تمدید دامین انگلستان تبریز

خانه » دومین » تمدید دامین انگلستان تبریز

تمدید دامین انگلستان تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشه



پسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03578.html
مرتضی رحیمی مدیرعامل پیام رسان سروش در پنل حرف‌های خودمانی یلدای کارآفرینان استارتاپی، درباره‌ی‌ این پیام‌رسان، پیچیدگی‌ها و مشکلاتی که بر سر راه توسعه‌ی پیام‌رسان‌ها قرار دارد، حرف‌های تازه‌ای زد.
پنجشنبه, ۲۹ آذر ۹۷ ساعت ۱۶:۵۵

مدیرعامل سروش: مخالف فیلترینگ و انحصار تلگرام و موافق توسعه‌ محصول پرقدرت داخلی هستیم

مرتضی رحیمی مدیرعامل پیام رسان سروش در پنل حرف‌های خودمانی یلدای کارآفرینان استارتاپی، درباره‌ی‌ این پیام‌رسان، پیچیدگی‌ها و مشکلاتی که بر سر راه توسعه‌ی پیام‌رسان‌ها قرار دارد، حرف‌های تازه‌ای زد.

مرتضی رحیمی مدیرعامل پیامرسان سروش، مهمان بخش گفتگوی خودمانی رویداد یلدای کارآفرینان استارتاپی بود و با اکبر هاشمی و میلاد نوری، مجریان این بخش، گفتگو - تمدید دامین انگلستان تبریز - کرد. او که به گفته‌ی خودش پنج شماره دانشجویی از صنعتی شریف در مقاطع مختلف کارشناسی، ارشد و دکتری رشته‌های مخابرات و فلسفه‌ی علم و تکنولوژی دارد، درباره‌ی تاریخچه سروش گفت:

سال ۹۳ تیمی از دانشجویان دانشگاه شریف شکل گرفت که به دنبال انجام پروژه‌های چالشی در حوزه‌ی تکنولوژی و نرم‌افزار بودند. آن روزها وایبر در ایران معروف شده بود و به همین دلیل ایده‌ی - تمدید دامین انگلستان تبریز - توسعه‌ی یک - تمدید دامین انگلستان تبریز - اپلیکیشن پیام‌رسان با اضافه کردن امکانات متناسب با نیازهای جامعه‌ی ایرانی در این گروه - تمدید دامین انگلستان تبریز - مطرح شد. پروژه‌ی طراحی پیام‌رسان‌ها در حقیقت امری چالشی - تمدید دامین انگلستان تبریز - است و پیچیدگی‌های زیادی در بخش - تمدید دامین انگلستان تبریز - بک‌اِند و فرانت‌اند دارد. این گروه، - تمدید دامین انگلستان تبریز - پروژه‌ی طراحی و توسعه‌ی پیام‌رسان را استارت زد و شرکت مهیمن از بخش خصوصی با پشتیبانی از این تیم، پایه‌های شکل‌گیری ‌سروش را رقم زد

تمدید دامین انگلستان تبریز

رحیمی در پاسخ به سوال مجریان درباره‌ی مالکیت سروش گفت:

در سال ۹۴، سازمان صداوسیما مناقصه‌ای برای توسعه‌ی یک پیام‌رسان برگزار کرد. تیم - تمدید دامین انگلستان تبریز - سروش با مشارکت شریک تجاری‌ خود در این مناقصه شرکت کرد و از بین ۱۹ تیم شرکت‌کننده، برنده‌ی مناقصه شد. صداوسیما مالک سهم عمده‌ی پیام‌رسان سروش شد و در حال حاضر مالک برند سروش است. ارتباط ما با صداوسیما تنها در سیاست گذاری‌های کلی است و این سازمان در رابطه با طراحی محصول و توسعه‌ی فنی و غیرفنی پروژه، نقشی ندارد. ضوابط محتوایی که ما در سروش داریم نیز همان ضوابط بین‌المللی است که بر عملکرد رقبای خارجی‌ هم حاکم است و با ضوابط صداوسیما یکی نیست.

او درباره‌ی اینکه از کدام پیام‌رسان‌ها استفاده می‌کند گفت:

بیشترین استفاده‌ام از پیام‌رسان سروش است. با این حال برای رفع بعضی دیگر از نیازها و ارتباط با دوستانی که در سروش نیستند، - تمدید دامین انگلستان تبریز - از پیام‌رسان‌های خارجی مثل واتسپ هم استفاده می‌کنم. در کشور ما رسم بر این شده که - تمدید دامین انگلستان تبریز - تنها یک اپلیکیشن به‌عنوان پیام‌رسان، - تمدید دامین انگلستان تبریز - همه‌گیر شود. اما پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی کارکردهای متفاوتی دارند و می‌توان بنا - تمدید دامین انگلستان تبریز - به نیازهای مختلف، استفاده‌های - تمدید دامین انگلستان تبریز - متفاوتی از هر کدام‌شان داشت.

تمدید دامین انگلستان تبریز

مرتضی رحیمی در پاسخ به سوال مجریان درباره‌ی‌ فیلترینگ توییتر و تلگرام و مشکلات ایجادشده در این خصوص گفت:

ما از چندماه پیش از مسدودسازی تلگرام و از زمانی که بحث فیلترینگ این پیام‌رسان مطرح شد، مخالفت‌مان - تمدید دامین انگلستان تبریز - را با این تصمیم اعلام کردیم. ما به هیچ وجه موافق - تمدید دامین انگلستان تبریز - قطع دسترسی به تلگرام نبودیم چون معتقدیم کسب‌وکارها در سایه‌ی رقابت پیشرفت می‌کنند. متاسفانه ما در این مساله تصمیم‌گیر نبودیم و حرف‌های ما در رسانه‌ها دیده و شنیده نشد. از این - تمدید دامین انگلستان تبریز - زاویه، با فیلتر بودن توییتر هم مخالفم چون معتقدم یکی از دلایلی بود که باعث شد تلگرام تبدیل به یک اپ تقریبا بدون رقیب و انحصاری در کشور بشود.

رحیمی درباره‌ی - تمدید دامین انگلستان تبریز - ادغام برخی از پیام‌ر‌سانهای داخلی برای تجمیع کاربران و سهولت استفاده از آن‌ها گفت:

نمی‌توان به‌صورت قطعی، خوب یا بد بودن این موضوع را پیش‌بینی کرد. در هر صورت این‌که یک نرم‌افزار پیام‌رسان به‌صورت انحصاری مورد استفاده قرار بگیرد در هیچ جای دنیا مرسوم نیست و اتفاق درستی هم نیست.

مدیرعامل سروش در پاسخ به سوال «چقدر وام از دولت گرفته‌اید؟» گفت:

یکی از شایعات منتشرشده درباره‌ی سروش، گرفتن پول‌های بی‌حساب و کتاب و بلاعوض است. ما در کل ۵ میلیارد تومان وام آن هم با سود ۸ درصد از صندوق وجوه اداره‌شده‌ی وزارت ارتباطات گرفته‌ایم. این وام هم مختص ما نیست و به خیلی از شرکت‌های - تمدید دامین انگلستان تبریز - دانش‌بنیان که به دنبال توسعه‌ی کسب‌وکار در حوزه‌ی آی‌تی هستند، داده می‌شود. ما تمام این مبلغ را صرف توسعه و بهبود زیرساخت‌ها، خرید سرور و بهبود تجهیزات شبکه کردیم. البته امیدوارم این شفافیت درباره‌ی دریافت وام و نحوه‌ی هزینه‌کرد آن - تمدید دامین انگلستان تبریز - درباره‌ی شرکت‌های دیگری که وام‌ گرفته‌اند هم وجود داشته باشد.

