تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز

خانه » دومین » تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز

تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04583.html
فروش گوشی جدید مبتنی بر بلاک‌چین اچ‌تی‌سی با نام Exodus 1 از امروز آغاز شد؛ اما تنها با پرداخت ارزهای رمزپایه می‌توان نسبت به خرید آن اقدام کرد.
سه شنبه, ۱ آبان ۹۷ ساعت ۲۱:۱۵

پیش فروش اکسدوس 1، گوشی بلاک‌چین اچ‌تی‌سی آغاز شد

فروش گوشی جدید مبتنی بر بلاک‌چین اچ‌تی‌سی با نام Exodus 1 از امروز آغاز شد؛ اما تنها با پرداخت ارزهای رمزپایه می‌توان نسبت به خرید آن اقدام کرد.

اچ‌تی‌سی امروز سه‌شنبه اعلام کرد که اکسدوس ۱، نخستین - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - گوشی مبتنی بر بلاک‌چین خود را برای خرید در دسترس قرار داده است؛ اما - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - نکته‌ی جالب توجه این است که مشتریان تنها با پرداخت بیت‌کوین یا اتریوم می‌توانند این گوشی را خریداری کنند.

گوشی بلاک‌چین جدید اچ‌تی‌سی از طریق وب‌سایت - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - این شرکت به فروش می‌رود و پیش‌بینی می‌شود که در تاریخی - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - نامعلوم در آذر یا دی (ماه دسامبر) به دست مشتریان برسد. علاقه‌مندان همین حالا می‌توانند اکسدوس ۱ را با قیمت ۰.۱۵ بیت‌کوین (۹۵۹ دلار) یا ۴.۷۸ اتریوم (۹۶۵ دلار) سفارش دهند.

اچ‌تی‌سی پروژه‌ی - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - اکسدوس را با هدف ساختن یک گوشی هوشمند بهینه‌شده برای وب غیرمتمرکز توسعه داده است. این شرکت بر این باور است که با گنجاندن فناوری بلاک‌چین، می‌تواند امنیت داده‌های گوشی را افزایش دهد و تراکنش‌های ایمن‌تر موبایل را نیز امکان‌پذیر کند. اچ‌تی‌سی همچنین امیدوار است که با افزایش تعداد - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - شرکت‌هایی که از بلاک‌چین استفاده می‌کنند، از مزایای این فناوری بهره‌مند شود.

فیل چن، مدیر ارشد واحد غیرمتمرکز اچ‌تی‌سی در بیانیه‌ی این شرکت می‌گوید:

از عرضه‌ی نخستین گوشی هوشمند اندرویدی توسط اچ‌تی‌سی و آغاز انتشار بیت‌کوین و بلاک جنسیس [نخستین زنجیره‌ی یک زنجیره‌ی بلوکی] تقریبا ۱۰ سال می‌گذرد. ما بر این باوریم که برای آن‌که سرمایه‌های دیجیتال و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز به پتانسیل خود دست پیدا کنند، موبایل باید نقطه‌ی اتکای توزیع باشد.

تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز

از جمله دیگر رقبای حاضر در عرصه‌ی ساخت گوشی مبتنی بر بلاک‌چین می‌توان به شرکت سیرین لبز اشاره کرد که چندی پیش دست به معرفی یک گوشی زد.

اکسدوس ۱ برای امنیت بیشتر از فضای حفاظت‌شده‌ای روی دستگاه بهره می‌گیرد که از سیستم‌عامل اندروید مجزا شده است. این فضای ایمن حاوی کلید‌های رمزنگاری کاربر خواهد بود که می‌تواند شامل ارزهای مجازی یا - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - توکن‌ها باشد. علاوه بر این، یک روش بازیابی جدید نیز برای این داده‌های رمزنگاری وجود دارد - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - تا در صورتی که گوشی از کار بیفتد، به سرقت - تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز - رفته یا گم شود، کاربر داده‌های خود را از دست ندهد.

اچ‌تی‌سی همزمان با عرضه‌ی گوشی جدید بلاک‌چین خود از توسعه‌دهندگان و رمزنویسان می‌خواهد تا روش‌هایی را برای بهبود طراحی و امنیت پیشنهاد دهند. این شرکت همچنین در حال کار روی یک رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار است که به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد تا اپلیکیشن‌های مرتبط با رمزنگاری خود را برای این گوشی طراحی کنند.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامنه بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه بدون هاست شیراز   -   تمدید دامنه بدون هاست شیراز   -   قیمت دامنه بدون هاست شیراز   -   خرید دامنه بدون هاست شیراز   -   دومین بدون هاست شیراز   -   ثبت دومین بدون هاست شیراز   -   تمدید دومین بدون هاست شیراز   -   قیمت دومین بدون هاست شیراز   -   خرید دومین بدون هاست شیراز   -   دامین بدون هاست شیراز   -   ثبت دامین بدون هاست شیراز   -   تمدید دامین بدون هاست شیراز   -  آخرين صفحه