تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج

خانه » دومین » تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج

تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در یاسوج تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 21388.html
شنبه, ۱۶ مرداد ۹۵ ساعت ۱۷:۳۰

اپل استارتاپی را در حوزه هوش مصنوعی ۲۰۰ میلیون دلار خرید

استارتاپ Turi را که در سیاتل قرار دارد، باید خرید جدید اپل بدانیم. براساس اطلاعات ارائه شده اپل با پرداخت بیش از - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - ۲۰۰ میلیون دلار این استارتاپ را که در حوزه‌ی یادگیری ماشین فعالیت می‌کند، تصاحب کرده است.

توری توسط یکی از - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - پروفسورهای دانشگاه واشنگتن بنیان نهاده شده و هدف اصلی این استارتاپ توسعه‌ی ابزار‌ها و پلتفرم‌هایی است که توسعه دهندگان بتوانند با استفاده از آن‌ها که مبتنی بر یادگیری ماشین و هوش مصنوعی هستند، از مزایای این حوزه در اپلیکیشن‌های خود بهره - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - ببرند.

برای مثال با استفاده از ابزار توری توسعه دهندگان می‌توانند روش‌های پیشرفته جلوگیری از تقلب را در اپلیکیشن‌های خود مورد استفاده قرار دهند.

اپل در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری گسترده‌ای را در حوزه‌ی - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - هوش مصنوعی انجام داده که بخش بزرگی از این سرمایه‌گذاری با تصاحب کمپانی‌ها و استارتاپ‌های نوپا همراه شده است. پاییز سال گذشته، اپل - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - دو کمپانی Perceptio و VocalIQ را خرید. همچنین باید به دیگر خرید‌های این کمپانی یعنی کمپانی سوئیسی FaceShift نیز اشاره کرد که انیمیشن‌های مبتنی بر بینایی - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - ماشین را توسعه می‌دهد. Emollient نیز از دیگر کمپانی‌های فعال در حوزه‌ی هوش مصنوعی است که توسط اپل تصاحب شده است.

تیم کوک ابتدای ماه جاری میلادی همزمان با برگزاری کنفرانس ارائه‌ی گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی دوم ۲۰۱۶ چنین اظهار نظر کرد:

ما فعالیت‌هایمان در حوزه‌ی هوش مصنوعی را معطوف حوزه‌ای کرده‌ایم که می‌تواند تجربه‌ی کاربری را در میان مصرف کنندگان محصولات اپل بهبود بخشد. ما همچنین یادگیری ماشین را در طیف گسترده‌ای از محصولات و سرویس‌های خود مورد استفاده قرار - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - می‌دهیم که از این - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - جمله می‌توان به پیشنهاد موسیقی، اپلیکیشن و اخبار اشاره کرد.

تیم کوک همچنین در مورد تصاحب کمپانی‌ها به این موضوع اشاره کرده که اپل هر سه تا چهار - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - هفته یک کمپانی یا - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - استارتاپ را مال خود می‌کند، از این‌رو ماهی نیست که اپل یک کمپانی را مال خود کند.

اپل با تایید تصاحب توری به این موضوع اشاره کرده که هر از چند گاهی کمپانی‌هایی را تصاحب می‌کند و علاقه‌ای به اعلام هدف خود از تصاحب این کمپانی‌ها - تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج - ندارد.


اولين صفحه   -  تمدید دومین ir با تخفیف یاسوج   -   قیمت دومین ir با تخفیف یاسوج   -   خرید دومین ir با تخفیف یاسوج   -   دامین ir با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامین ir با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامین ir با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامین ir با تخفیف یاسوج   -   خرید دامین ir با تخفیف یاسوج   -   دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دامنه کام با تخفیف یاسوج   -   دومین کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دومین کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دومین کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دومین کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دومین کام با تخفیف یاسوج   -   دامین کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامین کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامین کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامین کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دامین کام با تخفیف یاسوج   -   دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف یاسوج   -   دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دومین دات کام با تخفیف یاسوج   -   دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   خرید دامین دات کام با تخفیف یاسوج   -   دامنه com با تخفیف یاسوج   -   ثبت دامنه com با تخفیف یاسوج   -   تمدید دامنه com با تخفیف یاسوج   -  آخرين صفحه