تمدید دامین چین با تخفیف

خانه » دومین » تمدید دامین چین با تخفیف

تمدید دامین چین با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00523.html
وزارت تجارت ژاپن، محدودیت‌هایی جدیدی برای صادرات برخی مواد و اقلام مورد استفاده جهت تولید گوشی‌های هوشمند و تراشه به کره جنوبی را تعیین کرد.  
دوشنبه, ۱۰ تیر ۹۸ ساعت ۲۰:۵۰

ژاپن، صادرات برخی اقلام حوزه فناوری به کره‌ جنوبی را محدود می‌کند

وزارت تجارت ژاپن، محدودیت‌هایی جدیدی برای صادرات برخی مواد و اقلام مورد استفاده جهت تولید گوشی‌های هوشمند و تراشه به کره جنوبی را تعیین کرد.  

ساعاتی قبل، وزارت تجارت ژاپن، محدودیت‌های صادرات برخی اقلام و مواد مورد - تمدید دامین چین با تخفیف - نیاز حوزه‌ی فناوری را به کره‌ی جنوبی تصویب کرد. یکی از این اقلام، پلی ایمیدهایی (polyimide) است که در تولید نمایشگر گوشی‌های هوشمند تاشدنی مورد استفاده قرار می‌گیرند و شرکت‌هایی همچون سامسونگ - تمدید دامین چین با تخفیف - الکترونیکس از این مواد برای تولید نمایشگر بهره می‌برند.  

گویا در زمان جنگ جهانی دوم، شهروندان کره‌ی جنوبی مجبور به کار در اردوگاه‌های کار اجباری ژاپن بودند و دادگاهی در کره به‌تازگی با ورود به این قضیه، درخواست پرداخت غرامت ازسوی طرف ژاپنی را مطرح کرده است. همین موضوع باعث بروز تنش - تمدید دامین چین با تخفیف - و درادامه وضع قوانین صادراتی جدیدی در ژاپن شد.

ژاپنی‌ها فهرستی از اقلام و موادی که با محدودیت‌های صادرات به کره رو‌به‌رو خواهند شد، تهیه کرده‌اند و از تاریخ ۴ ژوئیه - تمدید دامین چین با تخفیف - برابر با ۱۳ تیرماه، این محدودیت‌ها اجرایی می‌شود. این فهرست شامل پلی‌ایمیدهای مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند و نمایشگرهای LED تاشدنی، گازهای زدایش (etching gas) که برای زدودن بخش‌هایی از نیمه‌‌‌هادی به‌ کار برده می‌شود و همچنین مقاومت مورد استفاده در نیمه‌هادی‌ها می‌شود. براساس قوانین صادرات جدید وزارت تجارت ژاپن برای شرکت‌هایی که درنظر داشته باشند چنین اقلامی را به شرکت‌های کره‌ای همچون سامسونگ، ال‌جی و SK Hynix بفروشند، قرارداد مربوطه ابتدا باید به تأیید وزارت تجارت ژاپن برسد.

همچنین احتمال دارد دولت ژاپن، کره‌ی حنوبی را از فهرست کشورهایی که محدودیت‌های کمتری در تجارت حوزه‌ی فناوری دارند، حذف کند که خود می‌تواند پیامدهایی در موضوع امنیت ملی در پی داشته باشد.

اوایل سال جاری، دیوان عالی کره جنوبی دستور داد کارخانه‌های ژاپنی همچون نیپون استیل و سومیتومو متال و صنایع سنگین میتسوبیشی که زمان جنگ جهانی دوم از - تمدید دامین چین با تخفیف - شهروندان کره‌ای در - تمدید دامین چین با تخفیف - اردوگاه‌های کار اجباری استفاده می‌کردند، موظف به پرداخت - تمدید دامین چین با تخفیف - غرامت به کره‌ی جنوبی هستند. در راستای حکم دیوان عالی کره‌ی - تمدید دامین چین با تخفیف - جنوبی، بخشی از اموال این شرکت‌ها ضبط شد. اما دولت - تمدید دامین چین با تخفیف - ژاپن - تمدید دامین چین با تخفیف - ادعا می‌کند که این موضوع در سال ۱۹۶۵ حل‌و‌فصل شده و از کره‌ای‌ها درخواست کرد به‎جای چنین اقداماتی، موضوع را به یک هیئت داوری بین‌المللی ارجاع دهند.


اولين صفحه   -  تمدید دومین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف   -   دامین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف   -   دامنه چین با تخفیف   -   ثبت دامنه چین با تخفیف   -   تمدید دامنه چین با تخفیف   -   قیمت دامنه چین با تخفیف   -   خرید دامنه چین با تخفیف   -   دومین چین با تخفیف   -   ثبت دومین چین با تخفیف   -   تمدید دومین چین با تخفیف   -   قیمت دومین چین با تخفیف   -   خرید دومین چین با تخفیف   -   دامین چین با تخفیف   -   ثبت دامین چین با تخفیف   -   تمدید دامین چین با تخفیف   -   قیمت دامین چین با تخفیف   -   خرید دامین چین با تخفیف   -   دامنه بین المللی با تخفیف   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف   -   دومین بین المللی با تخفیف   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف   -   دامین بین المللی با تخفیف   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف   -   دامنه بدون هاست   -   ثبت دامنه بدون هاست   -   تمدید دامنه بدون هاست   -  آخرين صفحه