تمدید دامنه com با تخفیف همدان

خانه » دومین » تمدید دامنه com با تخفیف همدان

تمدید دامنه com با تخفیف همدان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در همدان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 10608.html
شرکت اینتل اعلام کرده است که پردازندههای این شرکت دارای نقصی امنیتی هستند و حتی در حالت خاموش بودن سیستم، امکان کنترل کامل رایانه یا سرور را به نفوذگران می‌دهند.
جمعه, ۳ آذر ۹۶ ساعت ۰۰:۰۰

خطر در کمین میلیون‌ها دستگاه مبتنی بر پردازنده اینتل

شرکت اینتل اعلام کرده است که پردازندههای این شرکت دارای نقصی امنیتی هستند و حتی در حالت خاموش بودن سیستم، امکان کنترل کامل رایانه یا سرور را به نفوذگران می‌دهند.

پژوهشگران حوزه فناوری، در چندین سال اخیر نگرانی خود را در مورد ابزار مدیریت از راه دور اینتل که با نام - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - Management Engine شناخته می‌شود، ابراز کردند. این پلتفرم قابلیت‌هایی مهم و کلیدی در اختیار مدیران فناوری - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - قرار می‌دهد؛ اما به دلیل دسترسی عمیق به سیستم‌ها، به عنوان هدفی مناسب برای نفوذگران به شمار می‌رود. مشکل امنیتی در این ابزار موجب به خطر افتادن کنترل کامل سیستم خواهد شد. پس از انتشار گزارش‌های تیم‌های پژوهشی مختلف در خصوص وجود نقص در این پلتفرم، اینتل به‌صورت رسمی وجود باگ در سرویس خود را پذیرفته است.

اینتل روز دوشنبه، لیستی از آسیب‌پذیری‌های احتمالی ابزار Management Engine - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - را به‌صورت اطلاعیه امنیتی، اعلام کرد. هم‌چنین تعدادی باگ در سرویس مدیریت از راه دور سرور اینتل یعنی Server Platform Service و ابزار احراز هویت سخت‌افزاری Trusted Execution Engine مشاهده شده است. این باگ‌ها پس از انجام بررسی امنیتی ابزارهای این شرکت به دلیل گزارش‌های نگران‌کننده اخیر، یافت شدند. اینتل ابزاری برای یافتن نقص‌های امنیتی اشاره‌شده در پلتفرم‌های ویندوز و لینوکس منتشر کرده که از - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - این لینک قابل دریافت است.

ابزار Management Engine به‌عنوان برنامه‌ای زیرسیستمی شناخته می‌شود که کنترل آن توسط ریزپردازنده‌ای مجزا در - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - پردازنده‌های اینتل صورت می‌گیرد. به کمک این پلتفرم، مدیران سیستم می‌توانند فرمان‌های مختلف مانند آپدیت کردن برنامه‌ها یا عیب‌یابی را اجرا کنند. این ابزار می‌تواند به‌صورت مستقیم، پردازنده اصلی را کنترل کند و به همین دلیل کوچک‌ترین نقص در آن، می‌تواند زیان‌های بسیاری در پی داشته باشد. حتی برخی از کارشناسان، این ابزار را ویژگی غیر ضروری می‌دانند که تنها امنیت سیستم را به خطر می‌اندازد.

به گفته سخنگوی اینتل، این شرکت سعی دارد پیش از موعد و در مقیاس وسیع با جدیت فراوان، محصول خود را ارزیابی کند. ناگفته نماند که دو محقق روسی که روی فِرم‌وِرها پژوهش می‌کنند، در ماه آینده میلادی و در کنفرانس هکرهای کلاه سیاه - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - اروپا، اقدام به نمایش آسیب‌پذیری‌های پلتفرم اینتل خواهند کرد. ماکسیم گوریِیکی و مارک ارمُلُو، در نظر دارند اکسپلویتی را به نمایش بگذارند که قادر به اجرای کدهای نامعتبر و تأییدنشده روی پردازنده‌های جدید اینتل خواهد بود. وضعیت وقتی وخیم‌تر خواهد شد که نقص مذکور حتی در حالت خاموش بودن سیستم، اجازه اجرای فرمان‌های نامعتبر نیز به هکرها بدهد؛ زیرا Management Engine روی پردازنده اصلی اجرا نمی‌شود و کافی است که رایانه مورد نظر به برق متصل باشد.

به - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - نظر می‌رسد نقص‌های امنیتی - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - گفته‌شده روی تمامی محصولاتی که از پردازنده‌های جدید اینتل استفاده می‌کنند، وجود - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - داشته باشد. این دستگاه‌ها می‌تواند شامل سرورها، رایانه‌های - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - شخصی، محصولات - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - مرتبط با اینترنت اشیاء یا سایر دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده اینتل باشد. در حال - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - حاضر اینتل می‌تواند آپدیت‌های مورد نیاز را برای سازندگان دستگاه‌ها ارائه دهد؛ اما کاربران باید تا زمان عرضه رسمی آپدیت‌ها توسط تولیدکنندگان قطعات، منتظر باشند. - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - اینتل لیستی از آپدیت‌های فِرم‌وِر در دسترس را منتشر کرده است، اما متأسفانه فقط نام لنوو در این میان دیده می‌شود.

اینتل اعلام کرده است:

کسب و کارها، مدیران سیستم و کاربرانی که رایانه‌ آن‌ها به نحوی با محصولات اینتل در ارتباط است، باید منتظر انتشار آپدیت‌ از سوی سازندگان قطعات خود باشند و در صورت انتشار آپدیت، - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - آن را در سریع‌ترین زمان ممکن نصب کنند.

آسیب‌پذیری‌هایی که به‌تازگی کشف شدند، ممکن است موجب عدم پایداری و از کار افتادن سیستم شوند. برنامه‌های مخرب می‌توانند با معرفی خود - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - به‌عنوان ابزارهای مورد استفاده اینتل مانند Server Platform Services و Trusted Execution Engine، از ایجاد هشدارهای امنیتی در سیستم جلوگیری کنند. در ادامه امکان اجرای کدهای خودسرانه به دور از نظارت کاربر و سیستم وجود خواهد داشت و به همین دلیل بسیاری از حملات که به کمک این باگ - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - صورت می‌گیرند، هیچ‌گونه نشانه و علامتی ندارند.

با توجه به حجم کم اطلاعات منتشرشده از سوی اینتل، نمی‌توان ابعاد دقیق آسیب‌رسانی این باگ را مشخص کرد. به گفته فیلیپو والسوردا، مهندس و محقق رمزنگاری، نقص‌های اعلام‌شده بسیار وخیم و جدی هستند؛ اما - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - نمی‌توان گفت که چگونه می‌توان از آن‌ها سوء استفاده یا بهره‌برداری نامتعارف کرد. خبر - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - خوب این است که بدون دسترسی فیزیکی به رایانه و سرور یا دسترسی مستقیم به شبکه، نمی‌توان از بسیاری آسیب‌پذیری‌های گفته‌شده استفاده کرد. البته برخی از آن‌ها تنها با - تمدید دامنه com با تخفیف همدان - مجوز‌های مدیر سیستم، از راه دور قابل دسترس هستند. بعضی از باگ‌ها نیز امکان افزایش سطح دسترسی کاربران عادی را فراهم می‌سازند.


اولين صفحه   -  تمدید دامین کام با تخفیف همدان   -   قیمت دامین کام با تخفیف همدان   -   خرید دامین کام با تخفیف همدان   -   دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف همدان   -   دومین دات کام با تخفیف همدان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف همدان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف همدان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف همدان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف همدان   -   دامین دات کام با تخفیف همدان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف همدان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف همدان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف همدان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف همدان   -   دامنه com با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه com با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه com با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه com با تخفیف همدان   -   خرید دامنه com با تخفیف همدان   -   دومین com با تخفیف همدان   -   ثبت دومین com با تخفیف همدان   -   تمدید دومین com با تخفیف همدان   -   قیمت دومین com با تخفیف همدان   -   خرید دومین com با تخفیف همدان   -   دامین com با تخفیف همدان   -   ثبت دامین com با تخفیف همدان   -   تمدید دامین com با تخفیف همدان   -   قیمت دامین com با تخفیف همدان   -   خرید دامین com با تخفیف همدان   -   دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف همدان   -   دومین انگلستان با تخفیف همدان   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف همدان   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف همدان   -  آخرين صفحه