ثبت دامین انگلستان با تخفیف

خانه » دومین » ثبت دامین انگلستان با تخفیف

ثبت دامین انگلستان با تخفیف

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه تماس بگیرید: 66948435-021 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +982166948435
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 00507.html
یکی از هم‌‌بنیان‌گذاران ویکی‌پدیا از کاربران خواست در اعتصاب دو روزه‌ی شبکه‌های اجتماعی شرکت کنند.
سه شنبه, ۱۱ تیر ۹۸ ساعت ۱۷:۳۰

هم‌بنیان‌گذار ویکی‌ پدیا کمپین اعتصاب علیه شبکه‌های اجتماعی راه انداخت

یکی از هم‌‌بنیان‌گذاران ویکی‌پدیا از کاربران خواست در اعتصاب دو روزه‌ی شبکه‌های اجتماعی شرکت کنند.

لری سنجر، یکی از هم‌‌بنیان‌گذاران ویکی‌پدیا از کاربران خواسته است این هفته در کمپین اعتصاب دو روزه‌ی شبکه‌های اجتماعی شرکت کنند. هدف از این اعتصاب، فشار به این شبکه‌ها برای بازگرداندن کنترل اطلاعات شخصی افراد به خود آن‌ها عنوان شده است.

سنجر اعلام کرده این اعتصاب از پنج‌شنبه‌ی هفته‌ی جاری آغاز می‌شود و تا پایان روز جمعه ادامه خواهد داشت و هدف از آن، «تقاضای بسیار مهم» تغییر در شبکه‌های اجتماعی است.

ثبت دامین انگلستان با تخفیف

درباره‌ی میزان تأثیر احتمالی این کمپین، سؤال‌های زیادی مطرح - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - شده است.

افرادی که در این کمپین شرکت می‌کنند و قرار است دو روز کامل از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنند، تصمیم دارند «شکایت جدی» خود علیه این شبکه‌ها را به گوش مدیران آن‌ها برسانند.

دکتر سنجر در بیانیه‌ای که روی سایت رسمی خود منتشر کرده، درباره‌ی این اعتصاب نوشته است:

تصمیم داریم سروصدای زیادی به پا کنیم. می‌خواهیم مشت‌های‌مان را کنار هم قرار دهیم و تقاضای بزرگ‌مان را مطرح کنیم؛ اینکه شرکت‌های موذی کنترل اطلاعات‌مان، حریم خصوصی‌مان و چیزهایی که در شبکه‌های اجتماعی از ما باقی می‌ماند را به خودمان برگردانند.

او می‌گوید هرچقدر تعداد افراد در این کمپین بیشتر باشد، میزان نارضایتی مردم از شرایط فعلی را بیشتر نشان می‌دهد.

دکتر سنجر امیدوار است این اعتصاب نمادین تغییرات سریعی در شبکه‌های اجتماعی محبوب ایجاد کند؛ تغییراتی که درنهایت به بازگشت کنترل اطلاعات شخصی افراد به خودشان ختم شود. او همچنین امیدوار است این - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - شبکه‌ها بازتر شوند و زمانی‌که کاربر روی یکی از آن‌ها پستی ارسال می‌کند، این پست در سایر شبکه‌های اجتماعی هم منتشر شود.

او در بیانیه‌اش نوشته است:

شبکه‌های اجتماعی از ابتدا باید همین‌طور پیشرفت می‌کردند نه مثل حالا با دیوارهای نفوذناپذیر اطراف‌شان؛ نه مثل حالا در حال جنگ با یکدیگر.

از شرکت‌کنندگان در این - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - اعتصاب خواسته شده است اعلامیه‌ی استقلال دیجیتال تهیه شده توسط دکتر سنجر را هم امضا کنند.

این اعلامیه از شبکه‌های اجتماعی می‌خواهد تمرکززدایی کنند و به مجموعه‌هایی تبدیل شوند که - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - به حق آزادی بیان، حریم خصوصی و امنیت - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - احترام می‌گذارند.

عده‌ای معتقدند این اعتصاب حتی اگر گسترده - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - هم باشد، تأثیر زیادی نخواهد داشت

گروه «اتحادیه‌ی اینترنت» (IA) که نماینده‌ی شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود به درخواست BBC برای اظهارنظر درباره این - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - کمپین پاسخ نداده است.

دعوت به شرکت در این کمپین درحال حاضر به سرعت روی ردیت، - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - توئیتر و - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - سایر شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. دکتر سنجر که در فیسبوک صفحه‌ای ندارد، از شرکت‌کنندگان در کمپینش خواسته است این دعوت‌نامه را روی شبکه‌ی اجتماعی مذکور هم منتشر کنند.

باوجود استقبال رو به رشد از این کمپین، همچنان سؤال‌هایی درباره‌ی میزان تاثیرگذاری آن وجود دارد.

یک - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - کاربر شبکه‌ی هکر نیوز که سرخط اخبار تکنولوژی را منتشر می‌کند، درباره‌ی این خبر نوشته:

تصور می‌کنم حتی اگر همه‌ی کسانی که این موضوع برایشان اهمیت دارد هم اعتصاب کنند، بازدید روزانه‌ی این شبکه‌ها تفاوت چندانی نمی‌کند. به نظر من، بیشتر کسانی که واقعا به چنین موضوع‌هایی اهمیت می‌دهند، تا الان شبکه‌های اجتماعی را ترک کرده‌اند یا آنقدر کم از آن‌ها استفاده می‌کنند که اعتصاب‌هایی به این منوال برای آن‌ها عملا تفاوتی - ثبت دامین انگلستان با تخفیف - ایجاد نمی‌کند.


اولين صفحه   -  ثبت دومین com با تخفیف   -   تمدید دومین com با تخفیف   -   قیمت دومین com با تخفیف   -   خرید دومین com با تخفیف   -   دامین com با تخفیف   -   ثبت دامین com با تخفیف   -   تمدید دامین com با تخفیف   -   قیمت دامین com با تخفیف   -   خرید دامین com با تخفیف   -   دامنه انگلستان با تخفیف   -   ثبت دامنه انگلستان با تخفیف   -   تمدید دامنه انگلستان با تخفیف   -   قیمت دامنه انگلستان با تخفیف   -   خرید دامنه انگلستان با تخفیف   -   دومین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دومین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دومین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دومین انگلستان با تخفیف   -   خرید دومین انگلستان با تخفیف   -   دامین انگلستان با تخفیف   -   ثبت دامین انگلستان با تخفیف   -   تمدید دامین انگلستان با تخفیف   -   قیمت دامین انگلستان با تخفیف   -   خرید دامین انگلستان با تخفیف   -   دامنه چین با تخفیف   -   ثبت دامنه چین با تخفیف   -   تمدید دامنه چین با تخفیف   -   قیمت دامنه چین با تخفیف   -   خرید دامنه چین با تخفیف   -   دومین چین با تخفیف   -   ثبت دومین چین با تخفیف   -   تمدید دومین چین با تخفیف   -   قیمت دومین چین با تخفیف   -   خرید دومین چین با تخفیف   -   دامین چین با تخفیف   -   ثبت دامین چین با تخفیف   -   تمدید دامین چین با تخفیف   -   قیمت دامین چین با تخفیف   -   خرید دامین چین با تخفیف   -   دامنه بین المللی با تخفیف   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف   -  آخرين صفحه