تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

خانه » دومین » تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01848.html
بسیاری از ما با مشاهده‌ی علامت قفل سبز درکنار آدرس وب‌سایت‌ها، احساس امنیت می‌کنیم؛ اما یافته‌های جدید از وجود آسیب‌پذیری‌هایی در پروتکل امنیتی HTTPS حکایت می‌کنند.
سه شنبه, ۱۳ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۴۵

پروتکل HTTPS گاهی به‌اندازه کافی امن نیست

بسیاری از ما با مشاهده‌ی علامت قفل سبز درکنار آدرس وب‌سایت‌ها، احساس امنیت می‌کنیم؛ اما یافته‌های جدید از وجود آسیب‌پذیری‌هایی در پروتکل امنیتی HTTPS حکایت می‌کنند.

استفاده‌ی گسترده از پروتکل امنیتی HTTPS موجب شده قفل‌های سبزرنگ را در بسیاری از وب‌سایت‌ها در سرتاسر جهان شاهد باشیم. بسیاری از وب‌سایت‌های پربازدیدی که روزانه به آن‌ها سر می‌زنید، مانند زومیت، از پروتکلی به‌نام پروتکل امنیتی لایه‌ی انتقال (Transport Layer Security) یا به‌اختصار TLS بهره می‌برند. این پروتکل داده‌های مبادله‌شده - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - میان مرورگر و سِرور را رمزنگاری می‌کند تا از دید افراد دیگر مخفی بماند؛ اما - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - جدیدترین یافته‌های محققان دانشگاه کافوسکاری ونیز در ایتالیا - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - و دانشگاه تکنیکال وین در اتریش نشان داده که تعداد درخورتوجهی از وب‌سایت‌های رمزنگاری‌شده همچنان درمعرض خطر هستند.

در تحلیل ۱۰,۰۰۰ وب‌سایت اول بهره‌مند از - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - این پروتکل براساس شرکت تحلیل الکسا که به آمازون تعلق دارد، ۵۵۰ وب‌سایت (۵.۵ درصد) آسیب‌پذیری‌های جدی مربوط‌به TLS داشتند. این مشکلات ناشی از نحوه‌ی اجرای TLS و باگ‌های شناخته‌شده‌ی این پروتکل و نسل قبل آن (Secure Socket - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - Layer (SSL است. باوجوداین، بدترین قسمت ماجرا آن است که در این وب‌سایت‌ها همچنان قفل سبزرنگ نمایان می‌شود.

ریکاردو فوکاردی، محقق امنیت شبکه و رمزنگاری در دانشگاه کافوسکاری ونیز می‌گوید:

ما چیزهایی یافته‌ایم که مرورگر نیز شناسایی نمی‌کند. ما به‌دنبال مشکلاتی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - از TLS - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - هستیم که تاکنون به آن‌ها اشاره‌ای نشده‌ است.

این محققان تکنیکی برای تحلیل TLS توسعه داده‌اند که می‌تواند با بررسی وب‌سایت‌ها مشکلات TLS آن‌ها را گزارش دهد. محققان نفوذپذیری‌های کشف‌شده را در سه دسته طبقه‌بندی کردند. نتایج کامل تحقیقات این محققان در بخش امنیت و حریم شخصی سمپوزیم IEEE ارائه خواهد شد که ماه بعد در سان‌فرانسیسکو برگزار می‌شود.

همان‌طورکه گفته شد، محققان آسیب‌پذیری‌ها را به سه دسته تقسیم کردند. دسته‌ی اول نقیصه‌هایی هستند که خطرهایی به‌همراه دارند؛ اما به‌تنهایی مهاجمان نمی‌توانند از آن استفاده کنند. اطلاعات به‌دست‌آمده ازطریق این آسیب‌پذیری‌ها بسیار اندک‌ است و مهاجم باید جستار (Query) را چندین‌بار اجرا کند تا قطعات به‌دست‌آمده را کنارهم بگذارد و به اطلاعات دست یابد. برای مثال، این نفوذپذیری‌ها ممکن است به مهاجم امکان دسترسی به کوکی را بدهد؛ اما دسترسی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - به کوکی - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - به‌تنهایی برای به‌دست‌آوردن اطلاعات مهم، مانند رمز عبور، چندان - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - کارا نیست.

از میان ۱۰,۰۰۰ وب‌سایت برتر، ۵۵۰ وب‌سایت دچار آسیب‌پذیری TLS اند

مشکلات در دو دسته‌ی دیگر بسیار جدی‌تر هستند. دسته‌ی دوم می‌تواند به دسترسی مهاجم به تمام اطلاعات و رمزگشایی تمام ترافیک میان مرورگر و سِرور منجر شود. بدتر از همه، وضعیت دسته‌ی سوم است که - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - به مهاجم نه‌تنها اجازه‌ی رمزگشایی تمام ترافیک، بلکه - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - اجازه‌ی تغییر آن را نیز می‌دهد. نکته‌ی طعنه‌آمیز - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - اینجا است که پروتکل HTTPS از ابتدا برای مقابله با این‌ نوع حملات طراحی شده که به - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - «حملات مرد میانی» (Man-in-the-Middle) موسوم‌اند.

این آسیب‌پذیری‌ها - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - در عمل شاید چندان هم بحرانی نباشند؛ زیرا بسیاری از آن‌ها زحمت و زمان بیشتری درمقایسه‌با سایر روش‌ها و نفوذپذیری‌ها می‌طلبند؛ اما مشکلات امنیتی TLS همچنان موضوع مهمی است. امروزه، امنیت و حریم - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - شخصی در فضای مجازی اهمیتی دوچندان پیدا کرده و باید از امنیت کامل پروتکل‌های پرکاربرد و پایه‌ای مطمئن شد.

محققان می‌گویند یکی از فرضیات آنان دراین‌زمینه آن است که مشکلات ریزامنیتی TLS در صفحه‌ی وب می‌تواند بسیاری از صفحات دیگر را نیز - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - تهدید کند. برای مثال، فرض کنید صفحه‌ی اصلی Example.com بدون مشکل و TLS داشته باشد؛ اما mail.example.com آسیب‌پذیری‌های TLS داشته باشد. - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - باتوجه‌به ارتباط این دو، - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - تمامی ارتباطات مطمئن این دو هم تضعیف می‌شود؛ بدین‌ترتیب، آسیب‌پذیری کوچکی به‌واسطه‌ی لینک‌ها و ارتباط‌ها تقویت می‌شود.

نفوذپذیری‌ها به مهاجمان اجازه‌ی رمزگشایی تمام داده‌ها و حتی تغییر آن‌ها - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - را می‌دهد

در فضای امروزی وب، بسیاری از وب‌سایت‌ها به یکدیگر وابسته هستند و ارتباطات میان وب‌سایت‌ها و وب‌سرویس‌ها بسیار زیاد است. برای - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - درک این موضوع کافی است بدانید در آن - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - جمعیت ۵.۵ درصدی از ۱۰,۰۰۰ وب‌سایت برتر که آسیب‌پذیر تشخیص داده شدند، ۲۹۲ وب‌سایت تحت‌تأثیر مستقیم باگ TLS و ۵,۲۸۲ درمعرض آسیب‌پذیری ناشی‌ از سایر ‌وب‌سایت‌ها - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - قرار داشتند. از این تعداد، بیش از ۴,۸۰۰ وب‌سایت در دسته‌ی سوم (خطرناک‌ترین) و ۷۳۳ وب‌سایت در - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - دسته‌ی دوم و ۹۱۲ وب‌سای در دسته‌ی اول (کمترین - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - خطر) - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - قرار می‌گیرند.

این - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - موضوع بدین‌معنا است که وب‌سایت شما به‌اندازه‌ی ضعیف‌ترین لینک آن امنیت دارد. محققان فوسکاری مشغول ساخت ابزاری مبتنی بر تحقیقاتشان هستند که توانایی تشخیص آسیب‌پذیری‌های TLS را دارد.

نظر مترجم

باتوجه‌به گستردگی استفاده‌ی TLS و SSL در سرتاسر وب و تبدیل‌شدن آن به استانداردی امنیتی، هرگونه آسیب‌پذیری آن باید جدی تلقی شود. علاوه‌برآن، بسیاری از گواهینامه‌های TLS و SSL به‌همراه بیمه‌ی ضدهک فروخته می‌شوند؛ بیمه‌ای که - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - از چندده‌هزار یورو آغاز می‌شود و به یک میلیون یورو هم - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - می‌رسد. این آسیب‌پذیری‌ها به‌دلیل پرونده‌های حقوقی احتمالی و ادعاهای - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - دریافت بیمه می‌تواند زنگِ‌خطری برای صادرکنندگان (Issuer) این گواهینامه‌ها تلقی شود.

دیدگاه شما دراین‌باره چیست؟ این آسیب‌‌پذیری‌ها را چقدر جدی تلقی می‌کنید؟ چه پیامدهایی برای این آسیب‌پذیری‌ها متصورید؟ دیدگاه‌هایتان را با در میان - تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد - بگذارید.


اولين صفحه   -  تمدید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   خرید دامین دات کام با تخفیف مشهد   -   دامنه com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه com با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه com با تخفیف مشهد   -   دومین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین com با تخفیف مشهد   -   خرید دومین com با تخفیف مشهد   -   دامین com با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین com با تخفیف مشهد   -   خرید دامین com با تخفیف مشهد   -   دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامنه چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   دومین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین چین با تخفیف مشهد   -  آخرين صفحه