تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07173.html
به‌ نظر می‌رسد ZTE با دولت آمریکا برای ادامه‌ی فعالیت در این کشور به توافقی پایدار دست یافته است.
چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۹۷ ساعت ۲۲:۰۰

توافق ZTE و آمریکا برای رفع تحریم شرکت چینی

به‌ نظر می‌رسد ZTE با دولت آمریکا برای ادامه‌ی فعالیت در این کشور به توافقی پایدار دست یافته است.

به‌ گزارش خبرگزاری رویترز و منابع آگاه، شرکت - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - ZTE به توافقی دست پیدا کرده است که طبق آن می‌تواند ممنوعیت وزارت بازرگانی آمریکا - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - در خرید از تهیه‌کنندگان آمریکایی را بردارد و به دومین - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - سازنده‌ی تجهیزات ارتباطاتی چین، اجازه‌ی بازگشت به شرایط مساعد بدهد.

ZTE بعد از تحریم ۷ ساله‌ی خود در آوریل ۲۰۱۷ به‌ دلیل فرستادن کالا‌ به‌طور غیر قانونی به ایران و کره شمالی، عملیات‌های گسترده و اصلی خود را متوقف کرده بود.

یکی از سخن‌گویان وزارت بازرگانی ایالات متحده روز سه‌شنبه هفته‌ی جاری - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - گفت که هنوز توافق قطعی بین دو طرف امضا نشده است. ZTE در آن هنگام حاضر به پاسخگویی در خصوص این صحبت‌ها نشد.

بنابر اعلام برخی منابع، توافقات اولیه شامل جریمه‌ی ۱ میلیارد دلاری علیه شرکت ZTE و همچنین ۴۰۰ میلیون دلار به‌عنوان تعهد برای عدم ارتکاب تخطی‌های قانونی آینده طبق قرارداد در نظر گرفته شده است. شرایط قرارداد و تقاضای آمریکا، همانند گزارش روز جمعه‌ی رویترز است.

منابع خبر خواسته‌اند نامی از آن‌ها برده نشود؛ چون اجازه‌ی عمومی کردن موضوع را نداشتند. وزارت بازرگانی آمریکا قصد دارد توافق سال ۲۰۱۷ را اصلاح کند و روی ۳۶۱ میلیون دلار از طرف شرکت - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - ZTE به‌عنوان بخشی از آن حساب می‌کند. چنین کاری باعث می‌شود - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - آمریکا حدود ۱.۷ میلیارد دلار به‌عنوان جریمه‌ی کلی در نظر بگیرد.

ZTE در آخر هفته توافقنامه‌ای امضا کرد و بنا به اعلام همان منابع، هنوز توافق اصلاحی کلی به‌ امضای طرفین نرسیده است. بقای شرکت ZTE یکی از موضوعات اصلی بحث‌های تجاری رده بالا، بین کشورهای - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - چین و آمریکا است.

دونالدو ترامپ قصد دارد روز سه‌شنبه با مشاوران تجاری خود در خصوص پیشنهاد چین برای وارد کردن ۷۰ - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - میلیارد دلار کالای آمریکایی در سال گفت‌وگو کند تا از جنگ تجاری بین دو تا از بزرگ‌ترین اقتصادهای دنیا جلوگیری به عمل آورد.

ترامپ - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - در ماه گذشته توییت کرد که از مقامات وزارت بازرگانی خواسته است راهی برای ازسرگیری فعالیت‌های شرکت ZTE پیدا کنند و در ادامه، پیشنهاد جریمه‌ی ۱.۳ میلیارد دلاری و تغییر هیئت مدیره‌ی این شرکت را مطرح کرد.

گزارش‌های حاکی هستند که ZTE به‌عنوان - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - طرف قرارداد، قول داده است مدیران اجرایی و اعضای هیئت مدیره‌ی خود را ظرف مدت ۳۰ روز عوض کند. این شرکت همچنین به آمریکا اجازه داد بدون محدودیت از سایت‌هایشان - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - بازدید کند تا از - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - مورد استفاده قرار گرفتن اجزای آمریکایی - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - مطمئن شود. این شرکت همچنین موافقت کرد تا محاسبات - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - مربوط به سهم و نقش آمریکا در محصولاتشان را نیز در وبسایت در معرض دید عموم قرار دهد.

تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

کنگره آمریکا با احیای شرکت ZTE موافق نیست

کنگره با کمک آمریکا برای احیای شرکت ZTE موافق نیست. هم افراد دموکرات کنگره و هم جمهوری‌خواهان دوستدار ترامپ، او را به تسلیم شدن در برابر فشارهای پکن متهم می‌کنند. آن‌ها معتقدند که ترامپ نباید به خواسته‌های کشوری که برای امنیت ملی آمریکا مشکل‌ساز شده است سر تعظیم فرود بیاورد. چاک شومر، سناتور و رهبر - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - دموکرات سنای آمریکا در بیانیه‌ای برای پاسخ به گزارش رویترز در مورد توافقات اولیه گفت:

رئیس‌جمهور اگر اجازه فعالیت به شرکت‌ ZTE بدهد مانند شیری است که غرش می‌کند، ولی در برابر چین مانند یک بره عمل می‌کند. هر دو طرف کنگره باید فورا اقدامی دوطرفه برای جلوگیری کردن از این توافق به عمل - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - آورند.

شرکت‌های آمریکا حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد از قطعات لازم برای تجهیزات شرکت ZTE مثل گوشی‌های - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - هوشمند و لوازم - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - لازم برای ساخت - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - شبکه‌های ارتباطی را تهیه می‌کنند.

تحریم زمانی اعمال شد که ZTE نتوانست به توافق با وزارت بازرگانی آمریکا در سال - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - ۲۰۱۷ پایبند باشد و مخالف - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - تحریم‌های آمریکا علیه ایران اقدام کرد و کالاهایش را به‌طور غیر - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - قانونی به ایران فرستاد. این شرکت پس از این کار در دادگاه - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - فدرال تکزاس مجرم شناخته شد. این شرکت مستقر در شنژن، یک شرکت تابعه در ریچاردسون تگزاس دارد.

طبق گفته مقامات ارشد وزارت بازرگانی، ZTE با - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - برکناری ۴ نفر از کارکنان ارشد و همچنین تنبیه کردن ۳۵ نفر از افراد دیگر، با پایین آوردن پاداش‌ها و توبیخ آن‌ها موافقت کرد. اما به‌گفته‌ی مقامات، این شرکت با اینکه ۴ نفر از کارمندان اصلی خود را برکنار کرد، ولی در مورد بقیه ۳۵ نفر دروغ گفته است.

تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

منشأ تحقیقات آمریکا

دولت آمریکا بعد از گزارش رویترز در مورد اینکه شرکت ZTE درسال ۲۰۱۲ قراردادهایی برای فرستادن سخت‌افزار و نرم‌افزار از - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - بهترین شرکت‌های فناوری آمریکا به - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - قیمت میلیون‌ها دلار به ایران بسته است، وارد پرونده شد و تحقیقات خود را در این زمینه شروع کرد.

طبق تحقیقات، شرکت ZTE تحریم‌های آمریکا علیه ایران را دور زده بود و با خرید تجهیزات از شرکت‌های فناوری آمریکا آن‌ها را در اختیار ایران قرار می‌داد.

ZTE که طرح‌های هوشمندانه‌ای برای مخفی نگه داشتن فعالیت‌های غیر قانونی خود به‌کار برده بود، بعد از اینکه وزارت بازرگانی آن‌ها را به قطع رابطه تهدید کرد، به تخطی‌های خودشان اعتراف کرد. در ادامه این شرکت طبق توافقنامه‌ی سال ۲۰۱۷ به همکاری و دسترسی به بازار آمریکا ادامه داد.

بنا بر گزارش‌های منابع آگاه، ZTE به‌عنوان بخشی از توافق باید علاوه‌ بر نظارت ۳ ساله‌ی دادگاهی، یک توافق دیگر را نیز اجرا کند. ZTE همچنین موافقت کرد به نمایندگان آمریکا بدون محدودیت اجازه بازدید از سایت‌ها را بدهد و حتی مقامات دولت چین هم نباید - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - دخالتی در این کار بکنند. - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - طبق گفته منابع این توافقات به‌صورت غیر علنی بین دو کشور صورت گرفته است.

به‌ گفته یکی از مقامات ارشد شرکت ZTE این شرکت سال گذشته بالغ بر ۲.۳ میلیارد دلار به تهیه‌کنندگان آمریکایی پول پرداخت کرده است.

شرکت‌های کوالکام، برودکام و اینتل و همچنین شرکت‌های کوچک‌تری مثل آکاسیا و اکلارو جزو - تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - تهیه‌کنندگان آمریکایی هستند. سهام آکاسیا و اکلارو بعد از توافق اولیه روز سه‌شنبه به‌ترتیب ۱.۷ و ۱.۸ درصد افزایش پیدا کرد.


اولين صفحه   -  تمدید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامنه با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   دومین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین ir با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه