انتقال دامین بین المللی مشهد

خانه » دومین » انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01614.html
اپلیکیشن کوئیک این امکان را می‌دهد که از تصاویرتان ویدئوهای زیبا و تأثیرگذار بسازید و تنظیمات دلخواه را روی آن انجام دهید.
شنبه, ۳۱ فروردین ۹۸ ساعت ۱۹:۰۰

زوم‌اپ: Quik؛ نرم‌افزار ساخت ویدئو از عکس

اپلیکیشن کوئیک این امکان را می‌دهد که از تصاویرتان ویدئوهای زیبا و تأثیرگذار بسازید و تنظیمات دلخواه را روی آن انجام دهید.

با گسترش کاربرد گوشی‌های هوشمند و دوربین‌های دیجیتال، امکان عکس‌برداری و تهیه‌ی ویدئو با سرعت و کیفیت بیشتر فراهم شده است. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که از رویداد یا برنامه‌ای خاص تصاویر بسیاری تهیه کرده‌اید و علاقه‌مند هستید همه‌ی آن‌ها را به‌صورت یک‌جا و در قالب ویدئو تماشا کنید تا خاطرات آن - انتقال دامین بین المللی مشهد - رویداد برایتان زنده شود. حتی ممکن است - انتقال دامین بین المللی مشهد - بخواهید این عکس‌ها را همراه‌با موسیقی دلخواهتان تماشا کنید و آن را با دوستانتان به‌اشتراک بگذارید. اپلیکیشن کوئیک (Quik) ازجمله اپلیکیشن‌هایی است که این امکان را به شما می‌دهد.

این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل‌های Android و - انتقال دامین بین المللی مشهد - iOS دردسترس است و می‌توانید آن را از گوگل‌پلی یا اپ‌استور دانلود و نصب کنید.

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن، می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید. با بازشدن اولین صفحه، امکان ایجاد ویدئوِ جدید به شما داده می‌شود. با انتخاب Create new video و تعیین نام برای این ویدئو،  به صفحه‌ی انتخاب عکس یا - انتقال دامین بین المللی مشهد - آلبوم هدایت می‌شوید. در این - انتقال دامین بین المللی مشهد - صفحه، می‌توانید حداکثر ۷۵ عکس یا ویدئو از عکس‌ها و ویدئوهای دلخواهتان را انتخاب کنید که قصد دارید از آن‌ها ویدئو تهیه کنید. این عکس‌‌ها و ویدئوها - انتقال دامین بین المللی مشهد - می‌تواند در حافظه‌ی داخلی گوشی یا حافظه‌ی خارجی، DropBox ،Go Pro Plus یا Go Pro Quick ذخیره‌سازی شده باشند. کوئیک این قابلیت را دارد که با کمک Go Pro footage بتواند عکس‌های دارای لبخند، چهره، آب و مانند آن‌ها را تشخیص دهد و ویدئویی زیبا و متناسب با آن بسازد. البته، می‌توانید با استفاده از Highlightها، ترتیب و چگونگی عکس‌ها در ویدئو را خودتان مشخص کنید.

انتقال دامین بین المللی مشهد

پس از انتخاب عکس‌ و ویدئوهای دلخواه، باید نامی برای ویدئویی انتخاب کنید - انتقال دامین بین المللی مشهد - که قصد دارید آن را بسازید و سپس، دکمه‌ی Continue را بزنید. نرم‌افزار به‌صورت خودکار ویدئویی از عکس‌های - انتقال دامین بین المللی مشهد - انتخابی شما می‌سازد که از آهنگ‌ها و ترنزیشن‌های موجود - انتقال دامین بین المللی مشهد - در نسخه‌ی اصلی اپلیکیشن در آن استفاده شده است. نکته‌ی جالب در این ویدئو هماهنگی حرکت عکس‌ها با bit rate موسیقی است. البته، می‌توانید به‌‌دلخواه این ویدئو را ویرایش کنید. 

انتقال دامین بین المللی مشهد

امکاناتی که این اپلیکیشن برای ویرایش ویدئو به شما می‌دهد در چند گروه قرار دارند. اولین نکته‌ در مواجهه با صفحه‌ی پخش ویدئو که قابلیت تغییر دارد، تم اصلی ویدئو است که از - انتقال دامین بین المللی مشهد - قسمت پایینی ویدئو می‌توانید آن را تغییر دهید. هریک از تم‌ها، موسیقی پیش‌فرض همراه خود را دارد. جذابیت این امکان در کاربرد ویدئویی است که نهایتا ساخته می‌شود. به‌عنوان مثال، اگر قصد داشته - انتقال دامین بین المللی مشهد - باشید ویدئو حاصل از تعدادی عکس را برای نمایش در کنفرانس اداری یا تحصیلی یا برای نمایش در جمع خانوادگی استفاده کنید، می‌توانید تم‌های متناسب برای آن انتخاب کنید. وقتی تم مناسب را مشخص کردید، می‌توانید ویرایش‌های جزئی‌تر را هم انجام دهید. برای - انتقال دامین بین المللی مشهد - این کار باید روی علامت قلم ویرایش ضربه بزنید که در قسمت پایین عکس و وسط آن قرار دارد. با این کار صفحه‌ی ویرایش برای شما بازخواهد شد که گزینه‌های مختلف را دراختیارتان قرار می‌دهد. در اینجا، به‌ترتیب از سمت چپ گزینه‌های مختلف را توضیح می‌دهیم. دقت کنید مراحل ویرایش برای هریک از عکس‌ها و ویدئوها به‌صورت جداگانه انجام می‌شود و گزینه‌های مختلف برای عکس و ویدئو متفاوت است. 

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

ویرایش نمایش عکس‌ها

۱. Add Text: امکان اضافه‌کردن متن خاص روی یکی از عکس‌ها را به شما می‌دهد. بدیهی است برای هریک از عکس‌ها می‌توانید متن خاصی در نظر بگیرید و به آن اضافه کنید. - انتقال دامین بین المللی مشهد - این متن می‌تواند به‌صورت پانویس یا به‌صورت تیتر - انتقال دامین بین المللی مشهد - به عکس شما اضافه - انتقال دامین بین المللی مشهد - شود.

۲. Layout: به شما این امکان - انتقال دامین بین المللی مشهد - را می‌دهد اندازه‌ی تصویر انتخابی‌تان - انتقال دامین بین المللی مشهد - را در قالب اندازه‌ی ویدئو مشخص کنید. این گزینه دو حالت دارد: ۱. حالت اتوماتیک که - انتقال دامین بین المللی مشهد - اندازه‌ی عکس را به اندازه‌ی قالب ویدئو درمی‌آورد؛ حالت Fit که اندازه‌ی عکس بدون تغییر می‌ماند و اگر حاشیه‌ی کوچک‌تری درمقایسه‌با قالب داشته باشد، به رنگ سیاه درخواهد‌ آمد.

۳. Rotation: امکان چرخش تصویر را به شما - انتقال دامین بین المللی مشهد - می‌دهد و می‌توانید با استفاده - انتقال دامین بین المللی مشهد - از آن عکس را به‌اندازه‌ی ۹۰ درجه بچرخانید.

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

۴. Focus: می‌توانید مشخص کنید وقتی عکس خاصی در‌حال‌اجرا در ویدئو است، درنهایت و هنگام گذار به عکس - انتقال دامین بین المللی مشهد - به بعدی، در کجای عکس بزرگ‌نمایی شود؛ مثلا در عکس که اینجا داریم، روی سر پرنده زوم شده است.

۵. Duration: این امکان را می‌دهد که مشخص کنید می‌خواهید زمان اجرای - انتقال دامین بین المللی مشهد - عکس خاص از مدت زمان پیش‌فرض اپلیکیشن کوتاهتر باشد یا خیر.

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

۶. Remove: می‌توانید - انتقال دامین بین المللی مشهد - هریک از عکس‌ها را جداگانه حذف کنید.

۷. Duplicate: با انتخاب این گزینه، عکس در‌حال‌اجرا دوبار - انتقال دامین بین المللی مشهد - اجرا خواهد شد. درواقع، عکسی مانند عکس فعلی به فهرست عکس‌ها اضافه می‌شود.

ویرایش نمایش فیلم

قسمت ویرایش - انتقال دامین بین المللی مشهد - فیلم در بسیاری از گزینه‌ها مشابه ویرایش عکس است. با گزینه‌ی Add Text می‌توانید روی فیلم متن اضافه کنید. در قسمت Layout، می‌توانید شیوه‌ی نمایش فیلم در قاب را مشخص کنید. با گزینه‌ی Rotate، می‌توانید فیلم را به‌صورت ۹۰ درجه‌ای بچرخانید. با گزینه‌ی Remove، فیلم در‌حال‌پخش حذف می‌شود. امکانات اضافی که برای ویرایش فیلم دراختیارتان قرار دارد، عبارت‌اند از:

۱. Highlight: با این دکمه می‌توانید به تعداد دلخواه زمان هایلایت به فیلم اضافه کنید. توجه کنید در اینجا منظور - انتقال دامین بین المللی مشهد - از فیلم، فیلم نهایی نیست؛ بلکه فیلمی است که به‌عنوان بخشی از مجموعه عکس انتخاب کرده‌اید.

۲. Trim: با این گزینه می‌توانید زمان پخش فیلم خاص را کم یا زیاد کنید.

۳. با گزینه‌ای که سه حالت Boost و Mix و No Sound دارد، می‌توانید - انتقال دامین بین المللی مشهد - چگونگی پخش صدا روی فیلم را - انتقال دامین بین المللی مشهد - مشخص کنید. درصورتی‌که فیلم انتخابی موسیقی داشته باشد، با دو گزینه‌ی اول می‌توانید چگونگی پخش همان موسیقی را تعیین کنید. - انتقال دامین بین المللی مشهد - گزینه‌ی آخر باعث می‌شود موسیقی قرارداده‌شده - انتقال دامین بین المللی مشهد - روی کل ویدئو برای این فیلم انتخابی هم اعمال شود.

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

۴. Crop: می‌توانید محدوده‌ی صفحه‌ی فیلمی را مشخص کنید که قصد پخش آن را دارید.

۵. Split: همان‌طورکه از نامش پیداست، به شما اجازه می‌دهد فیلم انتخابی را به چند تکه تقسیم کنید.

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

هربار که تغییری در شیوه‌ی اجرای عکس اعمال می‌کنید، نرم‌افزار آن را برای شما اجرا می‌کند تا حاصل کار را ببینید. - انتقال دامین بین المللی مشهد - برای متوقف‌کردن این اجرا، می‌توانید از قسمت پایین صفحه استفاده کنید تا ویدئو متوقف شود. با اعمال گزینه‌ی Loop که در سمت راست پایین صفحه قرار دارد، با هر تغییر در عکس، کل ویدئو برایتان اجرا خواهد شد. در سمت چپ پایین - انتقال دامین بین المللی مشهد - صفحه، گزینه‌ی دیگری وجود دارد با عنوان Undo. با انتخاب این گزینه، آخرین تغییر اعمال‌شده از بین می‌رود و به‌جای - انتقال دامین بین المللی مشهد - کلمه‌ی Undo، کلمه‌ی Redo را خواهید دید. با انتخاب Redo، آخرین تغییر - انتقال دامین بین المللی مشهد - حذف‌شده‌ بازخواهد گشت. یکی دیگر از امکاناتی موجود در - انتقال دامین بین المللی مشهد - این صفحه، امکان اضافه‌کردن عکس یا ویدئو در لحظه است. در قسمت میانی صفحه و در هر دو سمت چپ و راست، امکان اضافه‌کردن عکس به قبل یا بعد از عکس فعلی وجود دارد. 

تا اینجا تغییراتی را انجام داده‌اید که به عکس و ویژگی‌های آن مربوط‌ است. اگر به صفحه‌ی اصلی برگردید، می‌توانید تغییرات دیگری هم در ویدئو ایجاد کنید. در پایین صفحه‌ی اصلی و در قسمت وسط، دکمه‌ای قرار دارد که با کمک آن می‌توانید موسیقی دلخواه خود را برای اجرا روی - انتقال دامین بین المللی مشهد - ویدئو انتخاب کنید. این اپلیکیشن به‌صورت پیش‌فرض تعدادی موسیقی در خود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید؛ اما نگران نباشید. اگر از این - انتقال دامین بین المللی مشهد - گزینه‌ها خوشتان نیامد، امکان انتخاب موسیقی از بین موسیقی‌های موجود روی گوشی شما هم فراهم است. 

پس از ورود به Music Library و انتخاب موسیقی دلخواه، در صفحه‌ی اصلی، ویدئو شما با این موسیقی اجرا می‌شود و نکته‌ی جالب این است که حالا می‌توانید ازطریق صفحه‌ی اصلی به همه‌ی موسیقی‌های خودتان دسترسی داشته باشید. همچنین، می‌توانید ویدئو را بدون موسیقی یا بدون صدا اجرا کنید که گزینه‌های آن در انتهای فهرست حالت‌ها در پایین عکس وجود دارد. یکی از ویژگی‌های جالب کوئیک این است که سرعت و زمان پخش تصاویر با ضرب‌آهنگ موسیقی هماهنگ می‌شود و این، ویدئو نهایی را بسیار جالب می‌کند.

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

آخرین بخش ویرایشی موجود در کوئیک، در پایین صفحه‌ی اصلی در سمت چپ دردسترس است. این بخش هم شامل چند - انتقال دامین بین المللی مشهد - گزینه است:

۱. Duration: می‌توانید زمان کل ویدئو را مشخص کنید. کوئیک به‌طور خودکار زمان کل مناسب برای آپلود در اینستاگرام و زمان بهینه برای داشتن بهترین موسیقی در پایان را به شما پیشنهاد می‌کند؛ اما می‌توانید زمان دلخواه را برای - انتقال دامین بین المللی مشهد - آن مشخص کنید. قسمتی که با - انتقال دامین بین المللی مشهد - Auto duration مشخص شده و علامت مخصوص کوئیک روی آن قرار دارد، زمانی است که - انتقال دامین بین المللی مشهد - اپلیکیشن به‌طور خودکار به ویدئو تخصیص داده است.

۲. Square: به شما این امکان را می‌دهد که چهارچوب پخش ویدئو را به‌صورت افقی یا عمودی یا سینما تغییر دهید.

انتقال دامین بین المللی مشهد

۳. Music Start: ممکن است نخواهید تمام موسیقی انتخابی‌تان همراه‌با ویدئو پخش شود، این گزینه به شما امکان می‌دهد آن بخشی از موسیقی را - انتقال دامین بین المللی مشهد - انتخاب کنید که می‌خواهید پخش شود. کافی است نقطه‌ی شروع پخش موسیقی را مشخص کنید و Duration مناسب برای پخش ویدئو را هم از گزینه‌ی اول تعیین کنید.

۴. Filter: مشابه آنچه در ویرایش عکس‌ها در گوشی‌ها به‌طور پیش فرض وجود دارد، با این گزینه می‌توانید فیلترهای مختلف روی عکس‌ها قرار دهید.

۵. Font: می‌توانید فونت متنی را مشخص کنید که روی عکس‌ها نوشته می‌شود.

۶. Palette: در اینجا، امکان حذف حاشیه‌ی سیاه از اطراف عکس یا قراردادن مجدد آن وجود دارد.

۷. Outro: این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید نمایش آرم کوئیک را در انتهای ویدئو کنترل کنید. با قراردادن این گزینه روی حالت - انتقال دامین بین المللی مشهد - خاموش، در پایان ویدئو آرم کوئیک پخش نخواهد نشد.

انتقال دامین بین المللی مشهد

انتقال دامین بین المللی مشهد

وقتی به - انتقال دامین بین المللی مشهد - این مرحله رسیدید، فیلم - انتقال دامین بین المللی مشهد - نهایی شما آماده است و می‌توانید از آن استفاده کنید. کافی است از قسمت پایین صفحه، دکمه‌ی دانلود را - انتقال دامین بین المللی مشهد - بزنید تا فیلمتان روی گوشی - انتقال دامین بین المللی مشهد - ذخیره یا به‌صورت آنلاین به‌اشتراک گذاشته شود. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده و جذاب است و به‌راحتی می‌توانید با آن ویدئوهای زیبا بسازید و با آن خاطرات خود را زیباتر حفظ کنید.

نکات مثبت

  • نصب و استفاده رایگان
  • رابط کاربری ساده و جذاب
  • هماهنگی - انتقال دامین بین المللی مشهد - موسیقی با ویدئو نهایی
  • امکان استفاده هم‌زمان از فیلم و عکس برای ساختن ویدئو
  • امکان ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری ویدئو

دانلود اپلیکیشن


اولين صفحه   -  انتقال دامنه بین المللی مشهد   -   نحوه انتقال دامنه بین المللی مشهد   -   مالکیت دامنه بین المللی مشهد   -   انتقال مالکیت دامنه بین المللی مشهد   -   قیمت دامنه بین المللی مشهد   -   خرید دامنه بین المللی مشهد   -   قوانین دامنه بین المللی مشهد   -   دومین بین المللی مشهد   -   ثبت دومین بین المللی مشهد   -   تمدید دومین بین المللی مشهد   -   انتقال دومین بین المللی مشهد   -   نحوه انتقال دومین بین المللی مشهد   -   مالکیت دومین بین المللی مشهد   -   انتقال مالکیت دومین بین المللی مشهد   -   قیمت دومین بین المللی مشهد   -   خرید دومین بین المللی مشهد   -   قوانین دومین بین المللی مشهد   -   دامین بین المللی مشهد   -   ثبت دامین بین المللی مشهد   -   تمدید دامین بین المللی مشهد   -   انتقال دامین بین المللی مشهد   -   نحوه انتقال دامین بین المللی مشهد   -   مالکیت دامین بین المللی مشهد   -   انتقال مالکیت دامین بین المللی مشهد   -   قیمت دامین بین المللی مشهد   -   خرید دامین بین المللی مشهد   -   قوانین دامین بین المللی مشهد   -   دامنه ارزان مشهد   -   ثبت دامنه ارزان مشهد   -   تمدید دامنه ارزان مشهد   -   قیمت دامنه ارزان مشهد   -   خرید دامنه ارزان مشهد   -   دومین ارزان مشهد   -   ثبت دومین ارزان مشهد   -   تمدید دومین ارزان مشهد   -   قیمت دومین ارزان مشهد   -   خرید دومین ارزان مشهد   -   دامین ارزان مشهد   -   ثبت دامین ارزان مشهد   -   تمدید دامین ارزان مشهد   -   قیمت دامین ارزان مشهد   -  آخرين صفحه