تمدید دامنه با تخفیف قم

خانه » دومین » تمدید دامنه با تخفیف قم

تمدید دامنه با تخفیف قم

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در قم تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 05808.html
گلوبال فاندریز، تامین‌کننده‌ی اصلی تراشه‌های AMD به‌تازگی اعلام کرد که به‌دلیل عدم توانایی مالی، قادر به تولید تراشه‌های ۷ نانومتری نسل بعدی نخواهد بود.
چهار شنبه, ۷ شهریور ۹۷ ساعت ۱۰:۳۰

گلوبال فاندریز تراشه‌های ۷ نانومتری AMD را تولید نخواهد کرد

گلوبال فاندریز، تامین‌کننده‌ی اصلی تراشه‌های AMD به‌تازگی اعلام کرد که به‌دلیل عدم توانایی مالی، قادر به تولید تراشه‌های ۷ نانومتری نسل بعدی نخواهد بود.

AMD چندی پیش اعلام کرد که - تمدید دامنه با تخفیف قم - تراشه‌های ۷ نانومتری خود را به‌کمک TSMC تولید - تمدید دامنه با تخفیف قم - خواهد کرد؛ خبری که در ابتدا قدری غیرمنتظره به‌نظر می‌رسید؛ اما اکنون با انتشار خبر جدیدی از سوی گلوبال فاندریز، ابهامات در این باره برطرف شده است. گلوبال فاندریز، تامین‌کننده‌ی اصلی تراشه‌های نسل فعلی رایزن و رادئونِ AMD، روز سه‌شنبه به‌طرز غیر منتظره‌ای اعلام کرد که تمام فعالیت‌های خود برای توسعه‌ی پردازنده‌های نسل بعدی ۷ نانومتری را متوقف خواهد کرد. این شرکت همچنین هیچ برنامه‌ای برای توسعه‌ی فناوری‌های ۵ و ۳ نانومتری نیز ندارد.

گلوبال فاندریز که در ابتدا به‌عنوان یکی از کسب‌وکارهای AMD فعالیت می‌کرد و در سال ۲۰۰۹ از این شرکت جدا شد، درباره‌ی علت تصمیم جدید خود می‌گوید که در رقابت با رقبای اصلی‌اش یعنی سامسونگ و TSMC قادر به صرف میلیاردها دلار برای توسعه‌ی خطوط جدید تولید نیست. در عوض این شرکت درنظر دارد که تمرکز خود را به تولید پردازنده‌های نسل فعلی ۱۲ و ۱۴ نانومتری معطوف کند و تولید محصولات مرتبط با این فناوری را گسترش دهد.

در همین حال، AMD تایید کرده است که محصولات ۷ نانومتری بعدی خود از جمله - تمدید دامنه با تخفیف قم - CPU-های - تمدید دامنه با تخفیف قم - Zen 2 و پردازنده‌های گرافیکی Navi را با همکاری TSMC تولید خواهد کرد. این محصولات حیاتی به AMD کمک خواهند کرد تا در میدان رقابت با اینتل باقی بماند و احتمالا بتواند تراشه‌های ۱۰ نانومتری این شرکت را نیز پشت‌سر بگذارد.

AMD در گفتگو با وب‌سایت مارکت‌واچ - تمدید دامنه با تخفیف قم - اعلام کرد که کنار کشیدن GlobalFoundries از تولید تراشه‌های ۷ نانومتری، می‌تواند ظرفیت تولید این شرکت را تحت تاثیر قرار دهد؛ اما در ادامه افزود که همکاری با یک تولیدکننده‌ی واحد، توسعه‌ی محصولات ۷ نانومتری - تمدید دامنه با تخفیف قم - را آسان - تمدید دامنه با تخفیف قم - خواهد کرد. با این - تمدید دامنه با تخفیف قم - حال، این شرکت به همکاری خود با - تمدید دامنه با تخفیف قم - گلوبال فاندریز در تولید تراشه‌های نسل فعلی رایزن و رادئون ادامه خواهد داد. لیزا سو، مدیرعامل AMD می‌گوید:

تاسیسات ۱۲ و ۱۴ نانومتری گلوبال فاندریز، بخش بزرگی - تمدید دامنه با تخفیف قم - از حجم تولید ما را حفظ خواهد کرد.

سال گذشته، گلوبال فاندریز اعلام کرد که تراشه‌های - تمدید دامنه با تخفیف قم - ۷ نانومتری این شرکت در سال ۲۰۱۸ از راه خواهند رسید و تراشه‌های ساخته‌شده با استفاده از لیتوگرافی به‌وسیله‌ی اشعه‌ی ماوراء بنفش (EUV) تا سال ۲۰۱۹ عرضه خواهند شد. با این حال، حرکت به سمت لیتوگرافی ۷ نانومتری، یک جهش بزرگ از فرآیند ساخت فعلی ۱۲ و ۱۴ نانومتری محسوب می‌شود و بنا به گزارش‌ها، برای یک خط تولید واحد، بیش از ۱۰ میلیارد دلار هزینه دربرخواهد داشت. شرکت اماراتی مبادله که سرمایه‌گذار گلوبال فاندریز است، ظاهرا تمایلی ندارد که چنین مبلغ هنگفتی را برای شرکتی که هرگز سودی از آن به‌دست نیاورده است، تامین کند.


اولين صفحه   -  تمدید دامین چین ارزان قم   -   قیمت دامین چین ارزان قم   -   خرید دامین چین ارزان قم   -   دامنه بین المللی ارزان قم   -   ثبت دامنه بین المللی ارزان قم   -   تمدید دامنه بین المللی ارزان قم   -   قیمت دامنه بین المللی ارزان قم   -   خرید دامنه بین المللی ارزان قم   -   دومین بین المللی ارزان قم   -   ثبت دومین بین المللی ارزان قم   -   تمدید دومین بین المللی ارزان قم   -   قیمت دومین بین المللی ارزان قم   -   خرید دومین بین المللی ارزان قم   -   دامین بین المللی ارزان قم   -   ثبت دامین بین المللی ارزان قم   -   تمدید دامین بین المللی ارزان قم   -   قیمت دامین بین المللی ارزان قم   -   خرید دامین بین المللی ارزان قم   -   دامنه با تخفیف قم   -   ثبت دامنه با تخفیف قم   -   تمدید دامنه با تخفیف قم   -   قیمت دامنه با تخفیف قم   -   خرید دامنه با تخفیف قم   -   دومین با تخفیف قم   -   ثبت دومین با تخفیف قم   -   تمدید دومین با تخفیف قم   -   قیمت دومین با تخفیف قم   -   خرید دومین با تخفیف قم   -   دامین با تخفیف قم   -   ثبت دامین با تخفیف قم   -   تمدید دامین با تخفیف قم   -   قیمت دامین با تخفیف قم   -   خرید دامین با تخفیف قم   -   دامنه آی آر با تخفیف قم   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف قم   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف قم   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف قم   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف قم   -   دومین آی آر با تخفیف قم   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف قم   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف قم   -  آخرين صفحه