ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز

خانه » دومین » ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز

ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04502.html
در نظرسنجی هفته‌ی گذشته که با شرکت ۲۱۱۵ نفر برگزار شد، گوشی‌های سری میت ۲۰ برای انتخاب محبوب‌‌ترین آن‌ها به رأی گذاشته شدند.
یکشنبه, ۶ آبان ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰

نتیجه نظرسنجی: میت 20 پرو محبوب ترین گوشی جدید سری میت از دید کاربران

در نظرسنجی هفته‌ی گذشته که با شرکت ۲۱۱۵ نفر برگزار شد، گوشی‌های سری میت ۲۰ برای انتخاب محبوب‌‌ترین آن‌ها به رأی گذاشته شدند.

خانواده‌ی سری میت بلاخره اعضای جدید خود را شناخت و گوشی‌های جدید میت ۲۰، میت ۲۰ پرو، میت ۲۰ ایکس و میت ۲۰ آر اس پورشه دیزاین به جهانیان معرفی شدند. سری میت همواره از محبوب‌ترین محصولات هواوی در بازار گوشی‌های هوشمند بوده‌اند و به نوعی پرچمدار فبلت‌های این شرکت چینی محسوب می‌شوند. در نظرسنجی هفته‌ی گذشته‌ی زومیت در مورد این گوشی‌ها، میت ۲۰ پرو با بیش از ۵۲ درصد آرا و با اختلاف زیاد، توسط کاربران به عنوان جذاب‌ترین محصول جدید هواوی انتخاب شد.

چهار گوشی جدید این سری با وجود شباهت‌‌های کوچک - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - و بزرگشان، تفاوت‌های اساسی نیز با یکدیگر - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - دارند. میت ۲۰ ایکس با ابعاد تبلت‌گونه‌ی خود، پشتیبانی از قلم استایلوس و استفاده از سیستم خنک‌سازی - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - خاص خود، تمرکز ویژه‌ای روی بازی دارد و نسخه‌ی پورشه دیزاین نیز با طراحی خاص و قیمت بالای خود برای جامعه‌ی خاصی در - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - نظر گرفته شده است. میت ۲۰ پرو پرچمداران رقیب را هدف قرار داده و میت ۲۰ همان گوشی بالارده و اقتصادی‌ این سری است. میت ۲۰ به عنوان مدل پایه تنها ۵.۱۵ درصد آرا را به خود اختصاص داد و در جایگاه آخر محبوب‌ترین گوشی‌های این سری از نظر کاربران زومیت قرار گرفت.

میت ۲۰ ایکس راه جدیدی را در این سری آغاز کرده است و بازار دوست‌داران بازی‌های موبایل را هدف قرار گرفته است. دوربین این گوشی مشابه نسخه‌ی پرو بوده و نمایشگر ۷.۲ اینچی و بزرگ آن نیز اولد است. کسب نزدیک به ۱۹ درصد آرا و قرار گرفتن در جایگاه دوم توسط این گوشی چندان دور از ذهن نبود. هواوی طبق سنت سال‌های گذشته‌، نسخه‌ای را نیز با همکاری پورشه دیزاین توسعه داده است؛ این گوشی از نظر مشخصات فنی - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - تشابه زیادی - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - با نسخه‌ی دارد. میت ۲۰ آر اس پورشه دیزاین با کسب نزدیک به ۱۳ درصد آرا در جایگاه سوم قرار گرفت.

ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز

در پایان باید گفت که محبوبیت بالای میت ۲۰ - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - پرو در این نظرسنجی با توجه به حضور آن در رقابت مستقیم پرچمداران چندان دور از ذهن نبود. این گوشی برخلاف نسخه‌‌ی عادی و ایکس به شارژر ۴۰ واتی - ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز - کابلی و شارژ بی‌سیم ۱۵ واتی و شارژ معکوس مجهز شده است و علاوه بر حسگر اثر انگشت ادغام شده با نمایشگر با تشخیص چهره‌ی سه‌بعدی نیز همراه شده است. ضمن تشکر از ۲۱۱۵ کاربر شرکت‌کننده در این نظرسنجی، از شما دعوت می‌کنیم به نمودار دایره‌ای زیر برای اطلاع از نتایج توجه کنید.

ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز


اولين صفحه   -  ثبت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   خرید دامین آی آر با تخفیف شیراز   -   دامنه ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه ir با تخفیف شیراز   -   دومین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دومین ir با تخفیف شیراز   -   دامین ir با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین ir با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین ir با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین ir با تخفیف شیراز   -   خرید دامین ir با تخفیف شیراز   -   دامنه کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه کام با تخفیف شیراز   -   دومین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دومین کام با تخفیف شیراز   -   دامین کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامین کام با تخفیف شیراز   -   دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   تمدید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   قیمت دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   خرید دامنه دات کام با تخفیف شیراز   -   دومین دات کام با تخفیف شیراز   -   ثبت دومین دات کام با تخفیف شیراز   -  آخرين صفحه