تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز

تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04503.html
آیفون XR با ظاهری الهام‌گرفته از آیفون X عرضه شد. با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر با باتری این گوشی آشنا شویم.
یکشنبه, ۶ آبان ۹۷ ساعت ۱۶:۳۰

کالبدشکافی آیفون XR و نگاهی به باتری آن

آیفون XR با ظاهری الهام‌گرفته از آیفون X عرضه شد. با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر با باتری این گوشی آشنا شویم.

اکنون آیفون XR به‌طور رسمی عرضه شده است و منتظر کالبدشکافی آن و دیدن قطعات داخلی آن هستیم. اولین ویدئو از کالبدشکافی آیفون XR توسط یک گروه آلمانی در یوتیوب منتشر شد؛ در حالی که گروه - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - معروف ifixit نیز مشغول انجام بررسی‌های خود از درون این گوشی است که شامل چند عکس از طریق اشعه ایکس می‌شود. آیفون XR با محوریت پایین نگاه داشتن قیمت گوشی روانه‌‌ی بازار شده است؛ از - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - این رو چنین گوشی برای اقشار بیشتری از مردم جهان در دسترس خواهد بود.

در هر حال اکنون آیفون XR کالبدشکافی شده و قطعات آن از هم جدا می‌شود و - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - می‌توانیم تغییرات سخت‌افزاری آن را نسبت به نسل های پیشین ببینیم.

آیفون XR در طراحی پنل جلو - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - مانند آیفون X و در طراحی پنل پشتی شبیه آیفون 8 است؛ باتری این گوشی همانند آیفون 8، مستطیلی‌شکل است. این باتری می‌تواند ۱۱/۱۶ ساعت مکالمه را پشتیبانی کند - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - که این مقدار بیشتر از آیفون XS با ۱۰/۱۳ ساعت و آیفون 8 پلاس با ۱۰/۲۸ ساعت بوده و از آیفون XS مکس با ۱۲/۰۸ ساعت کمتر است.

آیفون XR همچنین دارای صفحه‌نمایش کوچکتر، از نوع LCD در مقابل صفحه‌ی بزرگتر از نوع OLED آیفون XS و XS مکس است. انتظار عمر باتری خوبی از این گوشی می‌رود.

هیچ مورد شگفت‌انگیز دیگری در مورد - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - باتری آیفون ۱۰ - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - آر وجود ندارد. شکستن شیشه‌ی پشتی این گوشی به معنای جایگزین - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - کردن تمام شاسی آن است. - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - اکنون شما می‌توانید در ویدئوی زیر تمام اجزای داخل این گوشی از موتور تپتیک تا لنز تکی دوربین - تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز - را ببینید.

لینک دانلود

 

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک،
به صفحه‌‌های آیفون XS، آیفون XS Max و آیفون XR مراجعه کنید.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  تمدید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه