تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز

خانه » دومین » تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز

تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04013.html
فروش محصولات و خدمات مهم‌ترین دغدغه هر کسب‌وکاری است و همین موضوع باعث شده تا کسب و کارها به سراغ فناوری‌های نوین رفته و از چت‌بات‌ها به این منظور استفاده کنند.
یکشنبه, ۴ آذر ۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

وقتی چت‌بات‌ها جای فروشنده‌ها و اپراتورها را می‌گیرند

فروش محصولات و خدمات مهم‌ترین دغدغه هر کسب‌وکاری است و همین موضوع باعث شده تا کسب و کارها به سراغ فناوری‌های نوین رفته و از چت‌بات‌ها به این منظور استفاده کنند.

امروزه صاحبان کسب‌وکارها، خوب می‌دانند که برای افزایش فروش، باید با مشتریان خود در ارتباط - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - باشند. این ارتباط معمولا در یکی از دو قالب زیر شکل می‌گیرد: 

 بازاریابی نفر به نفر

در - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - بازاریابی نفر به نفر، یک اپراتور حرفه‌ای سعی می‌کنند مشتری را بشناسند و محصولات و خدمات کسب‌وکار را منطبق با شرایط و نیاز او، معرفی - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - نمایند. در بسیاری موارد برای مشتریانی که تاکنون - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - محصولی خریداری - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - نکرده‌اند یک پیشنهاد جذاب تخفیف از طریق اپراتور می‌تواند ضربه نهایی باشد.

پشتیبانی آنلاین

یافتن اپراتورهای - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - خوب پشتیبانی که بتوانند در چند شیفت کار کنند، با مشتریانی که عموما به دلیل مشکلاتی به آن‌ها مراجعه کرده‌اند به خوبی و با روی خوش مکالمه کنند، فشارهای محیطی و مشکلات خارج از فضای کار را - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - در ارتباطشان با مشتریان دخالت ندهند و از همه مهم‌تر بتوانند در نهایت آمارهای دقیق عددی از میزان رضایت‌مندی مشتریان از جنبه‌های مختلف کسب‌وکار به مسئول خود ارائه دهند، اگر غیر ممکن نباشد، کار بسیار دشواریست.

اما چگونه می‌توان در عین افزایش کیفیت، حجم خدمات پشتیبانی و بازاریابی نفر به نفر را به طور چشم‌گیر افزایش داد به طوری‌که نیازی به صرف هزینه‌های - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - سرسام‌آور برای استخدام تعداد زیادی  اپراتور پشتیبانی و بازاریاب نباشد؟ پاسخ این سوال در استفاده از چت‌بات‌هاست. - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - چت‌بات‌ها، موتورهای مکالماتی هوشمندی هستند که می‌توانند به جای انسان‌ها، خدمات - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - پشتیبانی و بازاریابی نفر به نفر را ارائه دهند.

چت‌بات چیست و - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - چه کاربردهایی دارد؟

چت‌بات‌ها نرم‌افزارهایی هستند که با استفاده از تکنیک‌های هوش مصنوعی تولید می‌شوند و می‌توانند به طور خودکار با کاربران گفتگوی آنلاین کنند. کافیست یک چت‌بات را با استفاده از داده‌های کسب‌وکار خود آموزش دهید و آن را به کانال‌های مکالماتی که با کاربران دارید متصل کنید. به محض این که یک مشتری در هر یک از این کانال‌های ارتباطی پیامی ارسال کند، چت‌بات شما بلافاصله پیام را می‌خواند و با مشتری مکالمه می‌کند و مشکل او را حل می‌کند.

چت‌بات‌ها می‌توانند به تمام کانال‌های مکالماتی و ارتباطی - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - با مشتریان شامل پلتفرم‌های گفتگوی آنلاین با مشتریان در سایت، نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان یاCRM، ماژول‌های - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - چت‌ آنلاین وردپرس، سیستم‌های مدیریت تیکت و ایمیل و پیام‌رسان‌ها متصل شوند.در حال حاضر، چت‌بات‌ها یکی از جذاب‌ترین و پراستفاده‌ترین کاربردهای هوش مصنوعی در - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - کسب‌وکارهای آنلاین به شمار می‌روند که می‌توانند رضایت‌‌مندی مشتریان را تحلیل کنند و با گفتگوی آنلاین و در دسترس بودن به طور ۲۴ساعته باعث افزایش رضایت‌مندی مشتریان شوند.

تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز

چت‌بات‌ها ابزارهای قدرتمند در - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM

چت‌بات‌ها یکی از ابزارهای جدید در مدیریت ارتباط با مشتریان یا CRM به شمار می‌روند. که به نرم‌افزارهای مدیریت ارتباط با مشتریان متصل می‌شوند و اطلاعاتی که از مکالمات استخراج کرده‌اند را به طور خودکار در بخش‌های مربوطه ثبت می‌کنند. فرض کنید یک مشتری خاص نیاز به یک ویژگی - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - سفارشی روی محصول شما دارد. چت‌بات با مشتری - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - مکالمه می‌کند و اطلاعات مورد نیاز را برای پی‌گیری‌های بعدی در کارتابل اپراتور مربوطه وارد می‌کند.

