تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز

خانه » دومین » تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز

تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03888.html
اینتل پتنت جدیدی را به ثبت رسانده که می‌تواند میزان انرژی مصرفی و هزینه‌ی استخراج بیت‌کوین را کاهش دهد.
دوشنبه, ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۰:۱۵

اینتل، استخراج بیت کوین را کم‌هزینه و بهینه می‌کند

اینتل پتنت جدیدی را به ثبت رسانده که می‌تواند میزان انرژی مصرفی و هزینه‌ی استخراج بیت‌کوین را کاهش دهد.

این روزها استخراج ارزهای دیجیتال به‌دلیل بالا بودن انرژی لازم برای انجام این کار و افزایش دشواری آن، کم‌‌کم رو به افول می‌رود که این امر استخراج این ارزها را بیش از پیش غیربازده می‌کند. در واقع، - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - استخراج ارزهای دیجیتال دیگر به زحمتش نمی‌ارزد. ولی اینتل معتقد است که با پتنت جدید خود می‌تواند با مصرف بالای انرژی و در نتیجه هزینه‌‌ی سرسام‌‎آور این کار مبارزه کند.

این - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - شرکت اخیراً پتنتی را برای پردازنده‌ای جدید به ثبت رسانده که ادعا می‌کند قادر به استخراج بیت‌ کوین به‌صورت - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - بهینه و با مصرف انرژی مناسب است.

این پردازنده به‌طور ویژه برای استخراج ارزهای دیجیتال ساخته‌شده - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - مبتنی بر الگوریتم SHA-256 طراحی شده که بیت‌کوین هم از همان دسته است.

به‌نظر می‌رسد که اینتل برای بهینه‌سازی انرژی مصرفی این پردازنده نسبت به نمونه‌های فعلی، از تراشه‌ای استفاده کرده که یک گام از مدارهای - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - مجتمع با کاربرد خاص (ASIC) استاندارد جلوتر است.

بخشی از فرآیند استخراخ ارزهای دیجیتال نیاز به انتقال داده‌های خاصی جهت پردازش فقط برای یک مرتبه دارد. استخراج‌کننده‌های ASIC فعلی، مثل Antminers، این داده‌ها را طی مراحل مختلفی پردازش می‌کنند. به گفته‌ی اینتل، انجام این کار باعث هدررفت انرژی در طول پردازش می‌شود.

طرح جدید اینتل به‌دنبال یکپارچه‌سازی این بخش از فرآیند - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - استخراج در - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - یک قسمت خاص از پردازنده است تا زمان، انرژی و پردازش‌های زائد لازم - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - برای تأیید انتقال و استخراج یک واحد ارز را کاهش دهد.

درحال - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - حاضر، مصرف انرژی و هزینه‌ی بالا دو مورد از مهم‌ترین چالش‌های پیش‌ روی استخراج‌کنندگان ارزهای دیجیتال است. اوایل ماه جاری یکی از شرکت‌های بزرگ اینترنتی ژاپن - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - به نام GMO اعلام کرد که بخش - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - استخراج ارز دیجیتال این شرکت در طول سه‌ماهه‌ی سوم امسال ضرری ۵.۵ میلیون دلاری را تجربه - تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز - کرده است.

اگر صنعت ارزهای دیجیتال مسیر فعلی خود را ادامه دهد، بعید نیست که طرح جدید اینتل نیز راه به جایی نبرد؛ حداقل تا وقتی که ارزهای دیجیتال دوباره به تجارتی پرسود تبدیل شوند.


اولين صفحه   -  تمدید دامین com با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین com با تخفیف تبریز   -   خرید دامین com با تخفیف تبریز   -   دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف تبریز   -   دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -  آخرين صفحه