ثبت دامنه com بدون هاست تبریز

خانه » دومین » ثبت دامنه com بدون هاست تبریز

ثبت دامنه com بدون هاست تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03992.html
اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در جزئی‌ترین بخش‌های زندگی مردم نفوذ کرده‌اند و مهم‌تر از آن، تعریف آن‌ها از نفرت‌پراکنی را تغییر داده‌اند.
دوشنبه, ۵ آذر ۹۷ ساعت ۱۹:۰۰

اینترنت و شبکه‌های اجتماعی چه تأثیری بر تعریف ما از تنفر داشته‌اند؟

اینترنت و شبکه‌های اجتماعی در جزئی‌ترین بخش‌های زندگی مردم نفوذ کرده‌اند و مهم‌تر از آن، تعریف آن‌ها از نفرت‌پراکنی را تغییر داده‌اند.

آمریکایی‌ها در چند ماه گذشته با دو حادثه‌ی تروریستی جدید رو‌به‌رو شدند: یکی ارسال بمب ازطریق پست به منزل و محل کار دمکرات‌ها و دیگری تیراندازی در عبادتگاه یهودیان در پیتزبورگ. در این حوادث مشابه، تشخیص واقعیت از فراواقعیت دشوار شده است. کارشناسان آمریکایی درحال‌بررسی علل این حوادث از جنبه‌های مختلف - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - اجتماعی و قانونی هستند. دراین‌میان، به‌نظر می‌رسد مظنون‌های - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - هر دو حادثه یک نقطه‌ی مشترک داشته‌اند. این نقطه‌ی مشترک، همان - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - درگیری با محتوای افراطی در فضای آنلاین بود.

رابرت باورز، مظنون حادثه‌ی پیتزبورگ، پیش از شروع تیراندازی در عبادتگاه «درخت زندگی» در این شهر، پستی افراطی در شبکه‌ی اجتماعی مخصوص افراد معتقد به برتری نژاد سفیدپوست منتشر کرد. سزار سایوک، مجرم ارسال بسته‌های - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - بمب برای سیاستمداران دمکرات، مجموعه‌ای از پست‌ها و مطالب با اعتقادات راست افراطی و همچنین تئوری‌های توطئه را در فیسبوک منتشر کرد.


نور کتیلی
، استادیار دانشکده‌ی مدیریت نورث‌وسترن کیلاگ و محقق خشونت و رفتارهای ضدانسانی دراین‌باره می‌گوید:استفاده‌ی این افراد از فناوری به مشخص‌کردن انگیزه‌ی آن‌ها کمک - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - می‌کند. به‌علاوه، این نشانه‌ها مشکلات بزرگی را در دنیای کنونی روشن می‌کنند؛ مشکلاتی که کارشناسان متعدد روان‌شناسی و جامعه‌شناسی، در پی درک هرچه بهتر آن - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - هستند. یکی - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - از اصلی‌ترین مشکلات، تأثیر اینترنت بر عادی‌سازی دیدگاه‌های افراطی - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - است.

بسیاری از رفتارهای ما براساس تصورمان از دیگران شکل می‌گیرد. آنچه - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - تصور می‌کنیم دیگران انجام می‌دهند یا قبول می‌کنند، - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - تشکیل‌دهنده‌ی - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - رفتار ما می‌شود.

در دنیای اینترنت، افراد با باورهای میانه‌رو نیز از خطر مصون نیستند؛ حتی آن‌هایی که از گوشه‌های تاریک این فضا دوری می‌کنند، درمعرض ایده‌های افراط‌گرایی درزمینه‌ی صحیح و غلط زندگی روزمره‌ی خود هستند. حجم این افراط‌گری‌ها نیز روزبه‌روز افزایش می‌یابد. یکی از سخن‌گویان فیسبوک اعلام کرد این شرکت در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۸، با ۲.۵میلیون پست و اظهارنظر نفرت‌پراکنی مقابله کرده است.

ثبت دامنه com بدون هاست تبریز

البته،‌ افراد با ایده‌ها و عقاید افراطی در طول زمان وجود داشته‌اند؛ اما گتیلی معتقد است ظهور این پلتفرم‌های آنلاین، نحوه‌ی تعامل و گفت‌وگوی ما را تغییر داده است. او در این‌باره می‌گوید:

این سرویس‌ها به روش‌های گوناگون، خطر مواردی همچون اعتقادها و باورهای ضدانسانی و - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - نفرت‌پراکنی را افزایش می‌دهند.

به‌بیان دیگر، عقاید افراطی هم‌اکنون بسیار سریع و گسترده پخش می‌شوند. درنتیجه به‌نظر می‌رسد این عقاید، افراطی نبوده و از بدنه‌ی جامعه زاییده شده‌اند.

شبکه‌های اجتماعی به اهمیت خود در - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - تأثیرگذاری بر جامعه پی برده‌اند

شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری درحال‌درک اهمیت موضوعات مطرح‌شده‌ی محققان هستند. این موضوعات تأثیر مقابله با اظهارنظرهای تنفرآمیز را بر شکل‌دادن اعتقادات جامعه مشخص می‌کند. تحقیقات میدانی در موضوعات مختلف نشان داد وقتی افراد با محتوا و ایده‌های ضدانسانی رو‌به‌رو شوند، همین نظریه‌ها را می‌پذیرند. درواقع، در نتیجه‌ی کم‌اهمیت‌دادن ارزش انسانی گروه‌های مختلف، توجیه برای ظلم‌کردن به آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند.

دیوید لیوینگستون اسمیث، استاد فلسفه‌ی دانشگاه نیوانگلند، در مصاحبه‌ای با نشریه‌ی تایمز درباره‌ی این عقاید گفت:

ما به خود اجازه می‌دهیم تا - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - با حیوان‌ها رفتارهایی غیرمجاز کنیم؛ رفتارهایی که انجام آن‌ها دربرابر انسان‌ها، ناپسند و ممنوع تعریف می‌شود. چنین مجوزی رفتارهای بازدارنده‌ی ما را دربرابر اعمال خشونت‌آمیز تهدید می‌کند.

ثبت دامنه com بدون هاست تبریز

سؤالی که حادثه‌ی پیتزبورگ در ذهن کارشناسان ایجاد - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - کرد این بود که اخراج گروه‌های افراطی از شبکه‌های اجتماعی چه پیامدهایی دارد. درواقع، با سخت‌تر شدن قوانین شبکه‌هایی همچون فیسبوک و توییتر، این - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - گروه‌ها از آن‌ها خارج می‌شوند. - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - فیسبوک در سال‌های اخیر مدیران - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - و ناظران متعددی استخدام کرد تا رفتارهای خشونت‌آمیز و اظهارنظرهای افراطی را شناسایی و گروه‌های افراطی را اخراج کنند.

توییتر سیاست سخت‌گیرانه‌تری در این زمینه دارد. این شرکت دربرابر دیدگاه‌ها و صحبت‌هایی با هدف کاهش ارزش انسانی موضعی محکم می‌گیرد. قوانین این شرکت هر صحبت و اظهارنظر گسترش‌دهنده‌ی تنفر خاص را محکوم می‌کند. برخی از این صحبت‌ها و دیدگاه‌ها ارزش انسانی گروه‌هایی از افراد را کمتر جلوه می‌دهند.

Gab نام یکی از شبکه‌های اجتماعی بود که باورز در آن پست‌های ضدنژادی منتشر کرد. - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - این شبکه در بیانه‌ای - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - خطاب به تایمز، هرگونه خشونت و تروریسم را به‌شدت محکوم کرد. البته، این شبکه امکانی را به طرفداران برتری نژاد سفید داده که در شبکه‌های اجتماعی دیگر دردسترس نیست. در شبکه گب، اعضا می‌توانند اظهارنظرهایی را مطرح کنند که در شبکه‌های دیگر ممنوع خوانده می‌شود.

جوان داناوان، متخصص تحقیقات خراب‌کاری در رسانه‌ها در مؤسسه‌ی Data & Society، درباره‌ی گب می‌گوید:

در شبکه‌ی گب، مجموعه‌ای از کاربران جمع - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - شده‌اند که به‌نوعی طرفدار سبکی از عقیده‌های افراطی هستند.

ثبت دامنه com بدون هاست تبریز

درواقع، فعالیت در شبکه‌هایی همچون گب، عقاید و نظرات مخالف نژادهای خاص را در نظر کاربران عادی جلوه می‌دهد. کاربران این سرویس‌ها با محتوای ضد آن نژاد محاصره می‌شوند؛ درصورتی‌که در شبکه‌های دیگر، انبوهی از نظرات دیگر نیز آن‌ها را احاطه خواهد کرد.

با اخراج نژادپرستان از شبکه‌های اصلی سرویس مخصوص آن‌ها شکل گرفت

باورز پیش از تیراندازی در پستی توهین‌آمیز گفته بود اعتقادی به میانه‌روی ندارد و خودش وارد عمل خواهد شد. او با نظرات و عقاید افراد حاضر در آن - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - شبکه مبنی بر نیاز به اعتدال در مبارزه برای برتری نژاد سفیدپوست مخالف بود. البته این جامعه‌ی ظاهرا میانه‌رو شرکت‌های بزرگ فناوری و قوانین آن‌ها را دشمنان اصلی خود می‌داند. آن‌ها - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - اعتقاد دارند در جنگی برای آزادی بیان در اینترنت حاضر هستند.

یکی از حساب‌های کاربری مرتبط‌با شبکه‌ی اجتماعی گب، در پستی در مدیوم درباره‌ی این جنگ فرضی مقاله نوشته بود. البته این مقاله پس از تیراندازی پیتزبورگ حذف شد. در متن مقاله، به شرکت‌های بزرگ سیلیکون‌ولی توهین - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - شده بود و آن‌ها به‌نوعی دیکتاتور خوانده شده بودند. به‌عقیده‌ی نگارنده‌ی آن - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - مقاله، شرکت‌های بزرگ فناوری ایده‌ها و نظرهای - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - مخالف خود را پاک می‌کنند و فقط نظرهای موافق با خود - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - را - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - می‌پذیرند. درنهایت، - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - شرکت‌هایی که اجازه‌ی انتشار محتوای مخالف را می‌دهند (مانند گب)، با اصطلاح Alt Tech معرفی می‌شوند.

داناوان اعتقاد دارد چنین پلتفرم‌های انحصاری، محل تولد کمپین‌های متعدد خراب‌کاری و آزار و اذیت می‌شوند. به‌علاوه، بسیاری از بحث‌ها با تئوری توطئه در این محل‌ها شکل می‌گیرند. در این پلتفرم‌ها، حتی میم‌ها و پست‌های نژادپرستی یا ضدجنسیت خاص - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - منتشر می‌شوند که در شبکه‌های دیگر، قطعا ممنوع هستند. او می‌گوید وقتی در پلتفرمی این حجم از محتوای مخرب منتشر شود، افرادِ عاقل‌تر و با عقاید معتدل کمتری - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - در آن باقی خواهند ماند.

بیش از یک دهه از تأسیس فیسبوک می‌گذرد - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - و شبکه‌های اجتماعی امروز به مفهومی ثابت‌شده بدل - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - شده‌اند. البته، هنوز مجامع علمی و دانشگاهی در درک اثرهای - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - این پلتفرم‌های درحال‌تکامل روی - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - رفتار و سلامت انسان‌ها عاجز هستند. محققان مخاطب مصاحبه در این مقاله، تحقیقی سراغ نداشتند که ارتباط بین ارسال محتوای افراطی در دنیای آنلاین را با رفتار در دنیای واقعی بررسی کند.

درحال‌حاضر، تحقیقات جدیدی با هدف کشف ارتباط بین عملکرد در شبکه‌های اجتماعی و دنیای واقعی درحال‌انجام است. کارلو شوارتز و کارستن مولر، محققان دانشگاه‌های وارویک و پرینستون، تمامی حملات انجام‌شده - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - بر ضد پناهجویان را در آلمان در دو سال گذشته بررسی کردند. آن‌ها در بررسی‌شان، عوامل متعددی از سطح ثروت جامعه تا تعداد - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - پناهجویان حاضر در آن را مطالعه کردند.

ارتباطی نسبی بین استفاده از فیسبوک و اعمال خشونت‌آمیز وجود دارد

نتایج اولیه نشان داد حملات در - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - این کشور، بیشتر در شهرهایی رخ می‌دهد که استفاده‌ - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - از فیسبوک در آن بیشتر است. در اینجا، فیسبوک آن شبکه‌ی اجتماعی محسوب می‌شود که ایده‌های ضدمهاجری در آن انتشار می‌یابند.

البته روش تحقیق بالا مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان قرار گرفت و شوارتز نیز می‌گوید یافته‌ها پیش از نتیجه‌گیری نهایی باید تکرار و مجددا بررسی شوند. نکته‌ی مهم این است که قطع محدود اینترنت در برخی مناطق آلمان، شرایط خاصی برای این تحقیقات ایجاد می‌کرد. به‌عنوان مثال، وقتی دسترسی به اینترنت در مناطقی با آمار استفاده‌ی بالا از فیسبوک قطع شد، حمله به پناهندگان نیز کاهش پیدا کرد.

شوارتز درمجموع - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - نتیجه می‌گیرد گروهی از مردم - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - وجود دارند که با قرارگرفتن درمعرض ایده‌های نفرت‌آمیز در فضای آنلاین، به‌سمت عملکردهای خشونت‌آمیز - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - تشویق می‌شوند. همان اثر تالار پژواک شبکه‌های اجتماعی (تکرار فراوان اخبار بد که می‌توانند صحیح یا غلط باشند)، می‌تواند یکی از عوامل افزایش این رویکردها باشد. به‌بیان دیگر، وقتی افراد به دفعات درمعرض انتقادهایی با اهداف ثابت قرار بگیرند، نظر آن‌ها درباره‌ی صحیح یا غلط‌بودن اقدامات خشونت‌آمیز علیه گروه‌های اقلیت - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - تغییر می‌کند.

ثبت دامنه com بدون هاست تبریز

فیسبوک و توییتر و گوگل، درحال تخصیص منابعی برای مقابله با این مشکل هستند. البته آن‌ها هنوز مشکلاتی پیش روی خود دارند. برای نمونه، الگوریتم‌هایی برای انتخاب و شناسایی کلمات خاص افراطی طراحی شده‌اند؛ اما گروه‌های افراطی با استفاده از زبان‌های رمزی، همان ایده‌های قبلی خود را ترویج می‌دهند. درنتیجه‌ی این اقدامات، ناظران محتوا باید هزاران فرهنگ و زبان را بشناسند.

به‌علاوه، تعداد پست‌ها در شبکه‌ای مانند فیسبوک روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند. - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - این شرکت ادعا می‌کند که ۳۸درصد از - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - نظرات تنفرآمیز - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - را پیش از گزارش کاربران شناسایی می‌کند. این آمار کمی کمتر - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - از آمار شناسایی محتوای هرزه‌نگاری و تبلیغات سیاسی در این سرویس است. شرکت انتظار دارد که - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - این آمار بهبود پیدا کند.

تحقیقات هنوز راه درازی برای تعمیم‌یافتن به کل اینترنت درپیش دارند

درنهایت، باوجود اهتمام شرکت‌ها و شبکه‌های اجتماعی - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - برای مقابله با این بحران، - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - سازوکارهای قانونی - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - مشخصی برای الزام آن‌ها و دیگر شرکت‌ها به این مقابله وجود ندارد. درواقع، این شرکت‌ها برای ازبین‌بردن محتوای تنفرآمیز تلاش می‌کنند؛ - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - اما قانون مشخصی برای پیروی از آن وجود ندارد. همین نبود - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - روند مشخص برای پیروی باعث شده تا قانون‌گذاران متعددی درصدد دشوارترکردن قوانین برای رسانه‌های اجتماعی فعالیت کنند.

به‌هرحال، محققان نیز - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - همچنان در تلاش‌اند تا حقایق علمی را به شرکت‌ها ارائه کنند. با آماده‌شدن این داده‌ها، شرکت‌ها می‌توانند براساس ورودی‌های واقعی درباره‌ی حل این مشکل تصمیم‌گیری کنند. شوارتز که درحال‌تحقیق روی تأثیرات توییتر بر خشونت آفلاین است، اعتقاد دارد حجم تحقیقات در این زمینه - ثبت دامنه com بدون هاست تبریز - هنوز کم است و به چشم موضوعی جدید به آن نگاه می‌شود.


اولين صفحه   -  ثبت دامین کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامین کام بدون هاست تبریز   -   دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه دات کام بدون هاست تبریز   -   دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دومین دات کام بدون هاست تبریز   -   دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   خرید دامین دات کام بدون هاست تبریز   -   دامنه com بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه com بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه com بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه com بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه com بدون هاست تبریز   -   دومین com بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین com بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین com بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین com بدون هاست تبریز   -   خرید دومین com بدون هاست تبریز   -   دامین com بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین com بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین com بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین com بدون هاست تبریز   -   خرید دامین com بدون هاست تبریز   -   دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه انگلستان بدون هاست تبریز   -   دومین انگلستان بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین انگلستان بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه