ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز

خانه » دومین » ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز

ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز

جهت مشاوره برای ثبت یا تمدید دامنه و یا مشاوره حقوقی برای مالکیت و انتقال دامنه در تبریز تماس بگیرید: 09394678464 تلگرام گلهای اندیشهپسوند دامنه توضیحات قیمت سالانه (تومان) عملیات
.ir دامنه ir. دامنه رسمی کشور ایران میباشد. هر شخص حقیقی ایرانی و غیر ایرانی میتواند دامنه آی آر ثبت نماید. 9,000 ثبت آنلاین
.com دامنه عمومي com. رایجترین پسوند برای استفاده کلیه کسب و کارها میباشد 150,000 ثبت آنلاین
.net دامنه net. جهت کسب و کارهای در حوزه شبکه مورد استفاده قرار میگیرد 165,000 ثبت آنلاین
.org دامنه org. جهت ngo ها و موسسات مورد استفاده قرار میگیرد. 165,000 ثبت آنلاین
به غیر از موارد فوق، بیش از 700 پسوند مختلف جهت ثبت اسامی قابل استفاده میباشند. جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989394678464
منشور رفتاری: موسسه گلهای اندیشه از سال 2002 تاکنون خدمات ثبت دامنه انجام میدهد و در این مدت مشتریان این مجموعه همواره مالکیت تام الاختیار دامنه شان را در اختیار داشته اند.

کد مطلب: 03912.html
Structure Core نام دوربین تشخیص عمق جدید شرکت اکسیپیتال است که ویژگی‌های بسیار جالبی دارد و در مقاله‌ی پیش‌رو، نگاهی نزدیک به آن خواهیم انداخت.
شنبه, ۱۰ آذر ۹۷ ساعت ۱۳:۱۰

Structure Core؛ حسگری ویژه با توانایی اسکن سه‌بعدی محیط

Structure Core نام دوربین تشخیص عمق جدید شرکت اکسیپیتال است که ویژگی‌های بسیار جالبی دارد و در مقاله‌ی پیش‌رو، نگاهی نزدیک به آن خواهیم انداخت.

چندین سال است که - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - فناوری دوربین‌های تشخیص عمق به بازار راه پیدا کرده‌اند و در طیف وسیعی از محصولات مورداستفاده قرار می‌گیرند: از - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - اسکنرهای سه‌بعدی انسان و پهپادها گرفته تا آیفون‌ها و هدست‌های واقعیت افزوده‌ای نظیر هولولنز و مجیک لیپ. با‌ این‌حال استراکچر کور به‌عنوان نخستین - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - دوربین تشخیص عمق خانگی ساخته‌شده توسط شرکت آمریکایی اکسیپیتال در حقیقت یک ابزار مستقل است که به پژوهشگران و تولیدکنندگان امکان می‌دهد تا با سرعتی بالا، اسکن‌های سه‌بعدی اختصاصی - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - خودشان - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - را خلق کنند.

این دستگاه به‌نسبت کوچک را می‌توان - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - به‌سادگی به ویندوز، - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - لینوکس، مک و اندروید متصل کرد. این - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - مدل در واقع شامل یک‌سری بهبود کلیدی نسبت به مدل - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - سال ۲۰۱۳ (حسگری به اسم استراکچر) است و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. گفتنی است که پیشتر مدلی از Structure به یک آیپد متصل شده - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - بود و در آن زمان، آینده‌ی فناوری واقعیت افزوده را تا حد زیادی ترسیم کرد و باعث شد خیلی‌ها هیجان‌زده شوند.

ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز

استراکچر کور می‌تواند با سرعت بالا، اسکنی سه‌بعدی از محیط اطراف خود تهیه کند

اکسیپیتال (Occipital)، حسگر استراکچر را در سال ۲۰۱۳ به‌کمک شرکت پرایم‌سنس تولید کرد؛ شرکتی که گفته می‌شود با مایکروسافت برای ساخت کینکت همکاری کرده است. گفتنی است که کینکت وسیله‌ای مخصوص برای - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - کنسول ایکس باکس ۳۶۰ بود و این امکان را به گیمر می‌داد که بدون استفاده از کنترلر، به تجربه‌ی بازی‌های ویدیویی بپردازد. 

اپل در سال ۲۰۱۳ موفق به تصاحب پرایم‌سنس شد و و توانست به کمک این شرکت به تولید دوربین TrueDepth برای آیفون‌ها و آیپد پرو بپردازد. - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - طبق ادعای اکسیپیتال، حسگر اولیه‌ی استراکچر توانست به فروشی نزدیک به ۱۰۰ هزار واحد دست یابد و نظر تقریبا ۹ هزار توسعه‌دهنده را به خود جلب کند؛ موضوعی که در نهایت به تولید ۱۲۰ اپلیکیشن برای این پلتفرم منتهی شد.

امکان پیش‌خرید استراکچر کور از هم‌اکنون - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - برای علاقه‌مندان امکان‌پذیر است. این دستگاه در - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - دو مدل ماژولار و غیرماژولار - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - به‌فروش می‌رسد؛ می‌توان مدل ماژولار استراکچر کور را به دیگر وسایل الکترونیکی - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - نظیر هدست‌های واقعیت افزوده یا حتی نمونه‌ی اولیه‌ی ربات‌ها متصل و از آن استفاده کرد. اکسیپیتال قصد دارد کار فروش این حسگر را در چندین مرحله به انجام برساند؛ نخستین موج فروش این حسگر طی دو هفته‌ی آتی با قیمت ۵۹۹ دلار به ازای هر واحد، آغاز - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - خواهد شد. موج دوم در ماه ژانویه‌ی ۲۰۱۹ - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - (دی-بهمن ۱۳۹۷) با قیمت ۴۹۹ دلار برای هر واحد شروع می‌شود و در نهایت، عرضه‌ی اصلی استراکچر - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - کور در ماه مارس ۲۰۱۹ (اسفند ۱۳۹۷-فروردین ۱۳۹۸) به‌وقوع خواهد پیوست؛ در آن زمان برای - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - تهیه‌ی هر دستگاه، مشتری باید ۳۹۹ دلار - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - بپردازد.

نگاهی نزدیک به استراکچر کور

کارشناس وب‌سایت سی‌نت که توانسته تجربه‌ی کار با استراکچر کور را پیدا کند، می‌گوید این دستگاه در مقایسه با محصول سال ۲۰۱۳ می‌تواند حرکات مختلف را بسیار بهتر - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - تشخیص دهد و اطلاعات مربوط به عمق را سریع‌تر استخراج کند.

استراکچر کور توانایی این را دارد که با بهره‌گیری از تاباندن اشعه‌های مادون قرمز، اسکنی سه‌بعدی از محیط اطراف خود را تا شعاع پنج متری ثبت کند؛ در ضمن این دستگاه می‌تواند با دوربین‌های دیگرش، شعاعی بیشتر از این را هم اسکن کند.

در استراکچر کور - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - از دو دوربین مادون قرمز، - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - یک دوربین سیاه و سفید با زاویه‌ی دید ۱۶۰ درجه‌ای و یک دوربین رنگی با - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - زاویه‌ی دید ۸۵ درجه‌ای استفاده شده است؛ در کنار این‌ها، استراکچر کور به‌لطف داشتن IMU - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - (واحد اندازه‌‌گیری داخلی) ۶محوره، از ۶ درجه شعاع آزاد حرکتی - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - برای ردیابی حرکت بهره‌مند است.

ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز

از این ابزار می‌توان در پهپادها و ربات‌ها استفاده کرد

ویکاس ردی، هم‌موسس شرکت اکسیپیتال که در دفتر وب‌سایت سی‌نت - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - حضور پیدا کرد، موفق شد استراکچر کور را به یک لپ‌تاپ متصل و یک اسکن سه‌بعدی جالب را از محیط آنجا تهیه کند. این حسگر توانست به‌سادگی اسکن‌هایی سه‌بعدی را از کف اتاق، مبلمان و دیوارها ثبت و حتی نقشه‌ای را از بخش‌های اصلی اتاق، تهیه کند.

اکسیپیتال - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - می‌گوید که شرکت‌های مختلف از این ابزار در پهپادها استفاده‌ی زیادی خواهند کرد؛ جایی که می‌توان این دوربین سبک‌وزن و سریع را با استفاده از درگاه USB 3 به پهپاد متصل کرد. استراکچر کور به‌اندازه‌ی کافی برای حضور در یک سیستم هوانوردی سریع مثل پهپادها، سرعت دارد و می‌تواند ابزار بسیار مناسبی باشد. 

مورد استفاده‌ی دیگر این ابزار، در ربات‌ها خواهد بود. میستی که شرکتی آمریکایی است و در زمینه‌ی تولید ربات‌های خانگی فعالیت می‌کند، در سرِ ربات Misty II از دوربین استراکچر کور - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - استفاده کرده است. اکسیپیتال از مدتی پیش همکاری خود را با برخی کشاورزان آغاز کرده - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - است تا به کمک دانش آن‌ها بتواند ویژگی‌های این دوربین را برای اعطای مهارت‌های جمع‌آوری توت به ربات‌ها، بهبود بخشد. در ضمن اکسیپیتال در پی بهبود این دوربین است تا پهپادها بتوانند با - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - استفاده از آن، اسکن‌هایی سه‌بعدی از مناطقی که دسترسی به آن‌ها سخت است، تهیه کنند. 

ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز

برای آن‌هایی که رویای ساخت هدست واقعیت ترکیبی را در سر می‌پرورانند یا - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - دوست دارند به ساخت ربات‌ها، وسایل نقلیه و پهپادهای خودمختار بپردازند، حتی برای آن پژوهشگرانی که به‌دنبال دوربین‌های پیشرفته‌ی کامپیوتری می‌گردند، دستگاهی مثل استراکچر کور می‌تواند ابزاری مفید و فوق‌العاده باشد.

در نهایت نباید فراموش کنیم که رقابت در بازار فعلی، شدید شده است و استراکچر کور برای موفقیت باید دستگاهی - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - بی‌نقص باشد. رقبایی نظیر گوگل (به‌عنوان مالک شرکت Lytro؛ شرکتی که در زمینه‌ی هوش مصنوعی مبتنی بر دوربین، - ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز - حرف اول را در بازار می‌زند)، اپل (با دوربین TrueDepth آیفون و کیت واقعیت افزوده‌ی ARKit)، مایکروسافت (با هدست معرفی‌نشده‌ی هولولنز ۲ و البته پیشرفت‌های اخیر در زمینه‌ی واقعیت ترکیبی) و حتی شرکت‌های کوچکی نظیر Skydio (سازنده‌ی پهپاد) هم‌اکنون در این بازار حضور دارند و به‌دنبال موفقیت در آن هستند. بی‌شک این بازار در سال ۲۰۱۹، رقابتی‌تر از قبل خواهد شد.

نظر شما در مورد این دوربین جالب چیست؟


اولين صفحه   -  ثبت دومین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دومین چین با تخفیف تبریز   -   دامین چین با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین چین با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین چین با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین چین با تخفیف تبریز   -   خرید دامین چین با تخفیف تبریز   -   دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامنه بین المللی با تخفیف تبریز   -   دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دومین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   ثبت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   تمدید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   قیمت دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   خرید دامین بین المللی با تخفیف تبریز   -   دامنه بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه بدون هاست تبریز   -   تمدید دامنه بدون هاست تبریز   -   قیمت دامنه بدون هاست تبریز   -   خرید دامنه بدون هاست تبریز   -   دومین بدون هاست تبریز   -   ثبت دومین بدون هاست تبریز   -   تمدید دومین بدون هاست تبریز   -   قیمت دومین بدون هاست تبریز   -   خرید دومین بدون هاست تبریز   -   دامین بدون هاست تبریز   -   ثبت دامین بدون هاست تبریز   -   تمدید دامین بدون هاست تبریز   -   قیمت دامین بدون هاست تبریز   -   خرید دامین بدون هاست تبریز   -   دامنه آی آر بدون هاست تبریز   -   ثبت دامنه آی آر بدون هاست تبریز   -  آخرين صفحه