجاد کنیم.

او درباره طرح یکپارچه‌سازی شرکت‌های پیمانکاری ما دو شرکت اصلی tct1 و شسکام تلاش کردم برای پرسنل این دو شرکت اصلی توجه لازم داشته باشیم اما یک سری شرکت‌های پیمانکار محلی که داریم آنطور که باید به نیروی انسانی آن‌ها توجه نمی‌کنند. ما باید بتوانیم بر عملکرد این دسته از شرکت ها نظارت کافی داشته باشیم و اگر کوتاهی صورت بگیرد برخورد خواهیم کرد.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران درباره به‌روزرسانی تلفن ثابت مدیر جدید منطقه تهران و همه کشور را در تاریخ‌هایی مکلف کردیم که به این تکالیف عمل کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاه
منبع خبر

طراحی سایت

بیشتر بخوانید:  هشدار به ضعف شرکت های انگلیسی در مقابله با حملات سایبری