تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران

خانه » دومین » تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران

تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تهران تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01153.html
مایکروسافت قصد دارد تا سال ۲۰۲۲، تعداد ۱۵ هزار نیرو را در حوزه‌ی هوش مصنوعی آموزش دهد و آن‌ها را به مهارت‌های لازم مجهز کند. 
دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۰:۴۱

مایکروسافت نیروهایی در حوزه هوش مصنوعی آموزش می‌دهد

مایکروسافت قصد دارد تا سال ۲۰۲۲، تعداد ۱۵ هزار نیرو را در حوزه‌ی هوش مصنوعی آموزش دهد و آن‌ها را به مهارت‌های لازم مجهز کند. 

شرکت مایکروسافت اعلام کرد با مشارکت بخش آموزش شرکت نوپای General Assembly قصد دارد تا مجموعه‌ای از مهارت‌های حوزه‌ی هوش مصنوعی را در بین نیروهای کار گسترش دهد. هدف مایکروسافت، آموزش ۱۵ هزار نیرو تا سال ۲۰۲۲ است تا استعدادهای هوش مصنوعی را در سراسر جهان توسعه دهد. این آموزش‌ها متمرکز بر حوزه‌های هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، فناوری ابری و داده است.

در اولین سال این دوره‌ی آموزشی، - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - مایکروسافت ۲۰۰۰ نیرو را با تمرکز بر دو حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین آموزش می‌دهد. و در مدت سه سال، ۱۳ هزار نیروی دیگر را در این حوزه به مهارت‌های مرتبط با هوش مصنوعی مجهز می‌کند.

در تلاش برای این اقدام، مایکروسافت به همراه سایر شرکت‌ها، به هیئت استانداردهای جدید هوش مصنوعی در جنرال اسمبلی پیوست. در ۶ ماه آینده،  این هیئت به ایجاد ارزشیابی‌ها، طراحی چهارچوب حرفه‌ای و گواهینامه برای مهارت‌های هوش مصنوعی کمک خواهد کرد.

این آموزش‌‌های توسعه‌یافته با تمرکز بر موقعیت‌‌های شغلی موجود در بخش تکنولوژی‌ مایکروسافت در نظر گرفته شده است. مایکروسافت - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - یادآور شد که در حال حاضر بسیاری از کارکنان مهارت‌های لازم را برای استفاده از آژور در بخش هوافضا، تولید و سایر بخش‌ها ندارند. گفته می‌شود این آموزش‌ها متمرکز بر نیاز - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - مشتریانی خواهد بود که به‌دنبال استخدام استعداد هوش مصنوعی هستند.

این کار باعث راه‌اندازی یک شبکه از استعداد هوش مصنوعی (AI Talent Network) می‌شود که اعضای آن، برای کار به‌صورت قراردادی و بلندمدت انتخاب می‌شوند. جنرال اسمبلی در تلاش است تا - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - با ادغام ۲۲ محوطه فضای باز و اکوسیستم وسیع‌تر Adecco - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - به رونق این زمینه کمک کند (Adecco سال گذشته با مبلغ ۴۱۳ میلیون دلار جنرال اسمبلی را خرید).

مایکروسافت اظهار داشت که توانایی بالقوه تاثیر هوش مصنوعی بر ایجاد شغل، یکی دیگر از اهداف این برنامه است. در نتیجه‌ی این فعالیت، پیش‌بینی می‌شود - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - ۱۳۳ میلیون شغل - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - جدید تا سال ۲۰۲۲ در حوزه فناوری‌های جدید ایجاد شود. این موضوع نیز بسیار حائز اهمیت است تا اطمینان حاصل - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - شود که - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - مشتریان نرم‎افزار و کلود این شرکت می‌توانند افرادی را پیدا کنند که بتوانند با محصولاتی مانند Azure کار کنند.

ژان فیلیپ کورتوئیس، معاون اجرایی و رئیس فروش - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - و بازاریابی جهانی در مایکروسافت گفت:

به‌عنوان یک شرکت فناوری متعهد به ایجاد نوآوری‌های جدید، ما در - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - قبال کمک به کارمندان برای - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - دستیابی - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - آن‌ها به دانش و مهارت‌های مورد نیاز هوش مصنوعی مسئول هستیم. باید به کارمندان کمک کنیم تا بتوانند به آموزش‌های هوش مصنوعی لازم برای پیشرفت در محیط کاری امروز و آینده‌ی خود دست یابند.

ما برای ترکیب - تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران - تخصص‌های فنی و صنعتی بسیار هیجان‌زده‌ایم. امیدواریم با کمک جنرال اسمبلی بتوانیم شکاف موجود در بخش مهارت‌آموزی را کمتر کنیم و اطمینان حاصل کنیم که در حوزه کسب‌و‌کار می‌توان ظرفیت بالقوه موجود را با اقتصاد مبتنی‌بر هوش مصنوعی به حداکثر رساند.


اولين صفحه   -  تمدید دومین کام با تخفیف تهران   -   قیمت دومین کام با تخفیف تهران   -   خرید دومین کام با تخفیف تهران   -   دامین کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین کام با تخفیف تهران   -   دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف تهران   -   دومین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دومین دات کام با تخفیف تهران   -   دامین دات کام با تخفیف تهران   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف تهران   -   خرید دامین دات کام با تخفیف تهران   -   دامنه com با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه com با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه com با تخفیف تهران   -   قیمت دامنه com با تخفیف تهران   -   خرید دامنه com با تخفیف تهران   -   دومین com با تخفیف تهران   -   ثبت دومین com با تخفیف تهران   -   تمدید دومین com با تخفیف تهران   -   قیمت دومین com با تخفیف تهران   -   خرید دومین com با تخفیف تهران   -   دامین com با تخفیف تهران   -   ثبت دامین com با تخفیف تهران   -   تمدید دامین com با تخفیف تهران   -   قیمت دامین com با تخفیف تهران   -   خرید دامین com با تخفیف تهران   -   دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف تهران   -  آخرين صفحه