تمدید دامین چین با تخفیف کرج

خانه » دومین » تمدید دامین چین با تخفیف کرج

تمدید دامین چین با تخفیف کرج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در کرج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03223.html
های‌سنس ساعاتی پیش در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2019 از یک تلویزیون مجهز به بلندگوی پیزوالکتریک، یک تلویزیون لیزری جدید و محصولاتی دیگر رونمایی کرد.
سه شنبه, ۱۸ دی ۹۷ ساعت ۱۳:۴۱

های‌ سنس از تلویزیون‌های جدید خود در نمایشگاه CES 2019 رونمایی کرد

های‌سنس ساعاتی پیش در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2019 از یک تلویزیون مجهز به بلندگوی پیزوالکتریک، یک تلویزیون لیزری جدید و محصولاتی دیگر رونمایی کرد.

های‌سنس به‌عنوان سومین تولیدکننده‌ی بزرگ تلویزیون در دنیا، دست پر به نمایشگاه CES 2019 قدم گذاشته و از محصولاتی جدید رونمایی کرده است. اولین و یکی از برترین - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - محصولات معرفی‌شده‌ی این شرکت، تلویزیون Hisense Sonic One است که این شرکت از آن به‌عنوان یک تلویزیون خودمختار یاد می‌کند؛ این محصول از اسپیکر پیزوالکتریک بهره می‌برد. به‌عبارتی دیگر، صدا از طریق خود پنل تلویزیون برای - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - افرادی که در - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - نزدیکی آن نشسته‌اند، پخش خواهد شد. 

سونیک وان تلویزیونی فوق‌باریک است و به‌لطف بهره‌مندی از فناوری اسپیکر یادشده، در ضخیم‌ترین بخش، ۲.۷ سانتی‌متر ضخامت دارد که در نوع خود بسیار قابل‌تحسین است.

تمدید دامین چین با تخفیف کرجپنل پشتی تلویزیون سونیک وان؛ پنل - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - جلویی این تلویزیون در عکس اصلی مقاله قابل‌مشاهده است

گرچه برخی از تلویزیون‌های مدرن رده‌بالای امروزی که صدا را از طریق نمایشگر پخش می‌کنند ممکن است کیفیت صدای خوب و قابل‌قبولی داشته باشند، اما کسی نمی‌تواند منکر این موضوع باشد که - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - هیچ‌یک از این فناوری‌ها نمی‌توانند از لحاظ کیفیت صدا، به پای یک ساندبار مستقل برسند. نباید فراموش کرد که بازار ساندبارها روزبه‌روز بهبود می‌یابد؛ زیرا اسپیکر اکثر تلویزیون‌های امروزی کیفیت صدای معمولی را ارائه می‌دهند. برای اظهارنظر قطعی در مورد فناوری صدای تلویزیون سونیک وان، باید شخصا آن را از نزدیک مورد بررسی - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - قرار داد.

تمدید دامین چین با تخفیف کرج

تلویزیون - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - لیزری TriChroma

های‌سنس که به‌مدت سه سال است وارد حوزه‌ی تلویزیون‌های - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - لیزری شده، ظاهرا همچنان قصد دارد به تولید این سری محصولات - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - ادامه دهد. - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - تلویزیون Hisense 4K Smart TriChroma محصول جدید های‌سنس در دسته‌ی تلویزیون‌های - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - لیزری است که به‌منظور ارائه‌ی گستره‌ی وسیعی از رنگ‌ها، از سه رنگ اصلی (قرمز، سبز و آبی) با سه لیزر جداگانه استفاده می‌کند. - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - یکی از رنگ‌های تولیدشده توسط این تلویزیون، طبق ادعای های‌سنس، «سفید خالص» (Pure White) نام دارد که در نوع خود می‌تواند جالب باشد. 

تلویزیون لیزری جدید های‌سنس دارای رفرش‌ریت فک‌انداز ۳۲ میکروثانیه است و از ۸.۳ میلیون پیکسل بهره می‌گیرد. این محصول پشتیبانی ۱۰۰ درصد از فضای رنگی DCI-P3 را ارائه می‌دهد که در نوع خود جالب‌توجه است و دقت رنگی را بالا می‌برد.

تمدید دامین چین با تخفیف کرج

تلویزیون H9F

های‌سنس تاکنون در مورد قیمت و تاریخ عرضه‌ی تلویزیون‌های سونیک وان و TriChroma سخنی به‌میان نیاورده است. با این‌حال،‌ این شرکت چندین تلویزیون جدید دیگر نیز دارد که قیمت و تاریخ عرضه‌شان مشخص شده است. از جمله یک تلویزیون ۷۵ اینچی 4K به‌نام Hisense U9F که مجهز به فناوری ULED است - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - و این یعنی می‌تواند تصاویر را به‌شکلی روشن و واضح به‌نمایش بگذارد. این محصول ۳٬۴۹۹ دلار قیمت - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - دارد و در ماه ژوئن (خرداد - - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - تیر ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد.

تمدید دامین چین با تخفیف کرج

تلویزیون H8F

های‌سنس - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - همچنین تلویزیون جدید دیگری نیز با نام H9F دارد که ارزان‌قیمت‌تر است؛ این محصول، تلویزیونی ۵۵ اینچی با وضوح 4K بوده و با قیمت ۶۹۹ دلار در - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - ماه می ۲۰۱۹ (اردیبهشت - خرداد ۱۳۹۸) روانه‌ی بازار خواهد شد؛ علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت ۳۰۰ دلار اضافه، به مدل ۶۵ اینچ این تلویزیون دسترسی پیدا کنند. 

تمدید دامین چین با تخفیف کرج

تلویزیون R8

های‌سنس در کنار این محصولات، از مدل OLED تلویزیون Roku TV R7 (که اکنون در بازار موجود است) با نام Roku TV R8 نیز رونمایی کرد. R8 از آن جهت حائز اهمیت است که نخستین تلویزیون سری Roku TV های‌سنس مجهز - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - به فناوری ULED به‌شمار می‌آید. این محصول در تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۹ با قیمت ۵۹۹ دلار (برای مدل ۵۵ اینچ) و ۷۴۹ دلار (برای مدل ۶۵ اینچ) عرضه خواهد شد.

تمدید دامین چین با تخفیف کرج

  

برای مشاهده کلیه اخبار و مقالات و تماشای ویدیوهای مرتبط با نمایشگاه به - تمدید دامین چین با تخفیف کرج - صفحه اختصاصی CES 2019 مراجعه کنید.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید


اولين صفحه   -  تمدید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف کرج   -   دامنه چین با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه چین با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه چین با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه چین با تخفیف کرج   -   خرید دامنه چین با تخفیف کرج   -   دومین چین با تخفیف کرج   -   ثبت دومین چین با تخفیف کرج   -   تمدید دومین چین با تخفیف کرج   -   قیمت دومین چین با تخفیف کرج   -   خرید دومین چین با تخفیف کرج   -   دامین چین با تخفیف کرج   -   ثبت دامین چین با تخفیف کرج   -   تمدید دامین چین با تخفیف کرج   -   قیمت دامین چین با تخفیف کرج   -   خرید دامین چین با تخفیف کرج   -   دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف کرج   -   دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف کرج   -   دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف کرج   -   دامنه بدون هاست کرج   -   ثبت دامنه بدون هاست کرج   -   تمدید دامنه بدون هاست کرج   -  آخرين صفحه