چت‌بات‌ها می‌توانند لیدها و سرنخ‌ها را به مشتری تبدیل کنند

یکی دیگر از کاربردهای چت‌بات‌ها در پی‌گیری - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - لیدهای (Lead) سایت به شمار می‌رود. صاحبان کسب‌وکارها خوب می‌دانند که هزینه‌های ساخت یک لید یا سرنخ جدید، بسیار زیاد است. پس باید تا جایی که می‌شود این لید‌ها را پی‌گیری کرد و آن‌ها را تبدیل به مشتری نمود. مهم‌ترین علت این که چرا لیدها و سرنخ‌های تولید شده در سایت به مشتری تبدیل نمی‌شوند عدم پی‌گیری مناسب است. چت‌بات‌ها موثرترین ابزار پی‌گیری و تبدیل لیدها به مشتری به شمار می‌روند که مستقل - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - از این که تعداد لیدها چقدر است می‌توانند تمام آن‌ها را پی‌گیری کنند و با همه لیدها صحبت کنند و بسته به شرایط هر یک از آن‌ها، پیشنهادات مختلف را به آن‌ها - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - ارائه داده و محصولات و خدمات را به فروش برسانند.

چت‌بات‌ها چگونه ساخته می‌شوند؟

برای ساخت یک چت‌بات به زبان فارسی برای کسب‌و‌کار خود، از سایت دیالوگ (Diaalog.ir) استفاده نمایید. اپراتور مجازی هوشمند دیالوگ، به شما این امکان را می‌دهد که به طور رایگان و در کمتر از ۱۰ دقیقه، یک چت‌بات پشتیبانی مختص کسب‌وکار خود بسازید. کافیست یک حساب کاربری بسازید تا بصورت رایگان از خدمات دیالوگ بهره‌مند شوید. در ناحیه کاربری دیالوگ می‌توانید، با وارد کردن نمونه پیام‌های کاربران و پاسخ‌های متناظر خود چت‌بات را آموزش دهید و آن را به کانال‌های مکالماتی خود متصل نمایید. پس از آموزش، اگر پیامی - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - از سوی یکی از کاربران ارسال شود، اپراتور مجازی هوشمند دیالوگ بهترین پاسخ ممکن برای این پیام را پیدا کرده و با کاربران به - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - طور خودکار مکالمه می‌نماید.

تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز

همین‌طور در ناحیه کاربری دیالوگ می‌توانید، گزارش‌های مختلف از فرایندهای پشتیبانی، شامل میزان کارکرد پشتیبانی، مکالمات به - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - تفکیک موضوعی به همراه تحلیل رضایت‌مندی روی هر مکالمه، تعداد بازگشت‌های کاربران برای مکالمه، تعداد سرنخ‌های تولید شده، پیشنهادات ارسال شده و موارد مشابه دیگر در بازه‌های زمانی مختلف را مشاهده نمایید.

جمع‌بندی

چت‌بات‌ها یکی از کاربردهای هوش مصنوعی هستند که اخیرا به طور ویژه نظر کسب‌وکارهای آنلاین را به خود جلب  کرده‌اند. امروزه از چت‌بات‌ها در فرایندهای پشتیبانی آنلاین کاربران، در بازاریابی نفر به نفر آنلاین، در فرایندهای مدیریت ارتباط با مشتری و در پی‌گیری سرنخ‌ها و لیدهای تولید شده در سایت و تبدیل آن‌ها به مشتری به طور گسترده استفاده می‌شود.

برای ساخت چت‌بات‌ها می‌توانید سری به سامانه پاسخ‌دهی خودکار دیالوگ بزنید و در کمتر از ۱۰دقیقه به طور رایگان چت‌بات خود را بسازید و فعال کنید.برای مطالعه بیشتر - تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز - در این خصوص می‌توانید به blog.diaalog.ir مراجعه نمایید.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه com بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه com بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه com بدون هاست تبریز   -   دومین com بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین com بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین com بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین com بدون هاست تبریز   -   خرید دومین com بدون هاست تبریز   -   دامین com بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین com بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین com بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین com بدون هاست تبریز   -   خرید دامین com بدون هاست تبریز   -   دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   دومین انگلستان بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین انگلستان بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین انگلستان بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین انگلستان بدون هاست تبریز   -   خرید دومین انگلستان بدون هاست تبریز   -   دامین انگلستان بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین انگلستان بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین انگلستان بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین انگلستان بدون هاست تبریز   -   خرید دامین انگلستان بدون هاست تبریز   -   دامنه چین بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه چین بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه چین بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه چین بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه چین بدون هاست تبریز   -   دومین چین بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین چین بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین چین بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین چین بدون هاست تبریز   -   خرید دومین چین بدون هاست تبریز   -   دامین چین بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین چین بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین چین بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه