انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز

خانه » دومین » انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز

انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اهواز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04932.html
مدیرعامل شاتل موبایل، بزرگترین چالش بازار اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) را دامپینگ در تعرفه‌های دیتا توسط اپراتورهای MNO عنوان کرد.
شنبه, ۱۴ مهر ۹۷ ساعت ۱۷:۱۲

دامپینگ تعرفه‌های دیتا کشنده‌ترین چالش بازار اپراتور‌های مجازی تلفن همراه است

مدیرعامل شاتل موبایل، بزرگترین چالش بازار اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) را دامپینگ در تعرفه‌های دیتا توسط اپراتورهای MNO عنوان کرد.

نشست پنل فرصت‌ها و چالش‌های اپراتورهای مجازی تلفن همراه، از سوی سازمان تنظیم مقررات و - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - ارتباطات رادیویی در حاشیه‌ی نمایشگاه تلکام - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - ۲۰۱۸ برگزار شد. در این - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - مراسم - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - که با حضور آرش کریم بیگی، - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - مدیرعامل شاتل موبایل، مهندس نسترن محسنی، معاون صدور پروانه و بررسی‌های فنی و اقتصادی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، باقر صمدی، مدیرکل بازاریابی ایرانسل و مهدی شهیدی، رئیس هییت مدیره شرکت نگین ارتباطات آوا و سایر مدیران و بازیگران اپراتورهای MNO - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - و MVNO برگزار شد، به بررسی چالش‌های پیرامون اپراتور‌های مجازی تلفن همراه و نقش آن‌ها در کشور پرداخته شد. آرش کریم بیگی، مدیرعامل شاتل موبایل گفت «از بین ۹ دارنده‌ی پروانه MVNO، هفت شرکت در بخش پرداخت و بانکی و دو شرکت دارای پروانه FCP بودند». او در ادامه افزود:

در - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - زمان شروع به - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - کار دارندگان پروانه، براساس گزارش های منتشرشده در خصوص ترندهای جهانی MVNO، ترند اول این بازار متعلق به بخش پرداخت همراه و ترند بعدی متعلق به خدمات همگرای ثابت و سیار یا همان FMC بود و بر همین اساس شرکت‌هایی که به مرحله‌ی دریافت پروانه رسیدند، براساس ترندهای اصلی MVNO در - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - دنیا وارد این بازار شده‌اند و به‌نظر می‌رسد با توجه به رویکردهای جهانی، در کلیات بخش درستی - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - را تشخیص داده‌اند و هم‌راستا با روندهای جهانی عمل کرده‌اند.

چالش اول: تجربه اول

کریم بیگی درخصوص چالش‌های MVNOها برای ورود به بازار و تحقق برنامه‌ها گفت «چالش نخست به تجربه‌ی پیاده‌سازی MVNO، تجربه‌ی اول اپراتور به معنای میزبان، تجربه‌ی - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - اول شرکت‌های متقاضی - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - و همچنین تجربه‌ی نخست رگولاتور به‌عنوان مرجعی که باید این فضا را مدیریت می کرد، مربوط بود». او افزود:

در بازه‌ی زمانی یک‌ساله‌ی اول این پروژه می‌بینیم که موضوع مذاکرات تجاری اولیه MNOها و MVNOها طی پروسه‌ی زمان‌بری پیش رفت و طرفین دچار چالش‌های گوناگون شده بودند؛ چون MNO‌ها عموما به‌عنوان رقیب به اپراتورهای مجازی نگاه می‌کردند، از آن‌ها به‌عنوان رقیب تجاری یاد می‌کردند.

انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز

به‌گفته‌ی کریم بیگی، برخی دیگر از MVNOها نیز این بازار را بیش از حد پول‌ساز و سود‌ده می‌دیدند. این شرکت‌ها تصور می‌کردند حضور در این بازار، بیزینس چابکی است که بازیگری مثل MNO رقم‌های چند ده میلیاردی در ماه به‌دست می‌آورد. اما اکنون بعد از سه سال، به‌نظر - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - می‌رسد طرفین به واقع‌بینی نسبی و بالغی نسبت به یکدیگر و بازار موجود رسیده‌اند.

چالش دوم: - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - عدم اجرای مصوبات

مدیرعامل شاتل موبایل با اشاره - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - به موضوعات ارزش و زمان‌بر بودن پیاده‌سازی فنی و - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - برندسازی (به‌غیر از دو یا سه شرکت از دارندگان پروانه، بقیه بازیگرها مجبور بودند از ابتدا برندسازی هم بکنند و این موضوع هزینه و زمان زیادی را به آن‌ها تحمیل می‌کرد)، یکی دیگر از چالش‌های این بازار را عدم اجرای کامل مصوبات دانست.

کریم بیگی، - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - هر چهار مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در حوزه‌ی مقررات MVNO را جزو بالغ‌ترین مصوبات کمیسیون به‌ویژه در لایه‌ی عمده‌فروشی عنوان کرد. وی در این خصوص گفت:

کمیسیون به‌درستی - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - حتی در حوزه‌ی بایدها و نبایدهای چارچوب - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - قرارداد - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - عمده‌فروشی هم وارد - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - شده است؛ اما به عقیده‌ی من چالش اصلی، عدم اجرای درست مقررات مصوب - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - است. به‌نظر من مصوبات کمیسیون در حوزه‌ی MVNO نسبت به سایر مصوبات کمیسیون خیلی مترقی بودند و هم - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - فضای آینده روابط در برخی لایه‌ها و هم احتمال محدودسازی برای - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - MVNOها دیده شده و به‌نظر من اجرا نشدن کامل - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - آن، حتی در لایه‌ی متون برخی قراردادها، مورد نقد است.

چالش سوم: ناظر بازار

به‌گفته‌ی کریم بیگی، طبق اعلام مدیران برخی از شرکت‌های دارنده‌ی پروانه، مواردی در قراردادهای MVNOها وجود دارد که با اصول ذاتی مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در تضاد بوده، اما قرارداد آن بین طرفین امضا شده و به یک توافق تجاری منتج شده و در نهایت با تایید رگولاتوری به‌عنوان قرارداد تایید شده، منجر به صدور پروانه شده است. وی در ادامه در این خصوص گفت:

به‌نظرم هنوز فرصت ورود رگولاتوری به این موارد قراردادی وجود دارد تا چالش‌هایی که MVNOها مطرح می‌کنند، با ابزار قانونی خود پوشش دهد.

چالش چهارم: تخفیف یا مقرون‌به‌صرفه؟!

آرش کریم بیگی، مدیرعامل شاتل در خصوص قیمت‌‌گذاری معتقد است:

این نقد به همه‌ی دارندگان پروانه MVNO وارد است که ابتدا سعی کردیم با ارائه‌ی صرفا تخفیف وارد بازار شویم. شاید این مدل در خیلی از کشورهای دنیا جواب داده باشد و حتی براساس گزارش اتحادیه جهانی تلفن همراه که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، بیشترین سهم بازار MVNOها با رقم ۲۶ درصد در حوزه تخفیف بوده است. اما در بازار ایران که به‌شدت به تعرفه حساس است و اپراتورهای تلفن همراه عملا در کف تعرفه به‌ویژه در حوزه‌ی خدمات دیتا سرویس‌دهی می‌کنند و فضای ورود هیچ بازیگر جدیدی را به این فضا ایجاد نمی‌کند، تمرکز روی این بخش عملا غیرممکن خواهد بود. ضمن اینکه به هزینه‌های عمده‌فروشی نسبتا بالای اپراتور باید هزینه‌های فنی و برندسازی هم اضافه شود.

انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز

او در ادامه به تلاش اپراتور میزبان برای افزایش رقم ERM نسبت به نمونه‌ی خود با مهندسی قیمت‌گذاری اشاره کرد و گفت:

ما در شاتل موبایل بازار FMC را از روز نخست هدف قرار دادیم که با صدور پروانه FCP در کنار MVNO می‌تواند شاتل را به یک Quad Player تبدیل کند. در دو سال گذشته خدمات تلفن ثابت، VoD و تلفن همراه به سبد محصولات گروه شاتل اضافه شد و حالا FCP شماره یک بازار، به‌صورت Quad Player فعالیت خود را ادامه داد.

او با اشاره به اینکه شاتل فاز اول FMC را آغاز کرده و تمرکز اصلی روی عرضه خدمات مقرون‌به‌صرفه و ساده از طریق همگرایی خدمات ثابت و سیار خواهد بود، افزود: «قطعا تمرکز روی تخفیف نیست اما مشتری در زمان انتخاب کردن به موضوع مقرون به‌صرفه‌ بودن توجه می‌کند. موضوع مقرون به‌صرفه‌گی از سگمنت - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - تخفیف و دامپینگ باید جدا شوند».

چالش پنچم: - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - ورود رگولاتوری به تعرفه‌گذاری عمده‌فروشی

مدیرعامل شاتل موبایل درخصوص مباحث مطرح‌شده درباره‌ی ورود رگولاتوری به عرصه‌ی تعرفه‌گذاری عمده‌فروشی موبایل گفت:

ورود رگولاتوری به عرصه‌ی تعرفه‌گذاری عمده‌فروشی را به نفع کسب‌وکار خودم نمی‌دانم و فکر می‌کنم براساس توپولوژی فنی، حجم ترافیکی و سگمنت بازارهای متفاوت، یک توافق تجاری اتفاق می‌افتد که - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - بین هر دارنده‌ی پروانه و MNO براساس منافع هر دو توافق می‌شود و ورود رگولاتوری به حوزه‌ی تعرفه‌گذاری عمده‌فروشی در - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - فضای دیریگولیشن و مذاکره‌ی تجاری بعد از سه سال، اقدام رو به جلو - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - و چابکی به‌نظر نمی‌رسد.

چالش ششم: شفاف نبودن IoT

مدیرعامل شاتل موبایل درخصوص پیشنهاد رگولاتوری مبنی بر ورود به بازار اینترنت اشیا (IoT) و حوزه فضایی گفت:

اینترنت اشیا یکی از بازارهایی است که قواعد آن - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - هنوز شفاف نشده و برنامهی مدیریت فضای فرکانسی آن همچنان در یک فضای خاکستری است.

طبیعتا در آن بازار هم بازارگردان اصلی MNO‌ها خواهند بود و اپراتورهای مجازی در بازار اینترنت اشیا هم باید یک نیچ خاص برای اینترنت اشیا را مورد هدف قرار دهند.

انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز

چالش هفتم: ورود قانون‌گذاران - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - جدید

کریم بیگی یکی دیگر از - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - چالش های این بازار را بدعت‌های جدید از - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - سوی قانون‌گذاران جدیدالورود - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - به بازار ICT عنوان کرد که نمونه‌ی آن برای قطع آبونمان شرکت مخابرات - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - ایران اتفاق افتاد.

او - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - با اشاره به اینکه یک‌شبه بازیگر جدیدی به - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - فضای مقررات‌گذاری کشور وارد می‌شود و بدون هیچ محاسبه‌ای، تعرفه‌ای را که برای شرکت مخابرات ایران وفق مصوبه کمیسیون درآمد دارد و بخشی از سوبسید - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - مخابرات در حوزه ثابت را جبران می‌کند، کاهش می‌دهد - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - و یک ردیف تعرفه‌ای اصلی را از فیلدهای درآمدی آن در حوزه ثابت حذف می‌کند، افزود:

عملا ابزار پشتیبان قانونی موثری برای اینکه رگولاتوری - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - از دارنده‌ی پروانه‌اش حمایت کند جز اینکه قانون را فعلا اجرا، آن فیلد را حذف و تلاش کند با مذاکره بازیگر جدیدالورود را قانع کند که از رای خود عقب‌نشینی کند، وجود ندارد و این به‌نظر - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - من بدعت خطرناکی است که می‌تواند بعد از مخابرات برای هر یک از دیگر دارندگان - انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز - پروانه پیش آید.

انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز

 

برای مطالعه‌ی تمام اخبار و مطالب مرتبط با نمایشگاه ایران تلکام ۱۳۹۷ به صفحه‌‌‌ی این رویداد در زومیت مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  انتقال مالکیت دامنه انگلستان اهواز   -   قیمت دامنه انگلستان اهواز   -   خرید دامنه انگلستان اهواز   -   قوانین دامنه انگلستان اهواز   -   دومین انگلستان اهواز   -   ثبت دومین انگلستان اهواز   -   تمدید دومین انگلستان اهواز   -   انتقال دومین انگلستان اهواز   -   نحوه انتقال دومین انگلستان اهواز   -   مالکیت دومین انگلستان اهواز   -   انتقال مالکیت دومین انگلستان اهواز   -   قیمت دومین انگلستان اهواز   -   خرید دومین انگلستان اهواز   -   قوانین دومین انگلستان اهواز   -   دامین انگلستان اهواز   -   ثبت دامین انگلستان اهواز   -   تمدید دامین انگلستان اهواز   -   انتقال دامین انگلستان اهواز   -   نحوه انتقال دامین انگلستان اهواز   -   مالکیت دامین انگلستان اهواز   -   انتقال مالکیت دامین انگلستان اهواز   -   قیمت دامین انگلستان اهواز   -   خرید دامین انگلستان اهواز   -   قوانین دامین انگلستان اهواز   -   دامنه چین اهواز   -   ثبت دامنه چین اهواز   -   تمدید دامنه چین اهواز   -   انتقال دامنه چین اهواز   -   نحوه انتقال دامنه چین اهواز   -   مالکیت دامنه چین اهواز   -   انتقال مالکیت دامنه چین اهواز   -   قیمت دامنه چین اهواز   -   خرید دامنه چین اهواز   -   قوانین دامنه چین اهواز   -   دومین چین اهواز   -   ثبت دومین چین اهواز   -   تمدید دومین چین اهواز   -   انتقال دومین چین اهواز   -   نحوه انتقال دومین چین اهواز   -   مالکیت دومین چین اهواز   -   انتقال مالکیت دومین چین اهواز   -  آخرين صفحه