تمدید دامین ir با تخفیف شیراز

خانه » دومین » تمدید دامین ir با تخفیف شیراز

تمدید دامین ir با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04498.html
IBM، کل سهام شرکت ردهت را با قیمت ۳۴ میلیارد دلار به‌صورت نقدی خریداری کرد. با این معامله، آی‌بی‌ام به شرکتی بزرگ در حوزه‌ی سرویس ابری هیبریدی تبدیل می‌شود. 
دوشنبه, ۷ آبان ۹۷ ساعت ۰۹:۲۴

IBM با پرداخت ۳۴ میلیارد دلار ردهت را تصاحب کرد

IBM، کل سهام شرکت ردهت را با قیمت ۳۴ میلیارد دلار به‌صورت نقدی خریداری کرد. با این معامله، آی‌بی‌ام به شرکتی بزرگ در حوزه‌ی سرویس ابری هیبریدی تبدیل می‌شود. 

چند روز قبل شایعه‌هایی در مورد تصمیم‌ جدید IBM مبنی بر تصاحب شرکت ردهت منتشر شده بود. روز گذشته IBM در بیانیه‌ای اعلام کرد که تمام سهام ردهت را خریداری کرده است.

IBM برای تصاحب ردهت، موظف به پرداخت ۳۴ میلیارد دلار است. قیمت هر سهم ردهت برای رفتن به زیر پرچم آی‌بی‌ام ۱۹۰ دلار تعیین - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - شده - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - است. براساس اعلام IBM، - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - هیئت مدیره‌ی هر دو شرکت، در مورد - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - انجام این معامله به توافق - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - رسیده‌اند، ولی کماکان منتظر تایید سهامداران ردهت و جلب - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - نظر سازمان‌های رگولاتوری هستند. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، انتظار می‌رود که تصاحب ردهن توسط IBM در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۹ نهایی شود.

بی‌شک - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - این معامله به‌نفع IBM تمام خواهد شد. IBM از جمله‌ی بزرگ‌ترین بازیگران حوزه‌ی سرورهای بیزنس است و سرمایه‌گذاری آی‌بی‌ام در حوزه‌ی فضای ابری و سرویس‌های مبتنی بر آن و همچنین معماری مبتنی بر فضای ابری می‌تواند جهشی بزرگ برای IBM به‌همراه داشته باشد. شرکت‌های ردهت و IBM از ماه می سال جاری میلادی در حوزه‌ی سرویس‌های مبتنی بر فضای ابری، وارد همکاری جدیدی با یکدیگر شده‌ بودند. شرکت ردهت قرار است یک واحد مجزا - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - در تیم Hybrid Cloud آی‌بی‌ام داشته باشد که هم‌اکنون ۱۹ میلیارد دلار از کسب‌و‌کار IBM متکی به همین واحد است و در نظر دارد کماکان با تمرکز به نرم‌افزار - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - متن‌باز کار خود را پیش ببرد. جینی رومتی، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره‌ی IBM در بیانیه‌ای اعلام کرد:  

تصاحب ردهت، جریان بازی را برای IBM تغییر می‌دهد و می‌تواند همه‌چیز را در حوزه‌ی کسب‌و‌کار فضای ابری تغییر دهد. IBM بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده‌ی خدمات ابری هیبریدی جهان خواهد شد و می‌تواند به شرکت‌ها راهکارهای ابری متن‌باز ارائه دهد. خدمات ابری می‌تواند برای شرکت‌ها - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - ارزش‌های بسیاری به‌همراه داشته باشد و تغییراتی در کسب‌و‌کار آن‌ها ایجاد کند.  

تمدید دامین ir با تخفیف شیراز

IBM اعلام کرد - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - که با تصاحب ردهت و فعالیت مشترک این دو شرکت، می‌تواند در حوزه‌های ارائه‌ی سرویس‌های نرم‌افزار در لینوکس، کانتینرها (containers) و  همچنین Kubernetes، مدیریت بر سرویس ابری چندگانه یا مالتی کلاد، مدیریت بر فضای ابری و اتوماسیون وارد فاز جدیدی از فعالیت‌های خود شود. IBM همچنین اضافه کرد که - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - با همکاری ردهت به مشارکت با سایر ارائه‌دهندگان - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - خدمات ابری مختلف از جمله مایکروسافت آژور، سرویس ابری - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - آمازون، مایکروسافت، علی بابا و گوگل کلاد خواهد پرداخت.

تصاحب ردهت توسط IBM، - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - یکی از بزرگ‌ترین معامله‌های فناوری است. شاید بتوان به جرات گفت که این معامله، بزرگ‌ترین معامله‌ی - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - نرم‌افزاری تاکنون است. دل توانست با پرداخت ۶۷ میلیارد دلار، شرکت EMC را تصاحب کند؛ حال آنکه این تصاحب در حوزه‌ی سخت‌افزار بود.

در حالی که شرکت‌هایی - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - همچون آمازون بر مبنای سرویس‌های ابری، کار خود را پیش می‌برند؛ بسیاری از شرکت‌ها نیز به‌تدریج وارد این حوزه می‌شوند. آمار و بررسی‌های IBM نشان - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - می‌دهد که تا ۸۰ درصد - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - از حجم کارهای تجاری، به فضای ابری منتقل نشده است که مربوط به ماهیت اختصاصی بازار سرویس‌های ابری می‌شود. IBM با تصاحب ردهت، فرصت‌های بهتری برای فعالیت بیشتر در چنین بازار تخصصی خواهد داشت. رومتی در ادامه‌ی صحبت‌های خود اعلام کرد: 

هم‌اکنون، تنها ۲۰ درصد فعالیت‌های خود را مبتنی بر سرویس‌ها و خدمات ابری به‌انجام می‌رسانند و از قدرت محاسبه برای - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - کاهش هزینه‌ها استفاده می‌کنند. - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - ۸۰ درصد باقی‌مانده قرار است تا ارزش واقعی و رشد حقیقی را نشان دهد. این مباحث سرفصل بعدی فعالیت‌های ابری است و نیازمند تغییر برنامه‌های کسب‌و‌کار به سرویس‌های مبتنی بر فضای ابری هیبریدی می‌شود تا بتواند داده‌های بیشتری استخراج کند و باعث بهینه‌سازی بخش‌های مختلف کسب‌و‌کار از زنجیره‌های تامین تا فروش می‌شود. 

چنین فضایی می‌تواند جایگاه آی‌بی‌ام را برای توسعه‌ی نرم‌افزار متن‌باز فراهم کند که هسته‌ی اصلی فعالیت‌های ردهت است و برای توسعه‌های امروز ارائه می‌دهد. جیم وایت‌ هرست، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره ردهت در بیانیه‌ای گفت:

متن‌باز، انتخاب پیش‌فرض برای راهکارهای فناوری اطلاعات مدرن و امروزی است و من واقعا افتخار می‌کنم که شرکت ردهت در این حوزه نقش مهمی داشته است. با به‌هم پیوستن دو شرکت ردهت و IBM، این دو شرکت می‌توانند در سطحی بالاتر، قدرتمندتر و با  توانمندی‌های بیشتری خدمات مربوطه را ارائه دهند و بی‌شک مخاطبان ردهت در این حوزه - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - گسترده‌تر خواهد شد. انتظار می‌رود که در حوزه‌ی فناوری‌های مربوط به سیستم‌های متن‌باز، شاهد ارائه‌ی خدماتی منحصر‌به‌فرد باشیم. 

در حالی که IBM با شرکت‌هایی همچون آمازون رقابت می‌کند، انتظار می‌رود که سایر شرکت‌ها بعد از تصاحب ردهت توسط IBM به همکاری خود با IBM ادامه بدهند. آرویند کریشنا معاون ارشد - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - واحد Hybrid Cloud آی‌بی‌ام علام کرد: 

IBM خود را متعهد کرده است تا به‌عنوان ارائه‌دهنده‌ی سرویس‌های مولتی کلاد قابل اعتماد به فعالیت خود ادامه دهد و با - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - کمک فناوری ردهت می‌تواند در الویت‌بندی سرویس ابری در سرویس ابری چندگانه یا مولتی کلادها، به‌صورت بهتری پاسخگوی نیاز کاربران خود باشد. در انجام این کار، IBM از فناوری مبتنی بر سیستم‌های منبع باز پشتیبانی می‌کند و - تمدید دامین ir با تخفیف شیراز - در مقیاس بزرگ و قابل‌توجهی در سراسر جهان، می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد. 

IBM معتقد است طی ۱۲ ماه، تصاحب شرکت Red Hat باعث افزایش درآمد، افزایش سود ناخالص و تزریق پول نقد به شرکت آن‌ها خواهد شد. 


اولين صفحه   -  تمدید دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دومین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه