انتقال دامین com تبریز

خانه » دومین » انتقال دامین com تبریز

انتقال دامین com تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03549.html
وب‌سایت
یکشنبه, ۲ دی ۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

عکس‌های برگزیده نشنال جئوگرافیک ۲۰۱۸ معرفی شدند

وب‌سایت

نشنال جئوگرافیک همچون هر سال برندگان رقابت National Geographic Photo Contest را معرفی کرده است. تصاویر برگزیده توسط نشنال جئوگرافیک از بین - انتقال دامین com تبریز - بیش از ۱۰ هزار تصویر انتخاب شده‌اند. عکاسان - انتقال دامین com تبریز - در سه بخش «مردم»، «مکان‌ها» و «حیات وحش» به رقابت پرداختند. در انتها برای هر بخش سه عکس برگزیده و یک عکس شایسته‌ی تقدیر معرفی شد.

رتبه‌ی نخست بخش مکان‌ها

جیسون تودروو از بین ۱۰ هزار عکاس، شایسته‌ی دریافت جایزه‌ی - انتقال دامین com تبریز - بزرگ نشنال جئوگرافیک شد. عکس وی با نام «غیر واقعی»، تصویر هزاران خودروی بلا‌استفاده را در صحرا نشان می‌دهد. او برای این - انتقال دامین com تبریز - اثر جایزه ای به مبلغ پنج هزار دلار دریافت خواهد کرد. همچنین - انتقال دامین com تبریز - عکس - انتقال دامین com تبریز - وی در صفحه‌ی اینستاگرام نشنال جئوگرافیک منتشر خواهد شد.

انتقال دامین com تبریز

در این عکس هزاران - انتقال دامین com تبریز - خودروی فولکس واگن و آئودی را می‌بینید که در صحرای موهاوی، در ایالت کالیفرنیا کنار هم قرار گرفته‌اند. این خودرو‌ها که مدل ساخت‌شان بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۵ است، در تست‌های مربوط به «میزان انتشار گازهای آلاینده از موتور» که به دستور سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا انجام شده‌، شامل مواردی بوده‌اند که در آن‌ها تقلب شده است. - انتقال دامین com تبریز - به دنبال این رسوایی، شرکت فولکس واگن میلیون‌ها خودروی - انتقال دامین com تبریز - ساخت این شرکت را به دلیل نقص فنی فرا‌خواند.

من با انتشار چنین - انتقال دامین com تبریز - عکس‌هایی امیدوارم همه‌ی ما آگاهانه از سیاره‌ی زیبایمان مراقبت کنیم.

جیسون تودروو نوازنده‌ی ویولن، مربی پرواز و عکاس هوایی است. او پرواز کردن را برای نخستین بار در سال ۲۰۰۰ آغاز کرده است. جیسون به نشنال جئوگرافیک می‌گوید: «زمان‌هایی که پرواز طولانی دارم، به آهنگ‌های زیادی گوش می‌دهم و موسیقی و پرواز را باهم ترکیب می‌کنم.»

در ادامه با زومیت همراه باشید تا دیگر برندگان مسابقه‌ی بزرگ عکاسی نشنال جئوگرافیک را باهم ببینیم.

رتبه‌ی نخست بخش مردم

انتقال دامین com تبریز

میلا کولیس نام عکاسی است که تصویر بالا را ثبت کرده است. کولیس در مورد داستان تصویر - انتقال دامین com تبریز - بالا این چنین اظهارنظر می‌کند: «زمانی که این عکس را از دیوید - انتقال دامین com تبریز - مایوچوکرا گرفتم؛ قصد - انتقال دامین com تبریز - داشتم مجموعه عکس پرتره‌ای از مردم این منطقه بگیرم، در حالی که بهترین لباسشان را برای روز یکشنبه در کلیسا پوشیده‌اند. این عکس آخرین یکشنبه‌ی کاری دیوید - انتقال دامین com تبریز - به عنوان یک - انتقال دامین com تبریز - عکاس در استودیوی شخصی‌اش، - انتقال دامین com تبریز - در محله‌ای فقیرنشین به نام کیبرا در نایروبی - انتقال دامین com تبریز - است. یکی از دوستانم - انتقال دامین com تبریز - درست قبل از اینکه بخواهم آنجا را ترک کنم، توجه‌ام را به این استودیوی عکاسی جلب کرد. فضای استودیو بسیار حیرت انگیز بود؛ با پرده‌ای در پس‌زمینه و نور طبیعی که از در ورودی به داخل می‌تابید. دیوید به مدت ۳۷ سال در آنجا کار کرده بود اما حالا استودیو در آستانه‌ی تعطیلی بود؛ چرا که در حال حاضر دوربین‌های تلفن همراه بسیار فراگیر شده‌اند. امروزه تعداد کمی از مردم خواهان پرتره‌ی استودیویی هستند. دیوید تصمیم دارد خود را بازنشست کند و نزد خانواده‌اش به حومه‌ی شهر بازگردد. حال این پرتره از - انتقال دامین com تبریز - دیوید به دیوار استودیو نصب - انتقال دامین com تبریز - شده است تا خاطره‌ی حضور - انتقال دامین com تبریز - او برای همیشه در آنجا باقی بماند».

رتبه‌ی دوم بخش مردم

انتقال دامین com تبریز

تاد کندی تصویر بالا را ثبت کرده است و موفق شده تا رتبه‌ی دوم را در دسته‌ی تصاویر مردم کسب کند. او در این‌باره می‌گوید:

در طول تعطیلات خانوادگی‌مان، زمانی که از - انتقال دامین com تبریز - سیدنی به الولرو - انتقال دامین com تبریز - می‌رفتیم؛ در یک متل کنار جاده توقف کردیم. متل در روستایی به نام نینگان واقع در قسمت بیابانی - انتقال دامین com تبریز - استرالیا قرار داشت و - انتقال دامین com تبریز - در نزدیکی آن یک مزرعه‌ی گندم به چشم می‌خورد. - انتقال دامین com تبریز - هوا برای آن موقع از سال - انتقال دامین com تبریز - به‌طور غیرمعمولی گرم بود. به‌طوری که دمای هوا حدود ۱۰۰ درجه فارنهایت و بسیار غبارآلود بود. در این عکس دخترمان جینی، داخل اردک پلاستیکی‌اش روی ظرفشور نشسته و از حمامش لذت می‌برد.

رتبه‌ی سوم بخش مردم

انتقال دامین com تبریز

آویشک داس تصویر بالا را ثبت کرده و - انتقال دامین com تبریز - در مورد - انتقال دامین com تبریز - آن این چنین - انتقال دامین com تبریز - اظهار نظر کرده است:

یکی از طرفداران متعصب آئین هندو، در خلال فستیوال «چاراک پوجا» در غرب بنگال، فرزند تازه‌متولدشده‌ی خود را - انتقال دامین com تبریز - می‌بوسد. در این - انتقال دامین com تبریز - فستیوال شرکت‌کنندگان طبق رسوم آئین هندو باید پشت خود را با قلاب سوراخ کنند و از طنابی - انتقال دامین com تبریز - که به خود وصل می‌کنند، آویزان شوند و تاب بخورند.

زمانی که به‌عنوان عکاس در این فستیوال حضور داشتم، بسیاری از هندوهای متعصب را دیدم که درحال انجام مناسک دینی خود بودند. سعی کردم لحظه‌ای را ثبت کنم که در آن عشق و نگرانی یک پدر نسبت به آینده ی فرزند کوچکش توامان وجود دارد.»

رتبه‌ی دوم بخش مکان‌ها

انتقال دامین com تبریز

نیکولاس مویر عکاسی است که تصویر بالا را ثبت کرده است. او می‌گوید: «یک اتومبیل فورد زنگ‌زده مدل - انتقال دامین com تبریز - تاندربیرد در منطقه‌ی رالز تگزاس، در غباری قرمز رنگ ناشی از طوفان‌های سهمگین به چشم می‌خورد. خشکی زمین‌های شخم‌زده‌ی منطقه‌ی پانهاندل تگزاس به‌راحتی بستری را برای ایجاد چنین طوفان‌هایی رقم می‌زند. طوفان‌هایی با سرعت بیش از ۹۰ - انتقال دامین com تبریز - مایل بر ساعت که خاک‌های سطحی را به هوا بلند می‌کند و به سمت جنوب می‌برد.

آن روز من موقعیت‌مان را برای حضور یک تیم از عکاسان و فیلمبرداران به منظور مشاهده و ثبت طوفان، پیش بینی کرده بودم. در این منطقه بیشترین طوفان‌های تورنادو رخ می‌دهد. تصور کنید در طول ۱۰ روز، ۱۶ طوفان! آخرین روز اقامت‌مان، موفق به ثبت این عکس شدم. اینجا واقع در جنوب آماریلو - انتقال دامین com تبریز - در تگزاس - انتقال دامین com تبریز - است. وقتی طوفان به یک تندباد پیچنده تبدیل می‌شود، به طرف پایین حرکت می‌کند. جریان‌های بادی - انتقال دامین com تبریز - حاصل از آن به‌حدی قدرت دارد که زمین‌های اطراف را درنوردیده و - انتقال دامین com تبریز - خاک‌های سطحی را از زمین بلند می‌کند و در هوا پراکنده می‌کند.»

رتبه‌ی سوم بخش مکان‌ها

انتقال دامین com تبریز

سوریه به دلیل درگیر شدن با جنگ - انتقال دامین com تبریز - داخلی، یکی از داغ‌ترین سوژه‌های خبری و مخصوصا عکاسی است. کریستین ورنر از سوی مجله‌ی اشپیگل موفق شده است تصویر بالا را به ثبت برساند. او در این‌باره می‌گوید: «مجله‌ی اشپیگل آلمان، برای مستندسازی موقعیت کنونی تعدادی از شهرهای سوریه، ماموریتی به من داد. زمانی که برای اولین بار پا به منطقه‌ی خالدیه در شهر حمص گذاشتم، بسیار شوکه شدم چرا که پیش از این ویرانی در این مقیاس ندیده بودم. در خالدیه سکوت وحشتناکی حاکم بود؛ نه صدایی که نشان از زندگی در شهر باشد و نه اتومبیلی، هیچ. فقط صدای پرندگان و باد. همین‌طور که در خیابان قدم می‌زدیم با خودم فکر کردم وسعت خرابی به‌قدری وسیع است که از این زاویه نمی‌توان تمام آن را پوشش داد. فقط می‌توانستم از زاویه‌ی بالا آن را نمایش بدهم. پس از سربازی سوری که آنجا نگهبانی می‌داد، درخواست کردم تا از خرابه‌ها بالا بروم و او اجازه داد این کار را با مسئولیت خودم انجام دهم. از خرابه‌های خانه‌ای بالا رفتم که پر از ادوات انفجاری بود.

زمانی که عکس را گرفتم روی پشت بام ایستاده بودم. بدون هیچ نشانی از زندگی، این عکس برایم حس مرگ دارد. من به‌خوبی آن روز را به یاد می‌آورم.»

عکس قابل تقدیر در بخش مکان‌ها

انتقال دامین com تبریز

روکا ایتو تصویر زمستانی بالا را در منطقه هوکایدو به ثبت رسانده است. وی در این خصوص چنین اظها نظر کرده است:

«این حوضچه‌ی آبی در جزیره‌ی هوکایدو ژاپن، به‌عنوان محلی برای جذب گردشگر از سراسر جهان بسیار مشهور است. این حوضچه با درختان و کوه‌های زیبایی از اطراف احاطه شده است و در زمستان به‌طور کامل یخ می‌زند. این حوضچه به دست انسان ساخته شده است تا مانع از ورود و حرکت مواد حاصل از فعالیت آتشفشان تپکاچی در نزدیکی آنجا شود. انباشته شدن این مواد در آب حوضچه باعث بالا رفتن سطح مواد معدنی آن از - انتقال دامین com تبریز - جمله آلومینیوم شده است. این چشم انداز اغواکننده قادر است برای چند لحظه نفس شما را در سینه حبس کند. برای گرفتن این عکس از تکنیک نوردهی طولانی استفاده کردم تا بتوانم بارش برف را نشان دهم؛ و همزمان نور فلاش را برای یک لحظه تاباندم تا دانه‌های برفی را که در منظره‌ی جلوی عکس قرار داشتند، ثبت کنم. از بین عکس‌هایی که از این منظره گرفتم، در - انتقال دامین com تبریز - آخر عکسی را انتخاب کردم که بهترین توازن بصری، بین بارش برف و دانه‌های برف خارج از فوکوس را نشان دهد.»

رتبه‌ی نخست بخش حیات وحش

انتقال دامین com تبریز

در صورتی که به حیات وحش علاقه داشته باشید، مطمئنا تصویر - انتقال دامین com تبریز - بالا که توسط پیم وولکرز ثبت شده ،نظر شما را جلب خواهد کرد. وی داستان ثبت تصویر را چنین نقل می‌کند:

صبح زود درست زمانی که گله‌ای از گاوهای وحشی یالدار از روی رودخانه‌ی مارا در تانزانیا عبور می‌کردند، خورشید در میان لایه ای از غبار و سایه‌های تیره، درحال بالا آمدن بود. وجود - انتقال دامین com تبریز - همه‌ی - انتقال دامین com تبریز - این عناصر در کنار هم - انتقال دامین com تبریز - باعث شد - انتقال دامین com تبریز - این صحنه‌ی رمزآلود به وجود آید. این تصویر برایم شبیه به یک نقاشی قدیمی است.

رتبه‌ی دوم - انتقال دامین com تبریز - بخش حیات وحش

انتقال دامین com تبریز

جوناس بِیِر، - انتقال دامین com تبریز - عکاس تصویر بالا در مورد ثبت این تصویر چنین صحبت کرده است:

هنگام راهپیمایی در منطقه‌ی کوئقاتا در گرینلند، ناگهان با گله‌‌ای از بوفالوهای وحشی روبه‌رو شدم. یکی از آن‌ها روی دامنه‌ی تپه‌ای در برف عمیق به‌سرعت حرکت می‌کرد و برف را از زیر پاهایش - انتقال دامین com تبریز - به اطراف پخش می‌کرد. صحنه‌ی بسیار متحیرکننده‌ای بود. من به‌اندازه‌ی کافی خوش‌شانس بودم و - انتقال دامین com تبریز - در زاویه‌ای قرار داشتم که به‌راحتی آن‌ها را مشاهده کنم. تماشای آن‌ها از این فاصله به مدت یک ساعت، برایم یک تجربه‌ی باورنکردنی بود. بوفالوهای وحشی به‌شدت در برابر شرایط موجود در قطب شمال مقاوم هستند. آن‌ها هشت ماه از سال را با شرایط بسیار سخت آب‌وهوایی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. این عکس هم زیبایی و هم قدرت آن‌ها را نشان می‌دهد.»

