ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

خانه » دومین » ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در ارومیه تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 07172.html
پلیس آفریقای جنوبی در پی شکایت اپراتور ترکسل برای دریافت غرامت ۴.۲ میلیارد دلاری در رابطه با رقابت این شرکت با MTN در ایران، اسنادی که متعلق به MTN است، ضبط کرد. 
چهار شنبه, ۱۶ خرداد ۹۷ ساعت ۲۳:۱۵

اسناد MTN به علت شکایت ترکسل در رابطه با ایران ضبط شد

پلیس آفریقای جنوبی در پی شکایت اپراتور ترکسل برای دریافت غرامت ۴.۲ میلیارد دلاری در رابطه با رقابت این شرکت با MTN در ایران، اسنادی که متعلق به MTN است، ضبط کرد. 

به - ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - نظر می‌رسد مناقشات قضایی دو اپراتور ترکسل و اِم‌تی‌اِن وارد مرحله‌ی تازه‌ای شده است. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، پلیس آفریقای جنوبی - ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - اسنادی که مربوط به شرکت MTN است، در رابطه با شکایت ۴.۲ - ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - میلیارد - ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - دلاری ترکسل ضبط کرده است. 

اپراتور ترکسل در شکایت خود به این نکته اشاره کرده است که MTN با پرداخت رشوه و نفوذ غیر مجاز و خارج از رقابت، موفق شده امتیاز فعالیت در ایران را که به ترکسل واگذار شده بود، تصاحب کند. MTN تمام اتهامات مطرح‌شده در این رابطه را - ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - رد کرده و در - ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

MTN دیدگاه ترکسل را بسیار فرصت‌طلبانه، سوءاستفاده از روند دادگاه و بی پایه و اساس می‌داند. 

ترکسل برای اولین بار شکایت خود علیه MTN را در سال ۲۰۱۲ در آمریکا مطرح کرد. یک سال پس از شکایت در آمریکا، این شرکت پرونده‌ی قضایی خود را در آمریکا متوقف کرد و شکایتی علیه MTN در آفریقای جنوبی طرح کرد. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده توسط وکیل طرف ترک، انتظار می‌رود دادگاه تا پایان - ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه - سال جاری میلادی در این خصوص اظهار نظر کند.


اولين صفحه   -  ثبت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   تمدید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   قیمت دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   خرید دامین بین المللی ارزان ارومیه   -   دامنه با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه با تخفیف ارومیه   -   دومین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین با تخفیف ارومیه   -   دامین با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین با تخفیف ارومیه   -   دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه آی آر با تخفیف ارومیه   -   دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دومین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   خرید دامین آی آر با تخفیف ارومیه   -   دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   تمدید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   قیمت دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   خرید دامنه ir با تخفیف ارومیه   -   دومین ir با تخفیف ارومیه   -   ثبت دومین ir با تخفیف ارومیه   -  آخرين صفحه