ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

خانه » دومین » ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03902.html
غول‌های دنیای فناوری به‌قدری کاربران را به سرویس‌های خود معتاد کرده‌اند که هیچ‌کس توانایی کنارگذاشتن کامل آن‌ها را ندارد.
شنبه, ۱۰ آذر ۹۷ ساعت ۲۳:۴۸

اعتیاد ما به فناوری از مسئولیت‌پذیری غول‌های این صنعت جلوگیری می‌کند

غول‌های دنیای فناوری به‌قدری کاربران را به سرویس‌های خود معتاد کرده‌اند که هیچ‌کس توانایی کنارگذاشتن کامل آن‌ها را ندارد.

عذرخواهی واقعی درک خالصانه‌ی عملکرد اشتباه، احساس پشیمانی از علت اشتباه، خسارات واردشده بر اثر - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - آن و جبران عملکرد را دربرمی‌گیرد. بدون این‌ها عذرخواهی کلامی هیچ ارزشی ندارد و فقط طنزی بی‌معنی برای بخشیده‌شدن خواهد بود. غول‌های فناوری از ما این‌چنین عذرخواهی می‌کنند. تلاش آن‌ها فقط شامل - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - تسکین کلامی افراد متضرر می‌شود و هیچ اقدام عملی یا تغییر نظام‌مند برای - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - جلوگیری از مشکلات مشابه در پی آن رخ نمی‌دهد.

برخی اوقات این عذرخواهی‌ها به‌صورت یک پُست وبلاگ منتشر می‌شوند. برخی عذرخواهی‌های شدیدترِ غول‌های اینترنت نیز شامل مصاحبه‌های متعدد مدیران اجرایی است؛ اما درنهایت، تعداد کمی از آن‌ها تغییرات زیرساختی در کسب‌وکار اصلی را شامل می‌شود.

درآمد افسارگسیخته

متأسفانه مدل درآمدی غول‌های فناوری اغلب با آنچه ترجیح می‌دهیم، متفاوت است. به‌عنوان مثال، ما به‌دنبال حفظ حریم خصوصی هستیم؛ اما - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - آن‌ها هرچه‌بیشتر برای هدف‌دهی بهتر کاربران و داده‌های شخصی‌سازی‌شده تلاش می‌کنند. ما به کنترل توجه‌مان نیاز داریم؛ اما آن‌ها با تبلیغات - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - متعدد، همه‌ی تلاششان را برای ازبین‌بردن تمرکز ما به‌کار می‌گیرند. افزون‌براین، ما به‌عنوان کاربران انتظار داریم دستگاه‌هایمان به‌صورت قانونی و اخلاقی و بدون اهداف - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - جاسوسی طراحی و ساخته شوند. درمقابل، شرکت‌ها سوددهی خود را در تولید تجهیزات در مراکز ارزان‌قیمت و استانداردهای پایین کارگری و نظارت بر تولید می‌سازند.

در مثالی دیگر، مردم می‌خواهند فناوری‌های روز - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - با احساس مسئولیت به اخلاقیات انسانی به‌کار گرفته شوند. درمقابل، قراردادهای دولتی سودمند و جمعیت جذاب - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - کشور چین، - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - اخلاقیات شرکت‌ها را خدشه‌دار می‌کند (کنایه به پروژه‌ی موتور جست‌وجوی چینی گوگل). درنهایت، کاربران اینترنت به فناوری‌ها و قابلیت‌هایی مفید - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - نیاز دارند؛ اما شرکت‌ها - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - از گرفتارشدن آن‌ها در قابلیت‌های قدیم و اعتیاد به آن درآمدزایی می‌کنند.

ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

در نتیجه‌ی تمامی - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - تعاریف گفته‌شده، حتی اگر مدیران اصلی شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری کاملا صادقانه به‌دنبال اصلاحات در سیستمشان و جبران خسارت‌های - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - گذشته باشند، دستان آن‌ها با مدل‌های درآمدی بسته می‌شود؛ مدل‌هایی که تمرکز کوتاه‌مدت و گزارش‌های درآمدی سه‌ماهه را در اولویت کارایی شرکت قرار می‌دهند. درواقع، آن‌ها با وجود عذرخواهی باز همان روند قبلی را تکرار می‌کنند.

شرکت‌ها از اعتیاد ما درآمدزایی - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - می‌کنند

وانشگتن پست اخیرا گزارشی منتشر کرد که در آن، عذرخواهی‌های مکرر مارک زاکربرگ بررسی شده‌اند. طبق این گزارش، او بارها بابت سیاست‌ها و عملکرد فیسبوک عذرخواهی کرده؛ اما تغییر - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - چندانی در آن شرکت ایجاد نشده است. درواقع، غول‌های فناوری خود‌به‌خود اصلاح نمی‌شوند.

اعتیاد به ابزارها

تهدید ما کاربران به ترک شبکه‌های اجتماعی و دیگر سرویس‌های - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - اینترنت، ازلحاظ تئوری باید مدیران آن‌ها را به اصلاح رفتارشان وادار کند. باوجوداین، غول‌های فناوری به ابزارهایی اساسی تکامل‌یافته‌ شبیه‌اند که بسیاری از ما تصور زندگی‌کردن بدون آن‌ها را نیز نداریم.

اگر شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های آن‌ها را ترک کنید، پاسخی برای این سؤال‌ها دارید: چگونه با دوستان ارتباط برقرار کنیم؟ چگونه نیازهای خود را پیدا کنیم؟ چگونه - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - کارهایمان را انجام دهیم؟ چگونه وقت‌گذرانی کنیم؟ در زمان تنهایی با چه نرم‌افزار و سخت‌افزاری کار کنیم؟ ما زندگی خود را به‌وسیله‌ی فناوری پیش می‌بریم. درواقع، به این ابزارها معتاد شده‌ایم و از حذف‌کردن آن‌ها می‌ترسیم.

ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

اگر جایگزین‌هایی در دنیا وجود داشت، شاید می‌توانستیم - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - غول‌ها را به مسئولیت‌پذیری بیشتر - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - وادار کنیم؛ ولی بزرگی و تأثیرات شبکه‌ای و تأمین خدمات گسترده باعث ایجاد انحصاری نسبی در این حوزه‌ها شده است. درواقع، انتخاب‌های دوم ما در این موضوعات عموما فاصله‌ای چشمگیر با بازیگران کنونی دارند.

شبکه‌ی اجتماعی جذاب دیگری وجود دارد که امکاناتی عالی دراختیار ما قرار دهد و - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - در مالکیت فیسبوک نباشد؟ تولیدکننده‌ی رایانه و تلفن‌همراهی به‌خوبیِ اپل و سامسونگ - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - و دیگر بازیگران بازار می‌شناسید؟ به‌جز اندروید و iOS، از چه سیستم‌عاملی برای گوشی‌های هوشمند استفاده کنیم؟ به‌جای آمازون یا دیگر فروشگاه‌های انحصاری اینترنتی از کجا - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - خرید کنیم؟ پس از گوگل، چه - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - موتور جست‌وجوی باکیفیتی می‌شناسید؟ این سؤال‌ها درباره‌ی اپلیکیشن‌های پیام‌رسان و حتی ویرایشگرهای فایل نیز بی‌جواب می‌مانند.

یکی از معدود واکنش‌های شدید دنیای فناوری که به جنگی تمام‌عیار بدل شد، هشتگ DeleteUber# بود. تبعیض‌های جنسیتی در محیط کار، پروتکل‌های مبهم کسب‌وکار، قیمت‌گذاری‌های ناعادلانه و... همگی باعث شدند تا شرکت تاکسی اینترنتی اوبر با مشکلاتی - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - بزرگ مواجه شود.

در آمریکا، کاربران گزینه‌ی - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - دیگری به‌نام Lyft داشتند که با ترک اوبر به‌خاطر دلایل مذکور از آن استفاده کردند. دراین‌میان، سرویس لیفت سود فراوانی کسب کرد و مدیرعامل اوبر نیز استعفا داد تا تغییراتی اساسی در این شرکت انجام شود.

داستان اوبر نشان می‌دهد قانون‌گذاران باید مقرراتی برای جلوگیری از انحصار در حوزه‌های مختلف وضع کنند؛ قوانینی که به کاربران امکان‌ جابه‌جایی اطلاعات و سرویس‌ها را بدهد و آن‌ها مجبور به استفاده از شرکتی با رفتارهای غلط نباشند.

بااین‌حال به‌دلیل نبود جایگزین‌هایی - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - برای غول‌های اینترنت، ترک سرویس‌های آن‌ها کاری نادرست - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - محسوب می‌شود. درنهایت، آن‌ها ما را به اصطکاک و رویارویی - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - حساس کرده‌اند. حتی پس از بحران‌‌های جدی، انتشار گسترده‌ی اطلاعات، فاش‌شدن فرهنگ سازمانی اشتباه و به‌کارگیری روش‌های ناعادلانه، ما به این شرکت‌ها وفادار می‌مانیم. دلیل اصلی این وفاداری پس از همه‌ی این بحران‌ها نیز ترس ما از ناپایداری زندگی بدون آن‌ها است.

به‌عنوان مثال، حتی فیسبوک پس از - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - تمامی اخبار و شایعات منتشرشده در ماه‌های گذشته، یک‌میلیون کاربر جدید در فصل گذشته در - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - آمریکا و کانادا جذب کرد. - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - درواقع، کاربران دنیای فناوری نمی‌توانند با رفتارهای خود - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - چیزی را تغییر دهند. ما به‌‌خاطر وفاداری - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - زیاد به این شرکت‌ها توانایی بهبود رفتارهای آن‌ها را - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - نداریم.

نظارت ناکافی

دراین‌میان، قانون‌گذاران نیز در اجرای مقررات ناکام مانده‌اند. برای نمونه، در سال جاری کنگره‌ی آمریکا مدیرعامل فیسبوک را برای پاسخ‌گویی فراخواند؛ اما نتایج آن جلسه چیزی به‌جز چند سؤال مضحک و بهانه‌ای برای طنزپردازان - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - اینترنتی نبود. در نمونه‌های مشابه دیگر نیز مقام‌های از اعمال هر تغییر درخورتوجهی ناکام مانده‌اند.

قوانین تصویب‌شده - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - بازدارندگی - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - لازم را برای غول‌های فناوری ندارند

درنتیجه‌ی این نانوانی‌ها، تحقیقات آماری نشان می‌دهد بیش از ۵۵درصد آمریکایی‌ها از ناتوانی دولت‌ها برای قانونمندکردن - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - شرکت‌های فناوری می‌ترسند. به‌علاوه، وقتی قانون‌گذاران وارد این قضیه می‌شوند، احتمال دارد فعالیت‌های آن‌ها اثر سوء داشته باشد. برای مثال، قانون GDPR با هدف کاهش سلطه‌ی گوگل و فیسبوک و شفاف‌ترکردن عملکرد آن‌ها و کاهش اطلاعات جمع‌آوری‌شده‌ی آن‌ها وضع شد.

بااین‌حال، قانون مذکور بیشتر بازیگران کوچک بازار را تحت‌تأثیر قرار داد و حتی برخی از آن‌ها را از رقابت خارج کرد. درمقابل، غول‌های فناوری به‌قدری منابع و قدرت داشتند که از این - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - قوانین نیز گذر کردند. پس از وضع این قانون، گوگل سهم خود در بازار تبلیغات دیجیتال را افزایش داد. به‌علاوه، فیسبوک کمترین کاهش سهم را تجربه کرد؛ اما شرکت‌های کوچک تبلیغاتی ۲۰ تا ۳۰درصد از کسب‌وکارشان را ازدست دادند.

ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

در جریانی دیگر، وضع قانونی با نام Honest ads در آمریکا به‌جریان افتاد که از کمپین‌های انتخاباتی تقاضا می‌کند شفافیت بیشتری در پلتفرم‌های اینترنتی داشته باشند. نیاز به وضع این قانون پس از اتفاقات رخ داده درباره‌ی انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا بیشتر احساس شد و با وجود حمایت بزرگانی همچون توییتر و فیسبوک، هنوز تصویب نشده است.

درباره‌ی انحصارگرایی نیز اقدامات خاصی برای جلوگیری از خرید رقبا به‌وسیله‌ی شبکه‌های اجتماعی انجام نشد. همین نبود قانون‌گذاری صحیح به - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - فیسبوک اجازه داد تا به‌راحتی و بدون مانع واتساپ و اینستاگرام را بخرد. افزون‌براین،‌ دولت‌هایی همچون بریتانیا که در بطن جریانات کمبریج آنالاتیکا - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - بودند، تصمیم‌هایی جدی برای مقابله‌با شبکه‌هایی همچون فیسبوک گرفتند؛ اما قانون‌گذاری‌های ضعیف شاید به‌جای این غول‌ها، بازیگران کوچک و ساختارشکنان بازار را - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - هدف قرار دهد. درنهایت، ما کاربران اینترنت نمی‌توانیم به امید دولت‌ها و قانون‌گذاران برای اصلاح کارکرد شبکه‌های اجتماعی و غول‌های فناوری بمانیم.

امیدواری به درون

کارشناسان معتقدند بهترین فرصت برای تغییر این روندِ شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری از داخل خودشان به‌وجود می‌آید. درواقع، رقابت برای جذب استعدادهای برتر و حفظ کارمندان سخت‌کوش - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - و مستعد به‌منظور تأثیرگذاری بر روند توسعه‌ی محصولات و کاهش هزینه‌ها به‌شدت جریان دارد. دراین‌میان، غول‌های فناوری با جذب این استعدادها دربرابر دیدگاه‌ها و انتقادهای درونی آسیب‌پذیر شده‌اند. به‌بیان‌دیگر، جذب نیروهای جدید برای این شر‌کت‌ها هزینه‌ای بسیار - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - بیشتر از حفظ کارمندان فعلی دارد.

کارمندان این شرکت‌ها درمقایسه‌با کاربران تأثیر - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - اساسی بیشتری بر آن‌ها می‌گذارند

به‌عنوان مثال، چهارهزار کارمند گوگل در اعتراض به قرارداد پروژه‌ی Maven طوماری امضا کردند و برخی از آن‌ها - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - نیز استعفا دادند. درنهایت، شرکت از تمدید این قرارداد خودداری کرد. این پروژه‌ی هوش مصنوعی با هدف استفاده در سلاح‌های پهپادی شکل گرفته بود. در جریانی دیگر، بیست‌هزار کارمند شرکت مذکور به سیاست‌های این شرکت درزمینه‌ی آزارواذیت جنسی اعتراض کردند و درنهایت، - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - نه‌تنها این شرکت، بلکه فیسبوک و Airbnb نیز قوانین خود را دراین‌زمینه تغییر دادند.

ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز

فیسبوک پویشی برای ارتباطات داخلی راه‌اندازی کرد تا - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - در جریان انتشار اخبار و گزارش‌های مختلف منابع خبری درباره‌ی مشکلات این شرکت، کارمندان را با اطمینان‌خاطر بیشتری درباره‌ی رشد خود تغذیه کند. در این پویش، مدیران فیسبوک با کارمندان از نزدیک صحبت کردند و با قبول اشتباهاتشان قول دادند وضعیت بهبود پیدا کند. این تغییرات و واکنش‌های داخلی قطعا عمیق‌تر و تأثیرگذارتر از عذرخواهی‌های عمومی بودند.

سال‌ها به کارمندان دنیای - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - فناوری اعتماد کرده‌ایم - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - تا محصولاتی بسازند که - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - هرروزه از آن استفاده می‌کنیم. اکنون - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - امید ما برای بهبود همین محصولات باز به خود آن‌ها بازمی‌گردد. آن‌ها مسئولیت‌های سنگینی دارند - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - تا استعدادهای خود را در مسیر حرکت‌های مثبت قرار دهند. در مواقع بحرانی‌تر هم این کارمندان باید درمقابل اهداف و برنامه‌های تجاری و غیراخلاقی کارفرمایانشان قرار بگیرند.

ما درمقام کاربران و رسانه‌های دنیای فناوری وظیفه داریم از حرکت‌های این کارمندان درمقابله‌با کارفرمایان متخلف قدردانی کنیم. حتی اگر اقدامات آن‌ها به ضرر سهامداران شرکت‌ها تمام - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - شود، ارزش بسیاری برای ما و جامعه خواهد داشت. درنهایت، باید بدانیم تغییر آینده به‌سمت مسیر مثبت به‌تنهایی امکان‌پذیر نیست. در اینجا باید با کنارگذاشتن شکایت و گِله‌های بی‌فایده، حرکت‌هایی اجتماعی طراحی کرد تا غول‌های فناوری مجبور شوند دربرابر مسئولیت‌هایشان پاسخ‌گو باشند.

نظر شما چیست؟ آیا کاربران و کارمندان این شرکت‌ها می‌توانند تغییری در سیاست‌های آن‌ها - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز - ایجاد کنند؟


اولين صفحه   -  ثبت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف تبریز   -   دامنه چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه چین با تخفیف تبریز   -   دومین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامنه بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه بدون هاست تبریز   -   دومین بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه