انتقال دومین

خانه » دومین » انتقال دومین

انتقال دومین

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00014.html
وعده‌های رئیس‌جمهور ایالات‌متحده، هیچ تغییری در وضعیت هواوی ایجاد نکرده اما گزارش‌ها نشان می‌دهد استفاده‌ی شرکت چینی از تراشه‌های بومی خود در حال افزایش است.
دوشنبه, ۷ مرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۳۰

هواوی احتمالاً برای گوشی‌های پایین‌رده خود تراشه‌ تولید خواهد کرد

وعده‌های رئیس‌جمهور ایالات‌متحده، هیچ تغییری در وضعیت هواوی ایجاد نکرده اما گزارش‌ها نشان می‌دهد استفاده‌ی شرکت چینی از تراشه‌های بومی خود در حال افزایش است.

هواوی یکی از شرکت‌های انگشت‌شمار تولید‌کننده‌ی گوشی‌های هوشمند است که بیشترین قسمت تراشه‌ی مصرفی خود را می‌سازد. این شرکت با واحد طراحی HiSilicon خود، میلیون‌ها پردازنده‌ را با سرعت زیاد و به‌صورت انبوه تولید می‌کند. حالا به‌نظر می‌رسد شرکت چینی - انتقال دومین - قصد‌ - انتقال دومین - دارد پا را - انتقال دومین - فراتر بگذارد و تعداد بیشتری از گوشی‌های خود را با پردازنده‌های بومی های‌سیلیکون تولید کند.

نشریه‌ی اینترنتی DigiTimes با اشاره به منابع مطلع در زنجیره‌ی تأمین گزارش می‌دهد که هواوی قصد دارد در نیمه‌ی دوم سال، ۶۰ درصد از گوشی‌های خود را با پردازنده‌های های‌سیلیکون روانه‌ی بازار کند. منبع مورد‌نظر اشاره می‌کند که این رقم به‌ترتیب در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، کمتر از ۴۰ و ۴۵ درصد بوده‌ است.

در حال‌ حاضر نیز تمامی گوشی‌های پرچم‌دار و میان‌رده‌ی - انتقال دومین - هواوی با پردازنده‌های ساخت خود شرکت به‌ بازار - انتقال دومین - عرضه می‌شوند. با در نظر‌گرفتن این مورد، اگر هواوی بخواهد به‌صورت چشم‌گیرتری پذیرای پردازنده‌های بومی خود باشد، نیاز دارد تا در محصولات پایین‌رده از تراشه‌های های‌سیلیکون استفاده کند. این شرکت - انتقال دومین - در‌حال حاضر از پردازنده‌های کوالکام و مدیاتک در گوشی‌های ارزان‌تر مانند Y5 (هلیو A22) و Y Max (اسنپدراگون 660) ، Y7 2019 (اسنپدراگون 450) و Enjoy 9e (هلیو A35) بهره می‌برد.

نمی‌توان مطمئن بود که هواوی تراشه‌های جدیدی برای گوشی‌های پایین‌رده‌ی خود خواهد ساخت یا به‌جای آن از پردازنده‌های پایین‌رده‌ی قدیمی خود - انتقال دومین - مانند کرین ۶۵۹ در این گوشی‌ها استفاده خواهد کرد. اما شکی نیست که غول فناوری چین، توانایی این را دارد که جهت بالا‌بردن عملکرد گوشی‌های پایین‌رده‌ی خود، اقدام به تولید پردازنده (با توان پردازشی و پردازش گرافیکی بالا) در مقیاسی کوچک کند. البته با اطمینان می‌توان گفت گوشی‌های جدید عرضه‌شده با این پردازنده خواهند توانست رقیبی جدی برای گوشی‌های - انتقال دومین - دارای پردازنده‌های مدیاتک و کوالکام باشند.

این - انتقال دومین - اخبار به‌دنبال ممنوعیت‌های تجاری - انتقال دومین - ایالات متحده علیه هواوی منتشر می‌شود که منجر‌به توقف عرضه‌ی محصولات به شرکت‌های چینی توسط کوالکام شد. پس تصمیم هواوی - انتقال دومین - مبنی‌بر ساخت تعدادی بیشتر از تراشه‌های بومی، بهترین دیوار دفاعی است که این شرکت می‌توانست در برابر ممنوعیت‌های آمریکا برپا کند.

نظر شما چیست؟ کدام پردازنده‌ها در گوشی‌های پایین‌رده‌ی هواوی عملکرد بهتری خواهند داشت؟