رتبه‌ی سوم بخش حیات وحش

انتقال دامین com تبریز

آب همواره به دلیل انعکاس تصویر اجسام یکی از بهترین سوژه‌ها برای عکاسی است. آلیسون لانگیواد نیز با شکار لحظه‌ای که دو کردگدن به برکه‌ای نزدیک شده‌اند، یک تصویر بی نظیر را ثبت کرده است. وی در خصوص این تصویر می‌گوید:

«اینجا منطقه‌ی حفاظت‌شده‌ی زیمانگا در - انتقال دامین com تبریز - آفریقا است. درست زمانی که چشم‌هایم از شدت خستگی - انتقال دامین com تبریز - درحال بسته شدن بود، دو کرگدن سفید به آهستگی در تاریکی ظاهر شدند و برای نوشیدن آب به سمت گودالی که روبه‌روی من قرار داشت، آمدند. آن‌ها به‌طور کاملا هوشمندانه‌ای پشت به پشت هم ایستادند تا قبل از اینکه بخواهند سرشان را برای نوشیدن آب پایین بیاورند، اطرافشان را به‌خوبی - انتقال دامین com تبریز - ببینند.

حس بسیار خوبی داشتم که - انتقال دامین com تبریز - می‌توانستم از این حیوانات در معرض نابودی، عکس بگیرم. زمانی که درحال آماده کردن تجهیزات عکاسی‌ام بودم، حس کردم در برابر عظمت آن‌ها، بسیار ناچیزم. با وجود اینکه به‌تازگی و در طی چند ماه اخیر - انتقال دامین com تبریز - از آن‌ها عکاسی کرده بودم اما حالا این دو کرگدن، - انتقال دامین com تبریز - نمای تازه ای را روبه‌روی چشمانم به نمایش گذاشته بودند.

شاخ این کرگدن‌ها بریده شده بود تا از شکار غیرقانونی‌شان جلوگیری شود. درباره‌ی این روش چیزهایی شنیده بودم اما هنوز به چشم - انتقال دامین com تبریز - ندیده بودم. فکر کردن به این موضوع مرا بسیار وحشت‌زده می‌کرد. شکار غیرقانونی تاثیر ویران‌کننده‌ای بر جمعیت آن‌ها دارد. این روش (بریدن شاخ کرگدن‌ها توسط خود افراد منطقه) باید تصمیم سختی باشد. من برای همه‌ی تلاش‌هایی که در راستای حفظ آن‌ها می‌شود، بسیار احترام قائل هستم.»


اولين صفحه   -  انتقال دامنه com تبریز   -   نحوه انتقال دامنه com تبریز   -   مالکیت دامنه com تبریز   -   انتقال مالکیت دامنه com تبریز   -   قیمت دامنه com تبریز   -   خرید دامنه com تبریز   -   قوانین دامنه com تبریز   -   دومین com تبریز   -   ثبت دومین com تبریز   -   تمدید دومین com تبریز   -   انتقال دومین com تبریز   -   نحوه انتقال دومین com تبریز   -   مالکیت دومین com تبریز   -   انتقال مالکیت دومین com تبریز   -   قیمت دومین com تبریز   -   خرید دومین com تبریز   -   قوانین دومین com تبریز   -   دامین com تبریز   -   ثبت دامین com تبریز   -   تمدید دامین com تبریز   -   انتقال دامین com تبریز   -   نحوه انتقال دامین com تبریز   -   مالکیت دامین com تبریز   -   انتقال مالکیت دامین com تبریز   -   قیمت دامین com تبریز   -   خرید دامین com تبریز   -   قوانین دامین com تبریز   -   دامنه انگلستان تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان تبریز   -   انتقال دامنه انگلستان تبریز   -   نحوه انتقال دامنه انگلستان تبریز   -   مالکیت دامنه انگلستان تبریز   -   انتقال مالکیت دامنه انگلستان تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان تبریز   -   خرید دامنه انگلستان تبریز   -   قوانین دامنه انگلستان تبریز   -   دومین انگلستان تبریز   -   ثبت دومین انگلستان تبریز   -   تمدید دومین انگلستان تبریز   -   انتقال دومین انگلستان تبریز   -  آخرين صفحه