تمدید دومین آی آر با تخفیف

خانه » دومین » تمدید دومین آی آر با تخفیف

تمدید دومین آی آر با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00428.html
امروز آمازون به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تجارت الکترونیک جهان شناخته می‌شود. آیا مردم در سال‌های ابتدایی چنین آینده‌ای برای غول تجارت الکترونیک متصور بودند؟
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۲۱:۳۰

مردم در دهه‌ی ۱‍۹۹۰ چه تصوری درباره‌ی آمازون داشتند

امروز آمازون به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تجارت الکترونیک جهان شناخته می‌شود. آیا مردم در سال‌های ابتدایی چنین آینده‌ای برای غول تجارت الکترونیک متصور بودند؟

آمازون در پنجم ژوئیه ۱۹۹۴ تأسیس شد و فروشگاه - تمدید دومین آی آر با تخفیف - آنلاین آن - تمدید دومین آی آر با تخفیف - در سال ۱۹۹۵ به‌صورت رسمی کار خود را - تمدید دومین آی آر با تخفیف - شروع کرد. در ابتدا تنها محصول آمازون، کتاب بود. امروز و پس از گذشت ۲۵ سال از فعالیت این سرویس تجارت الکترونیک، تقریبا هر محصولی که تصور - تمدید دومین آی آر با تخفیف - کنید در آن به فروش می‌رسد. به‌علاوه شهرت آمازون امروز به‌حدی است که تقریبا همه‌ی مردم جهان آن را می‌شناسند.

مردم در روزهای ابتدایی فعالیت آمازون چه تصوری از آن داشتند؟ پیش از آنکه جف بزوس و سازمان عریض و طویلش به شهرت امروزی برسند، چه تصویری از آن‌ها در ذهن مردم شکل می‌گرفت؟ در ادامه‌ی این مطلب زومیت به تصویر سال‌های میانی دهه‌ی - تمدید دومین آی آر با تخفیف - ۱۹۹۰ از آمازون، یعنی زمانی می‌پردازیم که جف بزوس هنوز میلیاردر نشده بود.

نوامبر سال ۱۹۹۵، شرکت رسانه‌ای Knight-Ridder مقاله‌ای منتشر کرد که در آن به توضیح فعالیت‌های آمازون پرداخته بود. مقاله‌ی مذکور در انواع روزنامه‌های آمریکا چاپ شد و موضوع آن یک «فروشگاه اینترنتی» با قابلیت - تمدید دومین آی آر با تخفیف - خرید انواع کتاب موجود در بازار بود. در بخشی از مقاله نوشته شده بود:

یک کتاب‌فروشی بزرگ و جدید در شهر وجود دارد که قابل‌توجه است. البته آن را در هیچ نقشه‌ای از شهر سیاتل نمی‌بینید. اگر می‌خواهید در میان قفسه‌ها و عناوین آن گردش کنید، باید از اینترنت کمک بگیرید.

بهره گرفتن از اینترنت، اصطلاحی جالب و جدید در سال‌های پایانی دهه‌ی ۱۹۹۰ - تمدید دومین آی آر با تخفیف - محسوب می‌شد. به‌هرحال اگر در آن سال‌ها یک اتصال اینترنت داشتید، (قابلیتی که میلیون‌ها آمریکایی داشتند) توانایی دسترسی به بیش از یک میلیون عنوان کتاب در برابر شما قرار داشت.

آمازون دهه‌ی ۱۹۹۰، پدیده‌ای نوظهور و حتی عجیب - تمدید دومین آی آر با تخفیف - برای کاربران دنیای فناوری بود

مقاله‌ی نایت‌ریدر نکاتی داشت که شاید برای یک مخاطب سال ۲۰۱۹ عجیب و حتی خنده‌دار به نظر برسد. کاربر برای خرید از فروشگاه آنلاین جدید آن سال‌ها می‌توانست با کارت اعتباری خود به‌صورت آنلاین پرداخت انجام دهد یا در تماس رایگان با یک شماره‌ی مشخص، مشخصات کارت خود را برای برداشت اعلام کند. حتی قابلیت فاکس کردن اطلاعات کارت اعتباری هم در آمازون دهه‌ی ۱۹۹۰ وجود داشت. به‌علاوه، هزینه‌ی حمل‌ونقل - تمدید دومین آی آر با تخفیف - برابر با سه دلار برای هر سفارش و ۰/۹۵ دلار برای هر کتاب بود. امروز آمازون برای همه‌ی سفارش‌های بیش از ۲۵ دلار ارسال رایگان انجام می‌دهد. همچنین همه‌ی اعضای سرویس پرایم از خدمات ارسال رایگان بهره‌مند می‌شوند.

مردمی که در جریان اخبار دستاورد جدید دنیای اینترنت قرار می‌گرفتند، واکنش‌های جالبی داشتند. آن‌ها در مرز رخدادی به‌‌نام شکل‌گیری اتوبان اطلاعات بودند و بیش از همه از گستره‌ی عظیم کتاب‌های قابل انتخاب هیجان‌زده می‌شدند. ۲۲ اکتبر سال ۱۹۹۵ مقاله‌ای - تمدید دومین آی آر با تخفیف - در روزنامه‌ی تالاهاسی دموکرات چاپ شد که بازیگر جدید دنیای اینترنت را این‌گونه توصیف می‌کرد:

برای آزمایش قابلیت‌های شرکت، جست‌وجویی برای یک کتاب کمتر شناخته‌شده از جان اشتاینبک به‌نام The Sea of Cortez انجام شد. در عرض چند ثانیه Amazon.com جست‌وجو را انجام داد و کتاب برای خرید آماده بود.

تمدید دومین آی آر با تخفیف

شاید توصیف بالا - تمدید دومین آی آر با تخفیف - امروز خنده‌دار به نظر برسد، اما پیدا کردن کتاب‌های کمیاب واقعا پیش از ظهور آمازون دشوار بود. درواقع تنها انتخاب کاربران، سفارش کتاب مورد - تمدید دومین آی آر با تخفیف - نظر به کتاب‌فروشی محلی بود که آن هم در صورت توقف چاپ کتاب، فایده‌ای برای کاربر نداشت. از نگاه عاشقان دنیای کتاب، - تمدید دومین آی آر با تخفیف - یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های آمازون، امکان خرید کتاب‌های دست‌دوم بود.

وال استریت ژورنال در ۱۶ مه سال ۱۹۹۶ مقاله‌ای پیرامون آمازون چاپ کرد و «جفری بزوس» را «جوان برنامه‌نویس خوش‌آتیه از وال استریت» خواند. افرادی که در مقاله‌ی‌ - تمدید دومین آی آر با تخفیف - مذکور مورد مصاحبه قرار گرفتند، از آسانی سفارش از همه‌ی نقاط جغرافیایی بسیار خشنود بودند. به‌علاوه مشتریان اولیه نیز بسیار وفادار توصیف شدند. در بخشی از مقاله‌ی وال استریت ژورنال نوشته شده بود:

آقای - تمدید دومین آی آر با تخفیف - بزوس می‌گوید که ۶۰ درصد از سفارش‌هایش از مشتریان تکراری وصول می‌شوند. دان پیرستورف، استاد ۶۰ ساله‌ی دانشگاه کاستا مسا کالیفرنیا، تاکنون ۱۲ - تمدید دومین آی آر با تخفیف - سفارش از آمازون داشته است و درباره‌ی آن می‌گوید: «من شخصیت ساختارشکن و مد روزی ندارم، اما به نظرم آمازون بهترین کتاب‌فروشی است که تاکنون دیده‌ام».

در روزهای ابتدایی فعالیت آمازون، بزوس ادعا می‌کرد که به‌هیچ‌وجه به‌دنبال ازبین‌بردن کسب‌وکارهای سنتی فروش کتاب نیست. او در مصاحبه‌ای - تمدید دومین آی آر با تخفیف - در ماه سپتامبر ۱۹۹۶ با Christian Science Monitor گفته بود:

ما به‌هیچ‌وجه با فروشگاه‌های فیزیکی کتاب رقابت نمی‌کنیم. درواقع مردم دوست دارند که برای خرید از خانه‌های خود خارج شوند. من هنور به کتاب‌فروشی‌های فیزیکی سر می‌زنم و این کار را متوقف نخواهم - تمدید دومین آی آر با تخفیف - کرد. من حتی از آنجا - تمدید دومین آی آر با تخفیف - کتاب می‌خرم چون از تجربه‌ی لمس آن‌ها لذت می‌برم.

امروزه بسیاری از مردم با نگاه به - تمدید دومین آی آر با تخفیف - صحبت‌های بالا از جف بزوس، احتمالا با او مخالف می‌کنند. کاربران کنونی شاید حتی تمایل خروج از خانه برای خرید را از دست داده باشند و آمازون در چنین تغییر ذائقه‌ای بی‌تأثیر نبوده است.

سال ۱۹۹۷ بسیاری - تمدید دومین آی آر با تخفیف - از کاربران و کارشناسان موفقیتی برای آمازون متصور نبودند. در ۱۵ مه - تمدید دومین آی آر با تخفیف - ۱۹۹۷ سهام شرکت به‌صورت عمومی در بازار بورس عرضه شد و منتقدان تمام تلاش خود را برای پیدا کردن نقاط ضعف عملکردی به‌کار گرفتند. از مقاله‌های مشهوری که در آن سال‌ها حمله به آمازون را در دستور کار خود قرار دادند، می‌توان به مقاله‌ای با نام Amazon.toast در Forrster Research و Amazon.bomb در وال استریت ژورنال اشاره کرد. مقاله‌ی دوم در سال ۱۹۹۹ و - تمدید دومین آی آر با تخفیف - زمان سقوط - تمدید دومین آی آر با تخفیف - ارزش سهام شرکت چاپ شد.

بزوس ادعا می‌کرد که به‌دنبال بازار کتاب‌فروشی‌های سنتی نیست

رسانه‌ی Slate در سال ۱۹۹۷ مقاله‌ای به‌نام Amazon.con منتشر کرد و به نقد جدی از - تمدید دومین آی آر با تخفیف - فروشگاه اینترنتی جدید پرداخت. موضوع اصلی مقاله، دشواری خرید از آمازون نسبت به فروشگاه‌های محلی کتاب بود. نویسنده‌های آن مقاله از مشهورترین ژورنالیست‌های آمریکایی محسوب می‌شدند. به‌هرحال با نگاهی امروزی به مقاله‌ی مذکور می‌توان استدلال‌های آن‌ها را در همان نگاه اول ساده‌لوحانه خواند:

درواقع «انبار عظیم» آمازون در مرکز سیاتل تنها حدود ۲۰۰ عنوان کتاب دارد. هر کتاب دیگر باید از عمده‌فروش کتاب یا توزیع‌کننده‌های متفرقه خریداری شود. چنین رویکردی توسط همه‌ی - تمدید دومین آی آر با تخفیف - فروشگاه‌های فیزیکی سنتی هم اجرا می‌شود. البته فروشگاه‌های فیزیکی قطعا با بیش از ۲۰۰ عنوان کتاب کار - تمدید دومین آی آر با تخفیف - خود را شروع می‌کنند. درواقع شاید بهتر باشد به‌جای استفاده از عنوان «بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی روی زمین»، از لقب «کوچک‌ترین کتاب‌فروشی» برای این وب‌سایت استفاده کنیم.

ایراد دیگری که نویسنده‌های مقاله‌ی مذکور به آمازون داشتند، مراحل متعدد مورد نیاز برای خرید کتاب از آن بود. در بخش دیگری از مقاله می‌خوانیم:

«پس از آنکه محصولات مورد نظر خود را به «سبد خرید» اضافه کنید، به یک «سرور امن نت‌اسکیپ» هدایت می‌‌شوید که اطلاعات کارت اعتباری شما را رمزنگاری می‌کند. پس از این مرحله با عبارت «به‌آسانی خرید - تمدید دومین آی آر با تخفیف - خود را نهایی کنید» روبه‌رو می‌شوید که واقعا به - تمدید دومین آی آر با تخفیف - دور از حقیقت است. آمازون در این بخش عبارت‌های متعددی را استفاده می‌‌کند تا خرید را آسان جلوه دهد. به‌عنوان مثال در بخشی از صفحه می‌خوانیم: «ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا مراحل خرید آسان باشند، اما احتمالا مرتبه‌ی اول کمی - تمدید دومین آی آر با تخفیف - گمراه‌کننده خواهد بود».

کاربران آمازون برای نهایی کردن خرید خود باید - تمدید دومین آی آر با تخفیف - در صفحات متعدد، جزئیاتی را درباره‌ی هزینه‌ی ارسال، قوانین بازگشت وجه و گواهی‌های سلب - تمدید دومین آی آر با تخفیف - مسئولیت مطالعه کنند. آن‌ها سپس باید بین سه تا هفت روز منتظر تحویل کالا بمانند. در بخش دیگری هم تأییدیه‌ی سلب مسئولیت - تمدید دومین آی آر با تخفیف - با این مضمون دیده می‌شود: «ارتقاء حساب به حالت Next Day Air - تمدید دومین آی آر با تخفیف - لزوما به‌معنای تحویل کتاب در روز بعد از خرید نخواهد بود.»

مجموع زمانی‌که از ورود به - تمدید دومین آی آر با تخفیف - وب‌سایت آمازون تا نهایی کردن - تمدید دومین آی آر با تخفیف - خرید طول کشید، ۳۷ دقیقه و ۱۲ ثانیه بود. البته پس از آشنایی با مراحل، زمان سفارش کوتاه‌تر می‌شود.»

تمدید دومین آی آر با تخفیف

به‌هر‌حال - تمدید دومین آی آر با تخفیف - با وجود تمام انتقادها و چالش‌هایی که در سال‌های اولیه برای آمازون ایجاد شد، بزوس امروز شادترین فرد آن نبردها محسوب مبی‌شود. اکنون او با حدود ۱۵۵ میلیارد دلار دارایی، نه‌تنها ثروتمندترین - تمدید دومین آی آر با تخفیف - فرد جهان است، بلکه آمازون ۴۲ درصد از - تمدید دومین آی آر با تخفیف - بازار کتاب‌، ۸۸/۹ درصد از بازار کتاب الکترونیکی و ۴۲ درصد از بازار - تمدید دومین آی آر با تخفیف - فروش - تمدید دومین آی آر با تخفیف - آنلاین را در آمریکا در اختیار دارد. به‌علاوه جدیدترین آمار نشان می‌دهد که غول تجارت الکترونیک ۷/۷ درصد از کل صنعت خرده‌فروشی (آنلاین و آفلاین) آمریکا را تحت سلطه دارد. پس از خرید هول‌فودز در سال ۲۰۱۷، آمازون به پنجمین فروشنده‌ی مواد غذایی در آمریکا هم تبدیل شد. بخش خدمات ابری شرکت هم که نیازی به معرفی ندارد - تمدید دومین آی آر با تخفیف - و ۴۰ درصد از بازار خدمات ابری را کنترل می‌کند.

آمازون امروز دیگر تنها یک فروشگاه آنلاین کتاب نیست بلکه سرویسی بزرگ با گستره‌ی جهانی است که هرگونه نیاز کاربران - تمدید دومین آی آر با تخفیف - دنیای فناوری را با سریع‌ترین روش برآورده می‌کند. شاید منتقدان اولیه‌ی شرکت تحت مدیریت بزوس، سخت از صحبت‌های خود پشیمان شده باشند.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه با تخفیف   -   قیمت دامنه با تخفیف   -   خرید دامنه با تخفیف   -   دومین با تخفیف   -   ثبت دومین با تخفیف   -   تمدید دومین با تخفیف   -   قیمت دومین با تخفیف   -   خرید دومین با تخفیف   -   دامین با تخفیف   -   ثبت دامین با تخفیف   -   تمدید دامین با تخفیف   -   قیمت دامین با تخفیف   -   خرید دامین با تخفیف   -   دامنه آی آر با تخفیف   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -   ثبت دامین ir با تخفیف   -   تمدید دامین ir با تخفیف   -  آخرين صفحه