ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04517.html
تحقیقات IBM و انجمن بین‌المللی پولی و مالی نشان می‌دهد که اکثر بانک‌های مرکزی، تمایل به راه‌اندازی یک ارز دیجیتال خصوصی دارند.
شنبه, ۵ آبان ۹۷ ساعت ۲۲:۴۵

آیا ارز دیجیتال CBDC برای پرداخت‌های بین‌بانکی تصویب می‌شود

تحقیقات IBM و انجمن بین‌المللی پولی و مالی نشان می‌دهد که اکثر بانک‌های مرکزی، تمایل به راه‌اندازی یک ارز دیجیتال خصوصی دارند.

به نظر می‌رسد بانک‌های مرکزی جهان، فاصله‌ی خود را با بیت‌کوین حفظ می‌کنند، - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - اما تمایل به صدور ارز دیجیتال خصوصی خود را، پنهان نمی‌کنند. بررسی جدید IBM نشان می‌دهد که این زیرساخت‌ها، در آینده چگونه ظاهر خواهند شد.

پیش‌زمینه

تحقیقات مشترک IBM - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - و فروم رسمی پولی و مالی OMFIF حاکی از آن است که تعداد بانک‌های مرکزی، که ارز CBDC (ارز دیجیتال بانک مرکزی) را می‌پذیرند، رو به افزایش است. مرور اولیه‌ی نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌داد که بانک‌ها در ابتدا، در برابر این تغییرات تکنولوژیکی مقاومت می‌کنند. علت اصلی ناسازگاری بانک‌ها نیز اختلاف‌نظر در مورد دسته‌بندی ارزهای دیجیتال در بخش خرده‌فروشی - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - و عمده‌فروشی بود. به گزارش IBM-OMFIF، خرده‌فروشی CBDC به این معنا است که هرکسی حق دارد - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - معادل با پول نقد خود، ارز - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - دیجیتال بانکی دریافت کند. اما CBDC عمده‌فروشی، برای تبادلات بین‌بانکی مؤسسات - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - مالی کاربرد خواهد داشت. - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - در این - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - گزارش آمده است:

هیچ‌کدام از بانک‌های مرکزی قصد ندارند در آینده‌ی نزدیک، یک CBDC خرده‌فروشی را به مرحله‌ی اجرا درآورند. - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - بااین‌حال، بحث در مورد CBDC عمده‌فروشی، به سمت « امکان‌پذیری و ملاحظات عملی» پیش می‌رود.

ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز

اکثر بانک‌های مرکزی، عمده‌فروشی - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - CBDC را ترجیح می‌دهند

IBM و OMFIF - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - در - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - ادامه‌ی گزارش توضیح می‌دهند که CBDC عمده‌فروشی، چگونه در سیستم پرداخت مرکزی، مطرح و تست می‌شود و سپس توسعه - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - پیدا می‌کند.

این مطالعه همچنین به چالش‌های رگولاتوری و ریسک‌های سیاسی یک بانک - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - مرکزی، در صورت پذیرش و امتحان CBDC اشاره می‌کند. قابل‌ذکر است که نتایج این تحقیقات، پس از بررسی پاسخ‌های ۲‍۱ بانک مرکزی ازجمله بانک مرکزی برزیل، بانک مرکزی آفریقای جنوبی، بانک فدرال آلمان و بانک فنلاند به‌دست‌ آمده است. این نظرسنجی عمدتاً ایده و نظر این بانک‌ها را در مور سیستم CBDC جویا شده بود.

طبق نتایج، ۶۹ درصد از بانک‌ها - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - اذعان می‌کنند که یکی از مشکلات آن‌ها، زیرساخت‌های مالی بین‌المللی فعلی است. ۵۴ درصد از آن‌ها معتقدند که CBDC می‌تواند - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - هزینه، سرعت و انعطاف‌پذیری پرداخت‌های فرا مرزی را بهبود دهد. ۳۸ درصد از بانک‌های مرکزی پاسخ‌دهنده نیز در حال بررسی راهکارهای CBDC هستند، درحالیکه سایرین هنوز به این فضا وارد نشده‌اند.

یکی دیگر از نتایج جالب‌توجه نظرسنجی مذکور، این است که اکثر بانک‌ها، تمایلی ندارند ارز دیجیتال خصوصی خود را روی بلاک‌چین عرضه کنند. - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - درواقع ۶۱ درصد از ۲۱ بانک پاسخ دهنده، اظهار کردند که هیچ ویژگی قابل‌توجه و متقاعدکننده‌ای در تکنولوژی - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - دفتر کل دیجیتال، نمی‌بینند. آن‌ها معتقد بودند که بلاک‌چین تاکنون دستاوردها و مزایای اندکی داشته و صدور ارز دیجیتال بانک مرکزی، مستلزم بلاک‌چین نیست.

هم‌زمان، این نظرسنجی نشان می‌دهد که نیمی از بانک‌های مرکزی، ترجیح می‌دهند که در ساخت CBDC، از بخش خصوصی کمک بگیرند. ۵۰ درصد از بانک‌ها معتقدند که ذینفعان، باید از ابتدای کار در جریان تغییرات دیجیتالی قرار داشته باشند و تکنولوژی نباید به آن‌ها تحمیل شود.

اتفاق‌نظر - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - در مورد - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - CBDC عمده‌فروشی

موضوع دیگری که در تحقیقات موردبررسی قرارگرفته بود، چگونگی حمایت از CBDC بود. به این معنی که ارز دیجیتال بانک مرکزی، بر اساس چهارچوب - ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز - سیاسی آربیتراژ (خریدوفروش هم‌زمان یک دارایی برای کسب سود از تفاوت قیمت‌ها) باید صرفاً توسط یک ارز واحد پشتیبانی شود یا سبدی از دارایی‌ها. نتایج نشان می‌داد که اگر ارزش توکن‌های دیجیتال، بر اساس پول نقد تثبیت شود، تأثیر خاصی در سیاست‌های پولی نخواهد داشت. همچنین پاسخ‌دهندگان بر این باور بودند که اگر ارز دیجیتال به‌عنوان یک دارایی ذخیره‌شده منتشر شود، مجموعه‌ی سیاست‌گذاری‌ها، تغییرات محدودی را شاهد خواهد بود.

اما از طرف دیگر، اگر با مقیاس‌پذیری CBDC، این ارز به یک دارایی یا ذخیره‌ی ارزش جهانی تبدیل شود و هم‌راستا با خط واحد پولی صندوق بین‌المللی پول (SDR) عمل کند؛ در آن صورت الزامات رگولاتوری و ژئوپولیتیک، پیچیدگی بیشتری را شاهد خواهد بود.


اولين صفحه   -  ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین دات کام با تخفیف شیراز   -   دامنه com با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه com با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه com با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه com با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه com با تخفیف شیراز   -   دومین com با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین com با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه