تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

خانه » دومین » تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01883.html
شاید نام مک‌دونالد کمتر از هر شرکت دیگر با صنعت کلان‌داده تشابه داشته باشد، اما غول فست‌فودی جهان، با خریدهایی عظیم به این حوزه می‌آید.
یکشنبه, ۱۱ فروردین ۹۸ ساعت ۱۲:۰۰

مک‌ دونالد با خرید ۳۰۰ میلیون دلاری به حوزه کلان‌داده وارد می‌شود

شاید نام مک‌دونالد کمتر از هر شرکت دیگر با صنعت کلان‌داده تشابه داشته باشد، اما غول فست‌فودی جهان، با خریدهایی عظیم به این حوزه می‌آید.

مک‌دونالد، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - همیشه با تصوری از لوگوی مشهور به شکل حرف M و انواع همبرگرهای جذاب در سرتاسر جهان همراه می‌شود. کمتر کسی با شنیدن نام برند آمریکایی، مفاهیم فناورانه همچون کلان‌داده را در ذهن تصور می‌کند؛ اما تصورات احتمالا به‌زودی تغییر می‌کنند. غول جهانی صنعت غذا، اخیرا تمایل شدید خود را به یادگیری ماشین نشان داده است و تمایل - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - آن‌ها، هزینه‌های سنگینی را هم برای شرکت آمریکایی به‌همراه داشت.

اخبار تقریبا رسمی، تأیید کرده‌اند که مک‌دونالد در خرید Dynamic Yield به توافق رسیده است. این استارتاپ، فناوری تصمیم‌گیری منطقی را براساس الگوریتم‌های هوشمند، به خرده‌فروش‌ها ارائه می‌کند. در بیان ساده، مثلا وقتی محصولی را در سبد خرید آنلاین خود - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - اضافه می‌کنید، فناوری دست به کار می‌شود و خریدهای مشابه دیگر - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - کاربران را هم به شما پیشنهاد می‌کند.

کارشناسان متعدد و افراد نزدیک به شرکت‌های فوق، ادعا می‌کنند که داینامیک ییلد نزدیک به ۳۰۰ میلیون ارزش دارد. در صورت صحت ادعاها و نهایی شدن خرید از سوی مک‌دونالد، استارتاپ کلان‌داده‌ای، بزرگ‌ترین خرید فرمانروای صنایع غذایی پس از بوستون مارکت در سال ۱۹۹۹ خواهد بود. مک‌دونالد، تنها در سال ۲۰۱۸ سود خالص ۶ میلیارد دلاری را ثبت کرد و قطعا، توانایی خرید این - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - استارتاپ را دارد. با وجود توانایی مالی بالای مک‌دونالد، باز هم سؤال چرایی برای - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - چنین خریدی از سوی آن‌ها، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - مطرح می‌شود.

مک‌دونالد روزانه بیش از ۶۸ میلیون مشتری دارد. بسیاری از مشتریان حتی بدون ترک - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - کردن خودروی خود،‌ محصول مورد نظر را خریداری می‌کنند. خریدها، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - ازطریق فروشگاه‌های پارکینگی و با سرعت بالا انجام می‌شوند. گفته می‌شود که مک‌دونالد، در قدم اول از فناوری‌های داینامیک ییلد در آن فروشگاه‌ها استفاده خواهد کرد.

صفحات نمایش فروشگاه‌های پارکینگی - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - مک‌دونالد، از چند سال پیش به‌صورت دیجیتال در آمده‌اند. این صفحات هم در بیرون و هم داخل فروشگاه، چنان حالتی دارند. همین تغییر، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - یکی از مهم‌ترین سرمایه‌گذاری‌های مک‌دونالد و شعبه‌های زیرمجموعه،‌ از زمان شروع مدیریت استیو ایستربروک در سال ۲۰۱۵ بود. سرمایه‌گذاری که به‌نوعی با تمرکز بر داده و اطلاعات انجام شد.

تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

از روندهای دیگر مک‌دونالد در مسیر فناوری، می‌توان به رونمایی از یک اپلیکیشن و همکاری با سرویس Uber Eats اشاره کرد. به‌علاوه، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - پروژه‌های زیرساختی و بهبود تجهیزات نیز از برنامه‌های مهم غول صنایع غذایی در سال‌های اخیر بود. حرکت دیگر، جابه‌جایی مرکز مدیریت از حومه‌ی شهر، به محله‌ی West Town شیکاگو بود که با هدف جذب هرچه بیشتر استعدادهای جوان انجام شد. باتوجه‌به همه‌ی این روندها، خرید داینامیک را می‌توان نه شروعی بر تحول دیجیتال، بلکه کاتالیزوری برای سرعت بخشیدن به آن در مک‌دونالد در - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - نظر گرفت.

ایستربوک، در مصاحبه‌ای اختصاصی با وایرد درباره‌ی تحول - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - دیجیتال و فعالیت‌های - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - فوق گفت:

ما شروع به وصل کردن فناوری‌ها به یکدیگر کردیم. تلاش می‌کنیم تا قطعات مختلف پازل، با هم ارتباط برقرار کنند. چگونه می‌توان از بازاریابی جامع به شخصی‌سازی جامع برای مشتری‌ها دست پیدا کرد؟ برای رسیدن به هدف، باید داده را در داخل اکوسیستم به‌گونه‌ای رمزگشایی کنیم که درنهایت به‌ نفع مشتریان باشد.

در مثالی - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - ساده، می‌توان به‌کارگیری علوم داده را در فروشگاه‌های ماشینی مک‌دونالد شرح داد. وقتی مشتری - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - به یکی از فروشگاه‌های مک‌دونالد مراجعه می‌کند، صفحه‌نمایشی دیجیتال، درکنار خوش‌آمدگویی، پیشنهادهایی را نیز به او ارائه می‌کند. پس از آن که مشتری به پنجره‌ی سفارش می‌رسد، منوی کامل برای او نمایش داده می‌شود. کل این فرایند، اکنون به‌‌صورت ایستا انجام می‌شود و به‌جز چرخش‌های دستی در مواردی همچون پیشنهاد‌ها روزانه یا تغییر حالت از صبحانه به نهار، تغییر چندانی در تابلوها رخ نمی‌دهد.

تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

یک پروژه‌ی آزمایشی در فروشگاه میامی مک‌دونالد توسط داینامیک ییلد انجام شد که صفحات نمایش منوها را با الگوریتمی چابک‌تر برنامه‌ریزی کرد. الگوریتم‌ها، داده‌هایی متنوع همچون وضعیت آب‌وهوا، ساعت کنونی، ترافیک محلی، رخدادهای مناطق اطراف و همچنین تاریخچه‌ی فروش را در همان فروشگاه و در شعبه‌های دیگر بررسی می‌کنند. در رویکرد جدید مک‌دونالد، مبتنی بر یادگیری ماشین، پیشنهادهایی به مشتریان ارائه می‌شود که محبوب‌تر بوده‌اند و درنهایت، شانس فروش هم - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - بالا می‌رود. ایستربوک می‌گوید آن‌ها هیچ مشکلی از لحاظ داده‌های مورد نیاز برای پروژه ندارند و قطعا به‌مرور، هوشمندی مورد نیاز را از داده‌های سرشار خود استخراج خواهند کرد.

مک‌دونالد برای به‌کارگیری یادگیری ماشین، اصلا با کمبود داده مواجه نیست

مک‌دونالد تاکنون جزئیاتی از روند پیاده‌سازی پروژه‌ی فوق منتشر نکرده است و همچنین تأثیر آن بر افزایش فروش نیز مشخص نیست. البته، برخی موارد را می‌توان با حدس و گمان تخمین زد. به‌عنوان - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - مثال وقتی یک مشتری، غذای کودک سفارش می‌دهد، می‌توان به او غذاهای کوچک یا نوشیدنی پیشنهاد داد تا شاید از خودش هم - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - پذیرایی کوچکی داشته باشد.

دنیل هنری، معاون ارشد اجرایی مک‌دونالد و میر بخش اطلاعات بین‌المللی درباره‌ی سیستم جدید می‌گوید:

وقتی به پیشنهادهای موتور تصمیم‌گیری هوشمند نگاه می‌کنید، شاید در نگاه اول - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - متوجه قدرت اصل نشوید، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - اما همان پیشنهادها، برای مشتریان معنی دارند. پیشنهادها تنها وابسته به افراد نیستند و اطلاعات آموزشی سیستم، از مشتریان دیگر هم استخراج می‌شود. سیستم ما، به‌مرور و با درگیر شدن بیشتر مشتریان، هوشمندتر می‌شود.

مک‌دونالد، مزیت‌های به‌کارگیری از سیستم جدید - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - را به‌صورت گسترده‌تری عرضه خواهد کرد. به‌عنوان مثال، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - علاوه‌بر پیشنهاد غذا برای بهبود فروش، می‌توان غذاهای با سرعت آماده‌سازی متنوع را برای وضعیت‌های مختلف ترافیکی فروشگاه پارکینگی، در نظر - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - گرفت. به‌هرحال با وجود آنکه بهبود تجربه‌ی کاربری به‌عنوان هدف اول طرح به نظر می‌رسد، می‌توان افزایش درآمد را نیز برای مک‌دونالد پیش‌بینی کرد.

تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

راهکارهای یادگیری ماشین مک‌دونالد را می‌توان - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - فراتر از فروشگاه‌های خود آن‌ها نیز بررسی - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - کرد. چنان فروشگاه زنجیره‌ای عظیمی، قطعا حجم زیادی از داده در اختیار دارد که شاهراه‌های بهینه‌ا‌ی را برای آموزش - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - الگوریتم‌ها فراهم می‌کنند. ایستربوک درباره‌ی بهره‌برداری از داد‌ه‌ها و الگوریتم‌های بهینه‌ساز می‌گوید:

درنهایت شاهد خواهید بود که ما از تحلیل‌های بیشتری برای پیش‌بینی روند کاری - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - خود استفاده می‌کنیم. ما اطلاعات زنده در اختیار خواهیم داشت و به‌مرور، آشپزخانه‌ها را به بخش‌های دیگر از جمله زنجیره‌ی تأمین متصل می‌کنیم. من - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - اطمینان دارم که این روند به‌زودی اجرا می‌شود.

وقتی بتوان نیازهای - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - مشتریان را با فرایندهای پیش‌بینی، تا داخل رستوران ردگیری کرد، قطعا دستاوردهای مهمی در - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - زنجیره‌ی تأمین نیز خواهیم داشت. ما کسب‌وکاری با - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - حجم بالا و سود - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - پایین هستیم و - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - هر روندی در جهت کاهش هزینه‌ها، تأثیر بزرگی روی فرایندها خواهد داشت.

نکته‌ی قابل، مقیاس عملکردی بسیار بزرگ مک‌دونالد است. به‌همن دلیل، هرگونه تغییرات در زنجیره‌ی تأمین آن‌ها، روی کل صنعت غذایی نیز تأثیرگذار خواهد بود. باتوجه‌به همین دستاوردها، می‌توان ادعا کرد که خرید داینامیک ییلد، اهمیت بسیار زیادی دارد.

تحول در مک‌دونالد، شاید به تحول در کل صنعت غذایی بیانجامد

با وجود تمام توضیحات بالا، به‌نظر نمی‌رسد که مک‌دونالد، هزینه‌ی ۳۰۰ میلیون دلاری را تنها با هدف بهینه‌سازی نمایش منوی خود انجام داده باشد. هنری امیدوار است که فناوری جدید، تا ۳ ماه آینده به ۱۰۰۰ فروشگاه دیگر هم توسعه یابد و درنهایت، در ۱۴ هزار فروشگاه شرکت، پیاده‌سازی شود. علاوه‌بر توسعه‌ی مکانی - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - و گسترش سطحی، می‌توان انتظار توسعه‌ی عمقی فناوری را نیز از طرف مک‌دونالد داشت که به‌معنای پیاده‌سازی یادگیری ماشین، در سطوح پیشرفته‌تر کسب‌وکار آن‌ها خواهد بود.

تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

هنری درباره‌ی توسعه‌های آتی فناوری می‌گوید:

مانند بسیاری از موارد دیگر، می‌توان دید که این فناوری، ظرفیت‌هایی برای پیاده‌سازی در کیوسک‌های فروش داخل فروشگاه‌های زنجیره‌ای و حتی آشپزخانه‌های - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - ما را نیز دارد. به‌علاوه، خرید و پرداخت موبایلی نیز می‌تواند از آن بهره‌مند شود.

البته، اگر بخواهیم همه‌ی موارد را به یک‌باره انجام دهیم، شاید تمرکز ما از بین برود. ما می‌خواهیم با تمرکز تمام، فناوری - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - را پیاده‌سازی کنیم.

یکی از بخش‌های مهم که نیازمند تمرکز - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - بیشتر مک‌دونالد و مدیران خواهد بود، چگونگی بهره‌برداری از ویژگی‌های - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - شخصی‌سازی فناوری است. البته، قطعا شخصی‌سازی در همین حد منوها و فروشگاه‌های ساده هم جذاب خواهد بود، اما قطعا ایستربوکس چشم‌اندازهای گسترده‌تری برای شرکت خود دارد.

شخصی‌سازی بیشتر برای مشتریان، نیاز به نقض نسبی حریم خصوصی خواهد داشت

مدیرعامل مک‌دونالد می‌گوید شرکتش با شناخت بهتر علاقه‌مندی‌های مشتریان، به آن‌ها حس خوبی می‌دهد و به‌نوعی سودمندتر هم خواهد بود. فراموش نکنید که این صحبت‌ها توسط کسی گفته می‌شود که در جایی، حریم خصوصی را اولویت - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - اول مردم دانسته بود. اکنون و برای بهینه‌سازی سیستم‌های جدید، شاید ایستربوکس و کارمندانش، تاحدودی مجبور به زیر پا گذاشتن حریم خصوصی - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - شوند.

شخصی‌سازی و اهمیت - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - بیشتر به علایق و شرایط - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - مشتریان، اکنون نیز تاحدودی در مک‌دونالد اجرا می‌شود. درحال حاضر، آن‌ها از فناوری‌های موقعیت‌یابی استفاده می‌کنند و به‌محض آنکه مشتری با اپلیکیشن موبایلی شرکت به منطقه‌ی یک فروشگاه وارد شود، سفارش مطابق میل او، آماده می‌شود. طبق ایده‌های ایستربوکس، همان فناوری‌ها قابلیت گسترش دارند تا مثلا، به‌محض وارد شدن - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - مشتری، منوی دیجیتالی را طبق سفارش‌های قبلی او مرتب کنند.

تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

درکنار تمام - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - موارد بالا، باید نگرانی یا ناراضی بودن مردم از ردگیری رفتار و موقعیت در چنان سطوحی را مد نظر قرار داد. به‌علاوه، اکنون که آگاهی از ارزش - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - و حساسیت داده‌های شخصی افزایش یافته است، نگرانی‌های مشتریان نیز بیشتر خواهد بود. البته، ایستربوکس اظهارنظرهای امیدوارکننده‌ای پیرامون روش‌های شرکتش در آن حوزه دارد:

ما با پیشرفت بیشتر و یادگیری بیشتر، حساسیت خود را نیز افزایش می‌دهیم. پس از گذشت زمان، ما باید به مشتریان نشان دهیم که در صورت دریافت داده‌ها، مزایا و فواید بیشتری به آن‌ها ارائه می‌کنیم.

در پایان بهتر است نگاهی به تاریخچه و عملکرد استارتاپ داینامیک ییلد هم داشته باشیم. این استارتاپ در سال ۲۰۱۱ تأسیس شد و - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - فهرستی از مشتریان معروف در صنعت خرده‌فروشی دارد. از - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - میان آن‌ها می‌توان به Ikea، Sephora و Urnam Outfitters اشاره کرد. آن‌ها پس از خریده شدن توسط مک‌دونالد هم به‌صورت مستقل و طبق روند قبلی به کار خود ادامه خواهند داد.

لیاد آگمون، هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل داینامیک ییلد درباره‌ی ادامه‌ی فعالیت شرکتش می‌گوید:

ما در ادامه هم ساختار خود را حفظ می‌کنیم. مشتریان نیز از چنان روندی سود می‌برند. یکی از مزایا، حذف ریسک‌های استارتاپی از عملیات شرکت خواهد بود. ما دیگر به‌دنبال جذب سرمایه نمی‌رویم و درنتیجه، روی نوآوری‌های بیشتر متمرکز می‌شویم. به‌علاوه، احتمال از بین رفتن ما در یک نبرد نرم‌افزاری نیز تقریبا به صفر می‌رسد.

مک‌دونالد، برای پیاده‌سازی سیستم خود تقریبا ۳۰ شرکت را بررسی کرد - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - و پس از پیاده‌سازی آزمایشی سرویس داینامیک ییلد در میامی، با - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - آن‌ها به توافق رسید. طبق اظهارات هنری، بیش از - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - خود محصول، دانشمندان علوم داده که در شرکت کار می‌کنند و همچنین توانایی آن‌ها در هماهنگ شدن با مک‌دونالد، برای آن‌ها جذاب بوده‌اند.

تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد

داینامیک ییلد اساسا یک لایه‌ی شخصی‌سازی به فناوری‌های موجود مک‌دونالد اضافه می‌کند. درواقع، سیستم‌ آن‌ها به‌صورت یک API در صفحات دیجیتالی موجود و همچون سرویسی برای ارتباط با داینامیک ییلد عمل خواهد کرد که درنهایت، سرمایه‌گذاری‌های اضافی را از سر راه مک‌دونالد بر می‌دارد. هزینه‌های اصلی آن سیستم، - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - همان سخت‌افزار صفحات دیجیتال بود که قبلا پیاده‌سازی شده است.

آگمون اعتقاد دارد ۶۸ میلیون مشتری - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - روزانه‌ی مک‌دونالد، در مقایسه با آمارهای فروش آنلاین، فشار آن‌چنانی به سرویس آن‌ها وارد نخواهد کرد. از نظر - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - او، فروش آنلاین با حجم بالای خرید و همچنین نیاز بالا به دسته‌بندی محصولات و مشتریان، پرفشارتر است. درنهایت، گره خوردن فناوری‌ها نشان می‌دهد که مرز باریکی بین فروش آنلاین و آفلاین وجود دارد.

آگمون درباره‌ی کم‌رنگ شدن مرزهای فروش فیزیک و آنلاین می‌گوید:

اگر به روش خرید مردم از فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین دقت کنید، قطعا تفاوت‌هایی دیده می‌شود. البته، همان داده‌ها و تحلیل‌هایی که - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - از فروشگاه‌های فیزیکی دریافت می‌شود، در فروش آنلاین هم کاربرد دارد. به‌علاوه از داده‌های دریافت‌شده در فروشگاه‌های آنلاین، می‌توان در فروشگاه‌های فیزیکی هم استفاده کرد. من پیوستگی مشخصی بین حوزه‌ها می‌بینم و آن‌ها را به‌صورت  تجربه‌ی متفاوت در نظر نمی‌گیرم.

مرز میان خرید آنلاین و آفلاین روز‌به‌روز کم‌ر‌نگ‌تر - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - می‌شود

صحبت‌های مدیرعامل آگمون، به‌نوعی خرید شرکتی فناوری توسط مک‌دونالد را توجیه می‌کند. شرکتی که به‌عنوان بزرگ‌ترین خرید آن‌ها در ۲ دهه‌ی گذشته هم محسوب می‌شود. همه‌ی ما در خریدهای آنلاین خود منطق‌های تصمیم‌گیری - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - و پیشنهادی متعددی را مشاهده کرده‌ایم - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - و احتمالا با روندهای کنونی، آن‌ها را به‌مرور - تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد - در فروش فیزیکی هم حس خواهیم کرد.

ایستربوکس درنهایت درباره‌ی شرکتش و به‌کارگیری فناوری در آن می‌گوید:

ما کسب‌وکاری با ساختار مستقیم و ساده هستیم. مردم به سراغ ما می‌ایند تا غذا بخورند یا نوشیدنی بنوشند. درنتیجه، کسب‌وکار ما، تلاش نمی‌کند که با استفاده از فناوری، زندگی مردم را بهبود ببخشد.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   دومین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین چین با تخفیف مشهد   -   خرید دومین چین با تخفیف مشهد   -   دامین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامین چین با تخفیف مشهد   -   دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   دامنه بدون هاست مشهد   -   ثبت دامنه بدون هاست مشهد   -   تمدید دامنه بدون هاست مشهد   -   قیمت دامنه بدون هاست مشهد   -   خرید دامنه بدون هاست مشهد   -   دومین بدون هاست مشهد   -   ثبت دومین بدون هاست مشهد   -   تمدید دومین بدون هاست مشهد   -   قیمت دومین بدون هاست مشهد   -   خرید دومین بدون هاست مشهد   -   دامین بدون هاست مشهد   -   ثبت دامین بدون هاست مشهد   -   تمدید دامین بدون هاست مشهد   -  آخرين صفحه