انتقال مالکیت دامنه

خانه » دومین » انتقال مالکیت دامنه

انتقال مالکیت دامنه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00007.html
با انتشار پستی از افشاگر معروف Ice Universe در توییتر، شایعات و اخبار درباره‌ی گوشی جدید هواوی، میت ۳۰ پرو، بیشتر از گذشته شده است.
سه شنبه, ۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۲۰

مشخصات دوربین میت 30 پرو فاش شد

با انتشار پستی از افشاگر معروف Ice Universe در توییتر، شایعات و اخبار درباره‌ی گوشی جدید هواوی، میت ۳۰ پرو، بیشتر از گذشته شده است.

به‌دلیل محدودیت‌های تجاری ایالات متحده ازلحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، گوشی میت ۳۰ پرو برای هواوی - انتقال مالکیت دامنه - بسیار اهمیت دارد و می‌تواند برگ‌برنده یا عامل شکست این غول چینی در تجارت گوشی‌های هوشمند و در رقابت با گوشی‌هایی همچون گلکسی نوت ۱۰ پلاس، آیفون ۲۰۱۹ و پیکسل ۴ گوگل شود.

برخی اخبار و شایعات از طراحی دایره‌ای‌شکل دوربین حکایت و بعضی دیگر به چینش مستطیلی‌شکل آن اشاره می‌کنند؛ اما نکته‌ای که در همه شایعات وجود دارد، دوربین فوق‌العاده میت ۳۰ پرو است. افشاگر معروف Ice Universe با انتشار پستی در توییتر به این شایعات و اخبار دامن زده است. او با انتشار این پست «به‌نظر شما ۴۰+۴۰+۸+ حسگر ToF برای - انتقال مالکیت دامنه - کدام گوشی است؟» - انتقال مالکیت دامنه - بازار گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی میت ۳۰ پرو را بیش‌از‌پیش - انتقال مالکیت دامنه - داغ کرده است.

طبق گمانه‌زنی‌ها، دوربین‌ اصلی میت ۳۰ پرو و دوربین دیگر نیز که از لنز زاویه دید وسیع بهره‌ می‌برد، ۴۰ مگاپیکسلی خواهند بود. این دو - انتقال مالکیت دامنه - را دوربین ۸ مگاپیکسلی پریسکوپی و - انتقال مالکیت دامنه - حسگر ToF همراهی خواهند کرد. گفتنی است گوشی‌های موردانتظار آیفون ۱۱، پیکسل ۴ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس ۳ و ۵ دوربین خواهند - انتقال مالکیت دامنه - داشت؛ بنابراین، میت ۳۰ پرو تنها گوشی هوشمند چهاردوربینه‌ای است که انتظارش را می‌کشیم.

همان‌طورکه گوشی پی ۳۰ پرو به یک لنز ۸ مگاپیکسلی تله‌فوتو برای گرفتن عکس‌هایی با بزرگ‌نمایی بیشتر مجهز بود، احتمالا در میت ۳۰ پرو نیز شاهد استفاده از آن خواهیم بود. علاوه‌بر‌این، بزرگ‌نمایی پنج‌برابری اپتیکال و ۵۰ برابری دیجیتال نیز از پی ۳۰ پرو به میت ۳۰ پرو راه خواهند یافت. در پی 30 پرو، استفاده از لنز ۴۰ مگاپیکسلی - انتقال مالکیت دامنه - درکنار ۲۰ مگاپیکسلی زاویه دید وسیع را شاهد بودیم که به‌نظر می‌رسد دوربین دوم در میت ۳۰ پرو جای خود - انتقال مالکیت دامنه - را به حسگر ۴۰ مگاپیکسلی خواهد داد.

موارد بسیار کمی مشاهده شده است که دوربین تلفن‌های هوشمند حسگرهای یکسان داشته باشند؛ اما احتمال آن غیرمحتمل به‌نظر نمی‌رسد. البته، در نوکیا 9 پیور ویو استفاده از پنج دوربین یکسان به‌منظور - انتقال مالکیت دامنه - جذب دامنه‌ی وسیعی از رنگ و عمق را مشاهده کردیم که در عمل این تجربه، تجربه‌ی ناموفقی بود. بااین‌حال، این بدان معنی نیست که ارزش سرمایه‌گذاری را ندارد و می‌توانیم منتظر تکرار این ایده در میت ۳۰ پرو باشیم.

به‌هرحال، در ماه اکتبر انتطارها به‌پایان خواهد رسید و هواوی پرچم‌دار جدید خود را رونمایی می‌کند.