تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان

خانه » دومین » تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان

تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در سمنان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 20788.html
نمایشگاه
پنجشنبه, ۱۱ شهریور ۹۵ ساعت ۱۲:۲۰

تبلت دوکاره Lenovo Miix 510 لنوو معرفی شد

نمایشگاه

کمپانی لنوو جدیدترین تبلت/نوت‌بوک خود را معرفی کرده که این محصول Lenovo Miix 510 - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - نام دارد. دستگاه یاد شده یک تبلت - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - قدرتمند شبیه به پی‌سی است که می‌توان صفحه‌کلید آن را جدا کرد. همچنین در بخش پشتی یک پایه‌ی نگه‌دارنده برای - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - این محصول در نظر گرفته شده است. این دستگاه نسبت به Miix 310 اولیه که اوایل سال جاری معرفی شده - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - بود، تفاوت دارد. محصول مورد بحث قابلیت - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - اتصال به شبکه‌های - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - وای‌فای و LTE را دارد و به همین دلیل در خانه و در حال حرکت می‌توان از آن برای وبگردی بهره برد. نمایشگر این دستگاه نیز کیفیت فول‌اچ‌دی داشته و ابعاد آن هم ۱۲.۲ اینچ است. پنل این نمایشگر از نوع لمسی بوده که با محافظ صفحه‌ی گوریلاگلس نیز پوشانده شده تا در برابر خط و خش مقاومت بیشتری داشته باشد.

در بخش پشتی این محصول دوکاره، یک دوربین با کیفیت ۵ مگاپیکسل قرار داده شده که این دوربین از ویژگی فوکوس خودکار نیز - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - بهره گرفته است. در بخش جلویی دستگاه نیز یک دوربین ۲ مگاپیکسلی قرار داده شده که این دوربین نیز امکان فوکوس خودکار را داشته و می‌توان از آن به منظور برقراری تماس‌های تصویری بهره گرفت. در کنار این مشخصات، محصول یاد شده ۸ گیگابایت حافظه - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - رم از نوع LPDDR4 داشته و حافظه‌ی داخلی ذخیره‌سازی آن نیز یک ترابایت - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - و از نوع پرسرعت SSD است.

با توجه به ساختار این دستگاه، قطعا می‌توان در هر مکانی از آن استفاده کرد ولی در این رابطه - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - میزان ظرفیت باتری از دیگر مشخصات فنی مهم‌تر به نظر می‌رسد. لنوو اعلام کرده که با باتری ۳۹ - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - وات‌ساعتی تبلت/نوت‌بوک Miix 510 می‌توان به مدت ۷.۵ ساعت به طور مداوم با آن کار کرد.

وزن این محصول نیز بسیار قابل توجه است چراکه با وجود دوکاره بودن و سایز دستگاه زیر یک کیلوگرم وزن داتهش و نیز به همراه کیبورد حدود ۱.۳ کیلوگرم وزن خواهد داشت.

این محصول همچنین مجهز به درگاه USB 3.0 نوع C بوده که از این طریق هم به منبع تغذیه - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - متصل می‌شود. علاوه بر این یک پورت معمولی USB 3.0 - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. از جمله دیگر درگاه‌های ارتباطی تبلت دوکاره‌ی جدید لنوو می‌توان به شکاف مخصوص کارت‌حافظه‌ی جانبی میکرو اس‌دی اشاره کرد. در نهایت بد نیست اشاره کنیم که این دستگاه مجهز به پورت ۳.۵ میلی‌متری نیز است - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - که می‌توان از این طریق هدفون یا بلندگوهای دیگری را به این محصول متصل کرد.

تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان

در بالا می توانید مشخصات کامل محصول جدید لنوو را مشاهده کنید. ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می‌رسد که بدانید این محصول از قلم اکتیو‌ پن لنوو پشتیبانی می‌کند اما عملکرد این قلم روی دستگاه چندان هم بی نقص نیست. در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از این - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - محصول را مشاهده - تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان - کنید. برای مشاهده هر عکس در سایز واقعی و با کیفیت، روی آن کلیک کنید.

قیمت و زمان عرضه‌ی این محصول هنوز مشخص نشده است. نظر شما در این مورد چیست؟


پوشش گسترده‌ی زومیت از

نمایشگاه IFA 2018

یکی از مهم‌ترین رویداد‌های فناوری جهان

منبع slashgear

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  تمدید دومین چین با تخفیف سمنان   -   قیمت دومین چین با تخفیف سمنان   -   خرید دومین چین با تخفیف سمنان   -   دامین چین با تخفیف سمنان   -   ثبت دامین چین با تخفیف سمنان   -   تمدید دامین چین با تخفیف سمنان   -   قیمت دامین چین با تخفیف سمنان   -   خرید دامین چین با تخفیف سمنان   -   دامنه بین المللی با تخفیف سمنان   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف سمنان   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف سمنان   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف سمنان   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف سمنان   -   دومین بین المللی با تخفیف سمنان   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف سمنان   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف سمنان   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف سمنان   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف سمنان   -   دامین بین المللی با تخفیف سمنان   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف سمنان   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف سمنان   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف سمنان   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف سمنان   -   دامنه بدون هاست سمنان   -   ثبت دامنه بدون هاست سمنان   -   تمدید دامنه بدون هاست سمنان   -   قیمت دامنه بدون هاست سمنان   -   خرید دامنه بدون هاست سمنان   -   دومین بدون هاست سمنان   -   ثبت دومین بدون هاست سمنان   -   تمدید دومین بدون هاست سمنان   -   قیمت دومین بدون هاست سمنان   -   خرید دومین بدون هاست سمنان   -   دامین بدون هاست سمنان   -   ثبت دامین بدون هاست سمنان   -   تمدید دامین بدون هاست سمنان   -   قیمت دامین بدون هاست سمنان   -   خرید دامین بدون هاست سمنان   -   دامنه آی آر بدون هاست سمنان   -   ثبت دامنه آی آر بدون هاست سمنان   -   تمدید دامنه آی آر بدون هاست سمنان   -  آخرين صفحه