انتقال دامنه com بجنورد

خانه » دومین » انتقال دامنه com بجنورد

انتقال دامنه com بجنورد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 17029.html
iGap اپلیکیشنی ایرانی در زمینه‌ی پیام‌رسانی آنلاین است که با ویژگی‌های جدید و بسیار کاربردی برای اندروید، آیفون، ویندوز و لینوکس منتشر شده است.
چهار شنبه, ۲۰ بهمن ۹۵ ساعت ۲۱:۳۰

برنامه iGap: معرفی و بررسی اپلیکیشن پیام رسان ایرانی آی گپ

iGap اپلیکیشنی ایرانی در زمینه‌ی پیام‌رسانی آنلاین است که با ویژگی‌های جدید و بسیار کاربردی برای اندروید، آیفون، ویندوز و لینوکس منتشر شده است.

خوشبختانه در سال‌های اخیر شاهد ورود تیم‌های برنامه‌نویس ایرانی به زمینه‌ی ساخت اپ‌های پیام‌رسان آنلاین هستیم. با وجود آنکه در حال حاضر پیام‌رسان‌هایی همچون واتس‌اپ یا تلگرام حرف اول را در این زمینه می‌زنند. ما همچنان از یک نسخه‌ی خوب وطنی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان استقبال خواهیم کرد و با توجه به آنکه در چند ماه اخیر شاهد انتشار - انتقال دامنه com بجنورد - اپ‌های مختلفی در این زمینه بوده‌ایم؛ می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نزدیک، اپلیکیشن‌های پیام‌رسان ایرانی به رقیبی جدی برای رقبای خارجی خود تبدیل شوند. iGap یکی از این برنامه‌های نوپا است که با مهیا کردن ویژگی‌های مهمی که در رقیب‌های خارجی وجود دارد و همچنین انتشار یکپارچه برای تمام پلت‌فرم‌ها، قدم اول را محکم برداشته است؛ به‌طوری که می‌توان امیدوار - انتقال دامنه com بجنورد - بود با بروزرسانی‌های بعدی این روند تکاملی به یک نتیجه‌ی ایده‌آل و بدون نقص ختم شود. در - انتقال دامنه com بجنورد - ادامه با بررسی اپلیکیشن iGap در خدمت شما خواهیم بود.

 

زبان، طراحی و پلت فرم‌ها

انتقال دامنه com بجنورد

iGap با - انتقال دامنه com بجنورد - دو زبان فارسی و انگلیسی و طراحی منحصربه‌فرد مینیمالیستی منتشر شده است. شما از این برنامه می‌توانید در گوشی‌های اندروید و آیفون، در ویندوز و لینوکس و همچنین در نسخه‌ی تحت وب استفاده کنید که یک ویژگی بسیار ارزشمند برای iGap محسوب می‌شود و استفاده از آن را در تمام ابزارها ممکن می‌کند. پیام‌های شما در iGap به‌صورت آنلاین همیشه و همه‌جا در دسترس - انتقال دامنه com بجنورد - شما خواهند بود و فارغ از آنکه از چه دستگاهی برای لاگین شدن استفاده کنید، پیام‌های خود را همیشه در دسترس خواهید داشت. ویژگی همگام‌سازی برای پیام‌های Draft (پیش‌نویس) - انتقال دامنه com بجنورد - نیز اجرایی شده است و برای مثال اگر مشغول نوشتن پیامی در اپ موبایل iGap هستید، می‌توانید آن را ناتمام رها کنید و در نسخه‌ی تحت وب ادامه‌ی - انتقال دامنه com بجنورد - آن را بنویسید.

 

امنیت

انتقال دامنه com بجنورد

در کنار این خدمت‌رسانی - انتقال دامنه com بجنورد - آنلاین و همگام‌سازی اطلاعات بین - انتقال دامنه com بجنورد - دستگاه‌های مختلف، امنیت پیام‌های شما با سخت‌گیری بسیار بالایی تضمین شده است. پیام‌های - انتقال دامنه com بجنورد - ارسالی و دریافتی، چه در چت‌های خصوصی و چه در گروه‌ها یا کانال‌ها با استفاده از رمزنگاری ترکیبی AES۲۵۶ متقارن و اس اس ال - انتقال دامنه com بجنورد - ۲۰۴۸ بیتی RSA رمزگذاری می‌شوند تا کاربران - انتقال دامنه com بجنورد - اطمینان کاملی برای محفوظ ماندن حریم شخصی خود داشته باشند.

علاوه بر - انتقال دامنه com بجنورد - این شاهد بخشی با عنوان Active Sessions هستیم که در آن می‌توانید تمام ابزارهایی را که به اکانت شما متصل هستند، مشاهده کنید تا در صورت وجود موارد مشکوک، به‌سرعت دسترسی آن را به اکانت خود مسدود کنید.

 

چت، گروه و کانال

انتقال دامنه com بجنورد

در iGap علاوه بر - انتقال دامنه com بجنورد - آنکه می‌توانید با دوستان خود به‌صورت خصوصی به گفتگو بپردازید، قادر به ساخت گروه و کانال نیز خواهید بود. امکان ساخت کانال به‌خصوص در این روزها که کانال‌ها مورد توجه بسیاری قرار گرفتند، بسیار مفید و کاربری خواهد بود و شما می‌توانید با ساخت - انتقال دامنه com بجنورد - کانال، مرجع اطلاع‌رسانی مخصوص به خود داشته باشید. کانال‌ها به‌صورت عمومی (قابل جستجو توسط کاربران) و خصوصی (عضویت تنها با لینک جوین) قابل ساخت خواهند بود که البته در آینده نیز در صورت لزوم می‌توانید حالت آن را از خصوصی به عمومی یا برعکس تغییر دهید. در iGap می‌توانید با درج کاراکتر @ در ابتدای آیدی یک کانال یا شخص، آن را به اکانت مورد نظر لینک کنید.

تبدیل چت خصوصی به گروه

انتقال دامنه com بجنورد

نکته‌ی بسیار جالبی که در آی گپ مشاهده کردیم، امکان تبدیل چت خصوصی به گروه بود. برای مثال - انتقال دامنه com بجنورد - اگر مشغول گفتگو با دوست خود بودید و نیاز به هم‌صحبتی با افراد دیگری نیز داشتید، - انتقال دامنه com بجنورد - می‌توانید با لمس منوی بالا، چت خود را به گروه تبدیل و افراد مورد نظر را - انتقال دامنه com بجنورد - وارد بحث کنید.

 

ارسال فایل با هر فرمت یا حجم + نقاشی

انتقال دامنه com بجنورد

خوشبختانه سازندگان iGap به یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پیام‌رسان‌های آنلاین یعنی ارسال فایل نیز بی‌توجه نبوده‌اند و بستر بسیار مناسبی در این زمینه برای کاربران مهیا کرده‌اند. شما در iGap می‌توانید بدون محدودیت در حجم یا فرمت، فایل‌های خود را ارسال کنید. عکس، ویدیو، صوت، گیف و هر آنچه تصور کنید، در iGap قابل ارسال خواهند بود.

 

لایک و دیسلایک در کانال

انتقال دامنه com بجنورد

اگر تجربه‌ی عضویت در کانال‌های تلگرامی داشته باشید، حتما اطلاع دارید که یکی از شاخصه‌های کانال، یک‌طرفه بودن آن است؛ به‌طوری که اعضای کانال، تنها قادر به خواندن مطالب منتشرشده هستند و امکاناتی همچون ارسال نظر یا حتی لایک کردن آن ندارند. تقریبا تمام کاربران تلگرام با نبود امکان نظردهی در پست‌های کانال موافق هستند؛ اما عده‌ی بسیاری خواستار اضافه شدن ویژگی لایک یا دیسلایک به پست‌ها هستند تا به این صورت احساسات خود نسبت به یک - انتقال دامنه com بجنورد - پست را - انتقال دامنه com بجنورد - نشان دهند که تا به امروز شاهد عملی شدن این درخواست نبودیم و بسیاری از کانال‌ها برای جبران این کمبود دست به دامان ربات‌های لایک/دیسلایک شده‌اند. اپلیکیشن iGap اما ویژگی بسیار کاربردی و مفید لایک/دیسلایک را به کانال‌های خود اضافه کرده است و برای تمامی مطالب متنی - انتقال دامنه com بجنورد - یا مدیا که در کانال منتشر می‌شوند، دکمه‌های لایک و دیسلاک نیز در نظر گرفته است. به این ترتیب کاربران یک کانال می‌توانند درباره‌ی پست‌های مختلف یک کانال ابراز احساسات کنند.

  

ویرایش، پاسخ و فوروارد پیام

انتقال دامنه com بجنورد

پیام‌های ارسالی شما در iGap قابل - انتقال دامنه com بجنورد - ویرایش خواهند بود؛ به این معنا که اگر بعد از ارسال یک پیام در چت شخصی یا گروهی متوجه اشتباهی در آن شدید، - انتقال دامنه com بجنورد - می‌توانید با لمس آن و انتخاب گزینه‌ی ویرایش، متن آن را تغییر دهید. امکانات مهم دیگری همچون Reply یا Forward کردن پیام‌ها نیز - انتقال دامنه com بجنورد - در iGap وجود دارند.

 

نسخه تحت وب، ویندوز و لینوکس

انتقال دامنه com بجنورد

iGap علاوه بر اندروید و آی‌او‌اس، در ویندوز و لینوکس و همچنین تحت وب نیز قابل اجرا خواهد بود. برای مثال در اسکرین شات بالا محیط برنامه در نسخه‌ی تحت وب را مشاهده می‌کنید.کارایی نسخه‌ی تحت وب‌ای گپ در سطح بسیار قابل قبولی قرار دارد و تقریبا تمام امکانات اصلی برنامه در نسخه‌ی وب نیز قابل اجرا و استفاده خواهند بود. نکته‌ی جالبی نیز که در نسخه‌ی تحت وب مشاهده کردیم - انتقال دامنه com بجنورد - امکان تفکیک کردن پیام‌های عادی، گروه و کانال‌ها بود که این امر به خصوص زمانی که در چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌های زیادی عضو هستید بسیار کاربردی خواهد بود و شما را در نظم - انتقال دامنه com بجنورد - دهی برنامه یاری خواهد کرد. برای دسترسی به نسخه‌ی وب کافیست تا به این آدرس مراجعه کرده و شماره‌ی خود را وارد کنید.

نقاط ضعف

در کنار تمام ویژگی‌های مثبتی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، شاهد نقاط ضعفی - انتقال دامنه com بجنورد - نیز در iGap بودیم که در ادامه آن‌ها را بیان خواهیم کرد.

  • جای خالی استیکرها
    در حال حاضر iGap تنها از اموجی‌ها پشتیبانی می‌کند و استیکری در آن وجود ندارد که البته احتمال اضافه شدن استیکرها در نسخه‌های بعدی بسیار بالا است.
  • تصاویر زمینه‌ی بسیار ضعیف
    در iGap شما می‌توانید مانند اپلیکیشن‌های پیام‌رسان دیگر تصویر زمینه‌ی - انتقال دامنه com بجنورد - گفتگوها را تغییر دهید؛ اما متاسفانه تصاویر آماده‌ای که برای این بخش در - انتقال دامنه com بجنورد - نظر گرفته - انتقال دامنه com بجنورد - شده - انتقال دامنه com بجنورد - است، چه از لحاظ زیبایی ظاهری و چه از لحاظ کیفیت در سطح قابل قبولی قرار ندارند و باید به تصاویر موجود در گالری گوشی خود بسنده کنید. البته تصویر زمینه‌ی پیش‌فرضی که در ابتدا در - انتقال دامنه com بجنورد - برنامه وجود دارد، بسیار مناسب است؛ اما مشکلی که وجود دارد عدم وجود این تصویر در بخش «تصاویر آماده» است و اگر برای امتحان دیگر تصاویر، آن‌ها را فعال کنید، دیگر به این تصویر پیش‌فرض دسترسی نخواهید داشت. این بخش نیز به طور یقین در بروزرسانی‌های بعدی تکامل خواهد یافت.
  • انیمشن های غیرضروری و کند
    انیمیشن‌های موجود در iGap برای باز شدن منوها با وجود آنکه زیبا هستند؛ اما سرعت اجرای کمی دارند. برای مثال وقتی برای دسترسی گزینه‌های حذف، ویرایش یا‌... - انتقال دامنه com بجنورد - روی یک پیام لمس می‌کنید، منوی مورد نظر به جای آنکه به‌صورت آنی در دسترس قرار بگیرد، با افکت Fade ظاهر می‌شود که همین موضوع باعث می‌شود باز و بسته شدن منوها نزدیک به ۱ ثانیه به طول بیانجامد. این موضوع به‌خصوص در زمان‌هایی که قصد مدیریت چند پیام دارید، باعث ایجاد وقفه‌ی قابل توجهی خواهد شد. هنگام لمس گزینه‌ی Attach نیز گزینه‌ها بدون آنکه ضرورتی وجود داشته باشد، با حالت - انتقال دامنه com بجنورد - انیمیشنی اجرا می‌شوند که به صورت لگ دار است و جلوه‌ی چندان زیبایی ندارد.

 

سخن پایانی

در انتها باید تأکید کنیم که iGap قرار نیست جایگزین تلگرام یا واتس‌اپ شود. این اپلیکیشن نیز مانند هر پیام‌رسان دیگری به بازار عرضه شده است تا مخاطبین مخصوص به خود را به دست آورد. همان‌طور که ممکن است یک کاربر عاشق تلگرام و کاربری دیگر از آن متنفر باشد، iGap نیز به‌عنوان یک اپلیکیشن وطنی و با ارائه‌ی امکانات مهم و ضروری سعی بر آن دارد که ابزاری همه‌ چیز تمام برای کاربران مهیا کند و به‌مرور - انتقال دامنه com بجنورد - مخاطبین خود را به دست آورد. از همین رو مقایسه‌ی امکانات یا حتی ظاهر آن با تلگرام یا هر اپلیکیشن پیام‌رسان دیگری غیرمنطقی خواهد بود؛ - انتقال دامنه com بجنورد - چراکه هدف، کپی‌برداری از یک نمونه‌ی خارجی نیست بلکه الهام گرفتن از ایده‌ها و کاربردهای مهم اپلیکیشن‌های روز دنیا و ساخت یک نسخه‌ی متفاوت از آن است. ضمن آنکه نباید فراموش کنیم که iGap در ابتدای راه است و مسلما با انتشار بروزرسانی‌های بعدی، نسخه به نسخه کامل‌تر خواهد شد تا در نهایت به یک اپلیکیشن ایده‌آل تبدیل شود. برای دانلود این برنامه و عضویت در آن می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

توجه: در صورتی که بعد از وارد کردن شماره و دریافت کد فعالسازی، - انتقال دامنه com بجنورد - iGap - انتقال دامنه com بجنورد - به‌صورت - انتقال دامنه com بجنورد - خودکار کد دریافتی را شناسایی نکرد، منتظر بمانید تا تایمر ۶۰ ثانیه‌ای آن به پایان برسد و سپس به‌صورت دستی کد دریافتی را وارد کنید.

 


اولين صفحه   -  انتقال دومین دات کام بجنورد   -   نحوه انتقال دومین دات کام بجنورد   -   مالکیت دومین دات کام بجنورد   -   انتقال مالکیت دومین دات کام بجنورد   -   قیمت دومین دات کام بجنورد   -   خرید دومین دات کام بجنورد   -   قوانین دومین دات کام بجنورد   -   دامین دات کام بجنورد   -   ثبت دامین دات کام بجنورد   -   تمدید دامین دات کام بجنورد   -   انتقال دامین دات کام بجنورد   -   نحوه انتقال دامین دات کام بجنورد   -   مالکیت دامین دات کام بجنورد   -   انتقال مالکیت دامین دات کام بجنورد   -   قیمت دامین دات کام بجنورد   -   خرید دامین دات کام بجنورد   -   قوانین دامین دات کام بجنورد   -   دامنه com بجنورد   -   ثبت دامنه com بجنورد   -   تمدید دامنه com بجنورد   -   انتقال دامنه com بجنورد   -   نحوه انتقال دامنه com بجنورد   -   مالکیت دامنه com بجنورد   -   انتقال مالکیت دامنه com بجنورد   -   قیمت دامنه com بجنورد   -   خرید دامنه com بجنورد   -   قوانین دامنه com بجنورد   -   دومین com بجنورد   -   ثبت دومین com بجنورد   -   تمدید دومین com بجنورد   -   انتقال دومین com بجنورد   -   نحوه انتقال دومین com بجنورد   -   مالکیت دومین com بجنورد   -   انتقال مالکیت دومین com بجنورد   -   قیمت دومین com بجنورد   -   خرید دومین com بجنورد   -   قوانین دومین com بجنورد   -   دامین com بجنورد   -   ثبت دامین com بجنورد   -   تمدید دامین com بجنورد   -   انتقال دامین com بجنورد   -  آخرين صفحه