انتقال دامین com مشهد

خانه » دومین » انتقال دامین com مشهد

انتقال دامین com مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01524.html
الگوریتم‌ پیشنهادهای غول‌های تجارت الکترونیک نقش ویژه‌ای در آنچه می‌بینیم، می‌خوانیم و می‌خریم دارند. آن‌ها قادر هستند به رفتار ما جهت دهند.
جمعه, ۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۲:۰۰

حکمرانی الگوریتم‌ها بر جهان؛ آمازون

الگوریتم‌ پیشنهادهای غول‌های تجارت الکترونیک نقش ویژه‌ای در آنچه می‌بینیم، می‌خوانیم و می‌خریم دارند. آن‌ها قادر هستند به رفتار ما جهت دهند.

در ماه مارس کتابی که مروج یک نظریه‌‌ی عجیب - انتقال دامین com مشهد - و غریب توطئه بود، نظریه‌ای که - انتقال دامین com مشهد - حتی بهتر است اسمش را نبریم، در رتبه‌بندی - انتقال دامین com مشهد - فروش آمازون محبوبیت زیادی به دست آورد. وقتی غول تجارت الکترونیک دنیا این کتاب را در فهرست عناوین پیشنهادی خود قرار داد، به طوری که برای خریدارانی هم که به‌دنبال این کتاب خاص نبودند، نمایش - انتقال دامین com مشهد - داده می‌شد، کمک بسیار زیادی به فروش آن کرد. چرا که با برانگیختن حس کنجکاوی و فروش بیشتر، در ادامه باعث پیشنهاد بیشتر آن نیز می‌شد.

باید الگوریتم پیشنهادها را - انتقال دامین com مشهد - سرزنش کنیم

نظریه توطئه‌ی ویژه‌ای که در این کتاب بیان شده، این است که دونالد ترامپ وانمود کرد با روسیه تبانی کرده است تا مطمئن شود که مورد تحقیق و تفحص قرار می‌گیرد؛ تحقیقی که به او این شانس - انتقال دامین com مشهد - را می‌دهد تا مخفیانه با رابرت مولر، دادستان ویژه تحقیقات مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، همکاری کرده و کاندیدای سابق ریاست - انتقال دامین com مشهد - جمهوری، هیلاری کلینتون - انتقال دامین com مشهد - را به همراه - انتقال دامین com مشهد - باراک - انتقال دامین com مشهد - اوباما و جورج سورس که عضو یک فرقه شیطانی جهانی پدوفیل هستند، دستگیر کند. بله، آن حواسپرتی این است! بنابراین چرا آمازون این کتاب را به خریداران بی‌اعتنا پیشنهاد می‌کند؟ دلیلش قدرت متقاعدکننده بالای این نظریه یا مخاطبان زیاد، در حد آثار پر فروش نیست. باید الگوریتم پیشنهادها (recommendation algorithms) را سرزنش کرد.

انتقال دامین com مشهد

اینکه چه چیزی تماشا کنید؟ چه چیزی بخوانید؟ چه اخباری وجود دارد؟ چه چیزی ترند شده است؟ هر جایی که به اینترنت متصل شوید، شرکت‌ها از راه‌هایی خاص و البته با عیب و نقص به این سؤال‌ها پاسخ خواهند داد. به هر کجا که نگاه کنید سامانه‌های پیشنهادگر (recommendation engine)، مثال‌های واضحی از چگونگی قرارگیری ارزش‌ها و قضاوت‌ها در الگوریتم‌ها و چگونگی بازی داده شدن این الگوریتم‌ها توسط عوامل استراتژیک را پیشنهاد می‌کنند.

