تمدید دومین ir با تخفیف

خانه » دومین » تمدید دومین ir با تخفیف

تمدید دومین ir با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00443.html
سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان استرالیا، سامسونگ را به‌ دلیل تبلیغات نادرست درباره‌ی قابلیت ضدآب‌بودن گوشی‌های گلکسی به دادگاه می‌کشاند.
شنبه, ۱۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۱:۱۵

سامسونگ به‌دلیل تبلیغ غیرواقعی ضدآب‌بودن به دادگاه می‌رود

سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان استرالیا، سامسونگ را به‌ دلیل تبلیغات نادرست درباره‌ی قابلیت ضدآب‌بودن گوشی‌های گلکسی به دادگاه می‌کشاند.

اخیرا سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان استرالیا از سامسونگ به‌دلیل القای اطلاعات نادرست درباره‌ی قابلیت ضدآب‌بودن گوشی‌هایش در تبلیغات شکایت کرده‌ است. در تبلیغی که اخیرا از یکی از گوشی‌های سامسونگ در استرالیا پخش شده‌، این گونه نشان داده می‌شود که افراد با گوشی‌های خود در استخر شنا یا در دریا موج‌سواری می‌کنند. در - تمدید دومین ir با تخفیف - نتیجه، این تصور برای بینندگان ایجاد می‌شود که این گوشی‌ها کاملا ضدآب هستند و در مقابل انواع مختلف آب (آب خالص و آب دریا و آب استخر) - تمدید دومین ir با تخفیف - مقاوم‌اند و بدون نگرانی می‌توان با آن‌ها شنا یا موج‌سواری کرد.

با وجود آنچه - تمدید دومین ir با تخفیف - در این تبلیغ می‌بینیم، برخی از گوشی‌های سامسونگ مثل سری A و - تمدید دومین ir با تخفیف - S، فقط در مقابل آب - تمدید دومین ir با تخفیف - خالص و تا عمق - تمدید دومین ir با تخفیف - و زمان مشخصی (وابسته به - تمدید دومین ir با تخفیف - مدل و IP آن) مقاومت می‌کنند. در وب‌سایت این شرکت ادعا شده گوشی گلکسی S10 می‌تواند برای مدت ۳۰ دقیقه و در عمق حداکثر ۱.۵ متری، ترکیب آب و غبار را تحمل کند. هرچند در همان - تمدید دومین ir با تخفیف - وب‌سایت و در متنی با اندازه‌ای کوچک‌تر قید شده است که به‌طور کلی توصیه نمی‌شود - تمدید دومین ir با تخفیف - گوشی‌های سری گلکسی در استخر یا ساحل استفاده شوند.

این در حالی است که برخی از گوشی‌های سامسونگ که در استرالیا عرضه می‌شوند، به دلیل اینکه بیشتر می‌توانند در مقابل آب مقاومت کنند، با قیمت بسیار گرانی فروخته می‌شوند. به‌عنوان مثال، Galaxy S10e ضدآب با قیمتی حدود ۸۳۰ دلار فروخته می‌شود؛ در حالی‌ که گوشی Galaxy J8 که ضدآب معرفی نشده، قیمتش حدودا ۲۸۰ دلار است.

تمدید دومین ir با تخفیف

کمیسیون رقابت و حمایت از مصرف‌کنندگان استرالیا (ACCC) در این باره ابراز تأسف کرده است؛ چون ضدآب‌بودن گوشی‌ها در استرالیا اهمیت - تمدید دومین ir با تخفیف - زیادی در - تمدید دومین ir با تخفیف - میزان فروش آن‌ها دارد. در یکی از پست‌های وب‌سایت رسمی سامسونگ در استرالیا قرار آمده است:

ریچارد فینک، مدیر بخش فناوری اطلاعات و موبایل سامسونگ الکترونیک در - تمدید دومین ir با تخفیف - استرالیا، عقیده دارد ضد‌آب‌بودن گوشی‌هایی که در استرالیا عرضه می‌شوند، با توجه به شیوه‌ی زندگی مردم استرالیا باید به استانداردی کلی - تمدید دومین ir با تخفیف - تبدیل شود.

رُد سیمز، رئیس ACCC، در این زمینه - تمدید دومین ir با تخفیف - گفته است:

سامسونگ برای جلب توجه خریداران در تبلیغاتش، گوشی‌های گلکسی را در شرایطی نشان داده‌ است که مناسب این گوشی‌ها نیست. براساس قوانین مصرف‌کنندگان استرالیا، شرکت‌ها نمی‌توانند توانایی تولیدات خود را بیش از‌ آنچه واقعا است، به خریداران نشان دهند و ذهن آن‌ها را منحرف کنند.

تمدید دومین ir با تخفیف

این اتفاق باعث شده‌ سامسونگ در شرایطی بدی قرار گیرد. چندی پیش، مدیر - تمدید دومین ir با تخفیف - سامسونگ قبول کرده بود گلکسی فولد را - تمدید دومین ir با تخفیف - پیش از آنکه کاملا آماده باشد، معرفی کرده است و این موضوع باعث ایجاد - تمدید دومین ir با تخفیف - مشکلاتی در طراحی آن شده‌ است. پیش از آن هم غول فناوری کره متهم شده‌ بود قوانین محیط کاری را برای کارکنانش رعایت نمی‌کند و همین باعث مرگ عده‌ای - تمدید دومین ir با تخفیف - از کارکنانش در نتیجه‌ی فعالیت در خطوط تولید شده است. همچنین، کره‌ای‌ها در فرانسه پرونده‌ای قضایی دارند که در آن ادعا شده آنان از افرادی کمتر از سن قانونی در کارخانه‌هایش استفاده می‌کند و شرایط کاری در کارخانه‌های آسیایی این شرکت پذیرفتنی نیست. هرچند سامسونگ - تمدید دومین ir با تخفیف - در وب‌سایت خود گفته است برای همه‌ی کارکنانش استانداردهای شدیدی قائل شده - تمدید دومین ir با تخفیف - و آن استانداردها را رعایت می‌کند و در این شرکت مدیریت اخلاقی وجود دارد و هدف - تمدید دومین ir با تخفیف - اصلی این است که سامسونگ یکی از اخلاقی‌ترین شرکت‌های جهان باشد.

قیمت به‌روز، مشخصات - تمدید دومین ir با تخفیف - فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S، J، M و - تمدید دومین ir با تخفیف - A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات در دسترس شما خواهد بود.


اولين صفحه   -  تمدید دامنه آی آر با تخفیف   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف   -   دومین آی آر با تخفیف   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف   -   خرید دومین آی آر با تخفیف   -   دامین آی آر با تخفیف   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف   -   خرید دامین آی آر با تخفیف   -   دامنه ir با تخفیف   -   ثبت دامنه ir با تخفیف   -   تمدید دامنه ir با تخفیف   -   قیمت دامنه ir با تخفیف   -   خرید دامنه ir با تخفیف   -   دومین ir با تخفیف   -   ثبت دومین ir با تخفیف   -   تمدید دومین ir با تخفیف   -   قیمت دومین ir با تخفیف   -   خرید دومین ir با تخفیف   -   دامین ir با تخفیف   -   ثبت دامین ir با تخفیف   -   تمدید دامین ir با تخفیف   -   قیمت دامین ir با تخفیف   -   خرید دامین ir با تخفیف   -   دامنه کام با تخفیف   -   ثبت دامنه کام با تخفیف   -   تمدید دامنه کام با تخفیف   -   قیمت دامنه کام با تخفیف   -   خرید دامنه کام با تخفیف   -   دومین کام با تخفیف   -   ثبت دومین کام با تخفیف   -   تمدید دومین کام با تخفیف   -   قیمت دومین کام با تخفیف   -   خرید دومین کام با تخفیف   -   دامین کام با تخفیف   -   ثبت دامین کام با تخفیف   -   تمدید دامین کام با تخفیف   -  آخرين صفحه