تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان

خانه » دومین » تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان

تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در اصفهان تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 02498.html
اپل قصد دارد تا اپلیکیشن‌ گجت‌های مختلف خود از جمله آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک را تا سال ۲۰۲۱ میلادی یکپارچه کند. 
پنجشنبه, ۲ اسفند ۹۷ ساعت ۱۰:۴۴

اپل تا سال ۲۰۲۱ اپلیکیشن‌های آیفون، آیپد و مک را یکپارچه می‌کند

اپل قصد دارد تا اپلیکیشن‌ گجت‌های مختلف خود از جمله آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک را تا سال ۲۰۲۱ میلادی یکپارچه کند. 

اپل قصد دارد کار را برای نرم‌افزارنویسان و افرادی که به کدنویسی اپلیکیشن‌های اپل مشغول هستند، ساده‌تر - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - کند تا - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - بتوانند راحت‌تر از قبل طرح‌های توسعه‌ای خود را برای بازی‌ها، اپلیکیشن‌های مختلف کاربردی و برنامه‌ها و ابزارهای مختلف، دنبال کنند.

برنامه‌ی جدید کوپرتینونشین‌ها، باعث می‌شود توسعه‌دهندگان انگیزه‌ی بیشتری برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌های خود داشته باشند، که درنهایت منجر به افزایش درآمد اپل نیز خواهد شد. 

تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان

پروژه‌ی جدید کوپرتینونشین‌ها با کدنام Marzipan، تا سال ۲۰۲۱ میلادی به توسعه‌دهندگان اجازه - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - می‌دهد تنها با یک بار نوشتن اپلیکیشن، بتوانند برنامه‌ی خود را در سیستم‌های مختلف آیفون، آیپد و کامپیوترهای مک اجرا کنند. چنین رویکردی باعث تشویق توسعه‌دهندگان به توسعه‌ی برنامه‌های جدید خواهد شد. درنتیجه میزان استفاده از برنامه‌های مختلف نیز افزایش - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - خواهد یافت که درنهایت به سود اپل نیز خواهد بود. 

هر - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - اپلکیشن جدید، فرصت جدیدی برای درآمدزایی محسوب می‌شود. اپل با معرفی هر اپلیکیشن جدید، فرصت تازه‌ای برای گرفتن اشتراک و فروش دراختیار خواهد گذاشت. کوپرتینونشین‌ها، بخش خدمات و سرویس‌های خود را عاملی برای رشد شرکت در مقیاسی بزرگ می‌دانند. . کوپرتینونشین‌ها قصد دارند به‌زودی سرویس استریم ویدئویی خود - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - را معرفی کنند. براساس آخرین اخبار، . همچنین، 

در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان ۲۰۱۸ خردادماه ۹۷، اپل اعلام کرد که . در سال جاری میلادی، توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌های اپل را با استفاده از کیت نرم‌افزاری روی کامپیوترهای مک اجرا کنند. توسعه‌دهندگان هنوز هم نیاز - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - به نسخه‌های جداگانه‌ای از اپلیکیشن برای اپل استور iOS و مک دارند. کیت جدید - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا نیازی به دوبار کدنویسی نرم‌افزاری نداشته باشند. 

تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان

اپل قصد دارد در سال ۲۰۲۰ میلادی کیت نرم‌افزاری خود را توسعه دهد تا اپلیکیشن‌های آیفون نیز روی اپلیکیشن‌های مک به‌همین روش کار کند. باتوجه به اینکه نمایشگرهای آیفون بسیار کوچک‌تر از نمایشگرهای کامپیوترهای مک هستند، مهندسان اپل متوجه شده‌اند که پیاده‌سازی چنین طرحی با چالش‌های بسیاری رو‌به‌رو است. 

تا سال ۲۰۲۱ میلادی، توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن‌‌های آیفون، اپل، و کامپیوتر مک را در یک اپلیکیش واحد که به‌عنوان Single Binary - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - شناخته می‌شود، داشته باشند. این بدان معنی است که توسعه‌دهندگان مجبور نیستند اپلیکیشن‌های خود را به‌صورت جداگانه در فروشگاه‌های مختلف اپل استور ارائه بدهند. امکان دانلود اپلیکیشن‌های iOS به‌صورت مستقیم روی کامپیوترهای مک - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - وجود خواهد داشت و به‌صورت موثری هر دو فروشگاه اپل، در یکدیگر ادغام می‌شوند.

البته برخی معتقدند که برنامه‌های اپل ممکن است تغییراتی هم داشته باشند. سخنگوی اپل در - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - کالیفرنیا نسبت به این موضوع - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - اظهارنظری نکرده است. یکی از مزایای پروژه‌ی Marzipan، ساده‌تر کردن کار میلیون‌ها توسعه‌دهنده‌‌ای است که - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - برای دستگاه‌های مختلف اپل نرم‌افزارنویسی می‌کنند. به‌عنوان مثال، اواخر سال جاری میلادی، با - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - تبدیل اپلیکیشن آیپد، نتفلیکس می‌تواند راحت‌تر اپلیکیشن مک را برای تماشای ویدئو ارائه بدهد. تا سال ۲۰۲۱ میلادی، توییتر که کاربران کامپیوترهای مک را رها کرده است، اپلیکیشن مجزایی برای تمام مشتریان اپل منتشر می‌کند.

سال گذشته‌ی میلادی و در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان، اپل طرح پیشنهادی - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - خود را معرفی کرد؛ هرچند به جزییات و نقشه‌ی دقیق راه اشاره‌ای نداشت. پیش‌تر - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - نیز در سال ۲۰۱۷ میلادی اخبار مختلفی در مورد این موضوع منتشر شده بود. 

برنامه‌ی اپل برای یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌ - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - در دستگاه‌های مختلف با تغییرات سخت‌افزاری این شرکت همزمان شده است. در حال حاضر، گوشی‌های آیفون و آیپدهای اپل از پردازنده‌ی اختصاصی اپل به بازار عرضه می‌شوند. این در حالی است که کامپیوترهای مک از تراشه‌ی - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - اینتل استفاده می‌کنند. سال گذشته‌ی میلادی بلومبرگ در گزارشی اعلام کرد که اپل قصد دارد تا اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی کامپیوترهای مک را با تراشه‌های - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - اختصاصی اپل به بازار عرضه کند.

با وجودی که - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - کوپرتینونشین‌ها برنامه‌های مختلفی برای یکپارچه‌سازی اپلیکیشن‌های خود دارند، اما اپل اعلام کرده که قصد یکپارچه‌سازی سیستم‌عامل  iOS و macOS را در یک سیستم‌عامل واحد ندارد. اپل اولین شرکتی نیست که اکوسیستم اپلیکیشن‌های خود را ساده‌سازی می‌‌کند. پیش از آنکه مایکروسافت عرضه‌ی سیستم‌عامل ویندوز را برای گوشی‌های هوشمند متوقف کند، توسعه‌ی فناوری به‌نام Universal Windows Platform را در دست گرفت که به - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - توسعه‌دهندگان اجازه می‌داد اپلیکیشن‌های کاربردی و مستقلی منتشر کنند که روی همه‌ی دستگاه‌ها اجرا می‌شود. به‌همین شکل گوگل نیز - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - اپلیکیشن‌های موبایل اندرویدی خود را برای استفاده در برخی لپ‌تاپ‌هایی که سیستم‌عامل کروم OS را اجرا می‌کردند، عرضه کرد. 

انتظار می‌رود کنفرانس سالیانه‌ی توسعه‌دهندگان اپل از تاریخ ۳ تا ۷ ژوئن برابر با ۱۳ تا ۱۷ خردادماه، در سن‌خوزه‌ی کالیفرنیا برگزار شود. - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - در این رویداد، اپل قصد دارد ویژگی‌های نرم‌افزار جدید دستگاه‌های خود، از جمله حالت تاریک برای مشاهده‌‌ی راحت‌تر در شب - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - و - تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان - ابزارهای کاربردی دیگری را برای آیپد به‌نمایش بگذارد. همچنین کوپرتینونشین‌ها، به‌صورت داخلی نسخه‌ی جدید مک‌بوک‌پرو بالارده‌ی خود را پیش‌نمایش کرده‌اند.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه کام با تخفیف اصفهان   -   دومین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین کام با تخفیف اصفهان   -   دامین کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف اصفهان   -   دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین دات کام با تخفیف اصفهان   -   دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   خرید دامین دات کام با تخفیف اصفهان   -   دامنه com با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامنه com با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامنه com با تخفیف اصفهان   -   قیمت دامنه com با تخفیف اصفهان   -   خرید دامنه com با تخفیف اصفهان   -   دومین com با تخفیف اصفهان   -   ثبت دومین com با تخفیف اصفهان   -   تمدید دومین com با تخفیف اصفهان   -   قیمت دومین com با تخفیف اصفهان   -   خرید دومین com با تخفیف اصفهان   -   دامین com با تخفیف اصفهان   -   ثبت دامین com با تخفیف اصفهان   -   تمدید دامین com با تخفیف اصفهان   -  آخرين صفحه