روشی رایج و به ظاهر ساده - انتقال دامین com مشهد - برای ارائه - انتقال دامین com مشهد - پیشنهادها را در نظر بگیرید؛ یک الگوریتم پیشنهادی براساس آن چه افراد «شبیه تو» خوانده، دیده یا خریده‌اند، است. اما این سوالات پیش می‌آید که یک شخص دقیقا «شبیه من» چه مفهومی دارد؟ کدام بُعد «من» مدنظر است؟ آیا منظور شخصی با سن، جنسیت، نژاد یا مکان جغرافیایی شبیه «من» است؟ آیا آن‌ها مشخصات مرا به اشتراک می‌گذارند؟ رنگ چشم‌های مرا؟ قد مرا؟ یا شبیه‌سازی آن‌ها از من است که توسط یک الگوریتم یادگیری ماشین با - انتقال دامین com مشهد - استفاده از مجموعه‌ای «کلان‌داده» (Big Data) پردازش شده است؟

درواقع، پشت هر الگوی پیشنهادی "افراد شبیه تو" (people like you) یک روش محاسبه‌ای وجود دارد - انتقال دامین com مشهد - که رفتارهای یکنواخت را از میان داده‌ها استخراج می‌کند. این - انتقال دامین com مشهد - روش‌ها حتی وقتی کار می‌کنند، ممکن است از حدود یکنواختی که براساس آن تنظیم شده‌اند عبور کنند. مثلا ممکن است با پیگیری «دومین - انتقال دامین com مشهد - بیش‌ترین کلیک شده»، کتاب‌های برنامه‌نویسی را به پسران و کتاب‌های مربوط‌به مد را به دختران معرفی کنند. البته، یک چرخه بازبینی ایجاد می‌شود: اگر شما همچنان کتاب‌های برنامه‌نویسی را نگاه - انتقال دامین com مشهد - می‌کنید، پس احتمال دارد یکی دیگر را نیز بررسی کنید.

یک روش معمول برای ساخت الگوریتم پیشنهادها استفاده از الگوهای مصرفی مردم است

روش معمول دیگر برای ارائه پیشنهاد، استفاده از الگوهای مصرفی مردم - انتقال دامین com مشهد - است: افردی که این ویدئو را تماشا کرده‌اند؛ آن یکی را هم تماشا کرده‌اند. خریدارانی که این کالا را خریده‌اند، آن یکی را هم به فهرست خریدشان - انتقال دامین com مشهد - افزوده‌اند. آمازون از این روش زیاد استفاده می‌کند، و البته کاملا مفید است. یک مسواک برقی خریده ای؟ چقدر خوب خواهد بود که جامسواکی در فهرست پیشنهادی به تو ارائه شود. جارو برقی جدیدت مبارک باشد: این‌جا چند عدد جعبه مناسب وسیله شما - انتقال دامین com مشهد - وجود دارد.

البته این فهرست پیشنهادها ممکن است اشکال عجیب و نادرستی نیز پیدا کند. پروفسور زینب توفکسی (Zeynep Tufekci)، نویسنده و استاد - انتقال دامین com مشهد - دانشگاه کارولینای شمالی، در مورد تجربه استفاده از  آمازون - انتقال دامین com مشهد - برای فروش کتاب خود می‌گوید: برای مدت زمان طولانی آمازون به خریداران کتاب من در باره حرکات اعتراضی آنلاین، یک کلید امنیتی (یک محافظ رمز جایگزین مطمئن روی سخت‌افزار یا پسورد دو مرحله‌ای) پیشنهاد می‌کرد. من نیز از خرید کلید امنیتی - انتقال دامین com مشهد - توسط مردم دفاع می‌کردم و فکر می‌کنم خوش‌حالم که برخی از آن‌ها به - انتقال دامین com مشهد - حرف من گوش کردند؛ اما اکنون هرکسی به صفحه کتاب من در آمازون نگاه می‌کند، مقداری اطلاعات درباره خوانندگان من و نحوه محافظتشان - انتقال دامین com مشهد - از خود به دست می‌آورد.

روش نهایی ایجاد فهرست پیشنهادی، شناسایی «ترندها» (Trending) و قرار دادنشان در فهرست پیشنهادهای بخش وسیعی از کاربران است. اما این روش - انتقال دامین com مشهد - نیز حاشیه‌های زیادی دارد. مثلا کسی که اولین‌بار معرفی می‌شود شانسی برای ترند شدن ندارد یا هر روز بحث‌های زیادی پیرامون هر کدام از اعضای خانواده‌ی کارداشیان شکل می‌گیرد؛ ولی آن‌ها در توییتر ترند نمی‌شوند. - انتقال دامین com مشهد - زیرا اکثر پیشنهادهای ترند‌محور از منطقی پیروی می‌کنند که عبارات معمول را به‌عنوان سروصدای پس‌زمینه فیلتر می‌کند و - انتقال دامین com مشهد - آن‌هایی را که شتاب بیشتری داشته و بحث پیرامونشان سریع‌تر است، برجسته می‌کند.

این تعریف «ترند - انتقال دامین com مشهد - شدن» از مکالمات ثابت و معمول صرف‌نظر کرده و چیزهای جدید و هیجانی را تقویت می‌کند. رسانه‌های سنتی هم به‌طور حاد با این مشکل همراه هستند. مشکلات مزمن شامل کمبود خدمات درمانی، بی‌خانمانی، گرسنگی، تصادفات و - انتقال دامین com مشهد - ... کمتر مورد توجه قرار می‌گیرند؛ در حالی‌که اتفاقات نادری مثل حوادث تروریستی و سوانح هوایی هیجانات بیشتری دریافت کرده و بیشتر پوشش داده می‌شوند. این مسئله شگفت‌آور نیست؛ زیرا چیزهای تازه توجه ما را به خود جلب می‌کنند. الگوریتم‌های آنلاین نیز از همان آسیب‌پذیری اجتماعی که سردبیرها آن را در رسانه‌های سنتی هدف قرار می‌دهند، بهره می‌برند.

اما - انتقال دامین com مشهد - مشکل دیگری که در این‌جا وجود دارد، ارزش‌گذاری شتاب سیگنال‌های پایدار است؛ ایجاد سرعت الکی چندان مشکل نیست و به همین جهت بسیاری از مردم (عموما دلسوزانه) به این طریق سیستم را فریب می‌دهند. برای مثال در بهار عربی، فعالان دموکراسی‌خواه - انتقال دامین com مشهد - بحرینی از این ویژگی الگوریتم توییتر بهره بردند. آن‌ها متوجه شدند بحث‌های جاری و طولانی، حتی با وجود چیرگی بحث‌هایشان در سطح ملی، - انتقال دامین com مشهد - در توییتر برجسته نمی‌شود؛ اما یک هشتگ (hashtag) جدید که ناگهان توسط افراد زیادی استفاده می‌شود، به سرعت ترند خواهد شد. بنابراین آن‌ها تصمیم گرفتند هر بار هماهنگ با هم یک هشتگ جدید درست کرده و در زمانی معین، همه با هم آن هشتگ را توییت کنند. به این ترتیب هشتگ ترند می‌شد و توجه جهانی را به موقعیت فعالان جلب می‌کرد. اما اگر این موضوع برای گروهی جواب دهد برای دیگران نیز جواب خواهد داد. - انتقال دامین com مشهد - احتمالا کتاب توطئه نیز با چنین مکانیسمی در آمازون رشد کرده است. اگر تعداد کافی از طرف‌داران کتاب در تلاشی هماهنگ، هم‌زمان کتاب را خریداری کرده باشند، همین امر باعث توجه الگوریتم آمازون شده و به تقویت بیش‌ازپیش کتاب در جستجوها - انتقال دامین com مشهد - کمک خواهد کرد.

