تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

خانه » دومین » تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در بوشهر تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 17973.html
به‌تازگی شایعه‌ی جدیدی در مورد آیفون‌های بعدی
چهار شنبه, ۱۵ دی ۹۵ ساعت ۱۹:۳۱

آیفون های 2017 احتمالا از قابلیت شارژ سریع بهره خواهند برد

به‌تازگی شایعه‌ی جدیدی در مورد آیفون‌های بعدی

با توجه به گزارش‌ها و خبرهایی که تا کنون در مورد آیفون‌های بعدی اپل منتشر شده است، امسال شاهد معرفی سه مدل - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - آیفون خواهیم بود که نام این سه - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - مدل به ترتیب آیفون ۷ اس، - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - آیفون ۷ اس پلاس و آیفون ۸ است. یادآور می‌شویم که آیفون ۸ - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - با کد نام Ferrari شناخته می‌شود. مدل اس آیفون‌های اپل در چند سال اخیر همیشه نسبت - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - به نسل قبلی خود فقط کمی بهبود یافته‌ بوده‌اند؛ اما در هر حال، امسال شایعات بسیار عجیبی در مورد آیفون ۸ منتشر شده است.

در خبرهای - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - مختلف تاکنون اعلام شده است که آیفون ۸ از سنسور اثرانگشتی بهره - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - می‌برد که در زیر شیشه‌ی نمایشگر تعبیه شده است و بدنه‌ی این دستگاه به صورت کامل از جنس شیشه خواهد بود. همچنین در شایعات دیگر به این نکته اشاره شده که نمایشگر این گوشی از نوع AMOLED و خمیده خواهد - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - بود و علاوه‌بر این از شارژ سریع نیز بهره می‌برد.

اولین گزارش در این زمینه از طرف حساب کاربری @SonnyDickson در توییتر منتشر شد. در این گزارش گفته شده که اپل امسال سرانجام قابلیت شارژ سریع را به آیفون‌های خود اضافه خواهد کرد. این ویژگی یکی از - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - امکاناتی است که کمبود آن به شدت در آیفون‌های اپل و به‌خصوص در مدل پلاس این محصول به چشم می‌خورد. باید به این مورد توجه داشته باشید که - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - محصولات رقیب که هم‌اکنون در بازار عرضه شده‌اند، با قیمت‌های کم‌تر، از فناوری شارژ سریع بهره می‌برند و زمان شارژ کامل باتری آن‌ها به طور میانگین ۹۰ دقیقه است؛ اما در عین حال آیفون‌های جدید اپل برای هر بار شارژ کامل باتری نیاز به حدود دو ساعت زمان دارند. البته به عنوان یک کاربر عادی این مشکل چندان به چشم نخواهد آمد؛ اما اگر از جمله افرادی هستید که با گوشی‌ - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - هوشمند خود زیاد کار می‌کنید، مطمئنا مدت زمان شارژ شدن آیفون برایتان آزار دهنده خواهد بود.

تا به این لحظه هنوز جزئیات دقیقی در مورد اینکه شارژ سریع در آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل تا چه حد سریع خواهد بود، در دسترس نیست. باید دید این فناوری عملکردی شبیه به تکنولوزی Quick Charge کوالکام یا Dash Charge وان‌پلاس خواهد داشت یا خیر.

اما قابلیت دیگری که SonnyDickson در حساب کاربری خود در توییتر به آن اشاره کرده، ویژگی tap to - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - wake است. همان‌طور که می‌دانید با - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - این - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - ویژگی می‌توان در حالت خاموش بودن صفحه‌نمایش گوشی، با تپ - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - کردن روی نمایشگر، آن را به حالت فعال درآورده و در واقع صفحه‌‌نمایش دستگاه را روشن کرد؛ اما نکته‌ی مهم این است که گفته می‌شود این قابلیت فقط مختص آیفون ۸ خواهد بود و دو مدل دیگر یعنی آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس از آن بی‌بهره خواهند بود. شاید اپل بخواهد همانند نمایشگر AMOLED، ویژگی tap to wake را نیز فقط برای آیفون ۸ در نظر بگیرد تا بدین طریق این مدل - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - نسبت به مدل‌ ۷ اس، در جایگاه بالاتری قرار بگیرد. البته باید گفت که هنوز نمی‌توانیم با اطمینان کامل در این مورد صحبت کنیم؛ چراکه تمامی این خبرها صرفا در شایعات اعلام شده‌اند و هنوز هیچ‌کونه تاییدیه‌ی رسمی‌ در این زمینه از جانب اپل منتشر نشده است. با توجه به اینکه تا زمان معرفی آیفون‌های ۲۰۱۷ حدودا ۹ ماه زمان باقی مانده است، می‌توان انتظار داشت در ماه‌های آینده، اطلاعات بیشتر و دقیق‌تری در مورد این محصولات - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - در دسترس قرار بگیرد.

نظر شما در مورد آیفون‌های بعدی اپل چیست؟ به نظر شما آیفون‌های ۲۰۱۷ با چه امکاناتی همراه خواهند بود؟

تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر

 

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون XS، آیفون XS Max و - تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - آیفون XR مراجعه کنید.

- تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر - منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  تمدید دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   قیمت دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   خرید دامین بین المللی ارزان بوشهر   -   دامنه با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه با تخفیف بوشهر   -   دومین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین با تخفیف بوشهر   -   دامین با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین با تخفیف بوشهر   -   دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف بوشهر   -   دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دومین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   خرید دامین آی آر با تخفیف بوشهر   -   دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   ثبت دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   تمدید دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   قیمت دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   خرید دامنه ir با تخفیف بوشهر   -   دومین ir با تخفیف بوشهر   -   ثبت دومین ir با تخفیف بوشهر   -   تمدید دومین ir با تخفیف بوشهر   -  آخرين صفحه