تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز

خانه » دومین » تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز

تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04563.html
طبق گزارشات، اپل قصد دارد سال آینده سرویس استریم محتوای تلویزیونی خود را پس از ایالات‌ متحده آمریکا، در ۱۰۰ کشور جهان در دسترس قرار دهد.
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۰۸:۳۰

اپل سرویس استریم تلویزیونی خود را سال آینده در دسترس قرار می‌دهد

طبق گزارشات، اپل قصد دارد سال آینده سرویس استریم محتوای تلویزیونی خود را پس از ایالات‌ متحده آمریکا، در ۱۰۰ کشور جهان در دسترس قرار دهد.

براساس گزارش جدیدی از و‌ب‌سایت The Information، اپل در نیمه‌ی اول سال‌ِ آینده‌ی میلادی، سرویس استریم ویدیویی خود را راه‌اندازی خواهد کرد. طبق گمانه‌زنی‌ها، این سرویس یا به‌ صورت مستقل دارای اپلیکیشنی مجزا خواهد بود یا اینکه اپل آن را داخل برنامه‌ی TV App درون‌سازی خواهد کرد. انتظار می‌رود که این سرویس ابتدا در ایالات‌ متحده آمریکا در دسترس قرار گیرد و پس از مدت‌ زمانِ کوتاهی، شاهد انتشار آن - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - برای بیش از ۱۰۰ بازار دیگر باشیم.

قرار است این سرویس با محتوای اختصاصی اولیه منتشر شود؛ همچنین امکان دسترسی به سرویس‌‌های شخص‌ثالث از طریق - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - اپلیکیشن مربوط به آن نیز وجود خواهد داشت؛ افزون بر این، شبکه‌ها و سرویس‌دهندگان کابلی می‌‌توانند مانند ویژگی کانال‌ها در آمازون پرایم، امکانِ خرید اشتراک را برای کاربران خود فراهم کنند.

از سال‌ها پیش، اپل در تلاش است تا به‌ مانند بخش دیجیتال و گوشی‌های هوشمند، خود را واردِ حوزه‌ی استریم ویدیویی کند تا بخشی از درآمد سرشارِ این قسمت را به مالکیت خود درآورد؛ با این وجود، به‌دلیلِ قراردادهای پیچیده‌ی حق ناشر برای استفاده از برنامه‌های چندرسانه‌ای، سازنده‌ی آیفون از رقبایی چون نتفلیکس و آمازون در این زمینه کمتر موفق بوده است. حال با از دست رفتنِ این سال‌ها، نام‌هایی چون آمازون پرایم و نتفلیکس توانسته‌اند با خرید حق ناشرِ بسیاری از برنامه‌ها، با تولید برنامه‌های اختصاصی تنوع محتوایی خوبی را در اختیار مشترکین خود قرار دهند.

با اینکه اهالی کوپرتینو از سال ۱۳۸۵ (۲۰۰۶) تاکنون به‌ تولید ستاپ‌باکس اختصاصی خود موسوم به اپل تی‌وی می‌پردازند؛ اما - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - این دستگاه تا به حال تنها - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - از سرویس‌دهندگان تلویزیونی شخص‌ثالث میزبانی می‌کرده و اپل تنها ویترینی برای نمایش آخرین برنامه‌های آن‌ها فراهم کرده است.

حال طبق گزارشِ جدید، اپل آماده است تا در سال آتی میلادی از سرویس استریم ویدیو خود رونمایی کند. - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - به‌نظر - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - می‌رسد که کاربران سیستم‌عامل iOS می‌توانند به‌رایگان به این سرویس دسترس داشته باشند؛ همچنین انتظار می‌رود که - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - با - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - عرضه‌ی سرویس یادشده، صفحه‌ی خانگی اپل تی‌وی برای بهره‌گیری بهتر - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - از سرویس استریم ویدیویی کوپرتینویی‌ها، تغییراتِ ریز - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - و درشتی را به‌ خود ببیند. با تمامی این اوصاف، به‌نظر می‌رسد که انحصار‌طلبی‌های اپل دامنِ این سرویسِ تازه‌وارد را نیز خواهد گرفت و غیر از محصولات سخت‌افزاری این شرکت، کاربران دستگاه‌های دیگر قادر به تجربه‌ی آن نباشند؛ این در حالی است که سرویس‌های رقیب، یعنی آمازون پرایم و نتفلیکس، هر دو در قالب اپلیکیشن‌های جداگانه در دسترسِ کاربرانِ سیستم‌های عاملِ مختلف از جمله سیستم‌های عامل تلویزیون‌های هوشمند شرکت‌هایی چون سامسونگ و ال‌جی قرار دارند.

براساس شایعاتِ منتشر شده، اپل تاکنون میلیارد دلار را صرف برنامه‌سازی اختصاصی در سال ۲۰۱۸ میلادی کرده است. تا به حال، - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - برنامه‌های اختصاصی این شرکت نظیر Carpool Karaoke و Planet of the Apps جز اپل موزیک، جایی برای عرض‌اندام نداشته‌اند؛ حال انتظار می‌رود که با آغاز به کارِ سرویسِ جدید کوپرتینونشین‌ها، افزون بر ساماندهی و ورود این برنامه‌ها - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - به سرویس ویدیویی اپل، شاهد انتشار - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - برنامه‌های اختصاصی بیشتری نیز باشیم که تاکنون فرصتی - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - برای نمایش پیدا نکرده بودند.

در گزارشی که چندی پیش منتشر شد، با برخی از این برنامه‌های اختصاصی آشنا شدیم. اندرو لیپتک، نویسنده‌ی وب‌سایت ورج در این رابطه می‌گوید:

اپل برای ساخت برنامه‌ی تلویزیونی - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - جدید، قراردادی چندساله را با اپرا وینفری (مجری معروف آمریکایی) به امضاء رسانده است؛ همچنین آن‌ها به سازنده‌ی - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - کارتونِ Sesame Street، سفارشِ ساخت چند برنامه‌‌ی کودک را داده‌اند. ریبوتِ مجموعه‌ی علمی تخیلی Amazing Stories، نمایشی با سبک هانگر گیمز با نام See، سریالی از سازنده‌ی فیلم سینمایی لالا لند، مجموعه‌ای هیجان‌انگیز از M. Night Shyamalan، یک درام از خالق Ron Moore، برنامه‌ای صبحگاهی با حضور Reese Whiterspoon و جنیفر انیستون و اقتباسی از رمانِ علمی تخیلی Fundation از جمله مواردی هستند که اپل برای ساختِ آن‌ها به توافق رسیده است. افزون بر مواردِ فوق، شنیده‌ها از تلاشِ پرارزش‌ترین برندِ دنیا برای دریافت حقوق یک فیلم انیمیشنی حکایت می‌کنند.

هنوز نمی‌توان - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - درباره‌ی موفقیت یا شکستِ این سرویس سخن گفت. آمازون - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - و نتفلیکس، به عنوان کهنه‌کاران این حوزه‌، پس از گذشت سال‌ها تلاش بی‌وقفه توانستند جایی در میان سینمای هالیوود - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - پیدا کنند و ساخته‌های اختصاصی - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - خود را به جشنواره‌های فیلم و سریال روانه سازند. انتظار می‌رود که چنین مسیری - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - نیز برای اهالی اپل وجود داشته باشد؛ بنابراین تا زمان درخشش و موفقیت سرویس آن‌ها، کمی زمان نیاز خواهد بود.

با تمامی این اوصاف، با در نظر گرفتن بودجه‌ی مالی سرسام‌آوری که در دست اپل قرار دارد؛ بی‌گمان مسیر یادشده برای اهالی این شرکت هموارتر خواهد بود. آن‌ها ۱۵ سال پیش آیتیونز را معرفی کردند که توانست حوزه‌ی چندرسانه‌ای دیجیتال را به زیر سلطه‌ی خود در‌آورد. حال به‌لطف وجود دستگاه محبوبی چون آیفون و پلتفرم پویای iOS، کوپرتینونشین‌ها قطعاً می‌توانند با اعتماد به‌ - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز - نفس بیشتری قدم در این راه بگذارند و به آینده‌ای روشن فکر کنند. - تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز -


اولين صفحه   -  تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه