تمدید دامین

خانه » دومین » تمدید دامین

تمدید دامین

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00023.html
پس از یک سال انتظار، وزارت دادگستری ایالات متحده‌ی آمریکا قرارداد ۲۶ میلیارد دلاری ادغام تی‌موبایل و اسپرینت را تصویب کرد.
دوشنبه, ۷ مرداد ۹۸ ساعت ۱۳:۰۰

ادغام ۲۶ میلیارد دلاری تی‌موبایل و اسپرینت تأیید شد

پس از یک سال انتظار، وزارت دادگستری ایالات متحده‌ی آمریکا قرارداد ۲۶ میلیارد دلاری ادغام تی‌موبایل و اسپرینت را تصویب کرد.

پس از یک سال بلاتکلیفی قانونی، سرانجام کمیته‌ی ارتباطات فدرال (FCC) با اعلام موافقت ضمنی خود با ادغام تی‌موبایل و اسپرینت، به این ادغام چراغ‌سبز نشان داد. وزارت دادگستری ایالات متحده پس‌ از آن با این ادغام - تمدید دامین - موافقت کرد - تمدید دامین - که دیش (Dish)، شرکت تلویزیون ماهواره‌ای، با اپراتورها بر سر - تمدید دامین - خرید بوست‌موبایل و ویرجین‌موبایل، طرح‌های پیش‌پرداخت اسپرینت و برخی از دارایی‌های خاص آن‌ها به‌توافق رسید. این معامله Dish را به چهارمین اپراتور بزرگ ایالات متحده تبدیل خواهد کرد. شرکت‌های تی‌موبایل و اسپرینت ملزم به تهیه‌ی ۲۰ هزار سایت سلولی و صدها محل تجاری برای دیش هستند. همچنین، این تهیه‌کننده‌ی تلویزیون - تمدید دامین - ماهواره‌ای هفت سال به شبکه‌های تی‌موبایل دسترسی خواهد داشت.

آوریل گذشته، شرکت‌های تی‌موبایل و اسپرینت با اعلام خبر مذکور، مدعی شدند اجرای این پروژه آن‌ها را به رقیبی جدی برای AT&T و ورایزون تبدیل خواهد کرد و ازاین‌پس، خواهند توانست هزینه‌های مصرف‌کنندگان را کاهش و با سرعت بیشتری شبکه‌های نسل جدید 5G را در سطح کشور گسترش دهند.

اجرایی‌شدن این قرارداد به - تمدید دامین - تأیید کمیته‌ی ارتباطات فدرال و وزارت دادگستری ایالات متحده‌ی آمریکا نیازمند است و تأیید آن نیز بسیار محتمل به‌نظر می‌رسد. آجیت پای، رئیس FCC، این اقدام را کاری در جهت منافع مردم می‌داند. - تمدید دامین - او این ادغام را فرصتی منحصربه‌فرد برای شتاب‌بخشیدن به توسعه‌ی 5G در مناطق مختلف ایالات متحده معرفی کرد و تنها شرط وی برای رأی‌دادن به آن در کمیته، متعهدماندن شرکت‌ها به گسترش شبکه‌های بی‌سیم و فراهم‌سازی پهنای باند بیشتر برای مناطق روستایی است.

تمدید دامین

با توجه به واکنش‌های مثبت اعضای جمهوری‌خواه این کمیسیون و نیز - تمدید دامین - به‌دلیل ارتباطات بین تی‌موبایل و دولت ترامپ، نظارت شدیدی بر روند این ادغام حاکم است. چندین جلسه در کنگره با موضوع ادغام پیشنهادی دو شرکت برگزار شد و شماری از چهره‌های مطرح دموکرات‌ها از این طرح به‌دلیل کاهش تعداد اپراتورهای اصلی بی‌سیم آمریکا - تمدید دامین - انتقاد کردند. شایان ذکر است - تمدید دامین - درصورت اجرایی‌شدن این طرح، اپراتورهای آمریکا از چهار به سه کاهش می‌یابد. برخی از نمایندگان هم با برشمردن - تمدید دامین - تهدیدهای مربوط به رقابت‌ها در بازار، اعلام کردند این کار به ظرفیت - تمدید دامین - آمریکا برای سردمداری حوزه‌ی 5G - تمدید دامین - آسیب خواهد رساند. آن‌ها در نامه‌ای به پای بهترین راه برای ایجاد شبکه‌ی 5G باکیفیت و مقرون‌به‌صرفه را ایجاد بازاری رقابتی دانستند و این ادغام را عاملی برای دورشدن از رقابت موردنیاز برای این هدف نامیدند که نوآوری را از بین می‌برد.

تی‌موبایل و اسپرینت برای کاهش این نگرانی‌ها پیشنهاد فروش بوست‌موبایل و بخشی از طیف بی‌سیم خود را به سایر رقبا مطرح کردند. Dish موفق شد این - تمدید دامین - دارایی‌ها را به‌دست آورد و با این اقدام، آن‌چنان قدرتمند شد که می‌تواند به‌جای این دو شرکت، در - تمدید دامین - رتبه‌ی چهارم اپراتورهای بزرگ آمریکا قرار بگیرد.

در گذشته نیز، تی‌موبایل تلاش - تمدید دامین - کرده بود - تمدید دامین - با سایر اپراتورها ادغام شود. سال ۲۰۱۱، شرکت AT&T اعلام کرد این شرکت را با قیمت ۳۹ میلیارد دلار خواهد خرید؛ اما چند ماه پس‌ازآن، وزارت دادگستری با این معامله مخالفت کرد. باوجوداین، سال ۲۰۱۲ آن‌ها توانستند به توافقی با MetroPCS دست یابند تا این شرکت کوچک را به‌ تملک خود دربیاورند. خرید - تمدید دامین - اسپرینت را می‌توان اکنون بزرگ‌ترین خرید موفق شرکت تی‌موبایل دانست.

البته، هنوز مانع دیگری پیش روی نهایی‌شدن ادغام این دو شرکت وجود دارد. ماه گذشته، نمایندگان چند ایالت طی دادخواستی برای جلوگیری از این معامله اعلام کردند زمانی‌ که قدرت شرکت‌ها مطرح می‌شود، بزرگ‌ترشدن همیشه به‌معنی بهتربودن نیست. آن‌ها این کار را آسیبی جبران‌ناپذیر برای مشترکان تلفن‌همراه دانستند - تمدید دامین - که دسترسی میلیون‌ها - تمدید دامین - آمریکایی را به خدمات بی‌سیم - تمدید دامین - مطمئن و مقرون‌به‌صرفه - تمدید دامین - قطع می‌کند.

در اعلامیه‌ای که وزارت دادگستری به‌تازگی منتشر کرده است، ایالت‌های نبراسکا، کنزاس، اوهایو، اوکلاهما و - تمدید دامین - ساوت‌داکوتا با این - تمدید دامین - ادغام موافقت کرده‌اند. این - تمدید دامین - درحالی است که نمایندگان نیویورک و کالیفرنیا همچنان با این طرح مخالفت می‌کنند و قصد خود را برای مبارزه برای دست‌یافتن به بازاری عادلانه و رقابتی و دارای حقوق برابر برای همه‌ی مصرف‌کنندگان در همه‌ی نقاط کشور اعلام کرده‌اند. ناگفته نماند درصورت پیروزی آن‌ها در دادگاه، کل معامله فسخ خواهد شد.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه   -   انتقال دامنه   -   نحوه انتقال دامنه   -   مالکیت دامنه   -   انتقال مالکیت دامنه   -   قیمت دامنه   -   خرید دامنه   -   قوانین دامنه   -   دومین   -   ثبت دومین   -   تمدید دومین   -   انتقال دومین   -   نحوه انتقال دومین   -   مالکیت دومین   -   انتقال مالکیت دومین   -   قیمت دومین   -   خرید دومین   -   قوانین دومین   -   دامین   -   ثبت دامین   -   تمدید دامین   -   انتقال دامین   -   نحوه انتقال دامین   -   مالکیت دامین   -   انتقال مالکیت دامین   -   قیمت دامین   -   خرید دامین   -   قوانین دامین   -   دامنه آی آر   -   ثبت دامنه آی آر   -   تمدید دامنه آی آر   -   انتقال دامنه آی آر   -   نحوه انتقال دامنه آی آر   -   مالکیت دامنه آی آر   -   انتقال مالکیت دامنه آی آر   -   قیمت دامنه آی آر   -   خرید دامنه آی آر   -   قوانین دامنه آی آر   -   دومین آی آر   -   ثبت دومین آی آر   -   تمدید دومین آی آر   -  آخرين صفحه