ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد

خانه » دومین » ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد

ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01862.html
برگی در تصمیمی تأمل‌برانگیز، از فروش کسب‌و‌کار هدفون توگوشی (ایرفون) خود خبر داده است تا از این طریق، تمرکز بیشتری روی نرم‌افزار داشته باشد.
سه شنبه, ۱۳ فروردین ۹۸ ساعت ۱۰:۱۵

برگی به‌منظور تمرکز روی نرم‌افزار، کسب‌و‌کار ایرفون خود را واگذار کرد

برگی در تصمیمی تأمل‌برانگیز، از فروش کسب‌و‌کار هدفون توگوشی (ایرفون) خود خبر داده است تا از این طریق، تمرکز بیشتری روی نرم‌افزار داشته باشد.

برگی برندی دوست‌داشتنی در صنعت ایربادهای مبتنی بر - ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد - بلوتوث است که تاکنون توانسته با تولید محصولاتی جذاب، توجه شمار درخوتوجهی از مردم را به‌سمت خود جلب کند. این شرکت نخستین‌بار در سال ۲۰۱۴ بود که توانست با کسب ۳.۳ میلیون دلار از پویش کیک‌استارتر، موفقیت خوبی را تجربه کند و بر سر زبان‌ها بیافتد.

برگی توانست محصولاتی همچون دَش (Dash) و دَش پرو (Dash Pro) را روانه‌ی بازار کند؛ این ایرفون‌ها از قابلیت‌های جذابی بهره می‌بردند و رقیب سرسختی برای هم‌رده‌‌هایشان در بازار به‌حساب می‌آمدند. البته گرچه این ایرفون‌ها در زمان عرضه، محصولاتی بسیار جذاب بودند و ویژگی‌های جالبی داشتند؛ اما سریعا توسط رقبایی همچون ایرپاد اپل و گیر آیکون‌ایکس سامسونگ محو شدند. 

ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد

بااین‌حال برگی چند روز پیش اعلام کرد که کسب‌و‌کار سخت‌افزاری خودش را به یک شرکت گمنام فروخته است. رسانه‌ی ویربل مدتی پیش در گزارشی گفته بود که موجودی فروشگاه آنلاین برگی - ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد - در ماه گذشته‌ی میلادی به‌اتمام رسیده بود؛ گرچه این شرکت قصد داشت دوباره ایرفون‌ها را به فروشگاهش برگرداند و فروش آن‌ها را آغاز کند، اما این اتفاق هرگز رخ نداد. براساس اعلام رسمی، یک شرکت گم‌نام توانسته کسب‌و‌کار ایرفون‌های برگی را خریداری کند.

بر این اساس برگی گفته است که قصد دارد ازاین‌پس تمرکز ویژه‌ای روی هوش مصنوعی و نرم‌افزار داشته باشد. درواقع این شرکت قصد دارد فناوری‌های خاصی را برای استفاده در ایرفون‌های دیگر شرکت‌ها، توسعه دهد. برگی در بازار ایرفون‌ها، رقبای قدرتمند - ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد - زیادی داشت و در حرکتی تأمل‌برانگیز و برای بقا، تصمیم گرفت از میدان نبرد کنار بکشد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟ آیا تجربه‌ی کار - ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد - با هدفون‌ها برگی - ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد - را دارید؟


اولين صفحه   -  ثبت دامین com با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین com با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین com با تخفیف مشهد   -   خرید دامین com با تخفیف مشهد   -   دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف مشهد   -   دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف مشهد   -   دامنه چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه چین با تخفیف مشهد   -   دومین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین چین با تخفیف مشهد   -   خرید دومین چین با تخفیف مشهد   -   دامین چین با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین چین با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین چین با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین چین با تخفیف مشهد   -   خرید دامین چین با تخفیف مشهد   -   دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف مشهد   -   دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -  آخرين صفحه