مجریان نشست که با پرسیدن سوال‌‌های چالشی پی‌درپی در تلاش برای - تمدید دامین انگلستان تبریز - داغ‌تر کردن بحث بودند، در ادامه اعلام کردند دریافت ۵ میلیارد تومان وام آرزویی برای بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا است که رحیمی در پاسخ گفت:

مقایسه‌ی کسب و کارها با هم بدون در نظر گرفتن مقیاس کارشان، مقایسه‌ی درستی نیست. ما به رقابت با سرویسی (تلگرام) رفتیم که به ادعای خودش ۴۰ میلیون کاربر در کشور داشت و صدها میلیون دلار هزینه‌ی توسعه و نگهداری آن شده - تمدید دامین انگلستان تبریز - بود. در این شرایط رقابتی، نمی‌توان با سرمایه‌گذاری اندک موفق شد. سروش با جذب - تمدید دامین انگلستان تبریز - سرمایه سعی دارد بتواند کیفیت کارش را بالا ببرد و امکاناتی مشابه با امکانات رقبای - تمدید دامین انگلستان تبریز - قدرتمند خارجی‌ برای کاربرانش فراهم کند. این نیاز به سرمایه هنوز هم وجود دارد و ما هم‌اکنون آماده‌ی جذب سرمایه و همکاری با سرمایه‌گذاران بزرگ داخلی هستیم.

تمدید دامین انگلستان تبریز

مرتضی رحیمی در خصوص تعداد کاربران پیامرسان سروش، اعلام کرد:

در حال حاضر ۱۴ میلیون کاربر ثبت‌نامی در این پیام‌رسان وجود دارد و سروش در اوج ترافیک خود، رکورد ۸ میلیون - تمدید دامین انگلستان تبریز - کاربر فعال را ثبت کرده است. لازم است بگویم که ما اکثریت کاربران‌مان را نه در زمان فیلتر شدن تلگرام، که پیش - تمدید دامین انگلستان تبریز - و پس از آن جذب کرده‌ایم و پیام‌رسان سروش در زمان مسدودسازی تلگرام، تنها چهار میلیون کاربر جدید جذب کرد.

رحیمی درباره‌ی آسیب‌های فیلترینگ تلگرام گفت:

ما بیشترین تعداد جذب کاربر در یک‌روز را در ۲۹ فروردین ۹۷ تجربه کردیم که تلگرام پیش از فیلتر شدن، دچار مشکل فنی شد و دسترسی به آن یک‌روز کامل قطع شد. این معنای رقابت است؛ زمانی که - تمدید دامین انگلستان تبریز - رقیب نمی‌تواند سرویس مورد انتظار کاربرانش را بدهد، تو آماده‌ی ارائه سرویس به آن‌ها باشی. اما مسدودسازی تلگرام نه‌تنها به ما - تمدید دامین انگلستان تبریز - کمک نکرد، بلکه آسیب جدی به کسب‌وکار ما وارد کرد. فیلترینگ تلگرام باعث شد مردم نسبت به پیام‌رسان سروش جبهه بگیرند و شایعات منفی زیادی در فضای مجازی و در رسانه‌ها علیه سروش منتشر شود. ما همچنین با تبلیغات انحصاری سروش در صداوسیما هم مخالف بودیم؛ این تصمیم هم تاثیر منفی و معکوسی روی - تمدید دامین انگلستان تبریز - روند جذب کاربر در سروش داشت. بسیاری از - تمدید دامین انگلستان تبریز - مردم بخاطر این حس منفی نسبت به انحصاری که روی سروش القا شده بود، اصلاً سروش را نصب هم نکردند تا درباره کارآیی آن - تمدید دامین انگلستان تبریز - قضاوت کنند. متاسفانه مخالفت‌های ما تنها به‌عنوان یک پیشنهاد بررسی می‌شد و صداوسیما به‌عنوان سهام‌دار اصلی سروش، تصمیم و سیاست نهایی را اتخاذ می‌کرد. از تیرماه امسال، همکاری ما با آقای سیدصالحی که از - تمدید دامین انگلستان تبریز - طرف صداوسیما، مدیر پیام‌رسان سروش بودند، قطع شد و مدیریت پروژه به شرکت توسعه‌ی فناوری رسانه‌ی سروش که از ابتدا، توسعه‌ی فنی کار را در اختیار داشت، منتقل شد و من هم رسما از ۳۰ تیر، مدیرعامل این شرکت شدم.

رحیمی در پاسخ به این سوال که چرا اینقدر از دولت و مردم توقع و - تمدید دامین انگلستان تبریز - مطالبه دارید، گفت:

نه فقط ما، بلکه هیچ‌کدام از پیام‌رسان‌ها، هیچ مطالبه‌ای از دولت و خصوصا مردم نداریم. از مسئولین دو خواسته‌ی مشخص داریم. یکی - تمدید دامین انگلستان تبریز - وضع قوانین شفاف و کارآمد برای - تمدید دامین انگلستان تبریز - محافظت از حقوق کاربران، که به طور مستقیم یعنی محافظت از توسعه‌ی کسب‌وکارها. دومی هم ایجاد فضای ابری گسترده و توانمند برای پاسخگویی به همه‌ی شرکت‌های ایرانی. در دنیای امروز، فضای کلاود هم مانند آب و برق، جزء حداقل امکاناتی است که دولت‌ها باید برای شرکت‌های حوزه آی‌تی فراهم کنند. از مردم هم فقط درخواست می‌کنیم - تمدید دامین انگلستان تبریز - هر محصولی را ابتدا تست کرده و بعد قضاوت کنند. اما از رسانه‌ها توقع داریم اخبار ما را از خودمان بگیرند و با واسطه‌های چندگانه یا خبرهای - تمدید دامین انگلستان تبریز - قدیمی، مواضع ما را منتشر نکنند. حرف‌های ما در هجمه‌های رسانه‌ای که علیه سروش راه می‌افتد، اصلا دیده و شنیده نمی‌شود. خوب است که رسانه‌ها مطالب واقعی و دست اول را منتشر کنند و برای پوشش‌دهی اخبار، از روابط عمومی سروش اطلاعات بگیرند.

تمدید دامین انگلستان تبریز

مجری در انتهای برنامه از عدم اعتماد مردم به پیام‌رسان‌های داخلی و امنیت اطلاعات و حریم خصوصی - تمدید دامین انگلستان تبریز - پرسید که - تمدید دامین انگلستان تبریز - رحیمی در جواب گفت:

سروش قطعا یکی از امن‌ترین پیام‌رسان‌های موجود است و خواهش می‌کنم این موضوع در یک پنل تخصصی با موضوعات فنی و حقوقی بررسی شود چون اینجا و در این فرصت کم، نمی‌توان دلایل ما برای اثبات این ادعا مطرح و - تمدید دامین انگلستان تبریز - بررسی شود. می‌خواهم در این فرصت کوتاه فقط به نکته‌ای اشاره کنم که مخاطبان به آن فکر کنند. به‌نظر من در فضای رسانه‌ای - تمدید دامین انگلستان تبریز - درباره‌ی عدم امنیت اطلاعات و حریم خصوصی، آدرس غلطی داده شده است. چرا با وجود فعالیت غیرقانونی تلگرام طلایی و هاتگرام و اتفاقا استقبال ۳۰ میلیون نفره کاربران ایرانی از این اپ‌ها، کسانی که نگران امنیت اطلاعات کاربران بودند، کاری نکردند؟ چرا با وجود این‌که همه می‌دانند کل اطلاعات کاربران این پوسته‌ها از روزی که در - تمدید دامین انگلستان تبریز - تلگرام رجیستر کرده و - تمدید دامین انگلستان تبریز - فعالیت کرده‌اند در - تمدید دامین انگلستان تبریز - اختیار این - تمدید دامین انگلستان تبریز - اپلیکیشن‌ها و سازمان‌های حامی آن‌ها قرار می‌گیرد، هیچ کمپین رسانه‌ای اتفاق نیفتاده است؟ چرا فقط حساسیت‌های امنیت اطلاعات علیه پیام‌رسان‌های داخلی مطرح می‌شود؟ مشخص است کسانی که این بازار ۱۰۰۰ میلیاردی را در اختیار دارند، خیلی خوب توانسته‌اند فضای رسانه‌ای را در کنترل خودشان بگیرند. عجیب است که خود تلگرام هم ماه‌ها درباره‌ی این مساله سکوت کرد و تازه چند - تمدید دامین انگلستان تبریز - روز است که به کاربران - تمدید دامین انگلستان تبریز - این اپ‌ها اعلام خطر کرده است. تلگرام که همیشه ادعا می‌کند خیلی نگران حریم خصوصی کاربران‌ خود است، چرا چندین ماه سکوت کرده بود و به هیچ سوالی که کاربران ایرانی درباره فعالیت این دو اپلیکیشن می‌پرسیدند، پاسخی نمی‌داد؟ جالب‌تر اینکه حتی بعد از اطلاعیه‌ی رسمی تلگرام هم هیچ موج رسانه‌ای علیه هات‌گرام - تمدید دامین انگلستان تبریز - و تلگرام - تمدید دامین انگلستان تبریز - طلایی اتفاق نیفتاده است.

مدیرعامل پیام‌رسان سروش در پایان نشست، گفت:

این سوال‌های بی‌جواب مشخص می‌کند که آدرس غلطی درباره‌ی مباحث امنیت به - تمدید دامین انگلستان تبریز - مردم داده شده است. باید نگاه تخصصی و دلسوزانه‌ای نسبت - تمدید دامین انگلستان تبریز - به نگرانی مردم و اهالی رسانه درباره حریم خصوصی کاربران داشته باشیم و با پرسیدن این سوال‌ها و مطالبه‌ی - تمدید دامین انگلستان تبریز - جواب، بازیچه شدن پیام‌رسان‌های داخلی در این فضای رسانه‌ای را جدی بگیریم. ما - تمدید دامین انگلستان تبریز - به هیچ وجه تاکنون اطلاعات کاربران خود را به مقامات قضایی نداده‌ایم و به همین دلیل، در حال‌حاضر حکم جلب مدیر پیام‌رسان سروش هم صادر شده است! آیا برای هیچ یک از شما کارآفرینان، صاحبان استارتاپ و دانشجویان حاضر در این رویداد قرار - تمدید دامین انگلستان تبریز - جلب صادر شده است و با استرس ناشی از آن آشنا هستید؟ این یکی از معضلات فعالیت در حوزه‌ی ما است و سختی‌هایی که روزانه با آن دست‌و‌پنجه نرم می‌کنیم.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه انگلستان تبریز   -   انتقال دامنه انگلستان تبریز   -   نحوه انتقال دامنه انگلستان تبریز   -   مالکیت دامنه انگلستان تبریز   -   انتقال مالکیت دامنه انگلستان تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان تبریز   -   خرید دامنه انگلستان تبریز   -   قوانین دامنه انگلستان تبریز   -   دومین انگلستان تبریز   -   ثبت دومین انگلستان تبریز   -   تمدید دومین انگلستان تبریز   -   انتقال دومین انگلستان تبریز   -   نحوه انتقال دومین انگلستان تبریز   -   مالکیت دومین انگلستان تبریز   -   انتقال مالکیت دومین انگلستان تبریز   -   قیمت دومین انگلستان تبریز   -   خرید دومین انگلستان تبریز   -   قوانین دومین انگلستان تبریز   -   دامین انگلستان تبریز   -   ثبت دامین انگلستان تبریز   -   تمدید دامین انگلستان تبریز   -   انتقال دامین انگلستان تبریز   -   نحوه انتقال دامین انگلستان تبریز   -   مالکیت دامین انگلستان تبریز   -   انتقال مالکیت دامین انگلستان تبریز   -   قیمت دامین انگلستان تبریز   -   خرید دامین انگلستان تبریز   -   قوانین دامین انگلستان تبریز   -   دامنه چین تبریز   -   ثبت دامنه چین تبریز   -   تمدید دامنه چین تبریز   -   انتقال دامنه چین تبریز   -   نحوه انتقال دامنه چین تبریز   -   مالکیت دامنه چین تبریز   -   انتقال مالکیت دامنه چین تبریز   -   قیمت دامنه چین تبریز   -   خرید دامنه چین تبریز   -   قوانین دامنه چین تبریز   -   دومین چین تبریز   -   ثبت دومین چین تبریز   -   تمدید دومین چین تبریز   -  آخرين صفحه