تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز

خانه » دومین » تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز

تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03988.html
بعد از اجرایی شدن طرح اینترنت غیرحجمی، شرکت‌های اینترنتی تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی خود را ارائه داده‌اند. برای مشاهده جدولی از مقایسه تعرفه‌های اینترنت غیر حجمی آن‌ها (به‌روز شده تا پنجم آذر) ادامه مطلب را مطالعه کنید
دوشنبه, ۵ آذر ۹۷ ساعت ۲۱:۱۵

جدول مقایسه تعرفه های اینترنت غیر حجمی (به‌روزرسانی)

بعد از اجرایی شدن طرح اینترنت غیرحجمی، شرکت‌های اینترنتی تعرفه‌های اینترنت غیرحجمی خود را ارائه داده‌اند. برای مشاهده جدولی از مقایسه تعرفه‌های اینترنت غیر حجمی آن‌ها (به‌روز شده تا پنجم آذر) ادامه مطلب را مطالعه کنید

الزام شرکت‌های - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - ارائه‌دهنده‌ی سرویس‌ اینترنتی از سوی دولت برای تغییر تعرفه‌ها و جایگزین کردن سرویس‌های پیشین با تعرفه‌های موسوم به غیر حجمی، باعث شد تا با تعرفه‌های مختلفی - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - نسبت به گذشته روبه‌رو باشیم. در این مقاله علاوه بر ارائه جدولی کامل در راستای مقایسه تعرفه‌ی شرکت‌های مختلف، به شبهات و ابهامات این طرح نیز پاسخ خواهیم داد.

نکات ضروری قبل از مطالعه جدول

  • قیمت‌ها و حجم‌های درج شده برای سرویس‌های یک ماهه هستند.
  • اعداد درج شده، ترافیک بین‌الملل هستند و شما می‌توانید به میزان اعداد داخل جدول، از اینترنت بین‌الملل استفاده کنید.
  • ترافیک داخلی در تمام شرکت ها به صورت نیم‌بها، در پیشگامان یک‌سوم و در مخابرات یک‌چهارم کسر خواهد شد. برای مثال اگر ۶ گیگابایت از سرور داخلی دانلود کنید، در تمام سرویس‌ها ۳ گیگ، در پیشگامان ۲ گیگ و در مخابرات ۱.۵ گیگ از حجم کسر خواهد شد. دقت داشته باشید که برخلاف آنچه وعده داده شد، - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - سرورهای داخل ایران لزوما - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - جزو ترافیک داخل محسوب نمی‌شوند بنابراین از شرکت سرویس‌دهنده‌ی - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - اینترنت خود، لیست سایت‌های داخلی را جویا شوید.
  • آسیاتک در راستای ارائه طرحی مناسب برای کاربرانی - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - که سرعت بالا، اما حجم کم می‌خواهند، سرویس‌های ۳ و ۸ مگابیت خود را با طرح جدیدی با حجم و قیمت کمتر جایگزین کرده است که به طور استثنا، در ستون مربوطه در جدول ذکر شده‌اند.
  • هرکدام از شرکت‌های اینترنتی، ممکن است دارای طرح‌های تشویقی مختلفی برای مشترکین خود باشند که می‌توانید با مراجعه به سایت یا تماس با پشتیبانان فروش، از این موضوع آگاه شوید.

تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز

غیر حجمی یا نامحدود؟ بعد از اتمام حجم چه خواهد شد؟

اولین موضوعی که تقریبا اکثر کاربران اینترنتی به آن - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - اشاره می‌کنند، غیر حجمی بودن طرح‌های ارائه‌شده است. تصوری که کاربران از این طرح دارند «اینترنت - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - نامحدود» است؛ درحالی‌که تعرفه‌های جدید نه با عنوان «نامحدود»، بلکه با عنوان «غیر حجمی» در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. معنای اینترنت غیر حجمی این است که برقرار بودن ارتباط اینترنتی شما وابسته به حجم نیست. درواقع شما حتی با گذر از ترافیک‌های منصفانه همچنان - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - قادر به استفاده از - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - اینترنت خواهید بود و به جای قطع شدن سرویس، با کندی نسبتا شدید سرعت مواجه خواهید شد که برای رفع آن باید ترافیک جداگانه (هر یک گیگابایت بین‌الملل ۲ - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - هزار تومان) خریداری کنید. - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - البته بسیاری از کاربران بر این عقیده‌اند که - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - این طرح در عمل غیر قابل استفاده است و استفاده از اینترنت در سرعت‌های پایین مد نظر وزارت ارتباطات (سرعت ۱۲۸ کیلوبیت با دانلود ۱۶ کیلوبایت در ثانیه) غیر - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - ممکن است و - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - کاربر ناچار به خرید حجم خواهد شد که این امر، عملا معنا غیر حجمی بودن را از بین خواهد برد. از همین رو وزیر ارتباطات اعلام کرده است که به‌زودی سرعت‌های جدیدی را به‌عنوان کف سرعت سرویس‌ها تعیین خواهد کرد.

چه میزان ترافیک؟

متأسفانه شیوهی اجرایی و اعلام شدن تعرفهها به قدری مبهم است که بسیاری از کاربران متوجه طرحی که خریداری میکنند، نمیشوند. بعد از آنکه جدول اختصاصی زومیت از مقایسه حجم «بینالملل» تعرفهها را منتشر کردیم، پیامهایی درباره تفاوت حجمهای جدول ما، با حجم اعلامی خود شرکتها دریافت کردیم و اینجا بود که متوجه شدیم تعداد زیادی از کاربران هنوز - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - آگاه نیستند که در تعرفههای جدید، - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - درواقع چند گیگابایت حجم - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - خریداری میکنند. شرکت‌های اینترنتی در ابتدا تنها حجم داخلی را در جدول‌های خود وارد کردند اما به مرور، حجم بین‌الملل را نیز به جدول اضافه کردند اما با این حال هنوز کاربرانی وجود دارند که با دیدن میزان حجم داخلی (برای مثال ۷۰۰ گیگ شاتل در سرعت ۱۶ مگابیت) تصور می‌کنند که این مقدار حجم در اختیار دارند. اما درواقع این حجم مربوط به ترافیک داخلی است و برای - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - ترافیک بین‌الملل، تنها ۳۵۰ گیگ حجم در اختیار خواهید داشت. اگر هنوز با - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - تفاوت اینترنت داخلی و بین‌المللی آشنا نیستید، بخش بعد را بخوانید.

اینترنت بین‌الملل چیست؟

اینترنت - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - بینالملل یعنی تمامی اپلیکیشنها و - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - سایتهای - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - خارج از ایران مانند اینستاگرام، تلگرام، واتساپ، یوتیوب، فیسبوک، گوگل، - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - اپ‌استور، پلی‌استور، ساندکلاد، اسپاتیفای و - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - تقریبا هرآنچه در دنیای اینترنت به آن نیاز پیدا خواهید کرد. در مقابل ترافیک داخلی به سایت بانکها، آپارات، کافهبازار، - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - خبرگزاریها - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - و موارد مشابه خلاصه می‌شود. در واقع در طرح مذکور شاتل شما ۷۰۰ گیگابایت ترافیک را تنها در صورتی - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - در اختیار دارید که از سایتهای داخلی استفاده کنید! اما اگر قصد استفاده از اینترنت بینالملل داشته باشید (که قطعا دارید) فقط یک دوم این عدد را در اختیار خواهید داشت. این میزان در هر شرکت متفاوت هست. اعداد «اصلی» اعلام‌شده توسط مخابرات را تقسیم - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - بر ۴، پیشگامان را تقسیم بر ۳ و باقی شرکتها را تقسیم بر ۲ کنید تا حجم بینالملل و خالصی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت به دست آورید. البته ما - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - در زومیت سعی کردیم با تهیه‌ی - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - جدولی که فقط در آن ترافیک بین‌الملل محاسبه شده است، نگاهی روشن‌تر به تعرفه‌های ارائه‌شده در اختیارتان قرار دهیم.

سرعت دانلود

مورد دیگری که - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - باعث ابهام - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - کاربران شده، سرعت دانلود در سرویس‌های ارائه‌شده است. تا قبل از تعرفه‌های غیر حجمی، اکثر شرکتها پهنای باند سرویسها را به‌عنوان یک طرح تشویقی تا میزان کشش خط کاربر باز گذاشته بودند. برای مثال کاربری که تعرفه‌ای با پهنای باند ۲ مگابیت خریداری کرده و کیفیت مناسب خط وی اجازه‌ی دریافت پهنای باند ۱۶ مگابیت را در - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - اختیار وی گذاشته بود، در صورت مساعد بودن شرایط قادر به استفاده از این پهنا بود. به این معنا که - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - شما حتی با خرید سرویس یک مگابیت هم می‌توانستید پهنای باندی برابر با بیشینه ظرفیت خط دریافت کنید. اما در تعرفه‌های غیر حجمی، تمامی شرکت‌ها این طرح تشویقی را حذف کردند که در نتیجه، سرعت دانلود در سرویس‌های غیر حجمی شاید برای شماری از کاربران با قبل تفاوت داشته باشد. برای مثال، - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - در تعرفه‌های غیر حجمی سرعت دانلود سرویس ۱۶ مگابیت در بهترین حالت ۲ مگابایت در ثانیه و سرعت دانلود سرویس ۵۱۲ کیلوبیت در بهترین حالت ۶۴ کیلوبایت - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - در ثانیه - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - خواهد بود. باقی سرویس‌ها نیز به همین نسبت محاسبه خواهند شد. درواقع با توجه به اینکه سرعت انتقال اطلاعات در شبکههای کامپیوتری و اینترنت با استفاده از بیت در ثانیه بیان می‌شود، کاربران در زمان دانلود اعدادی به‌مراتب پایینتر را مشاهده میکنند. این تفاوت به این - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - علت است - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - که کوچکترین واحد انتقال اطلاعات در حافظه کامپیوتر برحسب بایت است. با توجه به اینکه هر بایت از هشت بیت تشکیل شده، در بهترین حالت سرعت دانلود در نرمافزاری مثل IDM برای سرعت - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - ۱۶ مگابیت در ثانیه، ۲ مگابایت در ثانیه خواهد بود.

حجم ارزان تر، سرعت گران تر

عده‌ای از کاربران انتقادهای شدیدی بر طرح‌های جدید غیر حجمی دارند که البته چندان هم بیراه نیست. در تعرفه‌های جدید، با توجه به نحوه‌ی محاسبه‌ی سرعت دانلود که در بالا اشاره کردیم، برای آنکه سرعت بالایی در اختیار داشته باشید «باید» حجم‌های بالا و گران‌تر را خریداری کنید. برای مثال یک کاربر کم‌مصرف که شاید - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - نهایت استفاده‌ی او ۲۰ گیگابایت باشد، محکوم به استفاده از سرعت یک مگابیت (سرعت دانلود حدودی ۱۲۵ کیلوبایت در ثانیه) است. اگر سرعت بالاتری بخواهد، ناچارا باید با هزینه بیشتر، سرویس‌های بالاتری خریداری کند؛ درحالی‌که تحت هیچ شرایطی به ترافیک‌های موجود در آن سرویس نیاز - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - پیدا نخواهد کرد. بگذارید این موضوع را با یک مثال روشن کنیم: کاربری که قبل از این طرح‌ها، با ۲۰ الی ۳۰ هزار تومان در ماه نهایت سرعت را بر اساس کشش خط - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - خود در اختیار داشت، از حالا باید گران‌ترین طرح موجود یعنی ۱۶ مگابیت ۸۰ هزار تومانی را خریداری کند تا نهایتا سرعت دانلود ۲ مگابایت در ثانیه در اختیار داشته باشد. درواقع اگر ترافیک را ملاک مقایسه با گذشته قرار دهیم، بله! - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - قیمت‌ها کاهش پیدا کرده است و - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - با همان قیمت یا کمتر، میزان ترافیک بسیار بیشتری در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. اما اگر - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - سرعت را ملاک قرار دهیم، خیر! طرح جدید هزینه‌های کاربری که به دنبال سرعت بالا است، چندین برابر افزیش خواهد داد و باید هزینه بسیار بیشتری خرج کند تا بتواند همان سرعتی را در اختیار داشته باشد که قبل از این طرح در اختیار داشت.

نتیجه‌گیری

هرچند بسیاری از شرکت‌های اینترنتی با مطرح شدن طرح‌های غیر حجمی اینترنت از کاهش سوددهی خود خبر دادند، اما می‌توان به‌روشنی دید که ایجاد فضایی رقابتی تقریبا باعث شده است تمام شرکت‌ها در حد توان پای در بازار رقابتی بگذارند و تعرفه‌هایی - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - بهتر از گذشته برای فروش در اختیار کاربرانشان قرار دهند، حال آنکه شاید امکان بهبود بیش از این نیز وجود داشته باشد. هرچند تعرفه‌های جدید از برخی ابعاد نسبت به گذشته بهبود یافته است؛ اما هنوز - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - کاستی‌های زیادی وجود دارد که نمی‌توان شرکت‌های اینترنتی را مسئول اصلاح تمامی این مشکلات - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - خواند. وجود انحصار - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - در ارائه‌ی اینترنت بر بستر فیبر و سیاست‌های شرکت مخابرات برای انحصارگرایی در فروش اینترنت ADSL (ارائه‌ی اینترنت بر بستر کافو نوری و خطوط PCM) باعث شده - تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز - است شرایط ایده‌آل برای رقابت بهتر  که نتیجه‌ی آن افزایش کیفیت خدمات و در نتیجه رضایت بیشتر کاربران است، فراهم نشود. 


اولين صفحه   -  تمدید دومین کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین کام بدون هاست تبریز   -   خرید دومین کام بدون هاست تبریز   -   دامین کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامین کام بدون هاست تبریز   -   دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   دامنه com بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه com بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه com بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه com بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه com بدون هاست تبریز   -   دومین com بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین com بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین com بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین com بدون هاست تبریز   -   خرید دومین com بدون هاست تبریز   -   دامین com بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین com بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین com بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین com بدون هاست تبریز   -   خرید دامین com بدون هاست تبریز   -   دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه