ثبت دامین بدون هاست شیراز

خانه » دومین » ثبت دامین بدون هاست شیراز

ثبت دامین بدون هاست شیراز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در شیراز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 04602.html
ارائه‌ی ارز رمزپایه از سوی دولت چین هنوز تأیید نشده است اما بانک مرکزی این کشور مقالات متعددی در این خصوص منتشر کرده است.
دوشنبه, ۳۰ مهر ۹۷ ساعت ۲۳:۴۵

آیا چین ارز دیجیتال خود را می سازد؟

ارائه‌ی ارز رمزپایه از سوی دولت چین هنوز تأیید نشده است اما بانک مرکزی این کشور مقالات متعددی در این خصوص منتشر کرده است.

بیش از هزار سال پیش، در کشور چین معامله با پول کاغذی - ثبت دامین بدون هاست شیراز - جای تبادل کالا با طلا و نقره را گرفت و حالا ممکن است جایگزین شدن پول کاغذی با ارز دیجیتال نیز از همین کشور آغاز شود. این تحول بزرگ که با سیاست‌های داخلی و جغرافیایی کشور چین هدایت می‌شود به تکنولوژی وابسته است و توسط جنگ تجاری میان چین و آمریکا سرعت می‌گیرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در شهریور ماه - ثبت دامین بدون هاست شیراز - امسال تعرفه‌های جدیدی روی - ثبت دامین بدون هاست شیراز - کالاهای چینی به ارزش ۲۵۰ میلیارد دلار تعیین و این کشور - ثبت دامین بدون هاست شیراز - را به اعمال تعرفه‌های جدید روی کالاهایی با ارزش ۲۶۷ - ثبت دامین بدون هاست شیراز - میلیارد دلار تهدید کرد. این در حالی است که صادرات کالا و خدمات سال گذشته‌ی کشور چین به آمریکا حدود ۵۰۵.۵ میلیارد دلار گزارش شده و صادرات از آمریکا به چین ۱۳۰ میلیارد دلار بوده است.

چین در پاسخ به این حرکت تعرفه‌های مشابهی برای کالاهای آمریکایی تعیین کرد اما به‌عنوان واردکننده‌ی کوچک‌تر باید سلاح قوی‌تری نسبت به مهمات تجاری داشته باشد و یکی از حرکت‌های هوشمندی که می‌تواند در این راستا انجام دهد این است که رنمینبی (RMB)، - ثبت دامین بدون هاست شیراز - ارز رسمی خود را - ثبت دامین بدون هاست شیراز - دیجیتال کند.

در بحران جهانی اقتصادی سال ۱۳۸۷ (۲۰۰۸)، نام شخص یا گروهی به نام ساتوشی ناکاموتو یا همان سازنده‌ی بیت‌کوین سر زبان‌ها افتاد و هدف آن‌ها ساخت جهانی غیرمتمرکز و - ثبت دامین بدون هاست شیراز - آزاد از دخالت مؤسساتی مانند بانک مرکزی بود. اینکه یک ابزار چگونه توسط عموم مورد استقبال قرار می‌گیرد، قاعده‌ی - ثبت دامین بدون هاست شیراز - کلی آن را نشان می‌دهد، - ثبت دامین بدون هاست شیراز - و واقعیت این است که بانک مرکزی چین (PBOC) ممکن است از فناوری بیت‌کوین برای دیجیتال کردن ارز رسمی چین یعنی رنمینبی استفاده - ثبت دامین بدون هاست شیراز - کند.

ثبت دامین بدون هاست شیراز

این - ثبت دامین بدون هاست شیراز - تنها یک - ثبت دامین بدون هاست شیراز - تئوری نیست، در ماه‌های اخیر گزارش‌های متعددی مبنی بر تحقیقات این بانک برای توسعه‌ی ارز دیجیتال منتشر شده است. مجله‌ی رسمی بانک مرکزی چین در تاریخ ۱۳ مهر مقاله‌ای در مورد ضرورت ارائه‌ی ارز رسمی - ثبت دامین بدون هاست شیراز - دیجیتال منتشر کرد. کشور چین در موقعیت خوبی برای انتشار - ثبت دامین بدون هاست شیراز - یک ارز رسمی قرار دارد و با انجام این کار دولت چین از مزایای داخلی و خارجی بی‌شماری بهره‌مند خواهد شد.

چین در حال حاضر با استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت موبایل مانند WeChat از شرکت سازنده‌ی Tencent و Alipay از شرکت سازنده‌ی Alibaba، بزرگ‌ترین جامعه‌ی بدون تبادل پول نقد در جهان است. سال گذشته، آمریکا ۳۳۷ میلیارد دلار پرداخت آنلاین داشته است در حالی - ثبت دامین بدون هاست شیراز - که این رقم در چین به ۱۵.۷ تریلیون دلار - ثبت دامین بدون هاست شیراز - رسید، یعنی معاملات آن ۳.۲ تریلیون دلار بیشتر از حجم مبادلات مسترکارت و ویزا بوده است. اما - ثبت دامین بدون هاست شیراز - علی‌بابا - ثبت دامین بدون هاست شیراز - و Tencent شرکت‌های دولتی نیستند و - ثبت دامین بدون هاست شیراز - دولت چین اجازه نخواهد داد چنین تحول بزرگی از سوی شرکت‌های خصوصی هدایت شود.

سال گذشته، آمریکا ۳۳۷ میلیارد دلار پرداخت آنلاین داشته است - ثبت دامین بدون هاست شیراز - در حالی که
این رقم در چین به ۱۵.۷ تریلیون دلار رسید.

یکی از - ثبت دامین بدون هاست شیراز - دلایلی که باعث شده اقتصاد آمریکا در بازار رقابت بماند، - ثبت دامین بدون هاست شیراز - نقش دلار در - ثبت دامین بدون هاست شیراز - تجارت جهانی است. حدود ۱۰ تریلیون دلار - ثبت دامین بدون هاست شیراز - در خارج از ایالات متحده‌ی آمریکا شناور است و با وجود بدهی‌های هنگفت، حضور دلار پابرجا خواهد بود. اما پیش‌بینی اینکه دلار - ثبت دامین بدون هاست شیراز - چه زمانی قدرت جهانی خود را از دست می‌دهد به موضوع مورد علاقه‌ی اقتصاددانان تبدیل شده است. واحد پول یورو چالش‌های داخلی خود را دارد و ین، واحد پول ژاپن برای تبدیل شدن به واحد - ثبت دامین بدون هاست شیراز - پول جهانی جاه‌طلب نیست. درنتیجه باید دید بانک مرکزی چین استراتژی بین‌المللی شدن رنمینبی را چگونه اجرا و پیاده‌سازی خواهد کرد.

ثبت دامین بدون هاست شیراز

تولید ناخالص داخلی چین در چند سال آینده جای آمریکا را خواهد گرفت اما این کشور میان میل به جهانی شدن واحد پول و حفظ سرمایه در تکاپو است.  «یک کمربند و یک جاده» یا همان راه ابریشم جدید چین، به این کشور اجازه می‌دهد شریان تجارت در بازارهای نوظهور جهانی که مستعدترین جای رشد در چند دهه‌ی آینده را دارند کنترل کند. اگر بانک مرکزی - ثبت دامین بدون هاست شیراز - چین رمز ارز خود را منتشر کرده و جایگزین دلار در معاملات یک کمربند و یک جاده کند، سلطه‌ی دلار را به - ثبت دامین بدون هاست شیراز - چالش خواهد کشید و حق انتخاب را در اختیار این کشورها قرار خواهد داد. بخش قابل توجهی از تجارت یک کمربند و یک جاده و سرمایه‌گذاری‌ها توسط شرکت‌های دولتی چینی و با یک قانون - ثبت دامین بدون هاست شیراز - سیاسی انجام می‌شود و این می‌تواند ارائه‌ی رمز ارز - ثبت دامین بدون هاست شیراز - رسمی از سوی بانک مرکزی چین را تأثیرگذارتر کند. چنین رویکرد دیجیتالی به چین اجازه می‌دهد میان کنترل سرمایه‌ی خود و بین‌المللی شدن رنمینبی تعادلی ایجاد کند که پیش از این امکان‌پذیر نبود.

انقلاب ارزی دیجیتال چین، عقب‌نشینی و انزوای آمریکا - ثبت دامین بدون هاست شیراز - در تجارت بین‌المللی و کمک به برنامه‌های کلیدی دولت چین را تسریع کرده و تأثیر بزرگی روی جامعه خواهد داشت. از نظر - ثبت دامین بدون هاست شیراز - فنی، محدودیت‌های فعلی در مقیاس‌پذیری فناوری بلاک‌چین، محدودیت‌های جدی برای ساخت ارز کارآمد در مقیاس بزرگ مانند کشور چین ایجاد می‌کند. با این حال ذات تغییرناپذیر فناوری بلاک‌چین و قابلیت‌های هوشمند آن انگیزه‌ای بالایی به این کشور می‌دهد.

ثبت دامین بدون هاست شیراز

اگر بانک مرکزی چین رنمینبی را دیجیتال کند، حساب دیجیتال مستقیمی بین شهروندان، شرکت‌ها و دولت ایجاد خواهد شد. از - ثبت دامین بدون هاست شیراز - آنجایی بلاک‌چین خصوصی بانک مرکزی روند گردش سرمایه را ثبت می‌کند، این موضوع به بانک مرکزی اجازه می‌دهد تا مکانیزم کاملی روی کنترل سرمایه داشته باشد. همچنین منبع قابل اطمینانی در خصوص پرداخت مالیات شکل خواهد گرفت.

شی جین‌پینگ، - ثبت دامین بدون هاست شیراز - رئیس جمهور چین وعده داده است تا سال ۱۳۹۹ (۲۰۲۰) فقر شدید - ثبت دامین بدون هاست شیراز - را ریشه کن می‌کند. چین در پنج سال - ثبت دامین بدون هاست شیراز - گذشته حدود ۶۶ میلیون شهروند به شدت فقیر داشته است. حدود ۳۰ میلیون از این جمعیت که در روستاهای دورافتاده زندگی می‌کنند زیر خط فقر اعلام شده از سوی بانک مرکزی چین یعنی درآمد سالانه کمتر از ۳۶۰ دلار هستند. - ثبت دامین بدون هاست شیراز - کمک - ثبت دامین بدون هاست شیراز - دولت مرکزی به این جمعیت معمولا توسط مقامات فاسد محلی دزدیده می‌شود. اما با وجود حسابی در بانک مرکزی کمک مورد نظر مستقیما - ثبت دامین بدون هاست شیراز - به دست این خانواده‌ها خواهد رسید. جین‌پینگ - ثبت دامین بدون هاست شیراز - به تازگی اعلام کرده است ۶۰ میلیارد دلار از کمک این کشور به آفریقا روی زیرساخت ساختمانی متمرکز شده است. با دیجیتالی شدن رنمینبی، چین قادر است - ثبت دامین بدون هاست شیراز - کمک‌های مالی محلی را پیگیری کند.

چنین پیشرفتی به جنبه‌های داخلی و خارجی چین کمک بزرگی خواهد کرد اما چه کسی هزینه‌های این اختلال - ثبت دامین بدون هاست شیراز - را در بلند - ثبت دامین بدون هاست شیراز - مدت متحمل خواهد شد؟ ارائه‌ی پیش‌بینی جامع در مورد تأثیر این کار در سطح جهانی بسیار سخت است. اما در سطح داخلی می‌توان گفت اگر هر شهروند و هر کسب‌وکاری - ثبت دامین بدون هاست شیراز - حساب مستقیمی با بانک - ثبت دامین بدون هاست شیراز - مرکزی داشته باشد، بسیاری از وظایف کلیدی بانک‌های خرده‌فروشی و تجاری تغییر خواهد کرد و شاید به - ثبت دامین بدون هاست شیراز - تغییرات اساسی در سیستم بانکی نیاز داشته باشد.

بانک مرکزی چین چگونه تمام وام‌های فردی و شرکتی را تسهیل می‌کند؟ یک راه حل شاید استفاده از ابر کامپیوترها و یادگیری ماشین در خودکار سازی فرآیند وام‌دهی باشد. مانند بسیاری از استارتاپ‌های تکنولوژی که وام‌دهی را در مقیاس کوچک‌تر در چین انجام می‌دهند. این روش میزان فساد را نیز کاهش می‌دهد زیرا بسیار سخت می‌توان به یک الگوریتم رشوه داد.

شفافیت و عدالت، جنبه‌های بنیادی فناوری بلاک‌چین هستند و به‌کارگیری آن پیشرفت بزرگی برای دولت است درصورتی‌که برای استفاده از - ثبت دامین بدون هاست شیراز - آن آماده باشند.

شفافیت و عدالت، جنبه‌های بنیادی فناوری بلاک‌چین هستند.

از همه مهم‌تر اینکه دیجیتال شدن بیش از اندازه‌ی کارها، نظارت و - ثبت دامین بدون هاست شیراز - مالکیت داده‌ها یکی از بزرگ‌ترین تهدیدهای نسل ما در مورد آزادی شخصی - ثبت دامین بدون هاست شیراز - و دموکراسی مدرن است. بعد از همه‌گیر شدن اینترنت، ما شاهد بزرگ‌ترین واکنش‌های سیاسی و روانی در - ثبت دامین بدون هاست شیراز - برابر تکنولوژی و در سطح جهانی هستیم.

ارائه‌ی یک رمز ارز با پشتوانه‌ی بانک مرکزی شاید یک گام هوشمند برای خدمت به منافع ملی باشد. همچنین شاید بتواند آسایش بیشتری وارد زندگی روزانه‌ی ما - ثبت دامین بدون هاست شیراز - کند. ما همین حالا هم اطلاعات با ارزش و شخصی زیادی در اختیار مؤسسات و شرکت‌ها قرار داده‌ایم و احتمالا بعد از - ثبت دامین بدون هاست شیراز - ارائه‌ی ارز دیجیتال توسط شرکت‌ها و در اختیار قرار دادن تمام اطلاعات به آن‌ها دیگر آزادی معنایی نخواهد داشت.


اولين صفحه   -  ثبت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف شیراز   -   دامنه بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه بدون هاست شیراز   -   تمدید دامنه بدون هاست شیراز   -   قیمت دامنه بدون هاست شیراز   -   خرید دامنه بدون هاست شیراز   -   دومین بدون هاست شیراز   -   ثبت دومین بدون هاست شیراز   -   تمدید دومین بدون هاست شیراز   -   قیمت دومین بدون هاست شیراز   -   خرید دومین بدون هاست شیراز   -   دامین بدون هاست شیراز   -   ثبت دامین بدون هاست شیراز   -   تمدید دامین بدون هاست شیراز   -   قیمت دامین بدون هاست شیراز   -   خرید دامین بدون هاست شیراز   -   دامنه آی آر بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه آی آر بدون هاست شیراز   -   تمدید دامنه آی آر بدون هاست شیراز   -   قیمت دامنه آی آر بدون هاست شیراز   -   خرید دامنه آی آر بدون هاست شیراز   -   دومین آی آر بدون هاست شیراز   -   ثبت دومین آی آر بدون هاست شیراز   -   تمدید دومین آی آر بدون هاست شیراز   -   قیمت دومین آی آر بدون هاست شیراز   -   خرید دومین آی آر بدون هاست شیراز   -   دامین آی آر بدون هاست شیراز   -   ثبت دامین آی آر بدون هاست شیراز   -   تمدید دامین آی آر بدون هاست شیراز   -   قیمت دامین آی آر بدون هاست شیراز   -   خرید دامین آی آر بدون هاست شیراز   -   دامنه ir بدون هاست شیراز   -   ثبت دامنه ir بدون هاست شیراز   -  آخرين صفحه