تمدید دامین دات کام شیراز

خانه » دومین » تمدید دامین دات کام شیراز

تمدید دامین دات کام شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04193.html
این روزها در مملکت‌مان با این شرایط بد اقتصادی، شاید صادرات کالا یا خدمات به خارج از کشور بتواند هم به بهبود اوضاع مملکتی و هم به بهبود شرایط اقتصادی خودمان کمک کند.
پنجشنبه, ۲۴ آبان ۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

صادرات و درآمد دلاری در ۳ مرحله

این روزها در مملکت‌مان با این شرایط بد اقتصادی، شاید صادرات کالا یا خدمات به خارج از کشور بتواند هم به بهبود اوضاع مملکتی و هم به بهبود شرایط اقتصادی خودمان کمک کند.

صادرات یکی از روش‌هایی است که می‌توان برای مملکت ارز آوری داشته باشد که این ارز آوری باعث تقویت بنیه ملی و در نتیجه بهبود شرایط اقتصادی - تمدید دامین دات کام شیراز - خواهد - تمدید دامین دات کام شیراز - شد.

در تمامی کشورها دولت‌ها توجه ویژه‌ای به صادرات کرده و با در نظر گرفتن برخی تشویق‌ها - تمدید دامین دات کام شیراز - باعث می‌شوند که افراد فعال در حوزه صنعت و فعالیت‌های خدماتی به فعالیت‌های صادراتی روی آورند.

حال در این مقاله می خواهیم ۰ تا ۱۰۰ صادرات تا کسب درآمد دلاری را در ۳ مرحله کوتاه و به - تمدید دامین دات کام شیراز - اختصار توضیح دهیم.

 مرحله ۱:  ثبت شرکت در ایران

همانطور که همه می‌دانیم لازمه شروع هر فعالیت اقتصادی در هر کشوری، رعایت پیش‌نیازهای حقوقی آن است.

در ایران نیز این قاعده مستثنی - تمدید دامین دات کام شیراز - از بقیه کشورها نبوده و برای شروع فعالیت اقتصادی می‌بایست اقدام به ثبت شرکت کنید.

ثبت شرکت به اختصار یعنی شما با همراه حداقل ۱ یا ۲ نفر به عنوان شریک‌تان گردهم آیید و شرکتی را به جهت شروع فعالیت اقتصادی به ثبت برسانید تا - تمدید دامین دات کام شیراز - بعد از آن پس از طی چند مرحله دیگر بتوانید - تمدید دامین دات کام شیراز - کالا یا خدمتی را به خارج از کشور صادر کنید.

در کلیه امور ثبتی لازم است تا کارها را به مجموعه‌ای معتبر و - تمدید دامین دات کام شیراز - باسابقه بسپارید تا بعدا دچار مسائل حقوقی نشوید.

مجموعه ثبتی نخستین با سال‌ها تجربه و یکی از باسابقه‌ترین مجموعه‌های ثبتی - تمدید دامین دات کام شیراز - ایران مورد توجه بسیاری از برندها و مدیران شرکت‌های خصوصی و دولتی در ایران است.

پس از ثبت شرکت می‌بایست نسبت به دریافت دفاتر پلمپ،کد اقتصادی، گواهی ارزش افزوده و کارت بازرگانی جهت مبادرت به امر صادرات و واردات اقدام کنید که می‌توانید در این زمینه‌ها از همان مجموعه‌ای که امور ثبتی خود را به آن سپردید درخواست مشاوره کنید.

مرحله ۲: ثبت برند

در مرحله اول پس از - تمدید دامین دات کام شیراز - اینکه شرکت‌تان را به ثبت رساندید می‌بایست جهت حفاظت از نام محصول یا خدمتی که عرضه می‌کنید برندتان را نیز - تمدید دامین دات کام شیراز - ثبت کنید.

ثبت برند قطعا برای آینده محصول یا خدمتی که ارائه - تمدید دامین دات کام شیراز - می‌دهید بسیار مهم بوده زیرا باعث می‌شود که شخص دیگری نتواند از نامی که برای محصول یا خدمت‌تان انتخاب کرده اید سواستفاده کند.

مثلا فرض کنید شرکتی که نوشابه کوکاکولا را تولید می‌کند، برند کوکاکولا را ثبت نکرده باشد. (در اینجا نام برند، محصول کوکاکولا است)

اگر برند کوکاکولا برای شرکتی که کوکاکولا را عرضه میکند ثبت نشده باشد، شخص یا شرکت دیگری می‌توانید آن برند را به نام خود ثبت کند و محصولی مشابه را به نام کوکاکولا به بازار عرضه کند.

لازم به‌ ذکر است که اگر در نظر داشته باشید تا برند موردنظر شما در همه کشورها محافظت شود و هیچ شخص یا شرکتی در هیچ کجای دنیا نتواند آن را ثبت کند، می‌بایست برند خود را به صورت بین‌المللی یا مادرید ثبت کنید ولی لازمه ثبت مادرید، ثبت برندتان در ایران است، سپس می‌توانید برندتان را بین‌المللی ثبت کنید.

تمدید دامین دات کام شیراز

 مرحله - تمدید دامین دات کام شیراز - ۳: ثبت شرکت در خارج از ایران

پس از - تمدید دامین دات کام شیراز - انجام دادن ۲ مرحله بالا، مرحله آخر برای شروع یک فعالیت اقتصادی فراکشوری ثبت یک شرکت در خارج از ایران است که بتوانید مبادرت به فعالیت اقتصادی در خارج از مرزها کنید.

بسیاری از شرکت‌های خارجی به دلیل شرایط فعلی سیاسی و اقتصادی ایران مایل به فعالیت مستقیم با ایران نیستند لذا می‌بایست برای تسهیل امور و اطمینان خاطر شرکای تجاری خارجی‌تان یک شرکتی در خارج از ایران به ثبت برسانید تا با شرکت‌هایی در دیگر کشورهای دنیا به راحتی بتوانید مراوده تجاری داشته باشید.

البته باید مساله راحتی رفت‌وآمد به کشوری که می‌خواهید در آن شرکت ثبت کنید و بعضی فاکتورهای دیگر را نیز مد نظر قرار دهید.

این روزها ثبت شرکت در ارمنستان، گرجستان، آذربایجان و ترکیه به دلیل راحتی - تمدید دامین دات کام شیراز - رفت‌وآمد، عدم نیاز به ویزا و یا راحتی دریافت ویزا مورد توجه بسیاری از ایرانیان است که شما نیز می‌توانید موقعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی این کشور ها را بررسی کرده و در نهایت یک - تمدید دامین دات کام شیراز - شرکت خارجی برای ارتباطات خارجی‌تان ثبت - تمدید دامین دات کام شیراز - کنید.

مثلا شرکتی ایرانی را در نظر بگیرید که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارند.

این شرکت - تمدید دامین دات کام شیراز - ایرانی می‌تواند با ثبت یک شرکت در زمینه - تمدید دامین دات کام شیراز - خدمات انفورماتیک در یکی از کشورهای فوق الذکر محدوده فعالیت خود را گسترش دهد و به بازارهای جهانی راه پیدا کند.

 لذا پس از طی ۳ مرحله ثبت شرکت در ایران، ثبت برند محصول یا خدمت‌تان و ثبت یک شرکت در خارج از ایران، مقدمات و پیش‌نیازهای حقوقی صادرات - تمدید دامین دات کام شیراز - واردات را فراهم کرده‌اید و پس از - تمدید دامین دات کام شیراز - آن می‌توانید به راحتی - تمدید دامین دات کام شیراز - محصول یا خدمات‌تان به - تمدید دامین دات کام شیراز - شرکتی که در خارج از ایران ثبت کرده‌اید منتقل و از آن کشور به دیگر نقاط دنیا عرضه کنید و در آمد - تمدید دامین دات کام شیراز - دلاری داشته باشید.

در تمامی این مراحل لازم است تا امور را با آگاهی کامل از مسائل حقوقی - تمدید دامین دات کام شیراز - داخل ایران و خارج از ایران انجام دهید تا در آینده دچار مسائل حقوقی نشوید.

در صورت نیاز به مشاوره می‌توانید ضمن بازدید از وبسایت نخستین ثبت به نشانی  www.nokhostinsabt.com  و مشاوره آنلاین با کارشناسان با شماره‌های ویژه ۰۲۱۸۸۸۸۱۲۳۵ و ۰۲۱۸۸۸۸۱۲۴۵ تماس حاصل کنید.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه دات کام شیراز   -   انتقال دامنه دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دامنه دات کام شیراز   -   مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه دات کام شیراز   -   قیمت دامنه دات کام شیراز   -   خرید دامنه دات کام شیراز   -   قوانین دامنه دات کام شیراز   -   دومین دات کام شیراز   -   ثبت دومین دات کام شیراز   -   تمدید دومین دات کام شیراز   -   انتقال دومین دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دومین دات کام شیراز   -   مالکیت دومین دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دومین دات کام شیراز   -   قیمت دومین دات کام شیراز   -   خرید دومین دات کام شیراز   -   قوانین دومین دات کام شیراز   -   دامین دات کام شیراز   -   ثبت دامین دات کام شیراز   -   تمدید دامین دات کام شیراز   -   انتقال دامین دات کام شیراز   -   نحوه انتقال دامین دات کام شیراز   -   مالکیت دامین دات کام شیراز   -   انتقال مالکیت دامین دات کام شیراز   -   قیمت دامین دات کام شیراز   -   خرید دامین دات کام شیراز   -   قوانین دامین دات کام شیراز   -   دامنه com شیراز   -   ثبت دامنه com شیراز   -   تمدید دامنه com شیراز   -   انتقال دامنه com شیراز   -   نحوه انتقال دامنه com شیراز   -   مالکیت دامنه com شیراز   -   انتقال مالکیت دامنه com شیراز   -   قیمت دامنه com شیراز   -   خرید دامنه com شیراز   -   قوانین دامنه com شیراز   -   دومین com شیراز   -   ثبت دومین com شیراز   -   تمدید دومین com شیراز   -  آخرين صفحه