ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز

ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04577.html
هر روزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال تلاش هستند و دکتر ساینا به دنبال تغییر این مسیر است.
چهار شنبه, ۲ آبان ۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

مشاوره آنلاین از طریق سامانه دکتر ساینا

هر روزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال تلاش هستند و دکتر ساینا به دنبال تغییر این مسیر است.

در قرن ۲۱ انجام دادن بعضی از کارها همانند آب خوردن است. تاکسی آنلاین، - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - پیک آنلاین، سفارش نان، درخواست غذا و حتی سفارش آنلاین کله پاچه تنها چند دقیقه از وقت - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - شما را به خود اختصاص می‌دهد.

امروز همین امکان برای گفتگو و صحبت با پزشکان فراهم شده است. به طوری که می‌توانید در زمان سفر، استراحت، محل کار، داخل خانه یا هر جای دیگر که هستید به صورت اینترنتی و با صرف هزینه بسیار کم، از پزشکان متخصص مشاوره آنلاین دریافت کنید.

سامانه دکترساینا با بیش - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - از ۱۵۰ پزشک متخصص در زمینه‌های مختلفی همچون: زنان و زایمان، پوست و مو، تغذیه، اورولوژی، سلامت جنسی، غدد، قلب و عروق، کلیه، گوش و حلق و - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - بینی، کودکان، دندان پزشکی، چشم پزشکی و تخصص‌های دیگر آماده پاسخگویی به سوالات تخصصی شما هستند.

هفته گذشته اولین دوره از جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در تهران برگزار شد که دکترساینا اولین استارتاپی بود که موفق به کسب دو مقام در این جشنواره شد. دکترساینا در این جشنواره موفق به کسب مقام در بخش - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - وبسایت‌های برتر و کسب مقام در بخش تلفن همراه از - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - دید هیئت داوران شد.

خدمات اصلی دکترساینا به چهار بخش زیر - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - تقسیم می‌شود:

مشاوره آنلاین

سامانه دکتر ساینا این امکان را - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - به شما می‌دهد که با پرداخت هزینه بسیار کم، از متخصصین مشهور و درجه یک کشور در یک بستر ایمن به صورت تایپ متن، ارسال عکس و صوت مشاوره آنلاین دریافت کنید.

ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز

مشاوره آنلاین دکترساینا چند مزیت اصلی به همراه دارد:

هزینه کم

در اوضاع فعلی شاید برای ما سخت باشد که به خاطر پرسیدن یک سوال کوچک و - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - ناقابل ۴۰ تا ۶۰ هزار تومان هزینه کرده و به مطب دکتر مراجعه کنیم.(البته هزینه‌های حمل و نقل را نادیده می‌گیریم).

حالا فرض کنید در خانه - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - نشسته‌اید و تنها با پرداخت هزینه ای بین ۱۲ تا ۱۵ هزارتومان با یک دکتر متخصص - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - یا فوق تخصص ارتباط برقرار می کنید! به همین - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - راحتی می‌توانیم در هزینه‌هایمان صرفه‌جویی کنیم.

ارسال عکس

گاهی برایمان پیش آمده - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - که آزمایشی می‌دهیم و قرار است برای دریافت جواب آن به پزشک مراجعه کنیم. باز باید مراحلی مانند: نوبت گرفتن، پرداخت هزینه زیاد، صرف وقت، هزینه‌های حمل و نقل را از پیش رو - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - برداریم.

لازم به این کارها نیست، پزشک متخصص خود را از سامانه مشاوره آنلاین دکترساینا انتخاب کنید و از جواب آزمایش یک عکس بگیرید و برای پزشک خود ارسال کنید. پزشک هم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ شما را خواهد داد.

البته نه تنها - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - جواب آزمایش بلکه هر عکسی مانند: رادیولوژی، سونوگرافی، نوار قلب، نوار مغز و تمامی تصاویری که بخواهید را - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - می‌توانید برای پزشک ارسال کنید.

ارسال صدا

شاید بپرسید که سوال های حوزه پزشکی معمولا نیاز به توضیح مفصل دارد. از حوصله ما خارج است که بخواهیم بنشینیم و زمان صرف تایپ کردن متن برای پزشک کنیم. در ضمن رساندن مفهوم از طریق تایپ کردن یک جور منتقل می‌شود و - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - شفاهی گفتن همان موضوع جور دیگری!

اگر از ما - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - بپرسید می‌گوییم نیاز - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - به تایپ کردن نیست!

سامانه دکتر ساینا امکانی را ایجاد کرده است که کاربران می‌توانند همانند تلگرام پیام خود را به صورت صوتی ارسال کنند و دیگر وقت زیادی را برای تایپ کردن متن اختصاص ندهند و همچنین در بهترین حالت ممکن - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - منظور خود را به پزشک برسانند.

همین حالا می‌توانید سوالات خود را از پزشکان متخصص بپرسید.

گفتگو و مشاوره با پزشکان

نوبت دهی آنلاین

ساعت ۳ صبح هم می‌شه نوبت آنلاین گرفت، به شرطی که از دکترساینا استفاده کنی.

سیستم نوبت‌دهی آنلاین دکترساینا به شما کمک می‌کند تا در هر زمان و مکانی که هستید به‌صورت آنلاین از پزشکان، کلینیک‌ها و بیمارستان‌ها - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - نوبت آنلاین اخذ کنید و دیگه - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - از شر تماس‌های تلفنی و مراجعه حضوری خلاص بشید. البته - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - در حال حاضر پزشکان و مراکز محدودی در سامانه دکترساینا فعال هستند که - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - این مقدار تا پایان سال افزایش چشمگیری خواهد داشت.

مشاهده بخش نوبت دهی

بانک - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - سلامت

دکترساینا مجموعه‌ای کامل از اطلاعات و داده‌های حوزه بهداشت و درمان شامل - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - معرفی بیماری‌ها، داروها، پزشکان، مراکز - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - درمانی و داروخانه‌ها را جمع آوری کرده است.

محتوای سلامت

صفحه «دانستنی‌های سلامت» دکترساینا در راستای آگاه سازی مردم در حوزه سلامت و مسئولیت اجتماعی که متوجه خود می‌داند اقدام به تولید محتوا در قالب (پادکست صوتی، مقاله، ویدئو) توسط پزشکان متخصص کرده است که - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده می‌شود.

سخن پایانی

هر روزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال چالش - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز - و تلاش هستند و دکترساینا به دنبال تغییر این مسیر است.

www.drsaina.com - ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز -


اولين صفحه   -  ثبت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف شیراز   -   دامنه چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه چین با تخفیف شیراز   -   دومین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دومین چین با تخفیف شیراز   -   دامین چین با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین چین با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین چین با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین چین با تخفیف شیراز   -   خرید دامین چین با تخفیف شیراز   -   دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف شیراز   -   دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامنه بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه بدون هاست شیراز   -   تمدید دامنه بدون هاست شیراز   -   قیمت دامنه بدون هاست شیراز   -   خرید دامنه بدون هاست شیراز   -   دومین بدون هاست شیراز   -   ثبت دومین بدون هاست شیراز   -  آخرين صفحه