تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد

خانه » دومین » تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد

تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01863.html
تضمین امنیت فضای اطراف زمین مسئولیتی حیاتی است؛ به‌ویژه آنکه فعالیت در مدار نزدیک زمین (LEO)‌ به‌تدریج برای بازیگران تازه‌ای امکان‌پذیر می‌شود.
دوشنبه, ۱۲ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۳۰

چرا باید از تبدیل مدار نزدیک زمین به غرب وحشی جدید جلوگیری کنیم؟

تضمین امنیت فضای اطراف زمین مسئولیتی حیاتی است؛ به‌ویژه آنکه فعالیت در مدار نزدیک زمین (LEO)‌ به‌تدریج برای بازیگران تازه‌ای امکان‌پذیر می‌شود.

از یک سو، شرکت‌های خصوصی برای دستیابی - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - به - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - دستاوردهای پژوهشی، فناورانه، تجاری و آموزشی مشغول فرستادن محموله‌های مختلفی به فضا هستند و از سوی دیگر، گردشگران فضایی برای خرید بلیت به‌صف شده‌اند. افزون‌براین، کارآفرینان - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - و دانشجویان دبیرستانی در‌حال‌پرتاب کیوب‌ست‌ها و ماهواره‌هایی هستند که هر نوع خدماتی از دسترسی جهانی به اینترنت تا ردیابی ناوگان کامیون‌های باری فروشگاه‌های خُرده‌فروشی و نظارت بر ماهی‌گیری و توسعه‌ی زمین را فراهم می‌کنند.

رفت‌وآمد در فضای اطراف زمین که زمانی قلمرویی دورازدسترس انسان‌ها بود، به‌تدریج روبه‌افزایش - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - است. امروزه، دولت ایالات متحده‌ی آمریکا فعالانه از تجاری‌سازی فضا حمایت می‌کند. در اجلاسی فضایی در ماه دسامبر که به پشتیبانی اتاق بازرگانی ایالات متحده‌ی آمریکا برگزار شد، ویلبر راس، وزیر بازرگانی این کشور، پیشنهاد داد با حمایت مناسب، فضا در ۱۰ تا ۱۵ سال آینده، می‌تواند به صنعتی با ارزش بیش از یک تریلیون دلار در - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - سرتاسر جهان تبدیل شود.

متیو شوول،‌ رئیس واحد امنیت کامپیوتر در آزمایشگاه فناوری اطلاعات مؤسسه ملی فناوری و - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - استانداردها،‌ - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - به‌تازگی در رویدادی فضایی گفت:‌

تجاری‌سازی مدار نزدیک زمین هم‌اکنون به‌طور گسترده - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - درحال‌انجام است. این تجاری‌سازی سازنده‌ی زیرساخت برای بسیاری از - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - حوزه‌ها ازجمله‌ ارتباطات، تولید، پژوهش و عرصه‌هایی است که هنوز حتی از وجود آن‌ها خبر نداریم؛ اما در سال‌های پیش‌ رو، می‌توانیم انتظار ظهور آن‌ها را داشته باشیم. دراین‌میان، مانند دیگر زیرساخت‌ها، مسائل درخورتوجه‌ای درزمینه‌ی تاب‌آوری و امنیت وجود دارد.

ماهواره‌های ارتباطی تجاری از مدت‌ها پیش در کمربند مداری دورتر زمین‌ثابت (GEO) درحال‌فعالیت بوده و بخشی حیاتی از - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - دستگاه عصبی (سامانه‌ی ارتباطی) دنیا را تشکیل داده‌اند که ازطریق آن، اطلاعات ضروری برای زندگی‌های روزمره‌ی ما جریان پیدا می‌کند. شرکت‌های فضایی تجاری و بزرگ فعال در مدار زمین‌‌ثابت، برای تضمین امنیت سایبری ماهواره‌ها - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - و سامانه‌های زمینی‌شان، در منابع و نیروی انسانی موردنیاز سرمایه‌گذاری کرده‌اند. هرچند در این بین استثناهایی وجود دارد و حفاظت سایبری از سامانه‌های GEO همچنان معضل است، با وجود شرکت‌هایی که به‌طور کلی از قاعده‌ها و هنجارها و شیوه‌های طراحی و رفتار - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - عملیاتی آگاهی دارند و آن‌ها را پذیرفته‌اند، از سامانه‌های موجود در مدار زمین‌ثابت نسبتا با قدرت محافظت کرده‌اند.

درحال‌حاضر، ماهواره‌های تصویربرداری تجاری در‌حال‌تکثیر در مدار نزدیک زمین هستند. ما همگی از برنامه‌ی شرکت‌های مختلف برای «صورت‌های فلکی مصنوعی عظیم» آگاهی داریم که در جریان آن، چندصد یا حتی هزاران ماهواره در همراهی و هماهنگی با یکدیگر، پوشش پیوسته‌ی جهانی را فراهم خواهند کرد. با شروع فعالیت بی‌شمار استارتاپ‌های جدید در مدار نزدیک زمین، - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - مشکلات پیش‌ رو در این بخش از فضا پیچیده‌تر خواهند شد. این شرکت‌های تازه‌کار به‌معنای واقعی کلمه تلاش می‌کنند کسب‌وکارهای خود را از روی زمین بلند کنند.

استارتاپ‌های - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - فعال در مدار نزدیک زمین دارای سرمایه‌گذار و بیمه‌گر و مشتریانی هستند که روی موفقیت آن‌ها حساب می‌کنند. برخی از این شرکت‌ها فقط با ۲۵ - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - کارمند یا کمتر بسیار کوچک‌اند. آن‌ها می‌خواهند محصولاتی پرتاب کنند که - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - باید در سال‌های پیش‌ رو فعالیت کنند.

تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد

شرکت‌هایی که سامانه‌های یادشده را برای مدار نزدیک زمین توسعه می‌دهند، نه‌تنها برای خودشان، بلکه برای این ناحیه‌ی مداری به عملیات‌های پیوسته - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - و پایدار اتکا می‌کنند. همگان ناگزیر با مشکلات موجود در مدار نزدیک زمین رو‌به‌رو هستند. ما چنین مسئله‌ای را پیش‌تر در حوزه‌هایی نظیر کنترل ترافیک هوایی شاهد بوده‌ایم. به‌عنوان مثال، ماهواره‌ها - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - می‌توانند با حرکت به‌سمت ایستگاه فضایی بین‌المللی، جان فضانوردان - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - حاضر در آن را تهدید کنند یا با برخورد با لاشه‌های راکتی مصرف‌شده، حجم عظیمی از زباله‌های فضایی را به‌وجود آورند.

اگر مراقب نباشیم، به‌صورت - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - بالقوه با تراژدی مشترکی - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - مواجه می‌شویم؛ اتفاقی که در آن، شرکت‌ها به‌جای تاب‌آوری بلندمدت و ایمنی مشترک فعالیت‌ها، بر موفقیت تجاری کوتاه‌مدت تمرکز خواهند کرد.

تهدیدات سایبری مقوله‌ای مهم محسوب می‌شود که دفع آن در مدار نزدیک زمین اهمیت فزاینده‌ای دارد. اغلب صاحبان کسب‌وکارهای فضایی اذعان می‌کنند - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - تهدیدهای سایبری وجود دارند. آن‌ها می‌خواهند رویه‌هایی به‌کار بگیرند که امنیت کسب‌وکارهایشان را افزایش دهد. همچنین، می‌خواهند بدانند - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - چگونه می‌توانند از سامانه‌های عملیاتی‌شان محافظت کنند و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری آن‌ها را با اطمینان انجام دهند. افزون‌براین، - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - می‌خواهند کسب‌وکارهایشان را از گزند - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - دشمنانی ایمن نگاه دارند که ممکن است با تلاش برای خاموش‌کردن سامانه‌ها، - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - درصدد ضربه به شهرت مالکشان برآیند یا بدتر، از ماهواره‌هایشان به‌عنوان گروگان‌های جنگی استفاده کنند.

صاحبان کسب‌وکارهای فضایی درباره‌ی سودآوری‌شان از این حوزه نیز نگرانی دارند. آن‌ها می‌خواهند بدانند چگونه می‌توانند از مزیت اندیشه‌ی حفاظت عمیق سایبری - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - که جامعه‌ی امنیت ملی توسعه داده است، در سطحی عمومی بهره‌مند شوند.

دولت آمریکا باید صدور مجوز و - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - تنظیم مقررات و نظارت مؤثر بر این شرکت‌ها را حفظ کند. همچنین، در - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - تعیین استانداردهای بین‌المللی و هنجارها برای تمام بازیگران - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - باید از کمک آمریکا استفاده شود. - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - البته دولت ایالات متحده‌ی آمریکا می‌تواند برای حفاظت سایبری بر اقدامات سخت تأکید کند؛ اما به‌طور بالقوه به قیمت اثرگذاری منفی بر تجارت فضایی در کشورش. بنابراین، چه باید کرد؟

کسب‌وکارهای فضایی تجاری باید امروز با انجام هر نوع اقدام ممکن برای آینده برنامه‌ریزی کنند تا درعین طراحی برای تاب‌آوری و - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - امنیت، ظرفیت ماهواره‌هایشان را برای به‌روزرسانی‌های آتی نرم‌افزاری افزایش دهند. در مسیر توسعه‌ی معیارهای استاندارد برای تاب‌آوری سایبری که در طراحی‌های سیستمی استفاده می‌شود، هنوز در ابتدای راه قرار داریم. باید توازنی کارآمد پیدا کنیم؛ بدین معنی که دستورالعمل‌هایی برای طراحی به‌کار بگیریم که به‌شکل واقعی و به‌صورت سنجش‌پذیر سامانه‌های فضایی را درعین جلوگیری از افزایش هزینه‌ها، ایمن و مطمئن می‌سازند.

به‌منظور دستیابی به تعهدات - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - ایمنی فعلی بدون فرونشاندن نوآوری، باید سطحی از دستورالعمل‌های پایدار فضایی - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - ایجاد شود. دراین‌زمینه، می‌توان راهنمای جامعی را تصور کرد که در همکاری با دولت آمریکا و صنعت فضایی و دیگر سهام‌دارانی توسعه یافته که این اقدامات را مستند می‌کنند. چنین راهنمای جامعی با عنوان «سلامت سایبری برای فضا» به‌راحتی دردسترس شرکت‌های جدید قرار خواهد گرفت تا اطمینان - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - حاصل شود که فضای - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - مدار نزدیک زمین عرصه‌ای ایمن است. این راهنما رویکردهای مستقیم، نظیر رمزگذاری کانال‌های فرمان و کنترل بین زمین و ماهواره، استفاده از شیوه‌های طراحی برای جداسازی زیرسیستم‌های اصلی روی - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - ماهواره با هدف کاهش آسیب‌پذیری‌های اتصال سیستم‌به‌سیستم و جداسازی داده‌های دریافت‌شده‌ی مأموریت و پردازنده‌های مستقر در زمین با استفاده از رابط‌های حفاظت‌شده را شامل می‌شود.

هرچند می‌توان فهرستی بی‌پایان از رویکردهای حفاظت سایبری را ایجاد کرد، این کار مفید و سازنده نیست. درعوض، باید این سؤال را کرد: «مهم‌ترین کارهایی که هر شرکت باید انجام دهد تا اجازه‌ی پرواز پیدا کند، چیست؟» هدف نباید آسیب‌ناپذیرشدن درمقابل حمله باشد؛ زیرا تحقق چنین چیزی به‌شدت هزینه‌بر است و اغلب شرکت‌ها احتمالا نمی‌توانند از پسِ آن بربیایند. - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - درعوض، هدف باید استفاده از کارآمدترین و توانمندترین رویکردها برای تعداد بزرگ‌تر کسب‌وکارها باشد.

حفاظت سایبری مفهوم تازه‌ای نیست و درحال‌حاضر، صنایع دیگر آن را برای محصولات خود، نظیر دستگاه‌های پزشکی بی‌سیم پذیرفته‌اند. به‌نظر می‌رسد اجرای این رویکرد برای ماهواره‌های تجاری واقع در مدار نزدیک زمین نیز امکان‌پذیر است.

علاوه‌بر ایجاد دستورالعمل‌ها، شرکت‌های فضایی‌تجاری - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - می‌توانند عملیات‌هایی آنی با تهدید مشترک را هماهنگ و از زیرساخت پیشرفته‌ی اشتراک‌گذاری اطلاعات استفاده کنند. این رویه در - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - سایر زیرساخت‌های حیاتی نظیر انرژی و حمل‌ونقل - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - و تولید اجرا می‌شود.

تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد

اگر فضای بیرونی آخرین قلمرو باشد،‌ با تجاری‌سازی مدار نزدیک زمین، اگر مراقب نباشیم این ناحیه ممکن است به غرب وحشی جدید تبدیل شود

مدار نزدیک زمین اکنون از منظر بی‌قانونی به غرب وحشی در آمریکا شباهت دارد. البته این منطقه‌ی مداری برخلاف غرب وحشی فقط بخشی از قلمرو سرزمینی ایالات متحده‌ی آمریکا محسوب نمی‌شود. فضا بین تمام کشورها تقسیم شده و با تمام تفاوت‌های زمینی و غرایز رقابتی‌مان تکمیل می‌شود. ایالات متحده‌ی آمریکا به حفظ نقش رهبری در فضا متعهد است. این کشور به‌وسیله‌ی فرمان‌های سیاسی فضایی شورای ملی فضایی - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - و سیاست فضایی شورای امنیت ملی، دستورالعمل‌های عملیاتی و مجوزهایی را سازمان‌دهی می‌کند که در پی برقراری توازن لازم برای نظارت مناسب بر فضا به‌همراه حفظ شرکت‌های فعال در مدار نزدیک زمین هستند.

مقام‌های دولت آمریکا با اذعان به اینکه فضا به‌شدت برای زندگی‌های ما حیاتی و استفاده‌ی تجاری از فضا رو‌به‌افزایش است، احتمال سازمان‌دهی آن را به‌عنوان عنصری مجزا درون فهرست ۱۶ گانه‌ی بخش‌های زیربنایی حیاتی نظیر آب و برق و خدمات درمانی می‌سنجند. گنجاندن فضا درون این فهرست می‌تواند زمینه را برای تهیه‌ی برنامه‌ای کامل مهیا کند. بااین‌حال، این گام اولیه ممکن است تا سال‌ها برداشته - تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد - نشود. درست به‌همین‌دلیل، اکنون ضرورت ایجاد برخی دستورالعمل‌های عملی سایبری برای شرکت‌های تجاری در مدار نزدیک زمین احساس می‌شود.


اولين صفحه   -  تمدید دامین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین com با تخفیف مشهد   -   خرید دامین com با تخفیف مشهد   -   دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامنه چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   دومین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین چین با تخفیف مشهد   -   خرید دومین چین با تخفیف مشهد   -   دامین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامین چین با تخفیف مشهد   -   دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -  آخرين صفحه