ثبت دامین بدون هاست مشهد

خانه » دومین » ثبت دامین بدون هاست مشهد

ثبت دامین بدون هاست مشهد

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در مشهد تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 01902.html
آیا می‌‌دانید چرا بیشتر کاربران از چند اپلیکیشن پیام‌رسان مختلف مثل تلگرام، واتساپ و اسکایپ استفاده می‌کنند یا چرا استفاده از تنها یک اپلیکیشن پیام‌رسان تقریبا امکان‌پذیر نیست؟
پنجشنبه, ۸ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۰۰

چرا چندین اپلیکیشن پیام‌رسان مختلف را همزمان مورد استفاده قرار می‌دهیم؟

آیا می‌‌دانید چرا بیشتر کاربران از چند اپلیکیشن پیام‌رسان مختلف مثل تلگرام، واتساپ و اسکایپ استفاده می‌کنند یا چرا استفاده از تنها یک اپلیکیشن پیام‌رسان تقریبا امکان‌پذیر نیست؟

همه‌ی ما اپلیکیشن‌های پیام‌رسان‌ گوناگونی روی گوشی و کامپیوتر خود داریم که همه‌ی آن‌ها تقریبا یک کار انجام می‌دهند؛ ارسال پیام‌های متنی، صوتی یا تصویری به دوستان - ثبت دامین بدون هاست مشهد - و آشنایان. اما بیشتر کاربران با اینکه اپلیکیشن‌های مختلفی - ثبت دامین بدون هاست مشهد - را نصب کرده‌اند؛ از بیشتر آن‌ها هیچ استفاده‌ای نمی‌کنند و تنها با یک یا دو اپلیکیشن کار می‌کنند. استفاده از چند پیام‌رسان مختص ایران نیست و در بسیاری از کشور‌های جهان نیز عموم کاربران به‌صورت هم‌زمان از چند پیام‌رسان برای رفع نیاز‌های خود بهره می‌برند. مثلا عده‌ای تنها از آی‌مسیج استفاده می‌کنند. عده‌ای دیگر - ثبت دامین بدون هاست مشهد - از واتساپ، تلگرام، سیگنال یا پیام‌رسان فیسبوک. در - ثبت دامین بدون هاست مشهد - این مقاله می‌خواهیم به این سؤال پاسخ دهیم که چرا به نیازمند استفاده از چندین پیام‌رسان مختلف هستیم. در - ثبت دامین بدون هاست مشهد - ابتدا - ثبت دامین بدون هاست مشهد - شرح مختصری از تاریخچه‌ی اپلیکیشن‌های پیام‌رسان را بیان می‌کنیم.

سرویس پیام کوتاه یا SMS نخستین پیام‌رسان محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۵ راه‌اندازی شد - ثبت دامین بدون هاست مشهد - و در آن زمان - ثبت دامین بدون هاست مشهد - تنها راه ارسال پیام‌های کوتاه متنی بین کاربران بود؛ - ثبت دامین بدون هاست مشهد - البته حتی در آن زمان هم اپلیکیشن‌های پیام‌رسان فوری مانند MSN Messenger و AIM نیز برای ویندوز عرضه شده بود؛ اما کاربران تنها گاهی اوقات از آن‌ها استفاده می‌کردند و زمانی‌که از کامپیوتر خود دور بودند، چاره‌ای به جز ارسال SMS نداشتند.

ثبت دامین بدون هاست مشهد

البته سرویس پیام کوتاه که هنوز هم کم‌و‌پیش از آن استفاده می‌شود، محدودیت‌‌های زیادی دارد که یکی از آن‌ها محدودیت تعداد کاراکترهای یک پیام است و پیام را تنها برای افرادی می‌توانید ارسال کنید که شماره‌ی همراه آن‌ها را داشته باشید؛ درضمن ارسال پیام کوتاه به‌صورت مداوم و - ثبت دامین بدون هاست مشهد - به تعداد زیاد می‌تواند هزینه‌ی قابل توجهی را به شما تحمیل کند و اگر قبض تلفن همراه خود را پرداخت نکنید، از فرستادن پیام نیز محروم می‌شوید. البته زمانی‌که SMS تنها ابزار پیام‌رسانی در تلفن‌های همراه - ثبت دامین بدون هاست مشهد - بود، کاربران مجبور نبودند بین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مختلف سوییچ کنند و همه‌ی پیام‌ها تنها در یک پوشه قرار داشت.

با فراهم شدن امکان استفاده از اینترنت در گوشی‌ها (مخصوصا اینترنت همراه)، شرکت‌های غول فناوری و استارتاپ‌‌ها نخستین اپلیکیشن‌‌های پیام‌رسان آنلاین را عرضه کردند که از آن زمان تاکنون رایگان بوده‌اند. استفاده از اپلیکیشن - ثبت دامین بدون هاست مشهد - آی‌مسیج پس از عرضه‌ی آن در میان کاربران گوشی‌های آیفون در آمریکا فراگیر شد؛ زیرا این امکان - ثبت دامین بدون هاست مشهد - را برای کاربران فراهم می‌کرد که SMS را نیز دریافت یا ارسال کنند. از - ثبت دامین بدون هاست مشهد - واتساپ هم استقبال خوبی شد و هنوز هم در اروپا و سایر نقاط جهان طرفداران خود را دارد؛ زیرا در آن به حفظ حریم خصوصی - ثبت دامین بدون هاست مشهد - افراد توجه ویژه‌ای شده است. وی چت هم توجه چینی‌ها را به خود جلب کرد؛ زیرا امکانات زیادی را برای کاربران فراهم کرده بود؛ از خرید موسیقی گرفته تا خرید خودرو.

امروز شما نام بسیاری از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مانند تلگرام، وایبر، سیگنال، اسکایپ، اسنپ‌ چت، اسکایپ، کیلک (Kilk)، کیوکیو (QQ) و مسنجر (Messenger) و... را شنیده‌اید و برخی از آن‌ها را روی گوشی خود نصب کرده‌اید که مسلما تعداد آن‌ها پیش از یک اپلیکیشن است؛ زیرا در بسیاری از موارد - ثبت دامین بدون هاست مشهد - تنها یک - ثبت دامین بدون هاست مشهد - اپلیکیشن نمی‌تواند نیاز - ثبت دامین بدون هاست مشهد - کاربران را برطرف کند. شما هم قطعا برای - ثبت دامین بدون هاست مشهد - برقراری ارتباط با افراد مختلف از پیام‌رسان‌های مختلفی استفاده می‌کنید.

ثبت دامین بدون هاست مشهد

درضمن به‌دلیل اینکه هر یک از این اپلیکیشن‌ها فناوری‌های مختص به خود را دارند، نمی‌توان از یک اپلیکیشن برای پیام‌ دادن به کاربران سایر اپلیکیشن‌ها استفاده کرد؛ به‌عنوان مثال پیام‌رسان‌های قدیمی دارای قابلیت هم کنش‌پذیری یا - ثبت دامین بدون هاست مشهد - تعامل‌پذیری هستند که امکان ایجاد ارتباط بین آن‌ها و سایر سامانه‌های دارای این قابلیت را فراهم می‌کند؛ مثلا اپلیکیشن گوگل - ثبت دامین بدون هاست مشهد - تاک از پروتکل باز جابِر «Jabber» بهره می‌برد که باعث می‌شود کاربران آن بتوانند به سایر افرادی که در هر نقطه از جهان از این پروتکل استفاده می‌کنند، پیام بدهند.

اپل امکان دسترسی به آی‌مسیج در سایر ابزارها و حتی دستگاه‌های اندرویدی را فراهم نمی‌کند؛ زیرا در - ثبت دامین بدون هاست مشهد - این صورت کاربران می‌توانند برای استفاده از این اپلیکیشن، - ثبت دامین بدون هاست مشهد - به‌جای آیفون به‌راحتی از دستگاه‌های دیگری استفاده کنند. درواقع اپلیکیشن‌های پیام‌رسان نمونه‌ی بارز از اپلیکیشن‌هایی هستند که ساختار محافظت‌ شده‌ای دارند.

البته SMS برخلاف بسیاری - ثبت دامین بدون هاست مشهد - از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، دارای پتلفرم باز است و برخلاف معایبی که دارد، هنوز - ثبت دامین بدون هاست مشهد - هم مانند ایمیل از آن استفاده می‌شود. SMS سرویسی - ثبت دامین بدون هاست مشهد - است که با هر گوشی و هر اپراتور سرویس‌دهنده‌ای می‌توانید از آن استفاده کنید. با اینکه ارسال SMS هزینه‌ی نسبتا قابل توجهی دارد؛ اما زمانی تنها سرویس قابل‌ اعتماد برای ارسال پیام محسوب می‌شد.

آینده‌ی اپلیکیشن‌های پیام‌رسان

ثبت دامین بدون هاست مشهد

امیدواریم اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در آینده ساده‌تر شود. نشریه‌ی نیویورک تایمز در ماه ژانویه‌ی سال جاری اعلام کرد که فیسبوک قصد دارد اپلیکیشن پیام‌رسان خود را با اینستاگرام و واتساپ ادغام و آن‌ها را به یک زیرساخت تبدیل کند؛ این ویژگی باعث می‌شود کاربران بتوانند بدون نیاز به سوییچ کردن بین اپلیکیشن‌های مذکور، به کاربران آن‌ها پیام دهند؛ البته اگرچه - ثبت دامین بدون هاست مشهد - این ویژگی در ظاهر ویژگی خوبی به نظر می‌‌رسد، اما بسیاری از کاربران آن را نمی‌پسندند؛ زیرا اکثر کاربران اینستاگرام و واتس آپ را به‌دلیل اینکه اپلیکیشن‌های مجزایی هستند، دوست دارند؛ البته از سویی دیگر ادغام آن‌ها با یکدیگر، امکان مرور - ثبت دامین بدون هاست مشهد - کلی عادات و فعالیت‌های کاربران را برای فیسبوک فراهم می‌کند.

زمانی‌که تنها از یک پیام‌رسان استفاده کنید، دسترسی هکرها به اطلاعات شخصی شما بیشتر می‌شود

زمانی‌که تنها از یک پیام‌رسان استفاده - ثبت دامین بدون هاست مشهد - کنید، دسترسی هکرها به اطلاعات کاربران بسیار راحت‌تر می‌شود؛ زیرا تمام اطلاعات کاربران تنها در یک اپلیکیشن قرار می‌‌گیرد؛ البته زمانی هم که - ثبت دامین بدون هاست مشهد - کاربران از چند اپلیکیشن استفاده کنند، دسترسی به اطلاعات آن‌ها غیرممکن نیست و فقط دشوارتر می‌شود. به همین دلیل کاربرانی که درمورد حفظ امنیت اطلاعات شخصی خود، حساس هستند، از اپلیکیشن‌های مختلف استفاده می‌کنند تا ردیابی اطلاعات آن‌ها توسط هکرها کمی دشوارتر شود.

پروژه‌های دیگری نیز برای تقویت اپلیکیشن‌های پیام‌‌رسان باز در نظر گرفته شده‌اند که یکی از آن‌ها Rich Communication Service یا سرویس‌های ارتباط غنی (RCS) است که می‌‌تواند جایگزین مناسبی برای SMS است؛ زیرا کاربران این سرویس‌ها می‌توانند از خدماتی نظیر ارسال پیام‌های متنی طولانی‌تر و تصویر بهره‌مند شوند. اپراتورهای تلفن‌ - ثبت دامین بدون هاست مشهد - همراه و شرکت‌های تولید کننده‌ی - ثبت دامین بدون هاست مشهد - گوشی نیز در سال‌های اخیر از این سرویس‌ها استقبال کرده‌اند.

ثبت دامین بدون هاست مشهد

سرویس‌های ارتباط غنی می‌توانند امکان استفاده از برخی از قابلیت‌های آی‌مسیج مانند مشاهده‌ی تصاویر و اطلاع از آنلاین یا نبودن مخاطب مورد نظر را در پلتفرمی باز برای کاربران فراهم سازند. همچنین کاربران این سرویس‌ها می‌توانند از وضعیت تایپ مخاطب نیز مطلع می‌شوند (نمایش عبارتی مشابه عبارت is typing در تلگرام). - ثبت دامین بدون هاست مشهد - یکی دیگر از قابلیت‌های RCS، امکان استفاده از آن‌ها برای تمام شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی و اپراتورهای تلفن‌همراه است.

پلتفرم RCS می‌تواند تحول خوبی در زمینه‌ی پیام‌رسانی ایجاد کند

با وجود اینکه گوگل برای گسترش استفاده از استاندارد RCS، با جدیت آن را به کار گرفته و - ثبت دامین بدون هاست مشهد - در اندروید نیز ادغام کرده است، هنوز هم روند اجرای - ثبت دامین بدون هاست مشهد - گسترده‌ی آن به کندی پیش می‌رود و مشکلات زیادی در رابطه با این - ثبت دامین بدون هاست مشهد - موضوع وجود دارد. یکی از این مشکلات، امتناع - ثبت دامین بدون هاست مشهد - اپل از استفاده از این سرویس‌ها است؛ با اینکه شرکت‌های بزرگی همچون گوگل، مایکروسافت، سامسونگ، هواوی، اچ تی سی، ایسوس و چند شرکت دیگر، تعهداتی را برای اجرای RCS مطرح کرده‌اند، اما اپل سکوت کرده است؛ احتمالا دلیل این موضوع  ارائه‌ی ای مسیج بود که قابلیت‌ها و ویژگی‌های - ثبت دامین بدون هاست مشهد - کمتری نسبت به - ثبت دامین بدون هاست مشهد - RCS دارد؛ البته - ثبت دامین بدون هاست مشهد - اجرای گسترده‌ی پلتفرم RCS به پشتیبانی اپراتورهای تلفن‌ همراه نیز بستگی دارد که اقدامات لازم برای دستیابی به - ثبت دامین بدون هاست مشهد - این هدف را به‌دلیل اینکه نیازمند سرمایه‌ی زیادی است، با سرعت کمی انجام می‌دهند.

متاسفانه به نظر می‌رسد که سرعت روند اجرای RCS در بلند مدت نیز بهتر نخواهد شد. با اینکه اکنون در - ثبت دامین بدون هاست مشهد - دنیای فناوری بسیاری از حوزه‌های فعالیتی تقریبا در انحصار شرکت‌های بزرگ خاص قرار دارند (مثلا فعالیت‌های مرتبط با جست‌وجو در انحصار گوگل - ثبت دامین بدون هاست مشهد - و فعالیت‌های اجتماعی در انحصار فیسبوک - ثبت دامین بدون هاست مشهد - قرار دارد)، - ثبت دامین بدون هاست مشهد - اما در مورد پیام‌رسانی هنوز این چنین نیست؛ زیرا پیام‌رسانی به بخش‌های مختلفی - ثبت دامین بدون هاست مشهد - تقسیم شده و جابه‌جا شدن بین اپلیکیشن‌های مختلف برای بسیاری از کاربران کار دشواری است؛ اما اگر شرکتی مانند فیس‌‌بوک اپلیکیشن‌های مطرح پیام‌رسان را کنترل کند - ثبت دامین بدون هاست مشهد - و به حفظ حریم خصوصی نیز توجه ویژه‌ای شود، کاربران احساس امنیت می‌کنند و در نتیجه از کوچ آن‌ها به اپلیکیشن‌های دیگر جلوگیری می‌شود.

اپلیکیشن‌های Franz و Rambox دسترسی به تمام پیام‌رسان‌های کامپیوتر در - ثبت دامین بدون هاست مشهد - یک پنجره را فراهم می‌کنند

در‌حال‌حاضر حداقل یک راه‌حل وجود دارد که می‌تواند استفاده از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان را برای کاربرهای کامپیوتر - ثبت دامین بدون هاست مشهد - کمی راحت‌تر کند، استفاده از - ثبت دامین بدون هاست مشهد - اپلیکیشن‌های مانند فِرنز - ثبت دامین بدون هاست مشهد - (Franz) و رمباکس (Rambox) که تمام اپلیکیشن‌های پیام‌رسان شما را در یک پنجره قرار - ثبت دامین بدون هاست مشهد - می‌دهد و می‌توانید سریع‌تر بین آن‌ها سوییچ کنید؛ اما در پلتفرم موبایل هنوز راه‌حلی ارائه نشده و استفاده از یک سرویس به‌جای چند اپلیکیشن هم چندان امکان‌ پذیر نیست.


اولين صفحه   -  ثبت دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف مشهد   -   دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف مشهد   -   دامنه بدون هاست مشهد   -   ثبت دامنه بدون هاست مشهد   -   تمدید دامنه بدون هاست مشهد   -   قیمت دامنه بدون هاست مشهد   -   خرید دامنه بدون هاست مشهد   -   دومین بدون هاست مشهد   -   ثبت دومین بدون هاست مشهد   -   تمدید دومین بدون هاست مشهد   -   قیمت دومین بدون هاست مشهد   -   خرید دومین بدون هاست مشهد   -   دامین بدون هاست مشهد   -   ثبت دامین بدون هاست مشهد   -   تمدید دامین بدون هاست مشهد   -   قیمت دامین بدون هاست مشهد   -   خرید دامین بدون هاست مشهد   -   دامنه آی آر بدون هاست مشهد   -   ثبت دامنه آی آر بدون هاست مشهد   -   تمدید دامنه آی آر بدون هاست مشهد   -   قیمت دامنه آی آر بدون هاست مشهد   -   خرید دامنه آی آر بدون هاست مشهد   -   دومین آی آر بدون هاست مشهد   -   ثبت دومین آی آر بدون هاست مشهد   -   تمدید دومین آی آر بدون هاست مشهد   -   قیمت دومین آی آر بدون هاست مشهد   -   خرید دومین آی آر بدون هاست مشهد   -   دامین آی آر بدون هاست مشهد   -   ثبت دامین آی آر بدون هاست مشهد   -   تمدید دامین آی آر بدون هاست مشهد   -   قیمت دامین آی آر بدون هاست مشهد   -   خرید دامین آی آر بدون هاست مشهد   -   دامنه ir بدون هاست مشهد   -   ثبت دامنه ir بدون هاست مشهد   -  آخرين صفحه