تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

خانه » دومین » تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04553.html
شیائومی از جدیدترین محصول از سری میکس گوشی‌های خود رونمایی کرد؛ اما می میکس ۳ نسبت به نسل‌های پیشین خود چه پیشرفت‌هایی داشته است؟
پنجشنبه, ۳ آبان ۹۷ ساعت ۱۳:۵۴

شیائومی می میکس 3 در برابر نسل قبل

شیائومی از جدیدترین محصول از سری میکس گوشی‌های خود رونمایی کرد؛ اما می میکس ۳ نسبت به نسل‌های پیشین خود چه پیشرفت‌هایی داشته است؟

شیائومی در اکتبر سال ۲۰۱۶ برای اولین‌بار محصولی به نام می میکس رونمایی کرد که در نوع خود بی‌نظیر و انقلابی بود. شیائومی با بهره‌گیری از طراح فرانسوی خود، فیلیپ استارک، حرکتی را در راستای حذف کامل حاشیه‌های دور نمایشگر آغاز کرد که - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - سرمشق بسیاری از شرکت‌های مطرح قرار گرفت. این‌بار چینی‌ها در جدیدترین محصول - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - سری میکس، ایده‌ای را که قبلا از اوپو در اوپو فایند X دیده‌ بودیم، به کار گرفته‌اند تا نسبت نمایشگر به بدنه را تا ۹۳.۴ درصد افزایش دهند.

طراحی جدید می - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - میکس ۳ تنها تفاوت آن با نسل‌های پیشین نیست؛ بلکه شیائومی، برخلاف می میکس، می میکس ۲ و می میکس - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - 2s که از پنل IPS بهره - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - می‌بردند، برای اولین‌بار در این سری از گوشی‌های خود از نمایشگر AMOLED استفاده کرده است. در خصوص پردازنده نیز می میکس ۳ از اسنپدراگون ۸۴۵ بهره می‌برد؛ در نتیجه نسبت به می میکس ۲ و می میکس که اسنپدراگون ۸۳۵ و ۸۲۱ را در خود جای داده بودند، عملکرد بهینه‌تری را - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - ارائه می‌دهد؛ هرچند که این پرچم‌دار تازه از راه رسیده تفاوت چندانی با می میکس 2S از این نظر ندارد.

از لحاظ دوربین، - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - شیائومی این بار به خواست و سلیقه‌ی کاربران احترام بیشتری گذاشته است. درحالی‌که می میکس ۲ فاقد دوربین دوگانه بود و می میکس 2S فاقد دوربین سلفی دوگانه، می میکس ۳ هم در پشت و هم در - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - جلو از دوربین‌های دوگانه‌ی باکیفیتی بهره برده است. دوربین‌‌های سلفی‌ ۲۴ و ۲ مگاپیکسلی همراه‌شده با هوش مصنوعی، قابلیتی است که پیش از این در هیچ‌یک از اعضای خانواده‌ی میکس شاهد آن نبودیم. دوربین اصلی دوگانه‌ی این محصول نیز با کسب امتیاز کلی ۱۰۳ از DxO نوید عملکرد بهبودیافته‌ای را نسبت به محصولات پیشین این سری می‌دهد.

تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز

شارژ بی‌سیم قابلیتی است که شیائومی آن را از می میکس 2S به این خانواده اضافه کرد؛ اما در می میکس ۳ این قابلیت بهبود پیدا کرده و به شارژ بی‌سیم ۱۰ - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - واتی تبدیل شده است تا مشکل کندی شارژ بی‌سیم تا حدودی مرتفع شود.

شاخصه‌ی ظرفیت باتری از جمله مسائلی است که می میکس، به‌عنوان اولین محصول از این سری، همچنان در آن بی‌رقیب است؛ شرکت چینی در می میکس از باتری ۴۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی استفاده کرد. شاید همین موضوع دلیل اصلی - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - وزن بالای ۲۰۹ گرمی این گوشی شد. پس از آن می میکس ۲ و می میکس 2S به باتری ۳۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز شدند تا - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - وزن کمتری داشته باشند. حال، باتری با ظرفیت ۳۲۰۰ میلی‌آمپر ساعت برای می میکس ۳ انتخاب شده است.

شیائومی که همواره با قیمت‌گذاری منصفانه و حاشیه‌ی سود پایین شهرت دارد، موفق شده است قیمت محصول - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - جدید را با نسل‌های پیشین - تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز - خود در یک سطح نگه داشته و برچسب قیمتی در حدود ۵۷۰ دلار را برای نسخه‌های مختلف آن در نظر بگیرد. در پایان از شما دعوت می‌شود که برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت گوشی از بخش محصولات زومیت استفاده کنید.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین com با تخفیف شیراز   -   خرید دومین com با تخفیف شیراز   -   دامین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین com با تخفیف شیراز   -   خرید دامین com با تخفیف شیراز   -   دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف شیراز   -   دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه