تمدید دامنه آی آر با تخفیف

خانه » دومین » تمدید دامنه آی آر با تخفیف

تمدید دامنه آی آر با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00423.html
قابلیت جدید گوگل کروم که از آن با نام GCM یاد می‌شود، به کاربر امکان می‌دهد محتوای صوتی یا ویدیویی پخش‌شده در مرورگر را به‌راحتی یک کلیک متوقف کند یا پخش آن را ادامه دهد.
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۲۳:۳۰

نوار ابزار گوگل کروم میزبان گزینه‌ پخش یا متوقف‌ساختن محتوای چندرسانه‌ای می‌شود

قابلیت جدید گوگل کروم که از آن با نام GCM یاد می‌شود، به کاربر امکان می‌دهد محتوای صوتی یا ویدیویی پخش‌شده در مرورگر را به‌راحتی یک کلیک متوقف کند یا پخش آن را ادامه دهد.

مهندسین مرورگر کروم از مدتی پیش کار روی یک دکمه‌ی مخصوص پخش و متوقف‌ساختن ویدئو را برای بخش تول بار آغاز کرده‌اند. قرارگیری دکمه‌ی پخش ویدئو - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - در - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - بخش نوار ابزار می‌تواند به کاربران کمک کند تا محتوای چندرسانه‌ای پخش‌شده در مرورگر را راحت‌تر مدیریت کنند. این تولبار وابسته - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - به تب نیست و این یعنی حتی اگر آن تب که - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - ویدئو در آن پخش می‌شود را نیز در جلوی خود نداشته باشید، باز هم می‌توانید ویدیوی آن را پخش یا متوقف کنید.

از این قابلیت جدید به‌عنوان Global Media Controls (یا به‌اختصار GMC) یاد می‌شود و از اوایل هفته‌ی جاری در نسخه‌ی آزمایشی کروم رؤیت شده است. دکمه‌ی موردبحث در حال حاضر در سمت راست نوار URL مرورگر ظاهر می‌شود.

دکمه‌ی - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - GCM گوگل کروم به‌زودی فعال می‌شود

با - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - کلیک روی این دکمه، یک پنجره‌ی شناورِ کشویی به‌سمت پایین باز می‌شود و به کاربر امکان می‌دهد که ویدیویِ درحال پخش را متوقف کند یا پخش آن را ادامه دهد. 

براساس بررسی‌های صورت‌گرفته توسط - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - وب‌سایت ZDNet، این دکمه‌ی مخصوص هم با محتوای ویدیویی و هم با - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - محتوای صوتی کار می‌کند. درضمن اگر چند پنجره‌ی - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - کروم را نیز باز کرده باشید، این دکمه - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - با تمامی آن‌ها همگام‌سازی می‌شود. این یعنی کاربر می‌تواند ویدیویی را که در پنجره‌ی دیگری در حال پخش است، به‌راحتی از طریق این دکمه متوقف کند یا پخش آن را ادامه دهد.

گزینه‌ی GCM - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - گوگل کروم قرار است به‌زودی به نسخه‌های دسکتاپ کروم برای ویندوز، مک و لینوکس در دسترس قرار گیرد. فعلا از انتشار این - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - قابلیت برای کروم OS سخنی به میان نیامده است، بااین‌حال کار کردن GCM در کروم OS هم بسیار محتمل به نظر می‌رسد. 

تمدید دامنه آی آر با تخفیف

بد نیست بدانید که در حال حاضر این قابلیت شدیدا دچار باگ است و تقریبا هر بار که بخواهید با آن کار کنید، گوگل کروم کرش می‌‌کند. بدیهی است که انتظار داریم این قابلیت به‌هنگام عرضه‌ی نهایی، بدون مشکل روی پلتفرم‌های مقصد کار کند. در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای دکمه‌ی GCM در دسترس نیست. از طرفی نحوه‌ی دردسترس‌قرارگیری این دکمه برای کاربران نیز فعلا نامشخص است. گرچه GCM قابلیتی نبود که کاربران زیادی خواستار - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - اضافه‌شدن آن به کروم باشند، اما شکی نداریم که کاربردی‌بودنش باعث پرطرفدارشدن آن می‌شود.

اگر به‌خاطر داشته باشید، در پاییز سال ۲۰۱۸ بود که گوگل به‌طور رسمی خبر داد کاربران کروم دیگر نمی‌توانند با کلیک روی آیکون اسپیکر کنار تب‌های شامل محتوای چندرسانه‌ای، آن تب را میوت کنند. گفتنی است کاربران همچنان می‌توانند با راست‌کلیک‌کردن روی هر تب و انتخاب گزینه‌ی مربوطه، آن را میوت کنند؛ بااین‌حال در آن زمان - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - کاربران زیادی به‌خاطر اتخاذ این تصمیم، از گوگل ناراحت بودند.

GCM فعلا با باگ‌های زیادی دست‌و‌پنجه نرم می‌کند

طی چند ماه اخیر، کاربران به‌دفعات از گوگل خواسته بودند که این قابلیت را دوباره فعال کند تا بتوانند به‌سادگی و با تنها یک کلیک، به میوت کردن تب‌ها بپردازند. اما ظاهرا گوگل به‌جای فعال‌سازی دوباره‌ی این قابلیت، تصمیم گرفته با قابلیت جدیدی به استقبال کاربران بیاید. 

قابلیت جدید GCM کاربرد بیشتری نسبت به آیکن اسپیکر کنار تب‌ها دارد؛ زیرا کاربر برای متوقف کردن ویدئو دیگر مجبور نیست تبی را که ویدئو در آن پخش می‌شود پیدا کند؛ این بار تنها کلیک روی گزینه‌ی GCM در تولبار کافی است. - تمدید دامنه آی آر با تخفیف - کاربران نسخه‌ی Canary کروم به‌منظور فعال‌سازی این قابلیت می‌توانند به آدرس chrome://flags/#global-media-controls مراجعه کنند. 

دیدگاه شما کاربران زومیت در مورد این قابلیت چیست؟


اولين صفحه   -  تمدید دامین بین المللی ارزان   -   قیمت دامین بین المللی ارزان   -   خرید دامین بین المللی ارزان   -   دامنه با تخفیف   -   ثبت دامنه با تخفیف   -   تمدید دامنه با تخفیف   -   قیمت دامنه با تخفیف   -   خرید دامنه با تخفیف   -   دومین با تخفیف   -   ثبت دومین با تخفیف   -   تمدید دومین با تخفیف   -   قیمت دومین با تخفیف   -   خرید دومین با تخفیف   -   دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -  آخرين صفحه