این نظریه‌ی توطئه خاص ممکن است احمقانه به نظر برسد؛ اما شوخی نیست. یکی از - انتقال دامین com مشهد - معتقدین به نظریه، با یک ای‌آر-15 (AR-15) و خودروی زرهی، پلی را در هوور دم (Hoover Dam) مسدود کرد؛ دو نفر دیگر نیز با یک قتل ارتباط داشته‌اند. اینکه آن‌ها به اندازه کافی سازمان یافته هستند تا الگوریتم‌ها را فریب دهند، نشانه خوبی نیست. چنین فرهنگی نیاز به توجه دارد و الگوریتم‌های پیشنهادها نباید به این سادگی - انتقال دامین com مشهد - کارشان را انجام دهند.

راه‌کار چیست؟

اما راه‌کار جای‌گزین چیست؟ حداقل باید شفاف‌سازی شود که چگونه و چرا چیزهای معینی برای تماشا کردن، خریدن یا خواندن به ما پیشنهاد شده‌اند. استدلال مخالف این خواهد - انتقال دامین com مشهد - بود که شفاف‌سازی فریب سیستم را آسان‌تر می‌کند. اما در جواب می‌توان گفت شاید بهتر است الگوریتم‌هایی که فریب می‌خورند اصلا استفاده نشوند. در این صورت ما قادر خواهیم بود هنگام خرید شکل متفاوتی از پیشنهادها را تقاضا کنیم. تکلیف کتاب‌هایی که برخی افراد به ندرت مطالعه می‌کنند ولی ممکن است در صورت مشاهده در فهرست به خواندنشان - انتقال دامین com مشهد - علاقمند شوند چه می‌شود؟ چطور است موضوعاتی که در طولانی مدت و توسط گروه‌های بزرگی از مردم مورد بحث واقع می‌شوند در فهرست قرار گیرند؟ یا - انتقال دامین com مشهد - این انتخاب به مخاطب داده شود تا کلا همه پیشنهادها را غیرفعال کند؟ برخی وقت ها شاید کم به‌معنی بهتر باشد.

آیا شما هنگام کار با یوتیوب، آمازون و - انتقال دامین com مشهد - دیگر سایت‌های اینترنتی - انتقال دامین com مشهد - پیشنهادهایی که سایت‌ها ارائه می‌کنند را دنبال می‌کنید؟


اولين صفحه   -  انتقال دامنه com مشهد   -   نحوه انتقال دامنه com مشهد   -   مالکیت دامنه com مشهد   -   انتقال مالکیت دامنه com مشهد   -   قیمت دامنه com مشهد   -   خرید دامنه com مشهد   -   قوانین دامنه com مشهد   -   دومین com مشهد   -   ثبت دومین com مشهد   -   تمدید دومین com مشهد   -   انتقال دومین com مشهد   -   نحوه انتقال دومین com مشهد   -   مالکیت دومین com مشهد   -   انتقال مالکیت دومین com مشهد   -   قیمت دومین com مشهد   -   خرید دومین com مشهد   -   قوانین دومین com مشهد   -   دامین com مشهد   -   ثبت دامین com مشهد   -   تمدید دامین com مشهد   -   انتقال دامین com مشهد   -   نحوه انتقال دامین com مشهد   -   مالکیت دامین com مشهد   -   انتقال مالکیت دامین com مشهد   -   قیمت دامین com مشهد   -   خرید دامین com مشهد   -   قوانین دامین com مشهد   -   دامنه انگلستان مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان مشهد   -   انتقال دامنه انگلستان مشهد   -   نحوه انتقال دامنه انگلستان مشهد   -   مالکیت دامنه انگلستان مشهد   -   انتقال مالکیت دامنه انگلستان مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان مشهد   -   خرید دامنه انگلستان مشهد   -   قوانین دامنه انگلستان مشهد   -   دومین انگلستان مشهد   -   ثبت دومین انگلستان مشهد   -   تمدید دومین انگلستان مشهد   -   انتقال دومین انگلستان مشهد   -  آخرين صفحه