ثبت دامنه

خانه » دومین » ثبت دامنه

ثبت دامنه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00002.html
استخراج رمزارز ظاهرا در ایران به‌مرور روند قانونی‌شدن را طی می‌کند و در جدیدترین اخبار، نام وزارت صمت برای اعطای مجوز آن مطرح شده است.
سه شنبه, ۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۲:۵۰

مجوز استخراج رمزارز را وزارت صمت صادر می‌کند

استخراج رمزارز ظاهرا در ایران به‌مرور روند قانونی‌شدن را طی می‌کند و در جدیدترین اخبار، نام وزارت صمت برای اعطای مجوز آن مطرح شده است.

فعالیت در حوزه‌ی رمزارز و استخراج آن در سال‌های اخیر موضوع بحث و - ثبت دامنه - اظهارنظرهای گوناگون مقام‌های کشور بوده است. برخی اوقات به‌‌صورت کلی هرگونه فعالیت غیرقانونی تلقی شد و در برخی مواقع، شرایطی برای استخراج و تبادل قانونی مطرح شدند. به‌هرحال در ماه‌های اخیر، روند قانونی‌شدن وضعیتی جدی‌تر به‌خود گرفت و شاید در آینده‌ی نه‌چندان - ثبت دامنه - دور، فعالیت رسمی استخراج‌کننده‌های - ثبت دامنه - رمزارز را در ایران شاهد باشیم.

فرزاد اسماعیل‌زاده، مدیر دفتر - ثبت دامنه - توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، آخرین مقام مسئولی بود که درباره‌ی روند قانونی‌شدن استخراج رمزارز اظهارنظر کرد. او با اشاره به مصوبه‌ی - ثبت دامنه - استخراج رمزارز در هیئت دولت اعلام کرد وزارت صمت مجوز استخراج رمزارز را صادر خواهد کرد. اسماعیل‌زاده در ادامه‌ی صحبت‌های خود به نیاز کسب‌وکارهای مبتنی‌بر استخراج رمزارز به برق و پهنای باند مناسب اشاره کرد. از دیدگاه او، به‌‌دلیل همین نیازها پیش از اعطای مجوز باید تأییدیه‌های لازم از وزارت‌های نیرو و ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت شود.

خصوصیات تجهیزات استخراج رمزارز از موضوعات دیگری بود که - ثبت دامنه - اسماعیل‌زاده به آن اشاره کرد. او می‌گوید تجهیزات استخراجی به‌منظور به‌حداقل‌رساندن هدررفت انرژی باید برچسب انرژی داشته باشند و تجهیزات باید از محصولات به‌روز بازار انتخاب شوند. از نکات مهم دیگر صحبت‌های این مقام مسئول می‌توان به پیش‌نیاز فعالیت حقوقی استخراج‌کننده اشاره کرد. اسماعیل‌زاده می‌گوید شخصیت حقوقی مذکور باید فعالیتی مرتبط درزمینه‌ی فناوری اطلاعات داشته باشد و متخصصان حوزه هم در واحد مذکور جذب شوند.

مدیر دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صمت درپایان صحبت‌هایش به تدوین استانداردها و دستور‌العمل دریافت مجوز - ثبت دامنه - اشاره کرد که اکنون در حال انجام است.