تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

خانه » دومین » تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03873.html
با نسخه‌ی موهاوی، اپل نیز در macOS راه ویندوز ۱۰ را پیش گرفت و تم تیره را سرانجام به این سیستم‌عامل دسکتاپ اضافه کرد.
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۸:۵۰

مقایسه‌ی تم تیره‌ی ویندوز 10 با macOS موهاوی

با نسخه‌ی موهاوی، اپل نیز در macOS راه ویندوز ۱۰ را پیش گرفت و تم تیره را سرانجام به این سیستم‌عامل دسکتاپ اضافه کرد.

تم تیره یا دارک‌مود (Dark Mode) شیوه‌ی جدیدی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - در طراحی رابط کاربری به‌شمار می‌رود که در چند سال گذشته، به - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - محبوبیت بسیاری بین کاربران و توسعه‌دهندگان دست پیدا کرده است. درحالی‌که اکثر اپلیکیشن‌ها با پس‌زمینه‌ای روشن طراحی می‌شوند، تم تیره فرصتی فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند در محیط‌های تاریک نیز تجربه‌ای راحت و - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - غنی کسب کنند.

مزایای تم تیره برای همگان واضح است: از راحتی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - چشم بگیرید تا مصرف کمتر باتری، همگی جزو ویژگی‌های شاخص این حالت به‌شمار می‌روند. مایکروسافت و اپل نیز به‌عنوان توسعه‌دهنده‌ی سیستم‌عامل‌های ویندوز 10 و macOS، هر - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - دو از تم تیره استقبال - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - کرده و از آن در پلتفرم دسکتاپشان بهره برده‌اند. اکنون، سؤال این است که کدام‌یک از این دو شرکت تم - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - تیره‌تری را در سیستم‌‌عاملش اجرا کرده است؟

رابط کاربری

اگر توسعه‌دهندگان بخواهند تم تیره را به اپلیکیشن‌های خود وارد - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - کنند، قطعا باید زمان زیادی به بررسی ساز‌و‌کار ساخته‌ی نرم‌افزاری خود در این حالت اختصاص دهند؛ اما ویندوز - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - و macOS بدون اینکه به صرف این زمان نیاز داشته باشند، تم تیره را با خود به‌ارمغان آورده‌اند. کاربر - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - فقط با یک کلیک می‌تواند ظاهر سیستم‌عامل را تیره کند تا در شب تجربه‌ی راحت‌تری کسب کند. برای اعمال این تغییرات، به ریستارت یا بستنِ اپلیکیشن نیاز نیست و - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - همه‌چیز به‌صورت آنی اعمال می‌شود.

تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

مقایسه نحوه‌ی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - پیاده‌سازی تم تیره در فروشگاه نرم‌افزاری و نوار اعلانات 

در هر دو سیستم‌عامل، با فعال‌سازی تم تیره اعمال آن بر اپلیکیشن‌های پیش‌فرض - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - نظیر تقویم و نقشه و مخاطبان را شاهد هستیم. منوی راست‌کلیک، نوار وظیفه، داک و نوار اعلانات همگی تحت‌تأثیر تغییرات قرار می‌گیرند و خود را با تم جدید سازگار می‌کنند. به‌طور کلی، هم ویندوز ۱۰ و هم macOS - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - تجربه‌ی خوبی از رنگ‌های تیره به کاربران ارائه می‌دهند.

در نگاه اول، تفاوت‌های زیادی در نحوه‌ی پیاده‌سازی دارک مود در این دو سیستم‌‌عامل دیده نمی‌شود؛ اما اگر کمی ریزبینانه‌تر به ماجرا نگاه کنید و به‌سراغ دیگر بخش‌ها بروید، متوجه تفاوت‌های آشکار خواهید شد. در ویندوز ۱۰، تم تیره فقط در بخش‌های مدرن سیستم‌عامل و اپلیکیشن‌های - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - یونیورسال اعمال می‌شود؛ بنابراین، برنامه‌های سنّتی ویندوز و بخش‌های قدیمی نظیر کنترل‌پنل همگی از این تغییرات مستثنی خواهند بود.

مروگر وب

با فعال‌سازی تم تیره - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - در سیستم‌عامل مک، مرورگر وب - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - سافاری نیز به رنگ تیره مزین می‌شود. برخلاف مایکروسافت اج (Edge) که کاربران می‌توانند جداگانه و فارغ از تنظیمات سیستم بین تم تیره و روشن یکی را انتخاب کنند، کاربران سافاری نمی‌توانند به چنین گزینه‌ای دسترسی داشته باشند. ازاین‌رو، با - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - فعال‌سازی حالت تیره هیچ استثنایی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - در کار نخواهد بود و - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - سراسر سیستم‌عامل به رنگ مشکی درخواهد آمد.

تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز

به‌طور کلی، در هر دو - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - مرورگر ارائه‌ی تجربه‌ای غنی از تم تیره دیده می‌شود. تمام منو‌ها و زیرمنوها تحت‌تأثیر رنگ مشکی قرار می‌گیرند و درست به‌شیوه‌ای رندر می‌شوند تا استفاده از آن در محیط‌های تاریک به امری ساده و لذت‌بخش بدل شود.

بااین‌حال هنگام اجرای مرورگر مایکروسافت اج، یکی از اشتباهات - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - بزرگ‌ طراحان ویندوز مشخص می‌شود. به‌صورت پیش‌فرض با اجرای اج، وبسایت MSN - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - بارگذاری می‌شود که برخلاف انتظار، از پس‌زمینه‌ای روشن استفاده - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - می‌کند. این موضوع باعث می‌شود - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - در تاریکی، ناگهان نور زیادی به‌سمت چشمان - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - ما - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - حمله‌ور شود که قطعا این - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - امر نکته‌ای - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - منفی در تجربه‌ی کاربری محسوب می‌شود. اگر از این منظر بخواهیم نگاه کنیم، رویکرد اپل با سافاری شاید بسیار عاقلانه‌تر - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - به‌نظر برسد؛ زیرا به‌صورت پیش‌فرض صفحه‌ی خانگی مرورگر سافاری نیز تم تیره را دریافت می‌کند.

اگر استفاده‌ی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - شما از سیستم‌عامل فقط به اپلیکیشن‌های پیش‌فرض خلاصه شود، قطعا به‌واسطه‌ی حضور - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - یکپارچه‌ی تم تیره در این برنامه‌ها، - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - تجربه‌ای یک‌دست را دریافت می‌کنید؛ اما اگر اندکی فراتر قدم بردارید و به نصب اپلیکیشن‌های شخص ثالث روی بیاورید، قطعا نبود تم تیره در این برنامه‌ها توی ذوق خواهد زد.

در میان اپلیکیشن‌هایی نظیر وان‌نوت، اسلک، واتساپ و اِوِرنوت، این آخری تنها اپلیکیشنی بود که با تغییر تم دستگاه به‌صورت خودکار خود را با حالت تیره سازگار ساخت. باوجوداین، این فقط برای نسخه‌ی macOS اتفاق افتاد و ورژن ویندوزی اِوِرنوت ابدا تغییری به‌خود ندید.

هویت برخی از اپلیکیشن‌ها به رنگ‌های پیش‌فرض آن‌ها گره خورده است. به‌عنوان مثال، درحالی‌که اکثر اپلیکیشن‌ها از تم روشن بهره می‌برند، اسپاتیفای و دیسکورد ازجمله شاخص‌ترین برنامه‌های محبوبی به‌شمار می‌روند که در حالت پیش‌فرض رنگ پس‌زمینه‌ی تیره را انتخاب کرده‌اند.

جمع‌بندی

با نگاهی گذرا به تصاویر بالا و مراجعه به بخش‌های مختلف سیستم‌‌عامل‌های یادشده، به‌سادگی می‌توان به این مسئله پی برد که macOS تجربه‌ی تاریک‌ترین را در تم تیره فراهم می‌آورد. به‌لطف پیاده‌سازی سرتاسری حالت تیره در سراسر نقاط - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز - سیستم‌‌عامل، کاربران با انتخاب این تم به‌واقع می‌توانند تجربه‌ی استفاده‌ی راحتی در محیط‌های تاریک یا کم‌نور به‌دست آورند.

گفتنی است ویندوز ۱۰ نیز سعی می‌کند تجربه‌ای غنی به طرفداران تم تیره ارائه کند؛ اما نبود یکپارچگی در پیاده‌سازی این تم در برخی نقاط، قطعا تجربه‌ی افراد را به‌طرز منفی تحت‌الشعاع قرار می‌دهد؛ بنابراین، اپل بی‌شک پیروز این میدان است.


اولين صفحه   -  تمدید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تبریز   -   دامنه com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه com با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه com با تخفیف تبریز   -   دومین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین com با تخفیف تبریز   -   خرید دومین com با تخفیف تبریز   -   دامین com با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین com با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه